Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Mājas
  3. Mājas aprūpe un tīrīšana
  4. Veļas mazgāšanas līdzekļi

Veļas mazgāšanas līdzekļi

(32 preces)
  • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
  • Eco Zone 🍃
  • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
  • Veļas mazgāšanas līdzekļi
  • Universālie tīrīšanas līdzekļi
  • Smakas neitralizētāji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g

    Bio-D

    Bio-D Nappy Fresh antibakteriālā pulvera piedeva autiņbiksīšu mazgāšanai - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €7.39
    Vienības cena€14.78 /kg
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Bleach - 450 g Swonco Fabric Bleach - 450 g Swonco Fabric Bleach - 450 g

    Swonco

    Swonco Audumu balinātājs - 450 g

    No reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€8.87 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml
    Izpārdots

    Ecover

    Ecover Sensitive audumu mīkstinātājs - ābolu ziedi un mandeles - 750 ml

    No reviews
    Parastā cena €3.09
    Vienības cena€4.12 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Velas mazgašanas škidrums Enzymatic, Bez smaržas - 1500 ml

    1 review
    Parastā cena €20.39
    Vienības cena€13.59 /L
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g

    Bio-D

    Bio-D Veļas balinātājs - 400 g

    No reviews
    Parastā cena €4.29
    Vienības cena€10.73 /kg
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Hypoallergenic Washing Powder - 2 kg

    Bio-D

    Bio-D Hipoalerģisks veļas pulveris - 2 kg

    No reviews
    Parastā cena €17.49
    Vienības cena€8.75 /kg
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fragrance-free Fabric Stain Remover - 750 ml Swonco Fragrance-free Fabric Stain Remover - 750 ml

    Swonco

    Swonco Audumu traipu tīrītājs bez smaržas - 750 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.09
    Vienības cena€5.39 /L
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Washing Powder Hypoallergenic - 1 kg

    Bio-D

    Bio-D Veļas pulveris hipoalerģisks - 1 kg

    No reviews
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€9.39 /kg
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Softener, Sunny Italy - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Sunny Italy - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Audumu mikstinatajs, Sunny Italy - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €10.29
    Vienības cena€5.15 /L
    Skatīt detaļas
  • Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml
    Izpārdots

    Ecover

    Ecover Delikāts veļas mazgāšanas līdzeklis vilnai un zīda veļai Waterlily & Honeydew - 750 ml

    1 review
    Parastā cena €7.39
    Vienības cena€9.85 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Sea Breeze - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Veļas mazgāšanas šķidrums Enzymatic, Sea Breeze - 1500 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.89
    Vienības cena€13.26 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Softener Baby, Aloe - 2000 ml Swonco Fabric Softener Baby, Aloe - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Audumu mikstinatajs Baby, Aloe - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€5.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Softener, Sea Breeze - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Audumu mīkstinātājs, Sea Breeze - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €11.99
    Vienības cena€6.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml
    Izpārdots

    Swonco

    Swonco Audumu mikstinatajs, Magical Provence - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.09
    Vienības cena€7.05 /L
    Skatīt detaļas
  • Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos veļas mazgāšanas šķidrums ar lavandu - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€7.25 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Lavender - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Lavender - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Veļas mazgāšanas šķidrums Enzymatic, Lavanda - 1500 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.59
    Vienības cena€14.39 /L
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Audumu kondicionieris bez smaržas - 1 L

    No reviews
    Parastā cena €6.39
    Vienības cena€6.39 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Fabric Softener, Fragrance-free - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Audumu mīkstinātājs, Bez smaržas - 2000 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.69
    Vienības cena€3.85 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Baby Pure Hypoallergenic Washing Liquid - 1500 ml Swonco Baby Pure Hypoallergenic Washing Liquid - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Baby Pure hipoalerģisks mazgāšanas šķidrums - 1500 ml

    No reviews
    Parastā cena €18.59
    Vienības cena€12.39 /L
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Veļas mazgāšanas šķidrums bez smaržvielām, bez smaržvielām, bez bio - 1 L

    No reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€11.79 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Ultra Sensitive mazgāšanas šķidrums bez smaržas - 1500 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.39
    Vienības cena€10.93 /L
    Skatīt detaļas
  • Swonco Laundry Liquid Baby, Aloe - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Baby, Aloe - 1500 ml
    10% atlaide

    Swonco

    Swonco Velas mazgašanas škidrums Baby, Alveja - 1500 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €18.62 Parastā cena €20.79
    Vienības cena€12.41 /L
    Skatīt detaļas
  • Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L
    6% atlaide

    Bio-D

    Bio-D Līdzeklis audumu kondicionēšanai Svaigi kadiķi - 1 L

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.70 Parastā cena €7.09
    Vienības cena€6.70 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Veļas mazgāšanas līdzekļi efektīvai un saudzīgai audumu kopšanai

Pārveidojiet savu veļas mazgāšanas rutīnu ar Medpak visaptverošo audumu kopšanas risinājumu kolekciju. Pateicoties mūsu desmit gadu pieredzei veselībai nekaitīgu produktu ražošanā, mēs piedāvājam rūpīgi atlasītus veļas mazgāšanas līdzekļus, kas apvieno spēcīgu tīrīšanas veiktspēju ar maigākiem sastāviem., No specializētiem mazgāšanas līdzekļiem līdz audumu mīkstinātājiem un traipu tīrītājiem, mūsu kolekcijā ir viss nepieciešamais efektīvai audumu kopšanai, kas saudzē gan jūsu audumus, gan jūsu ģimenes labsajūtu.

Pilnīgas veļas tīrīšanas sistēmas

Dažādiem audumiem un veļas mazgāšanas problēmām ir nepieciešami specializēti risinājumi. Mūsu daudzveidīgais klāsts risina īpašas vajadzības, izmantojot formulas, kas izstrādātas optimāliem rezultātiem katrā lietojuma veidā. Mūsu kolekcija piedāvā mērķtiecīgus risinājumus ikvienai veļas mazgāšanas problēmai, saglabājot auduma integritāti un izskatu vairākos mazgāšanas ciklos, sākot no enzīmu šķidrumiem, kas cīnās ar smagiem traipiem, līdz maigiem vilnas un zīda mazgāšanas līdzekļiem, kas aizsargā maigas šķiedras.

Mūsu visaptverošajā veļas mazgāšanas līdzekļu kolekcijā ietilpst:

  • Spēcīgi šķidrie un pulverveida mazgāšanas līdzekļi ar efektīviem tīrīšanas līdzekļiem dažādiem audumu tipiem un netīrumu līmeņiem
  • Specializēti vilnas un zīda sastāvi, kas efektīvi tīra, vienlaikus aizsargājot dabīgās šķiedras no bojājumiem
  • Koncentrēti traipu tīrītāji, kas iedarbojas uz konkrētām pēdām, nebojājot auduma pamatni

Jutīgas ādas un hipoalerģiskas iespējas

Daudzās ģimenēs ir ģimenes locekļi ar jutīgu ādu vai alerģiju pret parastajiem veļas mazgāšanas līdzekļiem. Mūsu piedāvājumā ir vairākas bez smaržvielām un hipoalerģiskas iespējas, kas īpaši izstrādātas tā, lai samazinātu iespējamos kairinātājus, vienlaikus saglabājot lielisku tīrīšanas veiktspēju. Šie specializētie produkti ļauj ikvienam baudīt tīru apģērbu, neraizējoties par ādas reakcijām vai kairinājumu, ko rada veļas atlikumi.

Mūsu jutīgai ādai draudzīgie produkti ir īpaši vērtīgi ģimenēm ar zīdaiņiem un maziem bērniem, kuru ādai nepieciešama papildu aizsardzība. Hipoalerģiskie formulējumi efektīvi tīra, vienlaikus samazinot iespējamo kairinātāju iedarbību, radot maigāku veļas mazgāšanas pieredzi tiem, kam ir jutīga āda. Daudzi no šiem izstrādājumiem ir saņēmuši Derma tooloģiskus testus un sertifikātus, lai pārliecinātos par to ādai draudzīgajām īpašībām.

Zīdaiņu un bērnu īpašās formulas

Zīdaiņu apģērbam un gultasveļai jāpievērš īpaša uzmanība, ņemot vērā zīdaiņu maigo ādu un biežo netīrumu iedarbību. Mūsu īpaši zīdaiņiem paredzētie veļas mazgāšanas līdzekļi piedāvā maigu, bet pamatīgu tīrīšanas spēku, kas izstrādāti īpaši zīdaiņu veļas mazgāšanas unikālajām problēmām. Šie specializētie mazgāšanas līdzekļi efektīvi likvidē ēdiena traipus, spļāvienus un autiņbiksīšu noplūdes, vienlaikus pilnībā izskalojot, lai neatstātu atliekas, kas var kairināt jutīgu mazuļu ādu.

Papildu produkti, piemēram, autiņbiksīšu mazgāšanas piedevas, nodrošina TiB aktīvās īpašības, kas īpaši paredzētas auduma autiņbiksīšu mazgāšanai, nodrošinot rūpīgu tīrīšanu un dezinficēšanu bez asām ķīmiskām vielām. Šie specializētie preparāti saglabā auduma autiņbiksīšu uzsūktspēju un veiktspēju atkārtotu mazgāšanu laikā, vienlaikus radot higiēnisku rezultātu, kas ir drošs mazuļa jutīgai ādai.

Videi draudzīgi veļas mazgāšanas risinājumi

Tradicionālie veļas mazgāšanas līdzekļi bieži satur sastāvdaļas, kas rada bažas par vides aizsardzību. Mūsu kolekcijā ir daudzas videi draudzīgas alternatīvas, kas nodrošina efektīvu tīrīšanas spēku ar mazāku ietekmi uz vidi. Šiem izstrādājumiem ir bioloģiski noārdāmie formulējumi, uz augu bāzes ražotie tīrīšanas līdzekļi, un atbildīgs iepakojums, kas atbilst Medpak saistībām attiecībā uz ilgtspēju, nemazinot tīrīšanas efektivitāti.

Mūsu veļas mazgāšanas līdzekļu priekšrocības videi ir šādas:

  • Bioloģiski noārdāmās sastāvdaļas, kas pēc lietošanas dabiski sadalās, samazinot ietekmi uz ūdens sistēmu
  • Koncentrētas formulas, kam nepieciešams mazāks iepakojums un kas samazina transportēšanas emisijas
  • Augu izcelsmes produkti.virsmaktīvās vielas, kas iegūtas no atjaunojamiem avotiem, nevis no naftas savienojumiem

Audumu mīkstinātāji un apdares līdzekļi

Papildiniet savu veļas kopšanu ar mūsu audumu mīkstinātāju un apdares līdzekļu klāstu, kas uzlabo gan apģērba sajūtu, gan valkājamību. Pieejami dažādi dabīgi aromāti, kā arī produkti bez smaržvielām, šie produkti samazina statisko lipīgumu, palielina maigumu, atvieglo gludināšanu un saudzē jutīgu ādu. Rūpīgi izstrādātie produkti nodrošina audumu uzlabojošas īpašības bez smagiem pārklājumiem, kas sastopami parastajos mīkstinātājos.

Īpašu veļas problēmu risināšanai, mūsu specializētie produkti, piemēram, audumu balinātāji un veļas pastiprinātāji, nodrošina mērķtiecīgus risinājumus. Šie produkti uzlabo jūsu parastā veļas mazgāšanas līdzekļa veiktspēju, lai novērstu īpaši noturīgus traipus vai stipri netīru veļu ielādes, pagarinot jūsu apģērba kalpošanas laiku, saudzīgi likvidējot noturīgus traipus, nebojājot šķiedras vai krāsas.

Kvalitātes un drošības standarti

Medpak, veļas mazgāšanas līdzekļu klāstā mēs piešķiram prioritāti gan kvalitātei, gan drošībai. Mūsu produkti atbilst stingriem veiktspējas, sastāvdaļu drošuma, un uzticamības, standartiem, kas ir īpaši svarīgi izstrādājumiem, kuri caur apģērbu ilgstoši saskaras ar ādu. Šī apņemšanās nodrošināt kvalitāti ir iemantojusi mūsu klientu uzticību visā Eiropā, tostarp Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, kuri paļaujas uz mūsu veļas mazgāšanas līdzekļiem to efektivitātes un drošuma profila dēļ.

Papildiniet savu veļas kopšanas līdzekļu kolekciju

Izveidojiet visaptverošu veļas mazgāšanas sistēmu ar papildu produktiem no mūsu klāsta. Ilgtspējīgai atkritumu apsaimniekošanai, izpētiet mūsu bioloģiski noārdāmos atkritumu maisiņus, kas paredzēti veļas un veļas telpu organizēšanai. Uzlabojiet ūdens kvalitāti ar mūsu ūdens filtru sistēmām, kas var uzlabot veļas mazgāšanas rezultātus vietās ar cietu ūdeni. Pilnībā ekoloģiski apzinātai pieejai mājās, Atklājiet mūsu pilno mājas kopšanas līdzekļu kolekciju , lai saskaņotu visus tīrīšanas darbus ar jūsu vērtībām.

Izbaudiet efektīvus, pārdomātus veļas mazgāšanas risinājumus, kas nodrošina izcilus rezultātus, vienlaikus atbalstot jūsu apņemšanos rūpēties par ģimenes veselību un atbildību pret vidi. Atklājiet Medpak atšķirību, kur spēcīga tīrīšana sastopas ar maigu kopšanu katrā mūsu piedāvātajā veļas mazgāšanas līdzeklī.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu