Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Veselības tēmas
  4. Enerģija

Enerģija

(805 preces)
  • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
  • Kauli, locītavas un skrimšļi
  • Sirds un asinsvadu sistēma
  • Detokss un organisma attīrīšana
  • Gremošanas sistēma
  • Enerģija
  • Acis un redze
  • Mati, āda un nagi
  • Imūnsistēma
  • Nieres un urīnceļi
  • Elpošanas sistēma
  • Miegs
  • Svara samazināšana
  • Vīriešu veselība
  • Sieviešu veselība
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Kapsulas

    72 reviews
    Parastā cena €7.79
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Ashwagandha 450 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Pilna spektra ašvaganda 450 mg - 100 kapsulas

    21 reviews
    Parastā cena €5.39
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness B vitamīnu komplekss B-50 Metil plus TMG - 100 augu kapsulas

    21 reviews
    Parastā cena €19.39
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Kordicepss 600 mg - 120 kapsulas

    27 reviews
    Parastā cena €10.09
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness C vitamīns 1000 mg - 100 augu kapsulas

    15 reviews
    Parastā cena €11.69
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sporta mikronizēts kreatīna monohidrāts 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€23.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's D3 vitamīns 4000 SV - 240 mīkstās kapsulas

    11 reviews
    Parastā cena €7.69
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3 vitamīns 4000 SV + K2, MCT, pilieni - 50 ml

    16 reviews
    Parastā cena €15.39
    Vienības cena€30.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Theanine 200 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-theanīns 200 mg - 100 augu kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Bicaps B Complex - 120 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps B komplekss - 120 kapsulas

    8 reviews
    Parastā cena €22.29
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Doctor's Best High Absorption Magnesium 100 mg - 240 Tablets

    Doctor's Best

    Doctor's Best Augstas absorbcijas magnijs 100 mg - 240 tabletes

    18 reviews
    Parastā cena €28.89
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magnija citrāts 100 mg ar kāliju 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 augu kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €11.99
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets
    Izpārdots
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Ashwagandha - 200 tabletes

    12 reviews
    Izpārdošanas cena €6.56 Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Gotu Kola 435 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Pilna spektra Gotu Kola 435 mg - 60 kapsulas

    9 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules Aliness Wild oregano oil STRONG 100% natural - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Savvaļas raudene eļļa STRONG 100% dabīga - 90 kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €11.59
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Rhodiola Rosea Root 400 mg - 100 Capsules
    Izpārdots

    Swanson

    Swanson Rhodiola Rosea Root pilnā spektra 400 mg - 100 kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 augu kapsulas

    9 reviews
    Parastā cena €9.19
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Taurīna pulveris - 300 g

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €5.84 Parastā cena €6.49
    Vienības cena€19.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's D3 vitamīns 4000 SV - 120 mīkstās kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €4.79
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Kreatīns - 300 g

    9 reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€35.97 /kg
    Skatīt detaļas
  • Hepatica Affron standardized extract - 90 Veg Capsules Hepatica Affron standardized extract - 90 Veg Capsules

    Hepatica

    Hepatica Afronas standartizēts ekstrakts - 90 augu kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €19.39
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Daily B-Complex - 100 augu kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €8.49
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets Aliness Saffron Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 Tablets

    Aliness

    Aliness Safrasols Safrasol 2% / 10% 30 mg - 90 tabletes

    5 reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 34
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 34
  • Nākamais

Kā dabiski palielināt enerģiju:

Optimālai fiziskai un garīgai darbspējai ir nepieciešama enerģija un vitalitāte. To pamatā ir trausls vitamīnu, minerālvielu, un citu uzturvielu, kas regulē mūsu organisma sistēmu darbību, līdzsvars. Ja mums trūkst šo svarīgo elementu, var rasties nogurums, pazemināta imunitāte un garastāvokļa svārstības.. Iemācīšanās, kā dabiski palielināt enerģiju, var palīdzēt jums izbaudīt dzīvi pilnībā un enerģiski risināt katru dienu.

Dabiskās enerģijas pamati

Lai dabiski palielinātu enerģiju, koncentrējieties uz šādām galvenajām jomām:

1. Enerģijas uzlabošana. Uzturvielām bagāts uzturs

  • Lietojiet dažādus augļus, dārzeņus, pilngraudu graudus un liesas olbaltumvielas
  • Izvairieties no enerģiju izsmeļošiem ēdieniem, piemēram, saldām uzkodām, ātrās ēdināšanas produktiem un pārlieku saldinātiem dzērieniem
  • Uzturieties hidratēti ar ūdeni un zāļu tējām

2. Kvalitatīvs miegs

Enerģijas atjaunošanai ir ļoti svarīgs pareizs miegs:

  • Centieties gulēt 7-9 stundas naktī
  • Izveidojiet pastāvīgu miega grafiku
  • Izveidojiet relaksējošu gulētiešanas režīmu

3. Regulāras fiziskās aktivitātes

Fiziskās aktivitātes paaugstina enerģijas līmeni:

  • Uzlabo sirds un asinsvadu veselību
  • Uzlabo garastāvokli, izdaloties endorfīniem
  • Veicina labāku miega kvalitāti

Dabiski veidi, kā palielināt enerģiju

1. Enerģijas uzlabošana. Optimizēt uzturvielu uzņemšanu

Lai gan ideāls ir sabalansēts uzturs, uztura bagātinātāji var palīdzēt aizpildīt uztura nepilnības:

    • Vitamīnu piedevas , jo īpaši B-kompleksa vitamīni enerģijas metabolismam
    • Minerālvielas, piemēram, dzelzs, magnijs, un cinks
    • Koenzīms Q10 šūnu enerģijas ražošanai

    2. Zāļu enerģijas pastiprinātāji

    Daži garšaugi var dabiski uzlabot vitalitāti:

    • Žeņšeņs garīgās un fiziskās veiktspējas uzlabošanai
    • Rhodiola rosea stresa mazināšanai un enerģijas uzlabošanai
    • Ashwagandha kortizola līmeņa līdzsvarošanai un noguruma novēršanai

    3. Apzinātība un stresa pārvaldība

    Enerģiju izsīkstošo stresu mazina:

    • Regulāra meditācija vai dziļas elpošanas vingrinājumi
    • Joga fiziskam un garīgam līdzsvaram
    • Aromterapija, izmantojot enerģiju saturošas smaržas, piemēram, citronu vai piparmētru

    4. Optimizējiet darba vidi

    • Nodrošiniet atbilstošu apgaismojumu, lai novērstu acu sasprindzinājumu un nogurumu
    • Regulāri atpūtieties, lai izvairītos no izdegšanas
    • Praktizējiet pareizu stāju, lai uzturētu enerģijas plūsmu

    Mērķtiecīgi risinājumi zema enerģijas līmeņa gadījumā

    Dažādām grupām var būt nepieciešama īpaša pieeja enerģijas palielināšanai dabiskā veidā:

    1. Vecāka gadagājuma cilvēkiem

    • Koncentrējieties uz uzturvielām bagātu pārtiku, lai novērstu ar vecumu saistīto uzturvielu trūkumu
    • Nodarbojieties ar regulāriem, mazas slodzes vingrinājumiem, piemēram, peldēšanu vai tai-či
    • Apsveriet uztura bagātinātājus, piemēram, D vitamīnu un B12, kuru līmenis vecāka gadagājuma cilvēkiem bieži ir zemāks

    2. Aizņemtiem profesionāļiem

    • Lai mazinātu stresu un taupītu enerģiju, dodiet priekšroku laika plānošanai
    • Aizņemtajā darba grafikā iekļaujiet ātrus, augstas intensitātes treniņus
    • Izvēlieties enerģiju uzlabojošas uzkodas, piemēram, riekstus vai augļus, lai saglabātu enerģiju visas dienas garumā

    3. Hroniska stresa nomāktajiem

    • Izpētiet adaptogēnos augus, piemēram, ashwagandha , kas palīdz organismam tikt galā ar stresu
    • Praktizējiet stresa novēršanas metodes.
    • Nodrošiniet pietiekamu magnija devu, jo stresa ietekmē šī svarīgā minerālviela var izsīkt

    Metabolisma loma enerģijas ražošanā

    Labi funkcionējošs metabolisms ir izšķiroši svarīgs ilgstošas enerģijas ieguvei. Lai uzturētu vielmaiņu:

    • Ēdiet regulāri, sabalansētas maltītes, lai stabilizētu cukura līmeni asinīs
    • Katrā ēdienreizē iekļaujiet olbaltumvielas, lai uzturētu muskuļu masu un vielmaiņu
    • Esiet aktīvi visas dienas garumā, pat ar mazām kustībām, piemēram, stiepšanos vai īsām pastaigām

    Secinājums: Enerģijas palielināšanai dabiskā veidā nepieciešama daudzpusīga pieeja, kas ietver uztura, miega, fizisko aktivitāšu, un stresa vadību. Ieviešot šīs stratēģijas un ieklausoties sava organisma, vajadzībās, jūs varat sasniegt noturīgu vitalitāti un labāku vispārējo labsajūtu.

    Iepazīstieties ar Medpak enerģijas piedevu klāstu, lai papildinātu savu ceļu uz dabisku vitalitāti. Atcerieties, lai gan uztura bagātinātāji var būt noderīgi, tie vislabāk darbojas kā daļa no holistiskas dzīvesveida pieejas veselībai un enerģijai.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu