Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Veselība
  3. Medicīnas preces un testi

Medicīnas preces un testi

(29 preces)
  • Veselīgs uzturs
  • Intīmā veselība
  • Medicīnas preces un testi
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • BeKeto Ketone Test Strips - 200 Pieces

    BeKeto

    BeKeto Ketona testu strīpiņas - 200 gab.

    9 reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BeKeto Ketone & Glucose Test Strips for Urinalysis - 100 Pieces

    BeKeto

    BeKeto Ketonu un glikozes testu strīpiņas urīna analīzei – 100 gab.

    4 reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Avena Salicylic Spirit - 100 g Avena Salicylic Spirit - 100 g

    Avena

    Avena Salicilskābe - 100 g

    9 reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€17.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Avena Hydrogen Peroxide 3% - 100 g

    Avena

    Avena Ūdeņraža peroksīds 3% - 100 g

    5 reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€17.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces Aura Herbals Kinoki Detox Gold Cleansing Patch - 10 Pieces

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kinoki Detox Zelta attīrošs plāksteris - 10 gab.

    5 reviews
    Parastā cena €4.29
    Vienības cena€0.43 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces Cannaderm Thermolka Warming Plasters - 3 pieces
    Izpārdots

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka sildošie plāksteri - 3 gab.

    4 reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€2.43 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Spilvenu kastīte, melna - 1 gab.

    2 reviews
    Parastā cena €1.19
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Pill Box, Red - 1 piece

    Nutrend

    Nutrend Pill Box, Sarkans - 1 gabals

    3 reviews
    Parastā cena €0.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pillbox, Zils - 1 gab.

    3 reviews
    Parastā cena €1.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    Zinzino

    Zinzino Līdzsvara tests taukskābju koncentrācijas mērīšanai asinīs

    2 reviews
    Parastā cena €66.29
    Vienības cena€0.33 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces Cannaderm Mentholka Cooling Plasters - 3 pieces

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka dzesējošie plāksteri - 3 gab.

    2 reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€2.43 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Pillbox Capsule Container, Green - 1 Piece Swanson Pillbox Capsule Container, Green - 1 Piece

    Swanson

    Swanson Tabletes kapsulu konteiners, Zaļš - 1 gabals

    No reviews
    Parastā cena €0.99
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Nasal Spray Regenerates - 30 ml
    Izpārdots

    Activlab

    Activlab Pharma deguna aerosols reģenerē - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €3.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs Aura Herbals Hopi Ear Candle Candles - 5 pairs

    Aura Herbals

    Aura Herbals Hopi ausu sveču sveces - 5 pāri

    No reviews
    Parastā cena €7.49
    Vienības cena€1.50 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's lakmusa papīri - 33 gab.

    No reviews
    Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces Aura Herbals Tanoki Cleansing Patch - 10 pieces

    Aura Herbals

    Aura Herbals Tanoki attīrošs plāksteris - 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €6.09
    Vienības cena€0.61 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nanga Thymol - 50 g

    Nanga

    Nanga Thymol - 50 g

    4 reviews
    Parastā cena €5.09
    Vienības cena€101.80 /kg
    Skatīt detaļas
  • Prima Ovulation LH Strip Test - 5 pieces
    Izpārdots

    Prima

    Prima ovulācijas LH tests - 5 gab.

    No reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€0.36 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Protego Baby Sea Water - 30 ml
    Izpārdots

    Salvum

    Protego bērnu jūras ūdens - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €3.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml SHS Perfect Bust+, Firming Serum - 150 ml
    Izpārdots

    SHS

    SHS Perfect Bust+, Nostiprinošs serums - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€83.27 /L
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs Aura Herbals Ear Candle Candles Conch - 5 pairs

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ausu sveču sveces Conch - 5 pāri

    No reviews
    Parastā cena €8.09
    Vienības cena€1.62 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Herbalex Warming Patches with Chestnut - 1 Piece

    Herbamedicus

    Herbalex sildošie plāksteri ar kastaņiem - 1 gab.

    No reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€3.49 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nanga Thymol - 250 g

    Nanga

    Nanga Timols - 250 g

    1 review
    Parastā cena €21.19
    Vienības cena€84.76 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Medicīniskie piederumi un testi veido proaktīvas veselības pārvaldības, pamatu, dodot cilvēkiem iespēju uzraudzīt savu labsajūtu un efektīvi reaģēt uz veselības vajadzībām. Medpak, mēs saprotam, ka piekļuve uzticamiem medicīnas piederumiem maina cilvēku pieeju viņu veselības ceļojumam. Mūsu rūpīgi atlasītā izvēle nodrošina profesionālas kvalitātes testus un veselības aprūpes produktus tieši pie jūsu durvīm, padarot veselības uzraudzību pieejamāku nekā jebkad agrāk.

Būtiski medicīniskie testi rokas stiepiena attālumā

Medicīniskie testi mājās ir revolucionizējuši personīgo veselības aprūpi, piedāvājot ērtības, nemazinot precizitāti. Mūsu plašais klāsts ietver ketona testa strēmelītes ketogēnas diētas ievērošanai vai diabēta ārstēšanai, kas ļauj precīzi kontrolēt vielmaiņas stāvokli. Šie vienkāršie, bet efektīvie rīki sniedz tūlītējus rezultātus, palīdzot jums pieņemt pamatotus lēmumus par savu uzturu un veselības stāvokli. Līdzīgi, mūsu glikozes testa joslas nodrošina uzticamus rādījumus cukura līmeņa asinīs kontrolei, kas ir būtiski gan diabēta slimniekiem, gan cilvēkiem, kas rūpējas par savu veselību.

Papildus metabolisma testiem, mēs piedāvājam arī specializētus diagnostikas instrumentus, tostarp pH testa papīrus skābuma līmeņa kontrolei organismā un ātrus antigēnu testus elpceļu slimību gadījumos. Šie medicīniskie testi ļauj agrīni noteikt un ātri reaģēt uz veselības pārmaiņām, atbalstot profilaktisko pieeju, ko atbalsta Medpak. Katram produktam tiek veiktas stingras kvalitātes pārbaudes, nodrošinot, ka jūs saņemat tādus pašus testēšanas materiālu standartus, kādus izmanto profesionālās veselības aprūpes iestādēs.

Profesionāli pirmās palīdzības un brūču aprūpes risinājumi

Efektīvai brūču aprūpei ir nepieciešami kvalitatīvi medicīnas piederumi, kas veicina dzīšanu, vienlaikus novēršot infekciju. Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru tradicionālie līmējošie pārsēji, kas lieliski piemēroti ikdienas griezumiem un skrambām. Nopietnākām brūču ārstēšanas vajadzībām mēs piedāvājam ruļļu plāksterus, kas nodrošina elastīgu pārklājumu un drošu saķeri. Šie svarīgākie pirmās palīdzības līdzekļi nodrošina, ka esat gatavs nelielām traumām mājās, darbā, vai āra aktivitāšu laikā.

Nevar pārspīlēt uzticamu brūču aprūpes līdzekļu nozīmi. Kvalitatīvi pārsēji un pārsienamie materiāli rada optimālu dziedniecisko vidi, aizsargājot brūces no piesārņojuma un vienlaikus ļaujot ādai elpot. Mūsu klāsts atbilst dažādām vajadzībām, sākot no ūdensnecaurlaidīgiem variantiem aktīvam dzīvesveidam un beidzot ar hipoalerģiskām šķirnēm jutīgai ādai.

Veselības aprūpes organizēšana un uzglabāšana

Pareiza medikamentu pārvaldība ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu ārstēšanas ievērošanu un drošību. Mūsu piedāvātais tablešu organizatoru klāsts palīdz racionalizēt ikdienas zāļu lietošanas rutīnu, samazinot izlaistu devu vai nejaušas dubultas devas risku. Šie praktiskie uzglabāšanas risinājumi ir pieejami dažādās konfigurācijās, sākot ar vienkāršiem ikdienas nodalījumiem un beidzot ar visaptverošām iknedēļas sistēmām ar vairākām ikdienas vietām.

Šie organizatoriskie rīki ir īpaši vērtīgi gados vecākiem cilvēkiem, tiem, kas pārvalda vairākus medikamentus, vai ikvienam, kas vēlas izveidot konsekventu veselības režīmu. Kompaktais dizains padara tos ideāli piemērotus ceļošanai, nodrošinot, ka medikamentu lietošanas grafiks paliek nepārtraukts neatkarīgi no atrašanās vietas.

Specializēti medicīnas produkti uzlabotai aprūpei

Mūsu katalogs sniedzas tālāk par pamata piederumiem, ietverot specializētus medicīnas produktus īpašiem terapeitiskiem lietojumiem. DMSO (Dimetilsulfoksīds) gēli, kas pieejami dažādās koncentrācijās, kalpo dažādiem mērķiem alternatīvajā medicīnā un pētniecībā. Šie farmaceitiskās kvalitātes preparāti atbilst stingriem tīrības standartiem, nodrošinot drošu un efektīvu lietošanu.

Turklāt, mūsu noliktavā ir arī unikāli produkti, piemēram, metilēnzilā šķīdumi un timols, kas paredzēti specializētām medicīnas un pētniecības vajadzībām. Šie produkti atspoguļo Medpak apņemšanos apmierināt dažādas veselības aprūpes prasības, sākot ar tradicionālo pirmo palīdzību un beidzot ar alternatīvām terapeitiskām metodēm.. Katram specializētajam produktam ir skaidras lietošanas vadlīnijas un drošības informācija.

Temperatūras monitoringa un diagnostikas rīki

Precīza temperatūras mērīšana joprojām ir veselības novērtēšanas pamatā. Mūsu bezkontakta infrasarkanie termometri nodrošina ātrus, higiēniskus rādījumus bez fiziska kontakta, ideāli piemēroti lietošanai ģimenē vai profesionālos apstākļos. Šie modernie diagnostikas instrumenti novērš krusteniskās kontaminācijas risku, vienlaikus nodrošinot precīzus mērījumus dažu sekunžu laikā.

Mājas diagnostikas iekārtu attīstība ir padarījusi profesionālas kvalitātes monitoringu pieejamu ikvienam. Toda y digitālie termometri un testēšanas ierīces piedāvā slimnīcas līmeņa precizitāti ar lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj cilvēkiem droši sekot līdzi dzīvības rādītājiem.

Alternatīvie veselības un labsajūtas piederumi

Atzīstot dažādas pieejas labsajūtai, mēs iekļaujam alternatīvo veselības preču kategorijā medicīnas preces. Ausu sveces, kas sakņojas tradicionālajā praksē, piedāvā unikālu pieeju ausu higiēnai un relaksācijai. Lai gan viedokļi par to efektivitāti atšķiras, daudzi lietotāji ziņo par pozitīvu pieredzi ar šiem laika pārbaudi izturējušajiem labsajūtas līdzekļiem.

Šī visaptverošā pieeja atspoguļo Medpak izpratni, ka veselība un labsajūta ietver dažādas filozofijas un prakses. Piedāvājot gan tradicionālos, gan alternatīvos medicīnas piederumus, mēs atbalstām individuālu izvēli personīgās veselības aprūpes pārvaldībā.

Kvalitātes nodrošināšana un starptautiskie standarti

Visi mūsu krājumā esošie medicīnas piederumi atbilst stingriem kvalitātes standartiem, iegūti no atzītiem ražotājiem ar pārbaudītu reputāciju. Kā Polijas zīmols ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi starptautisku klientu apkalpošanā Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē., Medpak sadarbojas ar uzticamiem piegādātājiem, kuri atbalsta mūsu centienus sasniegt izcilību.

Mūsu kvalitātes nodrošināšanas process ietver rūpīgu produktu izvēli, atbilstošus uzglabāšanas apstākļus un regulāru krājumu rotāciju, lai nodrošinātu svaigumu un efektivitāti. Šī uzmanība detaļām ir iemantojusi klientu uzticību un atzinību, nostiprinot mūsu kā uzticama medicīnas preču un veselības aprūpes produktu avota pozīciju.

Padarīt veselības aprūpi pieejamu

Mūsu misija Medpak ir nodrošināt pieejamību. Mēs uzskatām, ka kvalitatīviem medicīnas piederumiem nevajadzētu būt ierobežotiem atkarībā no atrašanās vietas vai apstākļiem. Mūsu tiešsaistes platforma nojauc šķēršļus, piegādājot būtiskus veselības aprūpes produktus tieši klientiem visā Eiropā. Šī apņemšanās nodrošināt pieejamību sniedzas tālāk par ģeogrāfisko sasniedzamību un ietver konkurētspējīgas cenas, padarot profesionālas kvalitātes medicīnas preces pieejamas ikdienas patērētājiem.

Neatkarīgi no tā, vai jūs ārstējat hroniskas slimības, uzturot labi aprīkotu pirmās palīdzības aptieciņu, vai pētot profilaktiskus veselības pasākumus, mūsu medicīnas preču un testu kategorija nodrošina līdzekļus, kas nepieciešami aktīvai veselības pārvaldībai. Katrs produkts atspoguļo mūsu apņemšanos atbalstīt jūsu ceļojumu uz labāku veselību un labsajūtu, ko atbalsta pieredze un uzticamība, kas raksturo Medpak pieredzi.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu