Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Mājas
  3. Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki

(92 preces)
  • Mājdzīvnieku piederumi
  • Mājdzīvnieku barība un gardumi
  • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
  • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
  • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet suņiem – 473 ml

    8 reviews
    Parastā cena €49.19
    Vienības cena€104.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 mīksto želejas

    5 reviews
    Parastā cena €41.89
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml Atlantic Treat Salmon Oil 100% for Dog and Cat - 1000 ml

    Atlantic Treat

    Atlantic Treat Laša eļļa 100% suņiem un kaķiem - 1000 ml

    4 reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€10.79 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Atlantijas laša eļļa - 300 ml

    3 reviews
    Parastā cena €18.29
    Vienības cena€60.97 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Antarctic Krill Oil for Pets - 500 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Antarktikas krila eļļa mājdzīvniekiem - 500 ml

    5 reviews
    Parastā cena €53.99
    Vienības cena€107.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Olu dzeltenums - 150 g

    No reviews
    Parastā cena €9.59
    Vienības cena€63.93 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet kaķiem un suņiem – 60 ml

    7 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€28.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 tabletes

    3 reviews
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa Omega-3 Fish Oil - 500 ml
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa Omega-3 zivju eļļa - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €42.59
    Vienības cena€85.18 /L
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kalcija olu čaumala - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €8.69
    Vienības cena€17.38 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa BreedingLine Reproductal+ for Female Dogs Breeding and Pregnancy - 350 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine Reproductal+ suņu mātītēm vaislai un grūtniecībai - 350 g

    2 reviews
    Parastā cena €26.19
    Vienības cena€74.83 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Chaste - 100 g

    1 review
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€79.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.79
    Vienības cena€55.97 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotikas suņiem un kaķiem - 14 tabletes

    1 review
    Parastā cena €6.79
    Vienības cena€0.49 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine alus raugs ProPlus - 250 g

    No reviews
    Parastā cena €9.49
    Vienības cena€37.96 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine NoStress nomierinošas tabletes - 60 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Hemoglobīns - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€39.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kaolīns (Kaolīna māls) - 200 g

    2 reviews
    Parastā cena €9.29
    Vienības cena€46.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine alus raugs - 250 g

    1 review
    Parastā cena €7.79
    Vienības cena€31.16 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Rose Hip - 200 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€40.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Krils - 150 g

    1 review
    Parastā cena €10.89
    Vienības cena€72.60 /kg
    Skatīt detaļas
  • Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Tonic for Pets - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Kolloidālais sudrabs 25 ppm, Toniks mājdzīvniekiem - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €7.49
    Vienības cena€14.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nākamais

Dabiski lolojumdzīvnieku kopšanas līdzekļi optimālai veselībai un labsajūtai

Barojiet savus mīļos kompanjonus ar Medpak plašo dabisko lolojumdzīvnieku kopšanas līdzekļu kolekciju. Pateicoties mūsu desmit gadu pieredzei veselībai draudzīgu risinājumu, jomā, mēs piedāvājam rūpīgi atlasītus produktus, kas atbalsta jūsu mīluļa vispārējo labsajūtu, nodrošinot barošanu, aizsardzību, un higiēnu. Mūsu lolojumdzīvnieku kopšanas līdzekļu klāstā ir apvienotas kvalitatīvas sastāvdaļas ar efektīviem sastāviem, lai palīdzētu jūsu pūkainajiem ģimenes locekļiem attīstīties.

Izcils lolojumdzīvnieku uzturs un uztura bagātinātāji

Pareizs uzturs ir jūsu mīluļa veselības un vitalitātes pamats. Mūsu kolekcijā ir augstākās kvalitātes uztura bagātinātāji, kas īpaši izstrādāti, lai apmierinātu suņu un kaķu unikālās vajadzības dažādos dzīves posmos. Šie augstas kvalitātes uztura bagātinātāji atbalsta gan locītavu veselību un kažoka stāvokli, gan imūnsistēmas darbību un gremošanas trakta labsajūtu, palīdzot jūsu mājdzīvniekiem saglabāt optimālu veselību visa mūža garumā.

Mūsu uztura piedāvājumā ir izcilas sastāvdaļas ar dokumentāli pierādītām priekšrocībām:

  • Tīra laša un krila eļļa, kas bagāta ar omega-3 taukskābēm, kas sekmē ādas veselību, mazina iekaisumus, un veicina spīdīgu kažoku
  • Specializēti vitamīnu preparāti, kas pielāgoti tieši suņiem vai kaķiem, lai apmierinātu to unikālās uztura prasības
  • Dabīgi probiotiķi kas veicina gremošanas sistēmas veselību un uzlabo barības vielu uzsūkšanos vispārējai labsajūtai

Dabiski risinājumi aizsardzībai pret parazītiem

Jūsu mājdzīvnieku labsajūtai un veselībai ir svarīgi aizsargāt tos no ērcēm, blusām, un citiem parazītiem. Mūsu kolekcijā ir iekļautas dabiskas alternatīvas parastajiem ķīmiskajiem līdzekļiem, piedāvājot efektīvu aizsardzību ar maigākām sastāvdaļām. Šie augu izcelsmes risinājumi izmanto ēterisko eļļu un citu dabīgu savienojumu spēku, kam piemīt pierādītas atbaidošas īpašības, radot drošāku pieeju parazītu profilaksei, kas atbilst holistiskām lolojumdzīvnieku aprūpes vērtībām.

Pieejami dažādos ērtos formātos, tostarp aerosolos, uz vietas lietojamos preparātos, un aizsargājošās eļļās, šie dabīgie risinājumi viegli integrējas jūsu mājdzīvnieku kopšanas rutīnas. Augu izcelsmes preparāti rada parazītiem naidīgu vidi, vienlaikus saglabājot saudzīgu iedarbību uz mājdzīvnieka ādu un kažoku, nodrošinot uzticamu aizsardzību bez nevajadzīgas ķīmisko vielu iedarbības uz jūsu pūkainajiem kompanjoniem.

Uzlabota mājdzīvnieku higiēna un kopšana

Pareiza higiēna ir ļoti svarīga jūsu mājdzīvnieka veselībai un mājas videi. Mūsu dabīgo kopšanas līdzekļu klāsts atbalsta regulāru kopšanas rutīnu ar maigiem, bet efektīviem sastāviem. No specializētiem šampūniem, kas tīra, vienlaikus kopjot kažoku, līdz inovatīviem zobu kopšanas risinājumiem, kas veicina mutes dobuma veselību, Šie produkti palīdz uzturēt jūsu mīluļa tīrību un komfortu starp profesionālās kopšanas sesijām.

Mūsu lolojumdzīvnieku higiēnas kolekcijā ietilpst pārdomāti izstrādāti produkti, kas paredzēti īpašām vajadzībām:

  • Dabīgi šampūni ar iebūvētiem kondicionieriem, kas efektīvi attīra, vienlaikus barojot ādu un kažoku
  • Specializēta zobu kopšana, tostarp mājdzīvnieku zobu kopšanas līdzekļi.zobu pastas un zobu birstes, kas paredzētas suņu un kaķu mutēm
  • Tīrīšanas želejas ātrai ķepu tīrīšanai pēc pastaigām, lai noņemtu vides piesārņojumu

Specializētas diētas un funkcionālā barība

Mūsdienu lolojumdzīvnieku aprūpē arvien vairāk tiek atzīta specializētas barības nozīme specifiskiem veselības stāvokļiem un dzīves posmiem. Mūsu kolekcijā ir funkcionālās barības piedevas, kas izstrādātas, lai papildinātu jūsu mājdzīvnieka parasto uzturu ar mērķtiecīgu uztura atbalstu. Šie rūpīgi izstrādātie produkti ar koncentrētu, bioloģiski pieejamu, uzturvielu palīdzību risina tādas specifiskas vajadzības kā locītavu veselība, imūnsistēmas darbība, un ar vecumu saistītas problēmas.

Diētas entuziastiem RAW mūsu klāstā ir specializēti uztura bagātinātāji, piemēram, olu čaumalu kalcijs, hemoglobīns, un citi komponenti, kas palīdz radīt pilnvērtīgu mājas ēdienu. Šīs augstas kvalitātes piedevas nodrošina, ka mājdzīvnieki, kuri lieto mājās gatavotu uzturu, saņem visas svarīgākās uzturvielas atbilstošās proporcijās, atbalstot atbildīgu RAW barošanas praksi ar zinātniski sabalansētiem uztura bagātinātājiem.

Uzvedības atbalsts un nomierināšanas risinājumi

Mājdzīvnieki tāpat kā cilvēki piedzīvo stresu un trauksmi. Mūsu piedāvājumā ir dabiski nomierinoši līdzekļi, kas palīdz mājdzīvniekiem tikt galā ar tādām stresa situācijām kā pērkona negaiss, ceļošana, vai separācijas trauksme. Šie maigie preparāti atbalsta emocionālo labsajūtu, izmantojot dabiskas sastāvdaļas, kas pazīstamas ar savām nomierinošajām īpašībām, palīdzot radīt līdzsvarotāku prāta stāvokli bez nomierinošām vai uzvedības izmaiņām.

Šie atbalstošie produkti darbojas kopā ar jūsu mājdzīvnieka dabiskajām sistēmām, lai veicinātu relaksāciju un stresa mazināšanu:

  • Dabiskas nomierinošas tabletes ar garšaugiem, ko tradicionāli izmanto nervu sistēmas līdzsvara un relaksācijas atbalstam
  • Uztura bagātinātāji, kas atbalsta kognitīvās funkcijas un emocionālo regulāciju
  • Specializēti preparāti. kas palīdz mājdzīvniekiem saglabāt mieru stresa situācijās

Kvalitātes un drošības standarti

Medpak, saviem lolojumdzīvnieku produktiem piemēro tādus pašus stingrus kvalitātes standartus, kādus mēs piemērojam cilvēkiem paredzētajām veselības kolekcijām. Mūsu lolojumdzīvnieku kopšanas līdzekļi atbilst stingriem sastāvdaļu kvalitātes, ražošanas procesu, un drošības testēšanas kritērijiem. Šī apņemšanās ievērot kvalitāti ir iemantojusi mājdzīvnieku īpašnieku uzticību visā Eiropā, tostarp Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, kuri paļaujas uz mūsu produktiem saviem dzīvnieku draugiem.

Daudzi no mūsu lolojumdzīvnieku uztura bagātinātājiem ir cilvēkiem paredzēti kvalitatīvi, kas atspoguļo mūsu pārliecību, ka mājdzīvnieki ir pelnījuši tādu pašu sastāvdaļu izcilības līmeni kā viņu īpašnieki. Šāda pieeja nodrošina, ka jūsu pūkainie ģimenes locekļi saņem patiesi labvēlīgus produktus, kas atbalsta viņu veselību un laimi visa mūža garumā.

Complete Your Pet Care Collection

Izveidojiet visaptverošu pieeju mājdzīvnieku labsajūtai, izmantojot papildu produktus no mūsu klāsta. Atbalstiet sava mīluļa locītavu veselību ar mūsu dzīvnieku vajadzībām pielāgotajiem locītavu atbalsta uztura bagātinātājiem . Risiniet ādas jutīguma problēmas ar mūsu ādas un kažoka kopšanas līdzekļiem. Dabiskai labsajūtas atbalstam, iepazīstieties ar mūsu imūnsistēmas atbalsta kolekciju , kurā ir iespējas, kas piemērotas gan mājdzīvniekiem, gan viņu saimniekiem.

Atklājiet pārdomātus, efektīvus mājdzīvnieku kopšanas risinājumus, kas atbilst jūsu vērtībām dabiskai veselībai un labklājībai. Izbaudiet Medpak atšķirību, kur kvalitāte satiekas ar līdzjūtību katrā mūsu piedāvātajā produktā jūsu mīļajiem dzīvnieku pavadoņiem.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu