Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Minerālvielas
  4. Jods

Jods

(36 preces)
  • Hroms
  • Kalcijs
  • Jods
  • Dzelzs
  • Magnijs
  • Kālijs
  • Selēns
  • Silicijs
  • Cinks
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Iodica Liquid Iodine Concentrate - 100 ml Iodica Liquid Iodine Concentrate - 100 ml

    IODICA WORLD

    Iodica Šķidrais joda koncentrāts - 100 ml

    14 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€171.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Aliness Iodine (Potassium Iodide) 200 mcg - 200 Tablets Aliness Iodine (Potassium Iodide) 200 mcg - 200 Tablets Aliness Iodine (Potassium Iodide) 200 mcg - 200 Tablets

    Aliness

    Aliness Jods (Kālija jodīds) 200 mcg - 200 tabletes

    5 reviews
    Parastā cena €7.39
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iodica Liquid Iodine Concentrate - 240 ml

    IODICA WORLD

    Iodica Šķidrais joda koncentrāts - 240 ml

    16 reviews
    Parastā cena €24.09
    Vienības cena€100.38 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld Lugol's Solution 5% - 100 ml

    Emspit

    ChemWorld Lugolio 5% tirpalas - 100 ml

    8 reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€157.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg - 250 Tablets Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg - 250 Tablets Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg - 250 Tablets Swanson Kelp Iodine Source 225 mcg - 250 Tablets

    Swanson

    Swanson Joda joda avots 225 mcg - 250 tabletes

    8 reviews
    Parastā cena €8.09
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas Silicon, Boron, Iodine (Horsetail, Bamboo, Algae) - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Silīcijs, Bors, Jods (Pārslapa, Bambuss, Aļģes) - 60 kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Joda pilieni, - 20 ml

    4 reviews
    Parastā cena €8.69
    Vienības cena€4.35 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Solgar North Atlantic Kelp - 250 Tablets Solgar North Atlantic Kelp - 250 Tablets Solgar North Atlantic Kelp - 250 Tablets Solgar North Atlantic Kelp - 250 Tablets Solgar North Atlantic Kelp - 250 Tablets
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Ziemeļatlantijas jūras aļģes - 250 tabletes

    9 reviews
    Parastā cena €16.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Optimox Iodoral 12,5 mg - 180 Tablets Optimox Iodoral 12,5 mg - 180 Tablets

    Optimox

    Optimox Iodoral 12,5 mg - 180 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €78.89
    Vienības cena€0.44 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Optimox Iodoral 12,5 mg - 90 Tablets Optimox Iodoral 12,5 mg - 90 Tablets

    Optimox

    Optimox Iodoral 12 , 5 mg - 90 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €44.59
    Vienības cena€0.50 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Kelp 325 mcg - 250 Veg Capsules Now Foods Kelp 325 mcg - 250 Veg Capsules Now Foods Kelp 325 mcg - 250 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Ķelsis 325 mcg - 250 augu kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Iodine 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Iodine 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Iodine 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Iodine 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Iodine 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Jods 200 mcg - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Jods + selēns probio - 90 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Kelp - 250 Tablets Ostrovit Kelp - 250 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Ķelsis - 250 tabletes

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €6.29 Parastā cena €6.99
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Kelp 150 mcg - 200 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kelp 150 mcg - 200 tabletes

    2 reviews
    Parastā cena €10.89
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medica Herbs Natural Kelp - 80 Capsules Medica Herbs Natural Kelp - 80 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Dabiskās jūras aļģes - 80 kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Kenay Iodine Bio Kelp PureSea - 60 Capsules

    Kenay

    Kenay Jods Bio Kelp PureSea - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets

    MyVita

    MyVita Hlorella 250 mg - 1000 tabletes

    2 reviews
    Parastā cena €15.59
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Sea-Iodine 1000 mcg - 60 Veg Capsules

    Life Extension

    Life Extension Joda jods 1000 mcg - 60 augu kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €8.09
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Jodadrop – bioactive source of iodine, concentrate, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Jodadrop - bioaktīvs joda avots, koncentrāts, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€526.33 /L
    Skatīt detaļas
  • ChemWorld Lugol's Solution 12% - 100 ml ChemWorld Lugol's Solution 12% - 100 ml

    Emspit

    ChemWorld Lugolio 12% tirpalas - 100 ml

    3 reviews
    Parastā cena €31.69
    Vienības cena€316.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Formeds Bicaps Kelp - 60 Capsules
    Izpārdots

    Formeds

    Formeds Bicaps Kelp - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medverita Iodine 200 mcg - 180 Capsules

    Medverita

    Medverita Jods 200 mcg - 180 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €5.69
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Jods: Jods ir svarīgs mikroelements optimālai veselībai

Jods ir būtisks mikroelements, kam ir izšķiroša nozīme organisma pamatfunkciju uzturēšanā. Neraugoties uz joda nozīmi, cilvēka organisms nespēj pats saražot jodu, tāpēc nepieciešams to uzņemt no ārpuses.. Lai gan joda iegūšana no pārtikas avotiem ir ideāls, risinājums, tas ne vienmēr ir iespējams, kā rezultātā joda deficīts ir plaši izplatīts. Šajā visaptverošajā rokasgrāmatā aplūkotas joda īpašības un ietekme uz organismu, tā nozīme vairogdziedzera veselībai un smadzeņu attīstībai, kā arī pareizas uztura papildināšanas priekšrocības.

Joda īpašības un ietekme uz organismu

Jods ir mikroelements, kas nelielā daudzumā nepieciešams optimālai veselībai. Jods galvenokārt sastopams sāļos ūdeņos, jūras organismi, piemēram, jūras veltes un zivis, ir lielisks dabisks joda avots. Joda saturs augu izcelsmes pārtikas produktos var ievērojami atšķirties atkarībā no augsnes, kurā tie audzēti, tāpēc ir grūti paļauties tikai uz dārzeņiem un augļiem, lai saņemtu pietiekamu joda daudzumu.

Joda nozīme organismā ir daudz lielāka nekā tā labi zināmā loma vairogdziedzera darbībā:

  • Tas nodrošina vairogdziedzera hormonu (tiroksīna un trijodtironīna)
  • veidošanos, regulē vielmaiņas procesus, tostarp ķermeņa svaru, un energy levels
  • Veicina fermentu reakcijas un starpšūnu komunikāciju
  • Aizsargā pret iekaisuma procesiem
  • Neitralizē bioloģiskos un ķīmiskos toksīnus.
  • Atbalsta nervu sistēmu
  • Veicina pareizu sirds, nieru, un muskuļu attīstību
  • Sekmē veselīgu matu, ādas, un nagu augšanu

Jods-Sāls saistība un tās trūkuma riski

Vēsturiski joda trūkums, bija globāla veselības problēma, kas izraisīja daudzas ar orgānu darbības traucējumiem saistītas problēmas. Pasaules Veselības organizācija (PVO) veiksmīgi risināja šo problēmu, iesakot jodēt pārtikas sāli, un šo programmu joprojām uzskata par vienu no efektīvākajām sabiedrības veselības aizsardzības iniciatīvām vēsturē.

Tomēr pašreizējā tendence samazināt sāls patēriņu, lai gan tā labvēlīgi ietekmē vispārējo veselību, ir radījusi bažas par iespējamu joda deficītu. Daudzās valstīs jodētā sāls joprojām ir galvenais joda avots uzturā. Zems joda daudzums var izraisīt dažādas veselības problēmas, tostarp:

  • Hipotireoze
  • Redzams vairogdziedzera zodis (palielinājums)
  • Elpošanas grūtības
  • Letarģija un apātija
  • Rīšanas problēmas
  • Nekontrolēts svara pieaugums

Svarīgi atzīmēt, ka joda trūkuma simptomi var izpausties dažu nedēļu laikā pēc tā parādīšanās, uzsverot nepieciešamību pēc pastāvīgas, pietiekamas joda devas.

Joda piedevas: Joda piedevas ir ļoti svarīgas ne tikai vairogdziedzera veselībai, bet arī smadzeņu attīstībai, jo īpaši bērniem un grūtniecības laikā.. Pienācīga joda uzņemšana sniedz daudz vairāk nekā tikai pamatfunkcijas, kas saistītas ar vairogdziedzera darbību:

Joda trūkuma komplikāciju novēršana

Joda trūkums joprojām ir nozīmīga globāla veselības problēma, kas var izraisīt novēršamus jaundzimušo un zīdaiņu smadzeņu bojājumus. Pētījumos ir konstatēts, ka nepietiekama joda uzņemšana ir saistīta ar:

  • Intelektuālā atpalicība
  • Zemāks IQ
  • Atpalikusi bērnu augšana
  • Augļa smadzeņu bojājumi un grūtnieču attīstības problēmas

Atbalsts smadzeņu attīstībai

Lai izvairītos no attīstības riskiem, grūtniecēm un bērniem ir būtiski nodrošināt pietiekamu joda uzņemšanu. Pareiza joda lietošana var palīdzēt novērst:

  • Garastāvokļa svārstības
  • Koncentrācijas problēmas
  • Mācīšanās grūtības

Šķidro joda uztura bagātinātāju priekšrocības

Lai gan ir pieejami dažādi joda uztura bagātinātāji, šķidrā joda pilieni piedāvā vairākas priekšrocības:

  • Ātra uzsūkšanās mutes dobumā
  • Ātra nokļūšana asinsritē
  • Efektīva uzsūkšanās ar vairogdziedzera receptoriem
  • Labāka panesamība salīdzinājumā ar tabletēm, īpaši bērniem
  • Efektīvs ikdienas joda vajadzības segums

Secinājums: Joda nozīme

Jods ir vitāli svarīga minerālviela, kas nepieciešama vairogdziedzera darbībai un smadzeņu attīstībai. Nodrošinot pietiekamu joda uzņemšanu ar uzturu vai uztura bagātinātāju, mēs varam palīdzēt novērst joda trūkuma nelabvēlīgās sekas un veicināt vispārējo veselību un labsajūtu. Tiem, kas apsver iespēju lietot joda piedevas, šķidrie joda pilieni ir lieliska izvēle, jo tos ir viegli lietot un tie labi uzsūcas.

Iepazīstieties ar mūsu augstas kvalitātes joda bagātinātāju klāstu Medpak, lai atbalstītu vairogdziedzera veselību un vispārējo labsajūtu. Neaizmirstiet konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu pirms jebkura jauna uztura bagātinātāju lietošanas režīma, uzsākšanas, jo īpaši, ja Jums jau ir vairogdziedzera slimības vai esat grūtniece.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu