Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Mājas
  3. Mājdzīvnieki
  4. Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji

Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji

(52 preces)
  • Mājdzīvnieku piederumi
  • Mājdzīvnieku barība un gardumi
  • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
  • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
  • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet suņiem – 473 ml

    8 reviews
    Parastā cena €49.19
    Vienības cena€104.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 mīksto želejas

    6 reviews
    Parastā cena €41.89
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml

    Atlantic Treat

    Atlantic Treat Laša eļļa 100% suņiem un kaķiem - 1000 ml

    4 reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€10.79 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Atlantijas laša eļļa - 300 ml

    3 reviews
    Parastā cena €18.29
    Vienības cena€60.97 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Antarctic Krill Oil for Pets - 500 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Antarktikas krila eļļa mājdzīvniekiem - 500 ml

    5 reviews
    Parastā cena €53.99
    Vienības cena€107.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Olu dzeltenums - 150 g

    No reviews
    Parastā cena €9.59
    Vienības cena€63.93 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet kaķiem un suņiem – 60 ml

    7 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€28.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 tabletes

    3 reviews
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Omega-3 Fish Oil - 500 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Omega-3 zivju eļļa - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €42.59
    Vienības cena€85.18 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kalcija olu čaumala - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €8.69
    Vienības cena€17.38 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa BreedingLine Reproductal+ for Female Dogs Breeding and Pregnancy - 350 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine Reproductal+ suņu mātītēm vaislai un grūtniecībai - 350 g

    2 reviews
    Parastā cena €26.19
    Vienības cena€74.83 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Chaste - 100 g

    1 review
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€79.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotikas suņiem un kaķiem - 14 tabletes

    1 review
    Parastā cena €6.79
    Vienības cena€0.49 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine alus raugs ProPlus - 250 g

    No reviews
    Parastā cena €9.49
    Vienības cena€37.96 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine NoStress nomierinošas tabletes - 60 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Hemoglobīns - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€39.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kaolīns (Kaolīna māls) - 200 g

    2 reviews
    Parastā cena €9.29
    Vienības cena€46.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine alus raugs - 250 g

    1 review
    Parastā cena €7.79
    Vienības cena€31.16 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Rose Hip - 200 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€40.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Krils - 150 g

    1 review
    Parastā cena €10.89
    Vienības cena€72.60 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa BreedingLine LactoVital Natural Lactation Support Supplement for Dogs - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine LactoVital Dabīgs laktācijas atbalsta papildinājums suņiem - 500 g

    1 review
    Parastā cena €20.79
    Vienības cena€41.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ Vitamins and Minerals for Puppies - 700 g
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ vitamīni un minerālvielas kucēniem - 700 g

    No reviews
    Parastā cena €45.79
    Vienības cena€65.41 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

Mājdzīvnieku barības piedevas visaptverošai veselībai un uzturam

Atbalstiet sava mājdzīvnieka optimālu veselību ar Medpak rūpīgi atlasītiem dabīgiem mājdzīvnieku uztura bagātinātājiem. Pateicoties mūsu desmit gadu pieredzei veselībai draudzīgu produktu, ražošanā, mēs piedāvājam zinātniski izstrādātus uztura bagātinātājus, kas apmierina specifiskas uztura vajadzības un atbalsta dažādus mājdzīvnieku labsajūtas aspektus. Mūsu plašais klāsts, sākot no omega eļļām un beidzot ar specializētiem vitamīniem un minerālvielām, palīdz novērst uztura nepilnības un uzlabot jūsu mīluļa dzīves kvalitāti jebkurā dzīves posmā.

Omega taukskābes optimālai veselībai

Omega-3 taukskābes ir ļoti svarīgas mājdzīvnieku veselībai, atbalstot visu, sākot no kažoka spīduma līdz kognitīvajām funkcijām un locītavu mobilitātei. Mūsu kolekcijā ir tīra laša eļļa, krila eļļa, un specializēti zivju eļļas preparāti, kas nodrošina koncentrētus EPA un DHA avotus. Šie no jūras iegūtie uztura bagātinātāji nodrošina labāku biopieejamību salīdzinājumā ar augu izcelsmes alternatīvām, nodrošinot, ka jūsu mājdzīvnieki no katras porcijas saņem maksimālu uzturvērtības ieguvumu.

Mūsu omega uztura bagātinātāju klāstā ir iespējas dažādām vajadzībām un vēlmēm:

  • Tīra laša eļļa dažādās koncentrācijās dažāda lieluma suņiem un kaķiem
  • Antarktiskā krila eļļa ar labāku uzsūkšanos un papildu antioksidantu priekšrocībām
  • Cilvēka-

Pilnvērtīgs vitamīnu un minerālvielu atbalsts

Mūsdienu mājdzīvnieku uzturā var trūkt dažu svarīgu uzturvielu, jo īpaši dzīvniekiem ar īpašām uztura vajadzībām vai veselības traucējumiem. Mūsu visaptverošie vitamīnu un minerālvielu uztura bagātinātāji nodrošina mērķtiecīgu uzturvielu atbalstu suņiem un kaķiem ar dažādām prasībām. Šie rūpīgi sabalansētie preparāti nodrošina mājdzīvniekiem svarīgas mikrouzturvielas, kas atbalsta imūnsistēmas darbību, enerģijas vielmaiņu, un vispārējo vitalitāti.

Sugām specifiskie preparāti atzīst suņu un kaķu unikālās uztura prasības, nodrošinot katrai sugai atbilstošas uzturvielu proporcijas. Multi-vitamīnu varianti piedāvā ērtu ikdienas papildināšanu, bet specializētie formulas risina specifiskus dzīves posmus no kucēna līdz vecāka gada gājuma cilvēkam, nodrošinot optimālu uzturu visa mājdzīvnieka mūža garumā.

RAW Uztura komponenti

Mājdzīvnieku īpašniekiem, kas ievēro RAW barošanas praksi, mūsu specializētie uztura bagātinātāji RAW nodrošina būtiskas sastāvdaļas, kas nodrošina uzturvērtības ziņā pilnvērtīgu mājās gatavotu maltīti. Šīs rūpīgi iegūtās sastāvdaļas ietver kalciju no olu čaumalām, augstas kvalitātes olbaltumvielas, piemēram, hemoglobīnu un kolagēnu, un dabiskas piedevas, kas atbalsta pareizu minerālvielu līdzsvaru un gremošanas veselību RAW barotiem dzīvniekiem.

Mūsu RAW uztura atbalsta produkti sniedz vairākas svarīgas priekšrocības:

  • Bioloģiski pieejami kalcija avoti, kas veicina pareizu kaulu attīstību un uzturēšanu
  • Dabiskas olbaltumvielu piedevas, kas uzlabo aminoskābju profilu mājas apstākļos gatavotajā uzturā
  • Tradicionālas sastāvdaļas, piemēram, alus raugs, kas nodrošina B grupas vitamīnus un dabisku garšas uzlabošanu

Specializēts dzīves posma atbalsts

Dažādi dzīves posmi rada unikālas uztura problēmas un prasības. Mūsu kolekcijā ir specializēti uztura bagātinātāji vaislas mātītēm, augošiem kucēniem, un, mātēm, kas baro, un, mātes laktācijas periodā, kas apmierina paaugstinātās reproduktīvās un attīstības uztura prasības. Šie mērķtiecīgie preparāti nodrošina koncentrētu uzturu, kad tas lolojumdzīvniekiem ir visvairāk nepieciešams, atbalstot veselīgu grūtniecību, optimālu kucēnu attīstību, un veiksmīgu laktāciju.

Vaislas un reprodukcijas piedevas piedāvā visaptverošu atbalstu grūtniecības un agrīnās attīstības laikā izvirzītajām uztura prasībām. Laktācijas atbalsta produkti palīdz mātēm, kas baro bērnu ar krūti, saglabāt savu veselību, vienlaikus ražojot kvalitatīvu pienu saviem pēcnācējiem, nodrošinot gan mātei, gan mazuļiem optimālu uzturu šajā kritiskajā periodā.

Gremošanas sistēmas veselība un probiotiku atbalsts

Veselīga gremošanas sistēma ir mājdzīvnieku vispārējās labsajūtas pamats, kas ietekmē visu, sākot no barības vielu uzsūkšanās līdz imūnsistēmas funkcijām. Mūsu probiotiku piedevas atbalsta labvēlīgu zarnu baktēriju populāciju, kas veicina gremošanu, uzlabo barības vielu izmantošanu, un stiprina imūnsistēmu. Šie specializētie preparāti palīdz uzturēt gremošanas līdzsvaru, īpaši labvēlīgi mājdzīvniekiem ar jutīgu kuņģi vai dzīvniekiem, kas saslimuši.

Dabiski gremošanas palīglīdzekļi, piemēram, kaolīna māls, nodrošina maigu atbalstu gremošanas traucējumu gadījumā, savukārt tradicionālās sastāvdaļas, piemēram, mežrozīte, piedāvā dabisku C vitamīnu un antioksidantus, kas veicina vispārējo veselību. Šie laika gaitā pārbaudītie dabiskie līdzekļi papildina mūsdienu uztura zinātni, lai nodrošinātu visaptverošu atbalstu gremošanas procesiem.

Uzvedības un stresa vadība

Emocionālā labsajūta būtiski ietekmē mājdzīvnieku veselību un dzīves kvalitāti. Mūsu dabīgie nomierinošie uztura bagātinātāji palīdz mājdzīvniekiem tikt galā ar stresu, trauksmi, un uzvedības problēmām, izmantojot uztura atbalstu, nevis farmaceitisku iejaukšanos. Šajos maigajos preparātos izmantotas dabīgas sastāvdaļas, kas pazīstamas ar savām nomierinošajām īpašībām, palīdzot mājdzīvniekiem saglabāt emocionālo līdzsvaru stresa periodos vai situācijās.

Stresa pārvarēšanas uztura bagātinātāji ir īpaši vērtīgi:

  • Mājdzīvniekiem ar separācijas trauksmi vai trokšņa fobijām, kuriem nepieciešams maigs nomierinošs atbalsts
  • Dzīvniekiem, kuri piedzīvo lielas dzīves pārmaiņas, piemēram, pārceļas uz citu mājvietu vai iepazīstas ar jauniem ģimenes locekļiem
  • Vecākiem mājdzīvniekiem, kuriem var rasties vecuma traucējumi.

Kvalitātes un drošības standarti

Medpak, mēs ievērojam tos pašus stingros kvalitātes standartus, ko piemērojam visam mūsu produktu klāstam. Mūsu uztura bagātinātāji tiek iegūti no cienījamiem ražotājiem, kuri par prioritāti izvirza sastāvdaļu tīrību, iedarbīgumu un drošību. Šī apņemšanās ievērot kvalitāti ir iemantojusi mājdzīvnieku īpašnieku uzticību visā Eiropā, tostarp Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, kuri paļaujas uz mūsu produktiem, lai apmierinātu savu mājdzīvnieku uztura vajadzības.

Daudzi no mūsu uztura bagātinātājiem atbilst cilvēkiem paredzētajiem kvalitātes standartiem, kas atspoguļo mūsu pārliecību, ka mājdzīvnieki ir pelnījuši tādu pašu sastāvdaļu izcilības līmeni kā viņu saimnieki. Šī pieeja nodrošina optimālu biopieejamību, drošību, un efektivitāti katrā mūsu piedāvātajā papildinājumā.

Pabeidziet savu mājdzīvnieku labsajūtas programmu

Izveidojiet visaptverošu pieeju mājdzīvnieku veselībai, izmantojot papildu produktus no mūsu klāsta. Uzlabojiet uztura bagātinātāju priekšrocības ar mūsu augstas kvalitātes lolojumdzīvnieku našķiem , kas nodrošina papildu uzturu. Atbalstiet vispārējo labsajūtu ar mūsu dabīgajiem kopšanas līdzekļiem ārējai veselībai. Holistiskai lolojumdzīvnieku aprūpei, izpētiet mūsu dabīgo aizsardzību pret parazītiem , lai saglabātu jūsu mīluļa komfortu un veselību.

Atklājiet visaptverošu uztura atbalstu, kas uzlabo jūsu mīluļa veselību, vitalitāti, un ilgmūžību. Izbaudiet Medpak atšķirību, kur zinātniskais uzturs apvienojas ar dabīgām sastāvdaļām katrā mūsu piedāvātajā papildinājumā jūsu mīļajiem dzīvnieku pavadoņiem.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu