Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Veselība
  3. Veselīgs uzturs
  4. Brokastis un graudaugi

Brokastis un graudaugi

(14 preces)
  • Dzērieni un maisījumi
  • Brokastis un graudaugi
  • Kafija un tēja
  • Eļļas un etiķi
  • Veselīgi dzērieni un sulas
  • Veselīgas uzkodas
  • Garšaugi un garšvielas
  • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
  • Riekstu sviesti
  • Makaroni un nūdeles
  • Mērces un garšvielas
  • Sporta uzturs
  • Cukura aizstājēji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Helpa BIO Porridge 5 Cereals - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO 5 graudaugu putraimi - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€26.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Buckwheat Porridge - 200 g Helpa BIO Buckwheat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO griķu biezputra - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€26.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Millet and Oat Porridge - 200 g Helpa BIO Millet and Oat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO prosa un auzu biezputra - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€26.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Buckwheat Porridge with Amaranth - 200 g Helpa BIO Buckwheat Porridge with Amaranth - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO griķu biezputra ar amarantu - 200 g

    1 review
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€2.65 /100g
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Oat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO auzu biezputra - 200 g

    1 review
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€26.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Manna no senajiem graudaugiem - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€2.50 /100g
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Speltas putra ar aunazirņiem - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€2.60 /100g
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Spelt and Oat Porridge with Cocoa and Dates - 200 g Helpa BIO Spelt and Oat Porridge with Cocoa and Dates - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Speltas un auzu biezputra ar kakao un datumiem - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €5.29
    Vienības cena€2.65 /100g
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g
    Izpārdots

    Helpa

    Helpa BIO griķu un speltas graudu bumbiņas ar kakao - 160 g

    No reviews
    Parastā cena €4.79
    Vienības cena€23.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Bio Planet Inactive Yeast Flakes - 100 g

    Bio Planet

    Bio Planet neaktīvie rauga pārslas – 100 g

    1 review
    Parastā cena €6.79
    Vienības cena€67.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dobra Kaloria Crispy Buckwheat with Almonds - 100 g
    Izpārdots

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Kraukšķīgi griķi ar mandelēm – 100 g

    No reviews
    Parastā cena €3.39
    Vienības cena€33.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Carob Powder – 200 g Helpa BIO Carob Powder – 200 g

    Helpa

    Helpa BIO rožkoka pulveris – 200 g

    No reviews
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€24.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg
    Izpārdots

    7Nutrition

    7Nutrition Rīsu putru krēms, Natural - 1kg

    1 review
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€14.79 /kg
    Skatīt detaļas
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg
    5% atlaide

    7Nutrition

    7Nutrition Rīsu putraimu krēms, Ābolu pīrāgs – 1 kg

    No reviews
    Izpārdošanas cena €14.05 Parastā cena €14.79
    Vienības cena€14.05 /kg
    Skatīt detaļas

Brokastis un graudaugu pārslas ir enerģisku rītu un produktīvu dienu pamats, piedāvājot ērtu uzturu, kas nekaitē veselībai. Medpak, mēs saprotam, ka mūsdienu dzīvesveids pieprasa ātrus brokastu risinājumus, kas nodrošina ievērojamu uzturvērtību. Mūsu rūpīgi atlasītā brokastu graudaugu, granolu, un karsto graudaugu izvēle pārvērš rīta steigu par iespēju paēst. No tradicionālajām auzu pārslām līdz inovatīvām graudu kombinācijām, Katrs mūsu kolekcijas produkts atbalsta jūsu labsajūtas ceļojumu, vienlaikus apmierinot ģimenes garšas vēlmes. Vairāk nekā 10 gadus apkalpojot veselīgi domājošus klientus visā Eiropā, esam apguvuši mākslu izvēlēties brokastu produktus, kas līdzsvaro ērtības un kvalitatīvu uzturvērtību.

The Nutritional Science of Morning Cereals

Izpratne par to, kāpēc brokastīm un graudaugu produktiem ir tik būtiska loma ikdienas uzturā, palīdz izdarīt pamatotu izvēli attiecībā uz rīta maltītēm. Pilngraudu graudaugu graudaugi nodrošina sarežģītus ogļhidrātus, kas pakāpeniski atbrīvo enerģiju, un novērš rīta enerģijas izsīkšanu, kas saistīta ar saldajām alternatīvām. Šie uzturvielām bagātīgie produkti nodrošina vielmaiņai nepieciešamos B grupas vitamīnus, dzelzi skābekļa pārnesei, un šķiedrvielas gremošanas veselībai. Makrouzturvielu un mikrouzturvielu kombinācija kvalitatīvās brokastu pārslās rada uzturvielu sinerģiju, kas atbalsta gan tūlītējas enerģijas vajadzības, gan ilgtermiņa veselības mērķus.

Mūsdienu brokastu pārslas ir attīstījušās daudz tālāk par vienkāršām graudu pārslām. Toda y produktu sastāvā ir iekļauti tādi senie graudi kā rudzi un speltas graudi, tādi superprodukti kā čia sēklas, un tādi dabīgi garšas pastiprinātāji kā kanēlis un kakao. Šī attīstība atspoguļo pieaugošo izpratni par uztura nozīmi kognitīvo funkciju, nodrošināšanā, fiziskās veiktspējas, un vispārējās labsajūtas uzlabošanā. Izvēloties kvalitatīvus brokastu graudaugu produktus, jūs ieguldāt līdzekļus noturīgā enerģijā, uzlabotā koncentrēšanās spējā, un labākā ēstgribas regulēšanā visas dienas garumā.

Karsto graudaugu un auzu pārslu šķirnes

Karsto brokastu graudaugu produktu ērtums un daudzpusība padara tos par patērētāju, kas rūpējas par savu veselību, iecienītāko produktu. Mūsu ātri pagatavojamo auzu pārslu klāstā ir gan klasiski izstrādājumi, gan inovatīvas garšu kombinācijas, piemēram, st RAW ogu, ābolu-cinnamona, un šokolādes. Šiem ērtajiem variantiem nepieciešams minimāls sagatavošanas laiks, vienlaikus nodrošinot holesterīna līmeni pazeminošas beta-glikāna šķiedrvielu priekšrocības, kas dabiski atrodamas auzās. Karstās graudaugu pārslas nodrošina pielāgojamu uzturvērtību, ļaujot pievienot svaigus augļus, riekstus, vai sēklas, lai uzlabotu gan garšu, gan uzturvērtību.

Tradicionālās putras un kukurūzas karstās graudaugu pārslas piedāvā alternatīvas graudaugu iespējas daudzveidīgam uzturam un garšas baudījumam. Šīs sildošās brokastis ir īpaši vērtīgas aukstākajos mēnešos, nodrošinot gan fizisku siltumu, gan noturīgu enerģiju grūtām dienām. Dažu šķirņu lēnā gatavošana nodrošina labāku uzturvielu uzsūkšanos, vienlaikus radot apmierinošu tekstūru, kas novērš izsalkumu stundām ilgi.

Kraukšķīgi graudaugi un graudaugu pārslas

Kraukšķīgas brokastis un graudaugu pārslas nodrošina apmierinošu tekstūru un uzturvērtību, padarot tās par populāru izvēli visu vecumu cilvēkiem. Mūsu piedāvājumā ir medus saldinātas šķirnes, ar kakao un augļiem bagātināti maisījumi, kas pārvērš brokastis par patīkamu piedzīvojumu. Šīs gatavās graudaugu pārslas saglabā savu kraukšķīgumu pienā, vienlaikus nodrošinot ātru uzturu aizņemtiem rītiem. Daudzās šķirnēs ir iekļauti vairāki graudaugi, radot sarežģītus garšas profilus un uzlabotu uzturvielu daudzveidību.

Granola ir uzturvērtības un baudas krustpunkts brokastu pārslās. Ceptas auzu pārslu kombinācijas, riekstu, un dabīgo saldinātāju kombinācijas veido pārslas, kas vienlīdz labi sader gan ar pienu, jogurtu, gan kā atsevišķas uzkodas. Grauzdēšanas process pastiprina garšas īpašības, vienlaikus radot raksturīgo kraukšķīgumu, ko mīl granolas entuziasti. Mūsu granolu klāstā ir produkti ar kontrolētu cukura saturu un pilnvērtīgām sastāvdaļām, kas pierāda, ka veselīgām brokastīm nav jāzaudē ne garša, ne apmierinājums.

Bioloģiskās un īpašās brokastu iespējas

Pieprasījums pēc bioloģiskām brokastīm un graudaugu pārslām pieaug, jo pieaug izpratne par pārtikas ražošanas metodēm un to ietekmi uz veselību. Mūsu bioloģiskās brokastis garantē sastāvdaļas, kas audzētas bez sintētiskiem pesticīdiem vai mēslojuma, tādējādi atbalstot gan personīgo veselību, gan vides ilgtspēju. Šajos augstākās kvalitātes produktos bieži vien ir iekļautas kultūrvēsturiskas graudu šķirnes un tradicionālas pārstrādes metodes, kas saglabā maksimālu uzturvērtību. Vecākiem, kas meklē veselīgus produktus maziem bērniem, mūsu bioloģiskās bērnu putras nodrošina vecumam atbilstošu uzturu viegli sagremojamā, formātā.

Specializētie graudaugu produkti ir paredzēti īpašām uztura vajadzībām un vēlmēm brokastu kategorijā. Bezglutēna varianti ir piemēroti cilvēkiem ar celiakiju vai jutību pret lipekli, savukārt augstas kvalitātes olbaltumvielu šķirnes veicina sportisko sniegumu un muskuļu uzturēšanu.. Bezcukura un zema glikēmiskā satura produkti palīdz regulēt cukura līmeni asinīs, padarot brokastis pieejamas diabēta slimniekiem un tiem, kas ievēro īpašus diētas protokolus. Šī daudzveidība nodrošina, ka ikviens var baudīt pilnvērtīgas rīta maltītes neatkarīgi no diētas ierobežojumiem.

Senie graudi un inovatīvas sastāvdaļas

Seno graudu iekļaušana brokastīs un graudaugu pārslās ir atgriešanās pie tradicionālā uztura ar modernām ērtībām. Rudzu pārslas piedāvā atšķirīgu garšu un augstāku minerālvielu saturu salīdzinājumā ar parastajiem kviešu produktiem. Šie kultūrvēsturiskie graudi nodrošina unikālus uzturvērtības profilus, tostarp augstāku olbaltumvielu līmeni un dažādus šķiedrvielu veidus, kas veicina daudzveidīgu zarnu baktēriju attīstību. Seno graudu atdzimšana brokastu pārslās savieno mūsdienu patērētājus ar laika pārbaudītu uztura gudrību.

Inovācijas brokastu pārslās ietver arī funkcionālās sastāvdaļas, kas palīdz sasniegt konkrētus veselības mērķus. Pievienotie probiotiķi atbalsta gremošanas veselību, savukārt bagātinātas omega-3 vielas labvēlīgi ietekmē sirds un smadzeņu darbību. Dažās šķirnēs iekļauti adaptogēni vai superfood sastāvdaļas, kas vienkāršas brokastu pārslas pārvērš par visaptverošiem labsajūtas risinājumiem., Šie uzlabotie sastāvi parāda, kā tradicionālie brokastu formāti var attīstīties, lai atbilstu mūsdienu zinātnes atziņām par uzturu.

Pagatavošanas daudzveidība un pasniegšanas ieteikumi

Brokastu un graudaugu daudzveidība sniedzas daudz tālāk par tradicionālo bļodu ar pienu. Radoši pasniegšanas ieteikumi pārvērš šos pieliekamos produktus daudzveidīgās maltītēs un uzkodās visas dienas garumā. Nakts auzas, kas pagatavotas ar jogurtu, veido krēmīgas, probiotikām bagātas brokastis, kurām no rīta nav nepieciešama nekāda sagatavošanās., Ar augļiem un jogurtu pārklātas graudaugu pārslas veido pievilcīgus parfē, kas piemēroti brokastīm vai veselīgiem desertiem. Maltas graudaugu pārslas kalpo kā uzturvielām bagāts pārklājums maizes izstrādājumiem vai kokteiļu bļodiņu virskārtas.

Izpratne par gatavošanas metodēm maksimāli palielina dažādu graudaugu veidu uzturvērtības priekšrocības. Auksts piens saglabā karstumizturīgos vitamīnus lietošanai gatavos graudaugos, savukārt auzu vārīšana ar ūdeni vai pienu rada atšķirīgu tekstūru un uzturvielu pieejamību. Daži patērētāji dod priekšroku īslaicīgai graudaugu mērcēšanai pirms ēšanas, kas mīkstina tekstūru, vienlaikus saglabājot lielāku kraukšķīgumu nekā pilnībā vārītas versijas. Šīs pagatavošanas variācijas ļauj pielāgoties, ņemot vērā personīgās vēlmes un laika ierobežojumus.

Uzturvērtība dažādos dzīves posmos

Brokastis un graudaugu produkti piedāvā vecumam atbilstošu uzturu visos dzīves posmos. Bērni gūst labumu no dzelzs bagātinātiem produktiem, kas veicina augšanu un kognitīvo attīstību, savukārt jautras formas un maigas garšas veicina veselīgus ēšanas paradumus jau agrīnā vecumā. Pieaugušie novērtē šķiedrvielām bagāto pilngraudu produktu ilgstošo enerģiju un labvēlīgo ietekmi uz gremošanu. Seniori atrod viegli pagatavojamus karstos graudaugu graudaugu produktus, kas nodrošina nepieciešamo uzturvērtību viegli sagremojamā, formātā TiB le. Šī universālā pievilcība padara brokastu pārslas par ģimenei draudzīgu uztura risinājumu.

Sportisti un aktīvi cilvēki gūst īpašu labumu no stratēģiski pareiza graudaugu patēriņa. Pirms treniņa patēriņš nodrošina viegli pieejamu enerģiju, bet pēc treniņa porcijas atbalsta r Ecover y kombinācijā ar olbaltumvielu avotiem. Sauso graudaugu pārnēsājamība padara tos par ērtu treniņu uzkodu, kas nodrošina ātru ogļhidrātu uzņemšanu izturības aktivitāšu laikā. Izpratne par šiem pielietojumiem palīdz optimizēt brokastu pārslu patēriņu, lai sasniegtu konkrētus snieguma mērķus.

Kvalitātes standarti un atlases kritēriji

Medpak apņemšanās nodrošināt brokastu un pārslu kvalitāti atspoguļo mūsu izpratni par to nozīmi ikdienas uzturā. Mēs dodam priekšroku produktiem ar minimālu apstrādi, saglabājot dabisko graudu uzturvērtību, vienlaikus nodrošinot pārtikas nekaitīgumu. Mūsu atlases kritēriji uzsver pilngraudu graudu, saturu, ierobežotu pievienoto cukuru, daudzumu un mākslīgo piedevu trūkumu. Šī rūpīgā atlase kalpo klientiem visā Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, kuri uzticas mūsu vērtējumam attiecībā uz uzturvielām bagātiem produktiem.

Marķējuma pārredzamība palīdz patērētājiem izdarīt informētu izvēli attiecībā uz brokastu pārslām. Mēs dodam priekšroku ražotājiem, kas skaidri norāda sastāvdaļas, uzturvērtības, un informāciju par avotiem. Šī pārredzamība attiecas arī uz alergēnu deklarācijām un ražošanas metodēm, nodrošinot klientiem iespēju izvēlēties produktus, kas atbilst viņu uztura vajadzībām un vērtībām. Regulāra kvalitātes novērtēšana uztur mūsu augstos standartus, nodrošinot konsekventu produktu izcilību visā brokastu graudaugu klāstā.

Sāciet dienu ar barojošu pārliecību

Ieguldījums kvalitatīvās brokastīs un graudaugos ir vienkāršs, bet spēcīgs solis ceļā uz labāku veselību. Mūsu kolekcijas produkti piedāvā vairāk nekā ērtas rīta maltītes tie nodrošina noturīgu enerģiju, būtiskas uzturvielas, un patīkamas garšas, kas padara veselīgu uzturu ilgtspējīgu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ātri pagatavojamus ēdienus vai sildošus karstus graudaugu produktus, mūsu izvēle nodrošina uzturvielām bagātu izvēli ikvienam rīta cēlienam. Iepazīstieties ar mūsu brokastu pārslām Toda y un izbaudiet, kā pareizs rīta uzturs pārveido visas dienas potenciālu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu