Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sports
  3. Veselīga pārtika sportistiem

Veselīga pārtika sportistiem

(36 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit MCT eļļa, dabīga - 500 ml

    9 reviews
    Izpārdošanas cena €8.99 Parastā cena €9.99
    Vienības cena€17.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's MCT kokosriekstu eļļa - 500 ml

    6 reviews
    Parastā cena €11.69
    Vienības cena€23.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Berberine Glucose Support - 90 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Berberīns glikozes atbalstam - 90 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €33.29
    Vienības cena€0.37 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 1000 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT eļļa Pure C8, Pure Kaprilskābes triglicerīdu eļļa - 1000 ml

    12 reviews
    Parastā cena €37.49
    Vienības cena€37.49 /L
    Skatīt detaļas
  • Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Kaprilskābe 600 mg - 60 mīkstās tabletes

    4 reviews
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Dabīga MCT eļļa - 500 ml

    4 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€20.78 /L
    Skatīt detaļas
  • Aliness Caprylic Acid (60% C8) 600 mg - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Kaprilskābe (60% C8) 600 mg - 90 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €10.19
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Super Green Food, Blackcurrant-Cranberry - 300 g

    Activlab

    Activlab Super Green Food, upeņu-dzērveņu pārtika - 300 g

    4 reviews
    Parastā cena €13.39
    Vienības cena€44.63 /kg
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT eļļa Pure C8, Pure Kaprilskābes triglicerīdu eļļa - 500 ml

    No reviews
    Parastā cena €22.99
    Vienības cena€45.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Activlab Super Green Food, Apple - 300 g

    Activlab

    Activlab Super Green Food, Ābols - 300 g

    No reviews
    Parastā cena €13.39
    Vienības cena€44.63 /kg
    Skatīt detaļas
  • Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml

    Now Foods

    Now Foods MCT eļļa šķidrums - 946 ml

    No reviews
    Parastā cena €25.99
    Vienības cena€27.47 /L
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Pure C8 + C10 - 100 ml

    BeKeto

    BeKeto Grynas MCT aliejus C8 + C10 - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.09
    Vienības cena€50.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules

    Osavi

    Osavi MCT eļļa 1000 mg - 180 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €19.19
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Powder, Unflavoured - 100 g

    BeKeto

    BeKeto MCT eļļas pulveris, bez aromāta - 100 g

    No reviews
    Parastā cena €29.59
    Vienības cena€98.63 /kg
    Skatīt detaļas
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamīns - 40 g

    No reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€44.75 /kg
    Skatīt detaļas
  • Alce Nero Passata Tomato Sauce BIO - 500 g

    Alce Nero

    Alce Nero Passata tomātu mērce BIO - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €2.79
    Vienības cena€5.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • BioTech USA Energy Gel Pro, Orange - 40 g

    BioTech USA

    BioTech USA Energy Gel Pro, Orange - 40 g

    No reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€57.25 /kg
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% atlaide

    BeKeto

    BeKeto MCT eļļas pulveris, Dabīga šokolāde - 300 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €29.63 Parastā cena €31.19
    Vienības cena€98.77 /kg
    Skatīt detaļas
  • Trec Endurance Energy Gel, Orange - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Orange - 40 g

    No reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€44.75 /kg
    Skatīt detaļas
  • BeKeto MCT Oil Powder, French Vanilla - 300 g

    BeKeto

    BeKeto MCT eļļas pulveris, franču vaniļas - 300 g

    No reviews
    Parastā cena €31.19
    Vienības cena€103.97 /kg
    Skatīt detaļas
  • Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Meža augļi - 40 g

    No reviews
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€52.25 /kg
    Skatīt detaļas
  • BeKeto Collagen MCT Powder, Tropical Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Kolageno MCT milteliai, Atogrąžų kokosai ir baltasis šokoladas - 300 g

    No reviews
    Parastā cena €27.49
    Vienības cena€91.63 /kg
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Coco Fuel, MCT Oil 2000 mg - 100 Capsules Aura Herbals Coco Fuel, MCT Oil 2000 mg - 100 Capsules
    30% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals Coco Fuel, MCT eļļa 2000 mg - 100 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €7.37 Parastā cena €10.59
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Veselīga pārtika sportistiem:

Medpak, mēs saprotam, ka optimāls uzturs ir izšķiroši svarīgs sportistu panākumiem. Mūsu veselīga pārtika sportistiem ir izstrādāta, lai atbalstītu jūsu fitnesa mērķus, uzlabotu sniegumu, un palīdzētu r Ecover y. Atklājiet, kā mūsu funkcionālā pārtika var papildināt jūsu treniņu plānu un palīdzēt jums sasniegt savu sportisko potenciālu.

Funkcionālās pārtikas nozīme sportistiem

Funkcionālā pārtika ir īpaši pielāgota, lai apmierinātu fiziski aktīvu cilvēku augstās enerģijas prasības. Tie piedāvā ideālu līdzsvaru starp makrouzturvielām un būtiskiem mikrouzturvielām, kas atbalsta.,:

  • Muskuļu attīstību un r Ecover y
  • Uzlabotu enerģijas līmeni treniņu laikā
  • Uzlabotu izturību un izturību
  • Optimālu vielmaiņas funkciju

Galvenās veselīgas pārtikas kategorijas sportistiem

1. Olbaltumvielu batoniņi

Mūsu olbaltumvielu batoniņi piedāvā ērtu augstas kvalitātes olbaltumvielu avotu, kas nepieciešams muskuļu r Ecover y un augšanai. Tie ir lieliski piemēroti:

  • Uzturs pirms vai pēc treniņa
  • Uzkodas ceļā
  • Olbaltumvielu uzņemšanas papildināšanai starp ēdienreizēm

2. Mazkaloriju saldinātāji un garšvielas

Uzturiet sabalansētu uzturu, nezaudējot garšu. Mūsu sortimentā ietilpst:

  • Nulles kaloriju saldinātāji
  • Džemi un mērces ar zemu glikēmisko indeksu
  • Ar olbaltumvielām bagātinātas garšvielas

3. Veselīgi tauki

Optimizējiet savu uzturu ar mūsu veselīgo tauku izvēli:

  • MCT eļļas ātrai enerģijai
  • Omega-3 un omega-6 bagāti produkti
  • Riekstu eļļas un sviesti

4. Riekstu sviesti un olbaltumvielu krēmi

Baudiet uzturvielām bagātus krēmus, kas atbalsta jūsu sportiskos mērķus:

  • Olbaltumvielām bagāti riekstu sviesti
  • Vitamīniem un minerālvielām bagāti pastas krēmi
  • Desertu alternatīvas ar zemu cukura, saturu, un augstu olbaltumvielu saturu

Uztura ieteikumi sportistiem

Lai maksimāli palielinātu mūsu veselīgās pārtikas sportistiem, priekšrocības, ņemiet vērā šos galvenos uztura principus:

    • Līdzsvaroti makrouzturvielas: Nodrošiniet atbilstošu olbaltumvielu, ogļhidrātu, un veselīgu tauku
    • kombināciju. Atbalstiet veiktspēju ar mūsu izotoniskie dzērieni
    • Uzmanību uz mikrouzturvielām: Iekļaujiet dažādus uzturvielām bagātus pārtikas produktus
    • Pilnvērtīgas pārtikas fonds: Pamatojiet savu uzturu uz minimāli apstrādātiem, uzturvielām bagātiem produktiem

    Pielāgojiet savu sportistu uztura plānu

    Katra sportista uztura vajadzības ir unikālas. Nosakot ideālo uztura stratēģiju, nozīme ir šādiem faktoriem:

    • Treniņu intensitāte un ilgums
    • Īpašas sporta veida prasības
    • Individuāli ķermeņa uzbūves mērķi
    • Personīgās uztura izvēles

    . Lai gan mūsu produkti piedāvā stabilu pamatu sportistu uzturam, mēs iesakām konsultēties ar kvalificētu uztura speciālistu vai dietologu, lai saņemtu individuālu padomu.

    Uzlabojiet savu sportisko sniegumu ar Medpak

    Mūsu veselīgu pārtikas produktu klāsts sportistiem ir izstrādāts, lai atbalstītu jūsu ceļu uz maksimālu sniegumu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls sportists vai fitnesa entuziasts, mūsu funkcionālā pārtika, var palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus.

    Iepazīstieties ar mūsu kolekciju Toda y un pabaroiet savu ķermeni ar uzturu, ko tas ir pelnījis. Atcerieties, lieliski sportiskie sasniegumi sākas ar pareizu uzturu!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu