Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Grims

Grims

(159 preces)
  • Sejas grims
  • Lūpu grims
  • Acu grims
  • Grims un aksesuāri
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēna mitrinošs tonējošais tonis 13 - 100 ml

    10 reviews
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€68.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēna mitrinošs tonālais krēms Shade 21 - 100 ml

    11 reviews
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€6.89 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Aizsargājoša lūpu krāsa ar UV filtru un šī sviestu - 5 ml

    12 reviews
    Parastā cena €1.99
    Vienības cena€3.98 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml
    Izpārdots

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.23 Natural Beige EU - 50 ml

    14 reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€19.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēna mitrinošs tonējošais tonis 23 - 100 ml

    2 reviews
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€6.89 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick tonālais krēms-stiks Medium - 13 g

    1 review
    Parastā cena €23.39
    Vienības cena€179.92 /100g
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 23 - 20 ml

    3 reviews
    Parastā cena €9.19
    Vienības cena€45.95 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml
    20% atlaide

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 21 - 20 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €7.71 Parastā cena €9.69
    Vienības cena€38.55 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ No 13 Bright Beige - 50 ml
    Izpārdots
    15% atlaide

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ Nr. 13 Bright Beige - 50 ml

    4 reviews
    Izpārdošanas cena €8.40 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€16.80 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 23 Natural Beige Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 23 Natural Beige

    Missha

    Missha Magic Cushion Cover Noturīgs aizsargfiltrs SPF50+/PA+++ Nr. 23 Dabīgs smilškrāsas tonis

    6 reviews
    Parastā cena €11.49
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Quiz Cosmetics Lip Care with Argan Oil - 1 piece Quiz Cosmetics Lip Care with Argan Oil - 1 piece Quiz Cosmetics Lip Care with Argan Oil - 1 piece

    Quiz Cosmetics

    Quiz Cosmetics Lupu kopšanas lidzeklis ar argana ellu - 1 gabals

    No reviews
    Parastā cena €1.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 50 ml
    Izpārdots

    Missha

    Aliness UbiquinoN dabiskais koenzīms Q10 - 100 augu kapsulas

    1 review
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€19.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick tonālais krēms Light - 13 g

    2 reviews
    Parastā cena €23.49
    Vienības cena€180.69 /100g
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml
    Izpārdots

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 50 ml

    2 reviews
    Parastā cena €10.69
    Vienības cena€21.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen Cover Tip Concealer - 01 Light Beige Enough Collagen Cover Tip Concealer - 01 Light Beige
    Izpārdots

    Enough

    Enough Korektors ar kolagēna pārklājumu - 01 gaiši bēšs

    2 reviews
    Parastā cena €4.19
    Vienības cena€465.56 /kg
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 21N - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēns 3X Mitrinošs tonālais krēms SPF15 Shade 21N - 100 ml

    3 reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€7.89 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml

    Enough

    Enough Kolagēns 3in1 balinošs mitrinošs tonālais tonis 13 - 100 ml

    1 review
    Parastā cena €7.49
    Vienības cena€7.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 25 - 20 ml

    2 reviews
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€48.45 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēns 3in1 balinošs mitrinošs tonējošs tonis 21 - 100 ml

    5 reviews
    Parastā cena €7.79
    Vienības cena€7.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13N - 100 ml
    Izpārdots

    Enough

    Enough Kolagēna mitrinošs tonālais krēms, Shade 13N - 100 ml

    3 reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€7.89 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Enough Collagen 3X Moisture Volume Mascara - 9 ml

    Enough

    Enough Blakstienų tušas Collagen 3X Moisture Volume - 9 ml

    1 review
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€78.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 21 Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/PA+++ No 21
    Izpārdots

    Missha

    Missha Magic Cushion Cover Ilgnoturigs SPF50+/PA+++ Nr. 21

    2 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€7.86 /10g
    Skatīt detaļas
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 50 ml
    Izpārdots

    Missha

    Bilovit Mandarīnu ēteriskā eļļa - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €11.99
    Vienības cena€23.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 7
  • Nākamais

Pārveidojiet savu skaistumkopšanas rutīnu ar kvalitatīviem kosmētikas līdzekļiem

Medpak, mēs saprotam, ka kosmētika ir kas vairāk nekā tikai kosmētika tā ir jūsu dabiskā skaistuma uzlabošana, vienlaikus rūpējoties par ādu. Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi klientu apkalpošanā visā Eiropā, esam rūpīgi apkopojuši Korejas un starptautisko kosmētikas līdzekļu kolekciju, kas apvieno skaistu pārklājumu un labvēlīgas ādas kopšanas sastāvdaļas. Mūsu piedāvājumā ir tādi uzticami zīmoli kā Missha, Purito, un COSRX, kas izvēlēti, lai nodrošinātu kvalitāti un ādai draudzīgu sastāvu.

Pamatkrēms un BB krēms katram ādas tipam

Ideāla grima pamata meklēšana sākas ar savas ādas unikālo vajadzību izpratni. Mūsu plašais klāsts ietver vieglus BB krēmus, kas bagātināti ar keramīdiem un peptīdiem, pilnībā nosedzošus krēmus ar kolagēnu, un inovatīvus spilventiņu kompaktus ar augstu SPF aizsardzību. Tādi zīmoli kā Missha un Enough ir mūsu kolekcijas līderi ar sastāviem, kas pielāgojas dažādiem ādas toņiem, vienlaikus nodrošinot būtisku saules aizsardzību un mitrināšanu visas dienas garumā.

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku dabīgam, rosainam vai matētam, ilgnoturīgam izskatam, mūsu grima bāzes harmoniski saskan ar jūsu ādas veselības vajadzībām. Katrs produkts tiek rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu, ka tas atbilst mūsu standartiem gan attiecībā uz veiktspēju, gan ādas kompa TiB ility.

Acu grims, kas izceļ un uzlabo

Izveidojiet valdzinošu acu izskatu ar mūsu rūpīgi izvēlētajām skropstu tušām un acu grimu no Rom&nd un Heimish. Šie korejiešu skaistumkopšanas favorīti nodrošina izcilus rezultātus, pateicoties nesmērāmām, ilgnoturīgām formulām, kas pieejamas daudzpusīgos toņos, tostarp klasiskā melnā, siltā brūnā, un unikālos lazdu toņos. Uzlabotie birstīšu dizaini un barojošās sastāvdaļas nodrošina, ka skropstas no rīta līdz vakaram paliek perfekti izliektas, atdalītas, un izceltas.

Lūpu kopšanas līdzekļi, kas kopj, kamēr krāso

Jūsu lūpas ir pelnījušas kosmētiku, kas baro un reizē izdaiļo. Mūsu lūpu kolekcija demonstrē labākos K-beauty jauninājumus, tostarp COSRX 'intensīvās nakts lūpu maskas un Peripera slavenās tintes Ink Velvet, kas pārsteidza skaistumkopšanas pasauli. Šie produkti nodrošina spilgtu, ilgnoturīgu krāsu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo mitrināšanu un aizsardzību. No maigiem nude toņiem, kas ideāli piemēroti ikdienas valkāšanai, līdz drosmīgiem korālkrāsas un klasiskiem sarkaniem toņiem īpašiem gadījumiem, katrā formulā apvienota pigmentiem bagāta krāsa un lūpu kopjošas sastāvdaļas.

Profesionāli apdares produkti noturīgam skaistumam

Papildiniet savu grimu ar mūsu piedāvāto praimeru klāstu, fiksējošo pūderi, un apdares produktiem, kas paredzēti, lai saglabātu Jūsu izskatu svaigu visas dienas garumā. VT Cosmetics Cica No-Sebum Powder nodrošina izcilu tauku kontroli, vienlaikus nomierinot jutīgu ādu, savukārt Innisfree iecienītie praimeri rada ideālu audeklu gludam grima uzklāšanai. Šie apdares līdzekļi nodrošina, ka rūpīgi uzklāts grims paliek savā vietā, saglabājot tikko uzklātā grima svaigumu stundām ilgi.

Kā daļu no mūsu apņemšanās atbalstīt jūsu skaistuma un labsajūtas ceļojumu, Medpak piedāvā šos Derma tooloģiski pārbaudītos kosmētikas produktus kopā ar mūsu plašajām sejas kopšanas un matu kosmētikas kolekcijām. Katrs kosmētikas produkts mūsu katalogā atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt augstas kvalitātes produktus, kas izceļ jūsu dabisko skaistumu, vienlaikus saudzējot jūsu ādas veselību. Pārlūkojiet mūsu kolekciju Toda y un izbaudiet kosmētiku, kas patiesi ir veselīga izvēle jūsu skaistumkopšanas rutīnas uzlabošanai.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu