Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums
  3. Mutes aprūpe

Mutes aprūpe

(76 preces)
  • Mutes skalojamie
  • Zobu birstes
  • Zobu pastas
  • Rezerves birstītes
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Krustnagliņas - 100 ml

    6 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€4.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur RED Zobu pasta - 100 g

    15 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€45.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Balinoša zobu pasta ar aktīvo kokogli - 100 ml

    5 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€4.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    Apeiron

    Apeiron Zobu Pasta ar 24 Ajūrvēdas Garšaugiem - 75 ml

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €7.10 Parastā cena €7.89
    Vienības cena€9.47 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Baziliks - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€4.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Neem - 100 ml

    5 reviews
    Parastā cena €4.09
    Vienības cena€4.09 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Sarkanā zobu birste + zāļu zobu pasta - 200g

    8 reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€3.15 /100g
    Skatīt detaļas
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zobu pasta Promise Clove - 100 ml

    2 reviews
    Parastā cena €2.39
    Vienības cena€23.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Izpārdots

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml

    5 reviews
    Parastā cena €3.29
    Vienības cena€4.39 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€4.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Izpārdots

    Simed

    Simed Sonic zobu birste 360 bērniem U-veida 2 in 1 - zila

    2 reviews
    Parastā cena €19.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonic zobu suka 360 bērniem U-veida 2 in 1 - rozā krāsā

    No reviews
    Parastā cena €18.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent zobu pasta - 75 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€11.85 /100g
    Skatīt detaļas
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Izpārdots

    Simed

    Simed Sonic zobu birste 360 bērniem U-veida 2 in 1 - zaļa

    2 reviews
    Parastā cena €18.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Life Extension FLORASSIST® Oral Hygiene  - 30 Lozenges Life Extension FLORASSIST® Oral Hygiene  - 30 Lozenges
    Izpārdots

    Life Extension

    Life Extension FLORASSIST® mutes dobuma higiēna – 30 pastilas

    No reviews
    Parastā cena €20.29
    Vienības cena€0.68 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite balinoša zobu pasta - 113 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.79
    Vienības cena€77.79 /kg
    Skatīt detaļas
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Izpārdots

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type balinošā zobu pasta ar hidroksilapatītu - 53 g

    1 review
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€24.13 /100g
    Skatīt detaļas
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Izpārdots

    Pierpaoli

    Anthyllis bērnu zobu pasta bez fluorīdiem ar St RAW ogām - 75 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.69
    Vienības cena€7.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Izpārdots
    10% atlaide

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type balinošā zobu pasta – 105 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €21.42 Parastā cena €23.89
    Vienības cena€204.00 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zobu pasta ar melnajiem sēkliņiem - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€44.90 /L
    Skatīt detaļas
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Izpārdots

    APAGARD

    APAGARD M Plus standarta tipa hidroksilapatīta zobu pasta – 130 g

    1 review
    Parastā cena €20.69
    Vienības cena€159.15 /kg
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Zobu pasta ar nīmu un granātābolu - 75 ml

    2 reviews
    Parastā cena €5.09
    Vienības cena€6.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Izpārdots

    Himalaya

    Himalaya Zobu pasta ar piparmētru - 75 ml

    1 review
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€6.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nākamais

Jūsu ceļš uz perfektu mutes veselību:

Izcilas mutes dobuma higiēnas uzturēšana ir ļoti svarīga veseliem zobiem un smaganām, drošam smaidam, un vispārējai labklājībai. Pareiza mutes dobuma kopšana ietver ne tikai zobu tīrīšanu; tā ir visaptveroša rutīna, kas ietver zobu diegu, tīrīšanu, un skalošanu. Izpētīsim katru soli, lai palīdzētu jums sasniegt optimālu zobu veselību.

1. solis: Zobu diegs - mutes dobuma kopšanas pamats

Lai gan bieži vien to aizmirst, zobu diegam vajadzētu būt pirmajam ikdienas mutes dobuma kopšanas rutīnas solim. Lūk, kāpēc tā ir būtiska:

  • Noņem ēdiena atliekas no starpzobu dobuma, novērš kariesu grūti aizsniedzamās vietās
  • Palīdz novērst sliktu elpu, likvidējot iesprūdušās pārtikas daļiņas
  • Samazina smaganu slimību risku, likvidējot aplikumu gar smaganu līniju

Padariet zobu diegu par ikdienas ieradumu, lai nodrošinātu visas mutes dobuma pilnīgu attīrīšanu.

2. solis: zobu tīrīšana - zobu veselības stūrakmens

Zobu tīrīšana ir vissvarīgākā ikdienas darbība mutes dobuma higiēnas uzturēšanā. Šeit ir daži galvenie punkti, kas jāatceras:

  • Tīriet zobus divas reizes dienā, no rīta un vakarā
  • Lietojiet mīkstu vai vidēji mīkstu zobu birsti.zobu birstīti ar vidēji vidējiem vai vidējiem sariņiem, lai izvairītos no smaganu kairinājuma
  • Izvēlieties zobu pastu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām (balināšanas (jutīguma, aizsardzībai, pret zobu bojājumiem)
  • Zobus tīriet vismaz vidēji un vidēji ilgi. vismaz divas minūtes, aptverot visas zobu virsmas

Optimālu rezultātu sasniegšanai, apsveriet iespēju izmantot elektrisko zobu birsti, kas var efektīvāk noņemt aplikumu un zobu atliekas.

3. posms: Skalošana - pēdējais solis svaiga elpa un baktēriju kontrole

Pēc zobu tīrīšanas, ar mutes skalošanas līdzekli pabeidziet mutes dobuma kopšanas procedūru:

  • Izskalo atlikušās baktērijas, palīdzot novērst zobu bojāšanos
  • Novērš sliktu elpu, padarot Jūsu muti svaigu
  • Nodrošina papildu aizsardzību pret aplikuma veidošanos

Meklējiet mutes skalojamos līdzekļus, kas satur TiB aktīvās vielas, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti. Šie preparāti var palīdzēt likvidēt baktērijas, kas izraisa kariesu un smaganu slimības.

Pareizu mutes dobuma kopšanas līdzekļu izvēle

Lai sasniegtu labākos rezultātus, izvēlieties augstas kvalitātes mutes dobuma kopšanas līdzekļus, kas pielāgoti jūsu vajadzībām:

  • Zobu pasta: Izvēlieties no mūsu klāsta specializētas zobu pastas , kas risina dažādas problēmas, piemēram, jutīguma, balināšanas, vai zobu dobumu aizsardzības.
  • Mutes skalošanas līdzekļi: Izpētiet mūsu efektīvas mutes dobuma skalojamās maskas , lai pabeigtu mutes dobuma kopšanas rutīnas un saglabātu svaigu elpu visas dienas garumā.
  • Zobu diegs: Apsveriet vaskotus zobu diegus ērtākai lietošanai vai starpzobu birstes plašākiem zobu starpzobu laukumiem.
  • Zobu birstes: Izvēlieties zobu birstes ar mīkstiem vai vidēji mīkstiem sariņiem, nomainot tās ik pēc 3-4 mēnešiem vai ātrāk, ja sariņi ir nodiluši.

Veiciet visaptverošu mutes dobuma kopšanas rutīnu

Iekļaujot šos trīs būtiskos pasākumus - zobu diegu, tīrīšanu zobu diegu, un skalošanu - savā ikdienas rutīnā, jūs veicat proaktīvus pasākumus, lai saglabātu izcilu mutes dobuma veselību. Atcerieties, konsekventa kopšana ir galvenais, lai novērstu zobu kariesu, smaganu slimības, un citas zobu problēmas.

Izpētiet mūsu plašo mutes dobuma kopšanas līdzekļu klāstu, lai atrastu ideālu kombināciju savām unikālajām vajadzībām. Ieguldiet savā smaidā Toda y, un izbaudiet pārliecību, ko sniedz veselīgi, skaisti zobi gadiem ilgi.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu