Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Veselības tēmas
  4. Acis un redze

Acis un redze

(99 preces)
  • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
  • Kauli, locītavas un skrimšļi
  • Sirds un asinsvadu sistēma
  • Detokss un organisma attīrīšana
  • Gremošanas sistēma
  • Enerģija
  • Acis un redze
  • Mati, āda un nagi
  • Imūnsistēma
  • Nieres un urīnceļi
  • Elpošanas sistēma
  • Miegs
  • Svara samazināšana
  • Vīriešu veselība
  • Sieviešu veselība
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte - 90 kapsulas

    17 reviews
    Parastā cena €20.59
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A + E vitamīna pilieni - 30 ml

    6 reviews
    Parastā cena €6.19
    Vienības cena€206.33 /L
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Cinka pikolināts 15 mg - 120 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €4.19
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Luteīns + zeaksantīns - 80 kapsulas

    21 reviews
    Parastā cena €6.99
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A vitamīns 10000 SV - 100 mīkstās kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A vitamīns 7500 mcg (25000 SV) - 100 mīkstās tabletes

    7 reviews
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Synergistic Eye Health - Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Sinerģiska acu veselība - luteīns un zeaksantīns - 60 mīkstās tabletes

    10 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€0.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-karotīns 10000 SV - 250 mīkstās kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Fish Omega 3 FORTE Triglycerides - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Zivju omega 3 FORTE triglicerīdi – 90 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-karotīns 10000 SV - 100 mīkstās kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Fish Omega 3 Forte Triglycerides 500/250 mg - 60 capsules

    Aliness

    Aliness Fish Omega 3 Forte triglicerīdi 500/250 mg - 60 kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €13.89
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Luteīns un zeaksantīns - 60 mīkstās tabletes

    5 reviews
    Parastā cena €20.29
    Vienības cena€0.34 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Taurīns 500 mg - 100 kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Astaxanthin from Microalgae 10 mg - 60 Softgels
    Izpārdots

    Now Foods

    Now Foods Astaksantīns no mikroaļģēm 10 mg - 60 mīkstās želejas

    5 reviews
    Parastā cena €28.09
    Vienības cena€0.47 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Lutein Extra 40 mg - 30 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Luteīns Extra 40 mg - 30 kapsulas

    12 reviews
    Parastā cena €5.59
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas acīm - 60 kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €11.29
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamīna A 3000 mcg (10000 SV) - 250 mīkstās tabletes

    4 reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Luteīns Zeaksantīns A vitamīna DHA un EPA skābes, pilieni - 30 ml

    6 reviews
    Parastā cena €9.99
    Vienības cena€3.33 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Lemon 1640 mg - 60 Softgels
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Lemon 1640 mg - 60 mīksto kapsulu

    2 reviews
    Parastā cena €43.09
    Vienības cena€0.72 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 - 90 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €14.89
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Selēns 200 mcg + cinks 15 mg - 120 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beta karotīns, dabīgs 7500 mcg (25000 SV) - 90 mīkstās tabletes

    1 review
    Parastā cena €15.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A vitamīna pilieni - 30 ml

    2 reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€173.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Nākamais

Būtiskas stratēģijas acu veselības un redzes uzlabošanai

Mūsu redze ir viena no svarīgākajām maņām, kas ļauj mums orientēties pasaulē un iesaistīties sociālajās attiecībās. Laba acu veselība ir būtiska ne tikai ikdienas funkcionēšanai, bet arī vispārējai dzīves kvalitātei. Šī rokasgrāmata piedāvā visaptverošas stratēģijas, kā dabiskā veidā uzlabot acu veselību un saglabāt optimālu redzi.

Izpratne par faktoriem, kas ietekmē acu veselību

Vairāki faktori var negatīvi ietekmēt acu veselību un redzi:

  • Ilgstoša ekrāna lietošana (datori (viedtālruņi, televizori,))
  • Slikts apgaismojums
  • Nepiemērota UV aizsardzība
  • Sli-
  • Uztura trūkumi
  • Smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana

Dabiski veidi, kā uzlabot acu veselību

1. Acu veselības uzlabošana. Acu vingrinājumi labākai redzei

Regulāri acu vingrinājumi var palīdzēt saglabāt acu veselību un, iespējams, uzlabot redzi:

  • Fokusa maiņa: Skatīšanās starp tuviem un tāliem objektiem
  • Astoņnieki: Ar acīm uzzīmējiet iedomātu astoņinieku.
  • 20-20-20 noteikums: Ik pēc 20 minūtēm 20 sekundes skatieties uz kaut ko 20 metru attālumā
  • Palming: 20-20-20-20: 20 sekundes skatieties uz kaut ko 20 metru attālumā
  • : Uztveriet acis ar plaukstām, lai tās atslābinātu

2. Uzturs optimālai acu veselībai

Uzturs, kas bagāts ar acīm labvēlīgām uzturvielām, var ievērojami uzlabot acu veselību:

  • A vitamīns un beta-karotīns: Luteīns un zeaksantīns.
  • Luteīns un zeaksantīns: aizsargā pret kaitīgo gaismu un veicina makulas veselību
  • Omega-3 taukskābes: veicina tīklenes veselību un novērš acu sausumu
  • C un E vitamīni: spēcīgi antioksidanti, kas aizsargā acu šūnas
  • Cinks: palīdz pārnest A vitamīnu no aknām uz tīkleni

3. Dzīvesveida pārmaiņas labākai acu veselībai

  • Ierobežojiet ekrāna lietošanas laiku un regulāri veiciet pārtraukumus
  • Nodrošiniet atbilstošu apgaismojumu darba un lasīšanas vietās
  • Lietojiet saulesbrilles ar 100% UV aizsardzību
  • .
  • Nodrošiniet mitrināšanu, lai novērstu acu sausumu
  • Atmetiet smēķēšanu un ierobežojiet alkohola lietošanu

Dabiski līdzekļi acu noguruma novēršanai

Kad acis jūtas nogurušas vai saspringtas, izmēģiniet šos dabiskos līdzekļus:

  • Kumelīšu tējas maisiņus: Atdzesētus tējas maisiņus novietojiet uz aizvērtām acīm, lai mazinātu iekaisumu
  • Gurķu šķēlītes: Izmantojiet to dzesējošo un nomierinošo īpašību dēļ
  • Rožu ūdens: Pat pie veselīga dzīvesveida

Regulāru acu pārbaužu nozīme

Pat pie veselīga dzīvesveida, regulāras acu pārbaudes ir ļoti svarīgas, lai saglabātu acu veselību:

  • Atklājiet agrīnas acu slimību pazīmes
  • Nodrošiniet pareizu koriģējošo lēcu recepti
  • Saņemiet personalizētus padomus par acu aprūpi

Acu veselībai paredzēti uztura bagātinātāji

Lai gan ideāls ir sabalansēts uzturs, uztura bagātinātāji var palīdzēt novērst uztura trūkumus:

  • Luteīna un zeaksantīna uztura bagātinātāji
  • Omega-3 taukskābju uztura bagātinātāji
  • Multivitamīni ar acīm draudzīgām uzturvielām

Acu aizsardzība digitālajā laikmetā

Pieaugot ekrāna laika patēriņam, acu aizsardzība ir svarīgāka nekā jebkad:

  • Lietojiet zilās gaismas filtrējošas brilles vai ekrāna aizsarglīdzekļus
  • Pielāgojiet ekrāna spilgtumu un kontrastu tā, lai tas būtu ērti
  • Novietojiet ekrānus rokas stiepiena attālumā un nedaudz zem acu līmeņa

Secinājumi: Acu veselības uzlabošanai nepieciešama visaptveroša pieeja, kas ietver pareizu uzturu, regulāras fiziskās aktivitātes, dzīvesveida izmaiņas, un atbilstošu acu aprūpes praksi. Ieviešot šīs stratēģijas ikdienas rutīnā, jūs varat saglabāt veselas acis un optimālu redzi gadiem ilgi..

Iepazīstieties ar Medpak acu veselības bagātinātāju klāstu, lai palīdzētu jums ceļā uz labāku redzi un acu veselību. Atcerieties, ka uztura bagātinātāji var būt noderīgi, tie vislabāk darbojas kā daļa no holistiskas pieejas acu aprūpei, kas ietver veselīgu uzturu, regulāras fiziskās aktivitātes un pareizu acu aizsardzību.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu