Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Veselība
  3. Intīmā veselība
  4. Lubrikanti un intīmā kopšana

Lubrikanti un intīmā kopšana

(43 preces)
  • Prezervatīvi
  • Lubrikanti un intīmā kopšana
  • Pieaugušo labsajūtas produkti
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • SHS Penilarge Cream, Penis Enlargement Cream - 50 ml SHS Penilarge Cream, Penis Enlargement Cream - 50 ml SHS Penilarge Cream, Penis Enlargement Cream - 50 ml SHS Penilarge Cream, Penis Enlargement Cream - 50 ml SHS Penilarge Cream, Penis Enlargement Cream - 50 ml

    SHS

    SHS Penilarge krēms, Krēms dzimumlocekļa palielināšanai - 50 ml

    2 reviews
    Parastā cena €9.49
    Vienības cena€18.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • SHS Penilarge Gel, Penis Enlargement Gel - 100 ml SHS Penilarge Gel, Penis Enlargement Gel - 100 ml SHS Penilarge Gel, Penis Enlargement Gel - 100 ml SHS Penilarge Gel, Penis Enlargement Gel - 100 ml

    SHS

    SHS Penilarge Gel, Gēls dzimumlocekļa palielināšanai - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€117.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Stimulating Guarana - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 masāžas želeja ar stimulējošu guaranu - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€40.95 /L
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Lubrikanta želeja uz ūdens bāzes - 50 ml

    1 review
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€8.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    Durex

    Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubrikants - 100 ml

    2 reviews
    Parastā cena €7.19
    Vienības cena€7.19 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Spēlēt ūdens bāzes sildošais lubrikants - 50 ml

    1 review
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€10.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Water Based Sweet Strawberry Lubricant Gel - 50 ml
    Izpārdots

    Durex

    Durex Play Lubrikanta želeja uz ūdens bāzes Sweet St RAW berry - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€10.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml
    25% atlaide

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Gēls potences uzlabošanai - 150 ml

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €14.87 Parastā cena €19.89
    Vienības cena€9.91 /100ml
    Skatīt detaļas
  • SHS Penilarge Spray, Penis Enlargement Spray - 50 ml SHS Penilarge Spray, Penis Enlargement Spray - 50 ml SHS Penilarge Spray, Penis Enlargement Spray - 50 ml

    SHS

    SHS Penilarge aerosols, Penisa palielināšanas aerosols - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€19.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    Izpārdots

    Durex

    Durex Play Lubrikants-želejs uz ūdens bāzes - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €4.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Lovely Lovers Aloe Vera Soothing Intimate Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Nomierinošs intīmās higiēnas gels ar alveju - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€62.60 /L
    Skatīt detaļas
  • SHS Potency Gel - 100 ml SHS Potency Gel - 100 ml SHS Potency Gel - 100 ml SHS Potency Gel - 100 ml SHS Potency Gel - 100 ml
    Izpārdots

    SHS

    SHS Gēls potences uzlabošanai - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€127.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Lubrikanta želeja uz ūdens bāzes - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€10.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Lovely Lovers Maxilong Gel - 150 ml Lovely Lovers Maxilong Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Maxilong želeja - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €25.19
    Vienības cena€16.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • SHS Intencive Spray, Erection Enhancement - 50 ml

    SHS

    SHS Intencive Spray, Erection Enhancement - 50 ml

    5 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€17.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml

    Durex

    Durex Intensīvs orgasmus stimulējošs gels sievietēm - 10 ml

    1 review
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€9.89 /10ml
    Skatīt detaļas
  • SHS Libispray, Sensation-Stimulating Spray - 50 ml SHS Libispray, Sensation-Stimulating Spray - 50 ml SHS Libispray, Sensation-Stimulating Spray - 50 ml

    SHS

    SHS Libispray, sajūtu stimulējošs aerosols - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€93.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Lovely Lovers Libido Up Gel  - 150 ml Lovely Lovers Libido Up Gel  - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Libido Up Gel - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €21.99
    Vienības cena€14.66 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Originals Silikona intīmā želeja - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena€11.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 masāžas želeja ar Ylang ziedu - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.09
    Vienības cena€4.05 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Play 2 in 1 Intimate and Massage Gel with Aloe Vera - 200 ml

    Durex

    Durex Play 2 in 1 intīmā un masāžas želeja ar alveju - 200 ml

    1 review
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€4.00 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Durex Naturals Hyaluro Moisturising Intimate Gel - 100 ml

    Durex

    Durex Naturals Hyaluro mitrinošs intīmās higiēnas gels - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.09
    Vienības cena€9.09 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Skyn Excite Orgasm Enhancing Gel - 15 ml Skyn Excite Orgasm Enhancing Gel - 15 ml

    Unimil

    Skyn Excite orgasmus uzlabojošs gels - 15 ml

    1 review
    Parastā cena €12.29
    Vienības cena€8.19 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Lubrikantiem un intīmās higiēnas līdzekļiem ir būtiska nozīme seksuālās labsajūtas uzlabošanā, nodrošinot komfortu, uzlabojot baudu, un atbalstot veselīgu intīmo pieredzi gan indivīdiem, gan pāriem. Medpak, mūsu pārdomāti veidotā kolekcija ietver augstākās kvalitātes personīgos lubrikantus, masāžas gelus, un specializētus intīmās higiēnas līdzekļus, kas izstrādāti, lai uzlabotu dabisko komfortu, vienlaikus ievērojot ķermeņa ķīmiju. No medicīniskiem ūdens bāzes variantiem, kas piemēroti jutīgiem lietotājiem, līdz ilgnoturīgām silikona formulām un inovatīviem sildošiem geliem, Katrs produkts tiek rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu kvalitāti, drošību un efektivitāti., Šie intīmie piederumi atbalsta dažādas vajadzības, tostarp mitruma papildināšanu, sajūtu uzlabošanu un terapeitisko masāžu, atzīstot, ka komfortabla intimitāte būtiski veicina vispārējo labsajūtu. Jau vairāk nekā 10 gadus apkalpojot klientus visā Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, mēs nodrošinām diskrētu piekļuvi produktiem, kas maina intīmos mirkļus, uzlabojot komfortu un pārliecību.

Izpratne par personīgajiem lubrikantiem un to priekšrocībām

Personīgie lubrikanti ir attīstījušies no medicīniskas nepieciešamības līdz izsmalcinātiem produktiem, kas uzlabo visu lietotāju intīmo pieredzi neatkarīgi no dabiskā lubrikācijas līmeņa., Mūsdienu preparāti risina dažādus intīmā sausuma cēloņus, tostarp hormonālās izmaiņas, medikamentus, stresu, vai vienkārši personīgās vēlmes uzlabot komfortu. Mūsu intīmās higiēnas kolekcijas kvalitatīvie lubrikanti samazina ar berzi saistīto diskomfortu, novērš mikroplaisas, kas palielina infekcijas risku, un ļauj veikt ilgākas intīmās nodarbības bez kairinājuma. Kādreiz ar lubrikantu lietošanu saistītā stigma ir nomainījusi izpratni par to, ka papildu mitrums uzlabo baudu un drošību ikvienam.

Pienācīgas lubrikācijas sniegtās priekšrocības sniedzas tālāk par tūlītēju komfortu, lai atbalstītu ilgtermiņa intīmo veselību. Regulāra lubrikanta lietošana novērš sāpīgu dzimumaktu, kas var radīt negatīvas asociācijas ar intimitāti, atbalstot veselīgas seksuālās attiecības. Sievietēm menopauzes periodā, kuras piedzīvo maksts sausumu, kvalitatīvi lubrikanti atjauno ērtu intimitāti bez hormonu terapijas.. Pēc dzemdībām,, barošanas ar krūti laikā vai lietojot noteiktus medikamentus, lubrikanti kompensē īslaicīgu sausumu. Šī lubrikantu lietošanas normalizācija atspoguļo nobriedušu izpratni par seksuālo labsajūtu kā neatņemamu vispārējās veselības sastāvdaļu.

Ūdens bāzes preparāti:

Lubrikanti uz ūdens bāzes dominē mūsu intīmās higiēnas līdzekļu klāstā, jo tie ir īpaši daudzpusīgi un droši. Šie preparāti darbojas kopā ar visiem prezervatīvu materiāliem un seksa rotaļlietām, novēršot degradāciju, kas apdraud aizsardzību vai produkta integritāti. Uzlabotie želejas uz ūdens bāzes saglabā viskozitāti bez lipīgiem atlikumiem, nodrošinot vienmērīgu slīdēšanu, kas imitē dabisko eļļošanu. Viegla tīrīšana tikai ar ūdeni padara šīs iespējas praktiskas spontānai intimitātei, savukārt to nepiesārņojošās īpašības aizsargā gultas veļu un apģērbu.

Inovācijas ūdens bāzes lubrikantos ietver pH sabalansētas formulas, kas respektē maksts floru, samazinot infekcijas risku, kas saistīts ar traucētu mikrobiomu. Dabas produkti ar alveju nodrošina nomierinošas īpašības, kas labvēlīgi ietekmē jutīgus audus, savukārt hialuronskābes piedevas veicina audu mitrināšanu, kas pārsniedz virsmas eļļošanu. Dažos preparātos ir iekļauti prebiotiķi, kas atbalsta labvēlīgās baktērijas, parādot, kā mūsdienu intīmās higiēnas līdzekļi aktīvi veicina dzimumorgānu veselību, nevis tikai nodrošina īslaicīgu mitrināšanu.

Silikona bāzes līdzekļi ilgstošai veiktspējai

Mūsu lubrikantu un intīmās higiēnas līdzekļu klāstā esošie silikona lubrikanti piedāvā unikālas priekšrocības īpašās situācijās, kad nepieciešama ilgstoša slīdēšana. Šie preparāti ir noturīgi pret absorbciju un iztvaikošanu, saglabājot slīdamību ilgstošu seansu laikā bez nepieciešamības atkārtoti uzklāt. Ūdensnecaurlaidīgās īpašības padara silikonu ideāli piemērotu intimitātei dušā vai vannā, kur ūdens bāzes līdzekļi izskalojas. Zīdainā tekstūra nodrošina greznas sajūtas, kas atšķiras no ūdens bāzes alternatīvām, un efektīvai lubrikācijai nepieciešams minimāls produkta daudzums.

Izpratne par silikona lubrikanta ierobežojumiem nodrošina pareizu lietošanu - nepilnīga TiB ilestība ar silikona seksa rotaļlietām prasa rūpīgu produkta izvēli, lai novērstu materiāla degradāciju. Tomēr, saskarei ar ādu vai lietošanai ar nesilikona rotaļlietām, šie lubrikanti nodrošina nepārspējamu ilgmūžību. Hipoalerģiskās īpašības ir piemērotas jutīgiem lietotājiem, kuri reaģē uz konservantiem ūdens bāzes formulās. Neabsorbējošais raksturs nozīmē, ka silikona lubrikanti neizjauc maksts pH un neievada mitrumu iekšienē, tāpēc tie ir piemēroti lietotājiem ar noslieci uz infekcijām.

Aromatizētas un aromatizētas šķirnes orālai intimitātei

Aromatizēti lubrikanti maina orālās intimitātes pieredzi, pateicoties pievilcīgām garšām, kas aizstāj dabīgās ķermeņa garšas vai lateksa garšas no barjeras aizsardzības. Mūsu piedāvājumā uzsvars tiek likts uz kvalitatīviem aromatizētājiem, kuros izmantotas lietošanai pārtikā drošas sastāvdaļas, izvairoties no mākslīgajiem saldinātājiem, kas atstāj nepatīkamu pēcgaršu. Populāri augļu aromāti, piemēram, st RAW ogu, ķiršu, un mango, nodrošina pazīstamas garšas, savukārt izsmalcinātās iespējas, piemēram, vaniļas vai piparmētru, piedāvā daudzveidību. Šie produkti veicina orālo izpēti, padarot to patīkamāku partneriem.

Aromatizētu intīmās higiēnas produktu sastāvs prasa līdzsvarot garšas pievilcību ar dzimumorgānu drošību. Kvalitatīvi var aromatizēt tikai ārējās virsmas, novēršot iekšējo kairinājumu no aromatizētājiem. Bezcukura preparāti novērš rauga infekcijas risku, kas saistīts ar cukura iedarbību uz dzimumorgāniem. Dažos produktos aromatizēšana ir apvienota ar sildošām vai tirpinošām sajūtām, radot daudzjūtīgu pieredzi. Šī uzmanība, kas pievērsta gan drošībai, gan baudai, liecina par mūsdienu intīmās higiēnas produktu izstrādes izsmalcinātību.

Sajūtu uzlabojoši preparāti

Papildus pamata lubrikantiem, mūsu lubrikantu un intīmās higiēnas kolekcijā ir produkti, kas paredzēti fizisko sajūtu uzlabošanai intimitātes laikā. Sildošie lubrikanti rada maigu siltumu, pateicoties tādām sastāvdaļām kā kanēlis vai vanilīns, palielinot asins plūsmu un jutīgumu. Atvēsinošajās šķirnēs tiek izmantots mentols vai piparmētra, kas rada tirpinošas sajūtas, kas pastiprina apziņu. Daži inovatīvi preparāti apvieno sildošo un atvēsinošo efektu, radot dinamiskas sajūtas, kas mainās lietošanas laikā.

Īpaši sievietēm paredzēti stimulējoši gēli, kas risina uzbudinājuma problēmas, palielinot asins plūsmu intīmajās vietās. Šīs koncentrētās formulas uzklāj tieši uz jutīgiem audiem, radot tirpšanas vai pulsējošas sajūtas, kas pastiprina dabiskās uzbudinājuma reakcijas. Vīriešiem, efektivitātes gēli var nodrošināt vieglu nejutīgumu, lai pagarinātu ilgumu, vai radīt pietūkuma sajūtu, lai uzlabotu pārliecību. Šie mērķtiecīgie produkti apliecina izpratni, ka intīmā apmierinātība ietver gan fiziskus, gan psiholoģiskus komponentus.

Masāžas želejas intīmai savienībai

Masāžas un lubrikanti divi vienā savieno juteklisko masāžu ar intīmām aktivitātēm, vienkāršojot pāreju, vienlaikus saglabājot atbilstošu slīdamību abiem lietošanas veidiem. Šajos daudzpusīgajos sastāvos, kas ietilpst mūsu intīmās higiēnas klāstā, ir tādas ādu barojošas sastāvdaļas kā E vitamīns, kā arī efektīvas lubrikanta vielas. Aromaterapeitiskie piedevas, piemēram, ilang-ilangs vai guarana, uzlabo masāžas pieredzi, pateicoties smaržai un potenciālajām afrodiziaka īpašībām. Dubultā funkcionalitāte veicina ilgstošu priekšspēli, uzlabojot vispārējo intīmo apmierinātību.

Kvalitatīvi masāžas gēli saglabā konsistenci, nekļūstot lipīgi ilgstošas lietošanas laikā, kas ļauj veikt rūpīgu ķermeņa masāžu pirms intīmām aktivitātēm. Uz ūdens bāzes veidoti preparāti nodrošina vieglu tīrīšanu, vienlaikus saglabājot kompa TiB le ar aizsardzības metodēm un rotaļlietām. Dažos produktos ir iekļautas sildošas īpašības, ko aktivizē berze, pievienojot sajūtu masāžas tehnikām. Šajā kategorijā atzīts, ka intīmā labsajūta ietver visa ķermeņa savienojumus, kas nav tikai dzimumorgāni, atbalstot holistisku pieeju seksuālajai veselībai.

Dabiski un bioloģiski produkti

Pieaugošais pieprasījums pēc dabīgiem produktiem attiecas arī uz lubrikantiem un intīmās higiēnas, ar bioloģiski sertificētiem produktiem, kas piesaista patērētājus, kuri rūpējas par veselību. Šajos sastāvos nav parabēnu, glicerīna un sintētisko konservantu, kas var izraisīt kairinājumu vai traucēt maksts ekoloģiju. Augu izcelsmes sastāvdaļas, piemēram, alveja, kumelīte, vai kliņģerīte, nodrošina nomierinošas īpašības, vienlaikus saglabājot efektīvu eļļošanu. Bioloģiskais sertifikāts nodrošina sastāvdaļas, kas audzētas bez pesticīdiem, kuri varētu kairināt jutīgus audus.

Dabisks nenozīmē mazāk efektīvs - augstākās kvalitātes bioloģiskie lubrikanti ir līdzvērtīgi parastajiem, nodrošinot slīdamību un ilgmūžību, vienlaikus sniedzot papildu priekšrocības. Daži no tiem satur kokosriekstu eļļas atvasinājumus, kas nodrošina antimikrobiālas īpašības, lai gan eļļu bāzes formulām ir nepieciešamas bezlateksa barjeras metodes.. Izpratne par sastāvdaļu avotiem palīdz patērētājiem izdarīt apzinātu izvēli, kas atbilst personīgajām vērtībām, neapdraudot intīmo komfortu vai drošību.

Specializēti terapeitiskie preparāti

Mūsu intīmās higiēnas produktu klāstā iekļautie medicīniskās kvalitātes lubrikanti apmierina īpašas terapeitiskās vajadzības, kas pārsniedz vispārēju mitruma papildināšanu. Hormonus nesaturoši maksts mitrinātāji nodrošina ilglaicīgāku mitrināšanu nekā standarta lubrikanti, kas piemēroti ikdienas lietošanai hroniska sausuma novēršanai. pH sabalansētas formulas ar pienskābi atbalsta veselīgu maksts skābumu, novēršot infekcijas, kas bieži sastopamas traucēta mikrobioma gadījumā. Šīs terapeitiskās iespējas nojauc robežas starp medicīnisko ārstēšanu un baudas produktiem, atzīstot intīmās veselības nozīmi.

Pacienti pēc apstarošanas vai ķīmijterapijas bieži izjūt spēcīgu intīmo sausumu, kam nepieciešami specializēti produkti. Īpaši maigi preparāti, kas nesatur visus iespējamos kairinātājus, nodrošina nepieciešamo mitrumu, neradot papildu diskomfortu bojātajiem audiem. Līdzīgi, arī personas ar autoimūnām saslimšanām, kas ietekmē mitruma veidošanos, gūst labumu no hipoalerģiskiem līdzekļiem. Šī medicīniskā orientācija uz baudas produktiem demonstrē visaptverošu pieeju intīmās labsajūtas nodrošināšanai, kas atbilst dažādām lietotāju vajadzībām.

Drošība, Uzglabāšana, un izvēles vadlīnijas

Lai izvēlētos piemērotus lubrikantus un intīmās higiēnas produktus, ir jāizprot individuālās vajadzības un iespējamā jutība. Jaunu produktu plāksteru testēšana novērš nevēlamu reakciju rašanos intīmajos brīžos. Izlasot sastāvdaļu sarakstus, var identificēt iespējamos alergēnus vai kairinātājus, kas ir īpaši svarīgi cilvēkiem ar jutīgu ādu vai alerģijām. Izpratne par lubrikantu un barjermetožu vai rotaļlietu savstarpējo saderību novērš produkta bojājumus, kas apdraud aizsardzību vai izraisa infekcijas.

Pareiza uzglabāšana nodrošina produkta integritāti un novērš piesārņojumu. Lielākā daļa lubrikantu jāuzglabā istabas temperatūrā, prom no tiešiem saules stariem. Sūkņu dozatori vai vienreizlietojamie iepakojumi samazina piesārņojuma risku salīdzinājumā ar atvērtiem traukiem. Derīguma termiņu pārbaude nodrošina produkta efektivitāti un drošību. Šie praktiskie apsvērumi veicina veiksmīgu produktu lietošanu, vienlaikus maksimāli palielinot kvalitatīvu intīmās higiēnas līdzekļu ieguldījumu vērtību.

Enhance Your Intimate Wellness Journey

Mūsu kolekcijā esošie lubrikanti un intīmās higiēnas līdzekļi ir būtiski līdzekļi ērtai un patīkamai intīmai, dzīvei, kas veicina vispārējo attiecību un personīgo labsajūtu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par medicīniskām vajadzībām, vai dabiska komforta uzlabošanu, vai jaunu sajūtu iepazīšanu, mūsu rūpīgi atlasītais klāsts nodrošina drošas, efektīvas iespējas ikvienai vēlmei un prasībai. Katrs izstrādājums atspoguļo apņemšanos nodrošināt kvalitāti, ķermeņa drošību, un lietotāju apmierinātību, atzīstot, ka intīmais komforts tieši ietekmē dzīves kvalitāti. Izpētiet mūsu plašo klāstu Toda y un atklājiet, kā augstākās kvalitātes intīmās higiēnas produkti var mainīt jūsu personīgo labsajūtu, nodrošinot komfortu un pārliecību, kas nepieciešama pilnvērtīgai intīmai pieredzei.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu