Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Ziółko

Ziółko

(87 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Ziółko Dandelion Root - 100 g Ziółko Dandelion Root - 100 g

    Ziółko

    Ziółko pieneņu saknes - 100 g

    7 reviews
    Parastā cena €2.59
    Vienības cena€25.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Nettle - 200 g Ziółko Nettle - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Nātres - 200 g

    3 reviews
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena€14.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Wormwood - 50 g Ziółko Wormwood - 50 g

    Ziółko

    Ziółko vermele - 50 g

    1 review
    Parastā cena €1.29
    Vienības cena€2.58 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Oak Bark - 100 g Ziółko Oak Bark - 100 g

    Ziółko

    Ziółko ozola miza - 100 g

    8 reviews
    Parastā cena €1.49
    Vienības cena€14.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko White Mulberry Leaf - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Baltās zīdkoka mellenes lapas - 50 g

    10 reviews
    Parastā cena €1.29
    Vienības cena€2.58 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Ceylon Cinnamon - 60 g Ziółko Ceylon Cinnamon - 60 g

    Ziółko

    Ziółko Ceilonas kanelis - 60 g

    3 reviews
    Parastā cena €2.19
    Vienības cena€3.65 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Melissa - 200 g Ziółko Melissa - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Citronmelise – 200 g

    6 reviews
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena€14.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Horsetail - 200 g Ziółko Horsetail - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Horsetail - 200 g

    4 reviews
    Parastā cena €2.89
    Vienības cena€14.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Psyllium seed - 300 g

    Ziółko

    Ziółko Psyllium seklas - 300 g

    3 reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€11.63 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Chamomile - 200 g Ziółko Chamomile - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Kumelīte - 200 g

    3 reviews
    Parastā cena €2.59
    Vienības cena€25.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Hibiscus - 150 g

    Ziółko

    Ziółko Hibiscus - 150 g

    2 reviews
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena€19.93 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Chamomile, Flower - 100 g Ziółko Chamomile, Flower - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Kumelīte, Zieds - 100 g

    4 reviews
    Parastā cena €3.69
    Vienības cena€36.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Rosehip, Skin - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Rosehip, Āda - 100 g

    5 reviews
    Parastā cena €2.69
    Vienības cena€26.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Tansy - 50 g Ziółko Tansy - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Tansy - 50 g

    2 reviews
    Parastā cena €1.49
    Vienības cena€2.98 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Liquorice Root - 100 g Ziółko Liquorice Root - 100 g

    Ziółko

    Ziółko lakricas sakne - 100 g

    3 reviews
    Parastā cena €2.19
    Vienības cena€21.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Sage - 50 g Ziółko Sage - 50 g

    Ziółko

    Ziółko salvija - 50 g

    3 reviews
    Parastā cena €0.99
    Vienības cena€1.98 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Oregano - 50 g Ziółko Oregano - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Oregano - 50 g

    2 reviews
    Parastā cena €1.29
    Vienības cena€2.58 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Buckthorn Bark - 50 g Ziółko Buckthorn Bark - 50 g

    Ziółko

    Ziółko smiltsērkšķu miza - 50 g

    6 reviews
    Parastā cena €0.89
    Vienības cena€1.78 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Fenugreek, Seeds - 200 g Ziółko Fenugreek, Seeds - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Grieķu sierāboliņa sēklas, - 200 g

    1 review
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€8.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Bay Leaf, Gluten-Free - 10 g Ziółko Bay Leaf, Gluten-Free - 10 g

    Ziółko

    Ziółko lauru lapas, Bez lipekļa - 10 g

    No reviews
    Parastā cena €0.79
    Vienības cena€7.90 /100g
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Mint - 200 g Ziółko Mint - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Mint - 200 g

    1 review
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena€14.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko White Mulberry Fruit - 250 g Ziółko White Mulberry Fruit - 250 g

    Ziółko

    Ziółko Baltās zīdkoka ogas - 250 g

    5 reviews
    Parastā cena €4.19
    Vienības cena€16.76 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ziółko Milk Thistle, Seeds - 200 g Ziółko Milk Thistle, Seeds - 200 g
    8% atlaide

    Ziółko

    Ziółko Piena dadzis, sēklas - 200 g

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €1.19 Parastā cena €1.29
    Vienības cena€5.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nākamais

Ziółko ir poļu zīmols, kas piedāvā žāvētas garšaugu , garšvielas , un zāļu tēju maisījumus. Ar plašu kulinārijas un veselības augu klāstu , Ziółko piedāvā kvalitatīvas poļu garšaugus ēdienu gatavošanai , tēju pagatavošanai , un dabiskai veselības uzturēšanai.

Poļu garšaugu tradīcijas

Ziółko piedāvā garšaugus un garšvielas, kas veido gan poļu virtuves, gan tradicionālās garšaugu veselības pamatu. No virtuves nepieciešamajām lietām līdz terapeitiskajiem augu izcelsmes produktiem , zīmols piedāvā rūpīgi atlasītus augus to dabiskā žāvētajā veidā, kas ir ideāli piemēroti tēju pagatavošanai , ēdienu garšas uzlabošanai , vai mājas līdzekļu pagatavošanai saskaņā ar senām tradīcijām.

Ziółko produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam plašu Ziółko augu izcelsmes produktu klāstu. https://medpak.shop/collections/herbs-herbal-mixtures Wellness zāles ietver kumelītes, lavandu, asinszāli, plūškoka ziedus, hibisku, baltās zīdkoka ogas, psiliju. zāles , plūškoka ziedi , vilkābele , hibisks , balta zīdkoka , psilijs , un daudzas tradicionālās ārstniecības augi. Īpaši izstrādātas zāļu tējas ir paredzētas enerģijas , mieram , imunitātei , detoksikācijai , un svara kontrolei. Kulinārijas garšaugi un garšvielas aptver visu no Ceilonas kanēļa un ķimenēm līdz bazilikam , estragonam , un lāčgaršai. Superpārtikas produkti, piemēram, čija sēklas, papildina piedāvājumu. Dažāda izmēra iepakojumi atbilst dažādām lietošanas vajadzībām.

Kāpēc izvēlēties Ziółko

Ziółko piedāvā autentiskas poļu garšaugus gan veselības, gan kulinārijas vajadzībām. Zīmola plašais sortiments apmierina dažādas botāniskās vajadzības par pieejamām cenām. Tiem, kas meklē kvalitatīvas poļu žāvētas garšaugas un tradicionālos garšaugu maisījumus ,, Ziółko piedāvā uzticamu dabisko kvalitāti.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu