Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums
  3. Ķermeņa kosmētika
  4. Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas

Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas

(236 preces)
  • Dezodoranti un antiperspiranti
  • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA sildošais gels muskuļu un locītavu sāpēm - 150 ml

    59 reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€7.46 /100ml
    Skatīt detaļas
  • LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Alpine Zaļā emulsija - 200 ml

    33 reviews
    Parastā cena €4.29
    Vienības cena€21.45 /L
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka EXTRA atvēsinošs gēls muskuļu un locītavu sāpēm - 150 ml

    24 reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€65.93 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO 70% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 70% gelis su alaviju - 120 ml

    9 reviews
    Parastā cena €15.89
    Vienības cena€132.42 /L
    Skatīt detaļas
  • Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml

    Astron

    Astron Live kaulu eļļa ar genciānu - 100 ml

    10 reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€3.99 /100ml
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO 90% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 90% gelis su alaviju - 120 ml

    12 reviews
    Parastā cena €16.79
    Vienības cena€139.92 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    18 reviews
    Parastā cena €36.09
    Vienības cena€36.09 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    16 reviews
    Parastā cena €19.39
    Vienības cena€38.78 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    9 reviews
    Parastā cena €5.49
    Vienības cena€54.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Izpārdots

    Herbamedicus

    Herbamedicus Kliņģerīšu balzams - 250 ml

    9 reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€9.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml

    Himalaya

    Himalaya Daudzfunkcionālais krēms - 20 ml

    10 reviews
    Parastā cena €3.39
    Vienības cena€1.70 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Alvejas želeja 50% sausai ādai - 250 ml

    7 reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€9.16 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% gelis su alaviju - 120 ml

    3 reviews
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€123.25 /L
    Skatīt detaļas
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Roku krēms ar koenzīmu Q10 - 50 ml

    12 reviews
    Parastā cena €1.99
    Vienības cena€3.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    9 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€47.16 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 190 ml
    Izpārdots

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% gelis su alaviju - 190 ml

    4 reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€98.37 /L
    Skatīt detaļas
  • Najel Prickly Pear Seed Oil - 80 ml
    Izpārdots

    Najel

    Najel Indijas sēklu eļļa - 80 ml

    7 reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€23.36 /100ml
    Skatīt detaļas
  • LLoyd Alpenkrauter Chestnut and Red Grape Leaf Ointment - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter kastaņu un sarkano vīnogu lapu ziede - 200 ml

    6 reviews
    Parastā cena €4.29
    Vienības cena€21.45 /L
    Skatīt detaļas
  • Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml

    LLoyd

    Lacure Alpenkrauter Alpine Baltā ziede - 200 ml

    5 reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€19.95 /L
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gold, sildošais gels - 100 ml

    8 reviews
    Parastā cena €6.39
    Vienības cena€6.39 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Rose of Bulgaria Rose Body Balm - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rožu ķermeņa balzams - 330 ml

    9 reviews
    Parastā cena €4.29
    Vienības cena€13.00 /L
    Skatīt detaļas
  • LLoyd Alpenkrauter Black Claw & Hemp Oil Cream - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter melno naglu un kaņepju eļļas krēms - 200 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.89
    Vienības cena€24.45 /L
    Skatīt detaļas
  • The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    The Face Shop

    The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh nomierinošs gels - 300 ml

    4 reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€13.30 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10
  • Nākamais

Palutiniet savu ādu ar augstākās kvalitātes losjoniem, sviestiem, krēmiem un ķermeņa eļļām

Medpak, mēs saprotam, ka veselīga un starojoša āda sākas ar pareizu mitrināšanu un barošanu. Mūsu rūpīgi atlasītais losjonu, sviestu, krēmu un ķermeņa eļļu klāsts ir paredzēts visiem ādas tipiem un problēmām, nodrošinot ideālu risinājumu sausai, blāvai vai nobriedušai ādai.

Atklājiet ideālo produktu savai ādai

Dziļi mitrinoši losjoni

Mūsu losjoni piedāvā:

  • Dziļu iekļūšanu ilgstošai mitrināšanai
  • Dabiskas sastāvdaļas, kas atsvaidzina un atjauno
  • Piemērots visiem ādas tipiem
  • Mitrumu un elastību visas dienas garumā

Bagātīgu, Barojošus sviestus

Izbaudiet intensīvu mitrināšanu ar mūsu sviestiem:

  • Uz šī un kakao sviesta bāzes veidotas formulas
  • Dziļa mitrināšana sausai vai nobriedušai ādai
  • Ilgstoša mitrināšana un barošana
  • Atjaunojošas īpašības maigai, elastīgai ādai

Viegli, Efektīvi krēmi

Mūsu krēmi nodrošina:

  • Ideāli piemēroti ikdienas lietošanai
  • Dabiskas sastāvdaļas optimālai ādas kopšanai
  • Gluda, elastīga āda visas dienas garumā

Greznas ķermeņa eļļas

Izbaudiet zīdaini gludu ādu ar mūsu ķermeņa eļļām:

  • Ātri uzsūcošas formulas intensīvai mitrināšanai
  • Bez taukainiem atlikumiem
  • Bagātinātas ar dabīgām, barojošām sastāvdaļām
  • Ideāli piemērotas tiem, kuri dod priekšroku eļļām, nevis losjoniem vai krēmiem

Kāpēc izvēlēties Medpak losjonus, sviestus, krēmus unamp; ķermeņa eļļas?

Mūsu ādas kopšanas produktu klāsts piedāvā:

  • Dabiskas, augstas kvalitātes sastāvdaļas
  • Formulas, kas piemērotas visiem ādas tipiem
  • Dziļu mitrināšanu un barošanu
  • Ilgstošu ādas mitrināšanu un barošanu.Ilgstoša iedarbība veselīgai un mirdzošai ādai,
  • Iespējas dažādām vēlmēm un ādas problēmām

Atrodiet savu ideālo risinājumu

Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku vieglam losjonam, bagātīgai sviesta tekstūrai, krēmam, ikdienas ērtībai, vai zīdaini maigai eļļai, Medpak ir ideāls produkts tieši Jums. Mūsu daudzveidīgais klāsts nodrošina, ka jūs atradīsiet ideālu risinājumu savas ādas unikālajām vajadzībām.

Izbaudiet greznu ādas kopšanu ar Medpak

Palutiniet savu ādu ar maksimālu barošanu un mitrināšanu, ko tā pelnījusi. Iepazīstieties ar mūsu plašo Losjonu, Sviestu, Krēmu un ķermeņa eļļu kolekciju un atklājiet ideālos produktus, lai pārveidotu savu ādas kopšanas rutīnu. No dziļi mitrinošām formulām līdz viegliem ikdienas risinājumiem, Medpak piedāvā visu, kas nepieciešams maigai, gludai, mirdzošai ādai.

Ieguldiet savas ādas veselībā un izskatā ar Medpak augstākās kvalitātes losjonu, sviestu, krēmu, un ķermeņa eļļu klāstu. Izbaudiet atšķirību, ko jūsu ikdienas ādas kopšanas režīmā var radīt augstas kvalitātes, dabīgas sastāvdaļas. Sāciet savu ceļojumu uz veselīgāku un barotāku, ādu Toda y!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu