Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sports

Sports

(683 preces)
  • Ogļhidrāti
  • Kreatīns
  • Pirms treniņa
  • Olbaltumvielu pulveris
  • Svara palielināšana
  • Tauku dedzinātāji
  • Atjaunošanās
  • Testosterona palielinātāji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sporta mikronizēts kreatīna monohidrāts 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€23.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Taurīna pulveris - 300 g

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €5.84 Parastā cena €6.49
    Vienības cena€19.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Kreatīns - 300 g

    9 reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€35.97 /kg
    Skatīt detaļas
  • BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100% mikronizēts kreatīna monohidrāts - 300 g

    14 reviews
    Parastā cena €12.99
    Vienības cena€43.30 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sporta citrulīns (L-citrulīna malāts), Pulveris - 500 g

    12 reviews
    Parastā cena €11.49
    Vienības cena€22.98 /kg
    Skatīt detaļas
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Creatine with Taurine - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatīna monohidrāts, Kreatīns ar taurīnu - 500 g

    4 reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€19.78 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit MCT eļļa, dabīga - 500 ml

    9 reviews
    Izpārdošanas cena €8.99 Parastā cena €9.99
    Vienības cena€17.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Now Foods TestoJack 300™ mg - 60 Capsules
    Izpārdots

    Now Foods

    Now Foods TestoJack 300™ mg - 60 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €28.99
    Vienības cena€0.48 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's MCT kokosriekstu eļļa - 500 ml

    6 reviews
    Parastā cena €11.69
    Vienības cena€23.38 /L
    Skatīt detaļas
  • 7Nutrition Creatine (Creapure®) - 500 g
    Izpārdots

    7Nutrition

    7Nutrition Creatine (Creapure ®) - 500 g

    7 reviews
    Parastā cena €25.09
    Vienības cena€50.18 /kg
    Skatīt detaļas
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Orange Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatīna monohidrāts, ar apelsīnu garšu - 500 g

    9 reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€22.38 /kg
    Skatīt detaļas
  • Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €12.29
    Vienības cena€0.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatīns 1250 Mega Caps - 120 kapsulas

    8 reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g
    Izpārdots

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikronizēts kreatīns, pulveris - 317 g

    6 reviews
    Parastā cena €21.99
    Vienības cena€69.37 /kg
    Skatīt detaļas
  • Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatīns 1250 mg - 400 kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €30.59
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • 6PAK Tribulus Terrestris 210 mg - 90 capsules

    6PAK

    6PAK Tribulus Terrestris 210 mg – 90 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Ashwagandha 600 Sport - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g
    Izpārdots

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (Organiskais sērs) Pulveris - 1000 g

    5 reviews
    Parastā cena €16.09
    Vienības cena€16.09 /kg
    Skatīt detaļas
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Lemon Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Kreatīna monohidrāts, ar citronu aromāts - 500 g

    1 review
    Parastā cena €10.99
    Vienības cena€21.98 /kg
    Skatīt detaļas
  • Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Citrulīns L-Citrulīns 500 mg - 120 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules Now Foods Tri-Amino (L-Arginine, L-Ornithine, L-Lysine) - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Tri-Amino (L-arginīns, L-ornitīns, L-lizīns) - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €18.29
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medverita Verisol® Bovine Collagen Powder - 200 g
    Izpārdots

    Medverita

    Medverita Verisol ® Liellopu kolagēna pulveris - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €16.29
    Vienības cena€81.45 /kg
    Skatīt detaļas
  • 6PAK Beta-Alanine, powder - 200 g

    6PAK

    6PAK Beta-alanīns, pulveris - 200 g

    No reviews
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€44.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 29
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 29
  • Nākamais

Sporta un fitnesa uztura bagātinātāji maksimāliem sasniegumiem

Uzlabojiet savu sportisko sniegumu ar Medpak plašo sporta un fitnesa uztura bagātinātāju klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls sportists vai fitnesa entuziasts, Mūsu rūpīgi atlasītie produkti ir izstrādāti, lai atbalstītu paaugstinātas ķermeņa prasības intensīvu fizisko aktivitāšu laikā.

Regulāras fiziskās aktivitātes un intensīvi treniņi liek mūsu organismam sasniegt savas robežas. Lai gan kustības ir būtiskas vispārējai veselībai, augstas intensitātes treniņiem, kas izaicina muskuļus, locītavas, un izturību, nepieciešams specializēts uztura atbalsts . Mūsu sporta un fitnesa uztura bagātinātāji sniedzas tālāk par pamata vitamīniem un minerālvielām, piedāvājot mērķtiecīgas sastāvdaļas, kas uzlabo sniegumu, paātrina r Ecover y, un uztur optimālu locītavu veselību.

Būtiskākie uztura bagātinātāji sportistiem

Labi sabalansētam sportistu uzturam jābūt bagātam ar antioksidantiem, lai cīnītos pret treniņu izraisītajiem brīvajiem radikāļiem. Mūsu piedāvājumā ir tādi spēcīgi antioksidanti kā C, A, un E, vitamīni, kas ne tikai atbalsta vispārējās organisma funkcijas, bet arī veicina veselīgu un starojošu ādu.. Tiem, kas nodarbojas ar nogurdinošām aktivitātēm, kas paaugstina stresa hormonu līmeni, mēs piedāvājam dabiskus augu izcelsmes uztura bagātinātājus, kas palielina enerģiju un izturību treniņu laikā, piemēram, , Ashwagandha (Indian Ginseng) .

Individuāli produkti spēka un izturības sportistiem

Spēka treniņi un izturības sporta veidi organismam izvirza unikālas prasības. Tāpēc mēs piedāvājam plašu olbaltumvielu ogļhidrātu, un aminoskābju uztura bagātinātāju klāstu, lai atbalstītu intensīvu treniņu režīmu . Mūsu olbaltumvielu pulveri kalpo par pamatu muskuļu augšanai un atjaunošanai, kas viegli sajaucami ar ūdeni vai iecienītāko kokteili. Izturības sportistiem, mūsu ogļhidrātu bagātinātāji piedāvā ātri un lēni uzsūcošu ogļhidrātu maisījumu, kas veicina ilgstošu sniegumu.

Aminoskābes, jo īpaši kreatīns , ir ļoti svarīgas muskuļu masas veidošanā un muskuļu spēka un izturības uzlabošanā. Šie uztura bagātinātāji ir būtiski sportistiem, kuri vēlas maksimāli uzlabot treniņu rezultātus un sasniegt savus fitnesa mērķus.

Visaptverošs atbalsts sportistu panākumiem

Fitnesa režīma papildināšana ar mūsu sporta uztura produktiem ir efektīvs veids, kā apmierināt paaugstinātas organisma uztura un enerģijas vajadzības. Daudzi no mūsu uztura bagātinātājiem piedāvā daudzpusīgas priekšrocības, atbalstot ne tikai muskuļu augšanu, bet arī palīdzot zaudēt taukus un uzlabot vispārējo ķermeņa kompozīciju.

Medpak, mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes sporta un fitnesa uztura bagātinātājus, kas apmierina dažādas sportistu un fitnesa entuziastu vajadzības. Izpētiet mūsu klāstu Toda y un paceliet savu sniegumu jaunā līmenī!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu