Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Melatonīns

Melatonīns

(39 preces)
  • Aminoskābes
  • Antioksidanti
  • Augi
  • Minerālvielas
  • Vitamīni
  • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
  • Kolagēns
  • Probiotikas
  • Melatonīns
  • Zaļie produkti un superprodukti
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 tabletes

    27 reviews
    Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonīns 1 mg - 180 tabletes

    10 reviews
    Izpārdošanas cena €3.68 Parastā cena €4.09
    Vienības cena€0.02 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonīns 1 mg - 240 tabletes

    14 reviews
    Parastā cena €5.69
    Vienības cena€0.02 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Melatonin 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 Tablets
    Izpārdots

    Life Extension

    Life Extension Melatonīns 6 stundu laikā 750 mcg - 60 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €12.69
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml
    Izpārdots

    Life Extension

    Life Extension Ātras iedarbības šķidrais melatonīns - 59 ml

    7 reviews
    Parastā cena €14.99
    Vienības cena€25.41 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules
    Izpārdots

    Life Extension

    Life Extension Melatonīns 3 mg - 60 augu kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €13.19
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Haya Labs Melatonin Time Release 5 mg - 60 Tablets
    Izpārdots

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonīns ar laika atbrīvošanu 5 mg - 60 tabletes

    3 reviews
    Parastā cena €5.49
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 tabletes

    3 reviews
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Zema melatonīna deva - 120 kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €4.39
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Haya Labs Melatonin 4 mg - 60 Capsules
    Izpārdots

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonīns 4 mg - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €5.39
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Melatonin 3 mg - 180 Lozenges
    Izpārdots

    Now Foods

    Now Foods Melatonīns 3 mg - 180 pastilītes

    7 reviews
    Parastā cena €10.09
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets
    Izpārdots

    Wellbear

    Wellbear Melatonīns 1 mg - 240 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€0.02 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Melatonin 1 mg - 59 ml

    Now Foods

    Now Foods Melatonīns 1 mg - 59 ml

    2 reviews
    Parastā cena €7.19
    Vienības cena€12.19 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Melatonin Control + citronmelisas ekstrakts - 30 ml

    1 review
    Parastā cena €8.69
    Vienības cena€289.67 /L
    Skatīt detaļas
  • Real Pharm Melatonin 1 mg - 180 Tablets

    Real Pharm

    Real Pharm Melatonīns 1 mg - 180 tabletes

    5 reviews
    Parastā cena €3.19
    Vienības cena€0.02 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Melatonin 1 mg - 60 Capsules Life Extension Melatonin 1 mg - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Melatonīns 1 mg - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €10.99
    Vienības cena€0.18 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Osavi Melatonin with Passiflora Oral Spray 1 mg - 25 ml

    Osavi

    Osavi Melatonīns ar pasifloru Perorālais aerosols 1 mg - 25 ml

    2 reviews
    Parastā cena €11.39
    Vienības cena€4.56 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Swanson Melatonin 500 mcg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Melatonīns 500 mcg - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €4.79
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets
    10% atlaide

    Wellbear

    Wellbear Melatonin Forte - 60 tabletes

    1 review
    Izpārdošanas cena €4.67 Parastā cena €5.19
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Quicksilver Liposomal Melatonin 1 mg, Mint-Orange - 30 ml Quicksilver Liposomal Melatonin 1 mg, Mint-Orange - 30 ml

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomālais melatonīns 1 mg, Piparmētru apelsīns - 30 ml

    1 review
    Parastā cena €45.19
    Vienības cena€150.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Kenay Melatonin MicroActive® - 60 Capsules

    Kenay

    Kenay Melatonin MicroActive ® - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €10.69
    Vienības cena€0.18 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Bicaps Melatonin+ - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Melatonin+ - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €15.39
    Vienības cena€0.26 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas Sleep, Melatonin, Hops, Melissa - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Miega, Melatonins, Apini, Melisa - 60 kapsulas.

    2 reviews
    Parastā cena €10.29
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Melatonīns: dabiskais miega hormons bezmiega mazināšanai

Melatonīns, triptofāna atvasinājums, ir dabiska viela, kas rodas epifīzes dziedzerī. Tam ir izšķiroša nozīme diennakts ritma, regulēšanā, kas ietekmē modrības un miega periodus . Melatonīns bieži tiek dēvēts par miega hormonu vai tumsas hormonu"., melatonīns ir svarīgs kvalitatīva miega uzsākšanai un uzturēšanai.

Kā darbojas melatonīns: Īpašības un darbības veids

Melatonīna sekrēcija notiek pēc īpaša modeļa:

  • Sākas starp 21.00 un 22.00
  • Maksimumu sasniedz starp 2.00 un 4.00 (dziļākajā miegā))
  • Samazinās starp 7.00 un 9.00 (, veicinot modrību)

Epifīzi stimulē ražot melatonīnu tumsa, bet gaisma nomāc tā ražošanu. Šis dabiskais cikls palīdz uzturēt organisma miega un nomoda ritmu, kas ir ļoti svarīgs vispārējai veselībai.

Melatonīna ražošanas izmaiņas, kas saistītas ar vecumu

Melatonīna ražošana mainās atkarībā no vecuma:

  • Zīdaiņi: Izdalīšanās palielinās pēc 20 nedēļām, nosakot mazuļa diennakts ciklu
  • 3-5 gadu vecums: visaugstākā melatonīna izdalīšanās, kas veicina svarīgāko miega attīstību
  • Vecāki cilvēki: Melatonīns un miegs: samazināta tā ražošana epifīzes kalcifikācijas dēļ, kas bieži izraisa miega problēmas

Melatonīns un miegs: Melatonīns ir būtisks veselīgam miegam.

Melatonīns ir būtisks veselīgam miegam. Tomēr, mūsdienu dzīvesveids var traucēt tā dabisko veidošanos:

  • Palielināta mākslīgās gaismas iedarbība, jo īpaši no elektroniskām ierīcēm,
  • Miega apgaismojums izgaismotās telpās
  • Sēdošs dzīvesveids
  • Ierobežota saules iedarbība dienas laikā

Šie faktori var radīt grūtības aizmigt un iespējamu bezmiegu. Melatonīna lietošana cilvēkiem ar miega traucējumiem ir devusi labumu, tostarp uzlabojusies miega kvalitāte un ilgums, un samazinājies asinsspiediens un muskuļu sasprindzinājums REM miega laikā.

Melatonīna trūkuma simptomi

Melatonīna trūkuma pazīmes ir šādas:

  • Grūtības aizmigt
  • Dienas nogurums un miegainība
  • Slikta koncentrēšanās un distrakcija TiB spējas
  • Galvassāpes
  • Uzbudināmība un garastāvokļa maiņas
  • Grūtības pamosties no rīta

Melatonīna pārpalikuma simptomi

Lai gan retāk, melatonīna pārpalikums var rasties noteiktu apstākļu vai uztura bagātinātāju pārdozēšanas dēļ, kas izraisa:

  • Nakts murgi
  • Depresīvi stāvokļi
  • Slikta dūša

Melatonīna piedevas: Melatonīna piedevas ir pieejamas dažādās formās:

  • Tabletes (1 (3,3, vai 5 mg devas)
  • Aerosoli

Tos var iegādāties kā bezrecepšu zāles vai uztura bagātinātājus. Tomēr, pirms uztura bagātinātāju lietošanas uzsākšanas ieteicams konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza melatonīna deva

Devas jānosaka individuāli, bet vispārīgas vadlīnijas ir šādas:

  • Parastās devas: 1-3 mg dienā, retāk 5 mg
  • Laiks: Lietošana: vakarā, vismaz vienu stundu pirms gulētiešanas
  • Ilgums: Melatonīna lietošanas kontrindikācijas

Melatonīna lietošanas kontrindikācijas

Melatonīnu nevajadzētu lietot cilvēkiem ar:

  • Alkohola lietošanas problēmas
  • Paaugstināta jutība pret hormonu
  • Grūtniecība vai baro bērnu ar krūti

Piesardzība ieteicama cilvēkiem ar:

  • Aknu slimībām
  • Depresiju
  • Epilepsiju
  • Endokrīniem traucējumiem
  • Nieru darbības traucējumiem
  • Imūnsistēmas disfunkciju

Pirms melatonīna lietošanas uzsākšanas vienmēr konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu, īpaši, ja Jums ir kādi iepriekšējiveselības stāvokli vai lietojat citus medikamentus.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu