Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Veselības tēmas
  4. Kauli, locītavas un skrimšļi

Kauli, locītavas un skrimšļi

(832 preces)
  • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
  • Kauli, locītavas un skrimšļi
  • Sirds un asinsvadu sistēma
  • Detokss un organisma attīrīšana
  • Gremošanas sistēma
  • Enerģija
  • Acis un redze
  • Mati, āda un nagi
  • Imūnsistēma
  • Nieres un urīnceļi
  • Elpošanas sistēma
  • Miegs
  • Svara samazināšana
  • Vīriešu veselība
  • Sieviešu veselība
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins D3 Vitamīns 10000 SV - 360 Softgeles

    111 reviews
    Parastā cena €29.79
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit D3 + K2 vitamīns - 90 tabletes

    35 reviews
    Izpārdošanas cena €2.96 Parastā cena €3.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Bicaps Mag B6 - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Mag B6 - 60 kapsulas

    29 reviews
    Parastā cena €10.19
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness B vitamīnu komplekss B-50 Metil plus TMG - 100 augu kapsulas

    20 reviews
    Parastā cena €19.39
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3+K2 vitamīns FORTE, pilieni - 20 ml

    36 reviews
    Parastā cena €26.59
    Vienības cena€132.95 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods D3 vitamīns 10000 SV - 120 mīkstās kapsulas

    18 reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Amigdalīns B17 4 mg - 60 kapsulas

    42 reviews
    Parastā cena €6.19
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels

    Now Foods

    Now Foods D3 vitamīns 10000 SV - 240 mīkstās kapsulas

    21 reviews
    Parastā cena €23.39
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA sildošais gels muskuļu un locītavu sāpēm - 150 ml

    59 reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€7.46 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Apelsīnu citronu piparmētra - 300 ml

    43 reviews
    Parastā cena €56.29
    Vienības cena€187.63 /L
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Magnija citrāts 400 mg + B6 - 90 tabletes

    17 reviews
    Izpārdošanas cena €4.22 Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Citrons - 300 ml

    32 reviews
    Parastā cena €55.99
    Vienības cena€186.63 /L
    Skatīt detaļas
  • Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins D3 vitamīns 5000 SV - 360 mīkstās kapsulas

    28 reviews
    Parastā cena €21.29
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3 vitamīns 4000 SV + K2, MCT, pilieni - 50 ml

    16 reviews
    Parastā cena €15.39
    Vienības cena€30.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 kapsulas

    13 reviews
    Parastā cena €5.59
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules
    Izpārdots

    Swanson

    Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 kapsulas

    19 reviews
    Parastā cena €13.99
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Magnija citrāts 125 mg ar B6 - 100 kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €10.99
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Jūras kolagēns + hialuronskābe un C vitamīns - 90 tabletes

    14 reviews
    Izpārdošanas cena €6.56 Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules

    Swanson

    Swanson Kurkuma un melnie pipari - 60 augu kapsulas

    14 reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 mīkstās tabletes

    13 reviews
    Parastā cena €74.89
    Vienības cena€0.42 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 Capsules Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Vitamīns D-3 un K-2 – 120 kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Vitamīns K2 MK-7 100 mcg - 120 augu kapsulas

    9 reviews
    Parastā cena €29.19
    Vienības cena€0.24 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magnija citrāts 100 mg ar kāliju 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 augu kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €11.99
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 35
  • Nākamais

Uzturiet veselus kaulus, locītavas, un skrimšļus, lai nodrošinātu optimālu mobilitāti

Jūsu skeleta sistēmas kustību pamatā ir veselīgi kauli, locītavas, un skrimšļi. Šīs svarīgās sastāvdaļas nodrošina nevainojamu mijiedarbību starp blakus esošajiem kauliem, kas ļauj veikt plašas kustības. Tomēr, nolaidīgi vai pārmērīgi lietojot, tie var kļūt jutīgi pret bojājumiem un traumām, kas izraisa diskomfortu un kustību ierobežojumus.

Faktori, kas ietekmē kaulu, locītavu, un skrimšļu veselību

Lai saglabātu veselību ilgtermiņā, ir svarīgi izprast elementus, kas ietekmē jūsu balsta un kustību sistēmu:

  • Pārmērīgs svars un aptaukošanās
  • Nepareiza celšanas tehnika
  • Atkārtotas darbības ar lielu slodzi
  • Nepareiza stāja un ergonomika
  • Nepiemērota uztura

Pārmērīgs svars pārmērīgi noslogo locītavas un saites, paātrinot skrimšļa bojāšanos. Nepareiza forma fizisko aktivitāšu, laikā, piemēram, smagu priekšmetu celšana vai nepareiza vingrinājumu, izpilde, var izraisīt locītavu bojājumus. Sievietēm bieža augstpapēžu kurpju valkāšana var veicināt locītavu pietūkumu un ar to saistītās problēmas.

Stratēģijas stipriem kauliem, locītavām, un skrimšļiem

Lai saglabātu savu kaulu, locītavu, un skrimšļu veselību, nepieciešama daudzpusīga pieeja:

1. Uzturēt kaulus un skrimšļus veselus. Regulāras, mazas slodzes fiziskās aktivitātes

Nodarbojieties ar aktivitātēm, kas stiprina kaulus un muskuļus, vienlaikus saglabājot locītavu elastību. Peldēšana un ūdens aerobika ir lieliskas iespējas, jo tās nodrošina pretestību, neradot pārmērīgu slodzi locītavām.

2. Peldēšana un ūdens aerobika. Pareiza ergonomika un ķermeņa mehānika

Izmantojiet mēbeles, kas atbilst jūsu augumam, ģērbieties ērti, un praktizējiet pareizu celšanas tehniku, lai samazinātu nevajadzīgu slodzi locītavām un kauliem.

3. Ar uzturvielām bagāts uzturs

Lietojiet sabalansētu uzturu, kas bagāts ar:

  • liesām olbaltumvielām (vistas gaļu (zivīm))
  • augļiem un dārzeņiem
  • veselīgiem taukiem (augu eļļām, omega-3 taukskābes)
  • Antioksidanti (C un E vitamīni))

4. Mērķtiecīgi uztura bagātinātāji

Atbalstiet savu kaulu, locītavu, un skrimšļu veselību ar galvenajām uzturvielām:

  • D vitamīns : Samazina locītavu iekaisuma risku
  • C vitamīns : Būtisks kolagēna ražošanai un locītavu elastībai
  • K2 vitamīns : Palīdz novērst locītavu deģenerāciju
  • Magnijs : Atbalsta muskuļu veselību, kas ir ļoti svarīga locītavu stabilitātei

Rīkojieties, lai uzlabotu muskuļu un skeleta veselību

Īstenojot šīs stratēģijas un lietojot mērķtiecīgus uztura bagātinātājus, jūs varat ievērojami uzlabot savu kaulu, locītavu, un skrimšļu veselību. Iepazīstieties ar mūsu kaulu, locītavu, un skrimšļu uztura bagātinātāju klāstu, lai atrastu ideālus produktus, kas atbalstīs jūsu balsta un kustību sistēmu un nodrošinās optimālu mobilitāti visu mūžu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu