Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Vitamīni
  4. Vitamīns A

Vitamīns A

(32 preces)
  • Vitamīns A
  • Vitamīns B
  • Vitamīns C
  • Vitamīns D
  • Vitamīns E
  • Vitamīns K
  • Multivitamīni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A + E vitamīna pilieni - 30 ml

    6 reviews
    Parastā cena €6.19
    Vienības cena€206.33 /L
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A vitamīns 10000 SV - 100 mīkstās kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A vitamīns 7500 mcg (25000 SV) - 100 mīkstās tabletes

    7 reviews
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-karotīns 10000 SV - 250 mīkstās kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-karotīns 10000 SV - 100 mīkstās kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamīna A 3000 mcg (10000 SV) - 250 mīkstās tabletes

    4 reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's A E vitamīns, pilieni - 20 ml

    2 reviews
    Parastā cena €8.79
    Vienības cena€4.40 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beta karotīns, dabīgs 7500 mcg (25000 SV) - 90 mīkstās tabletes

    1 review
    Parastā cena €15.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals A vitamīna pilieni - 30 ml

    2 reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€173.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar A vitamīns 1500 mcg (5000 SV) - 100 tabletes

    3 reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Dabīgais beta-karotīns - 100 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €13.09
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Beta karotīns 3, 8 mg, pilieni - 30 ml

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €5.62 Parastā cena €7.49
    Vienības cena€1.87 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs A+E vitamīns FORTE, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€3.93 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beta karotīns, dabīgs 7500 mcg (25000 SV) - 180 mīksto želejas tablešu

    1 review
    Parastā cena €31.29
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    Izpārdots
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's A + E vitamīns 800 mcg, pilieni - 30 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €6.59 Parastā cena €8.79
    Vienības cena€2.20 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €11.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita Vitamīns ADEK - 120 košļājamās konfektes

    No reviews
    Parastā cena €11.89
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Natural Beta Carotene 7,5 mg - 60 Softgels
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Dabīgais beta karotīns 7,5 mg - 60 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €16.39
    Vienības cena€0.27 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels

    Solgar

    Solgar Mencu aknu eļļa (A un D vitamīns) - 100 mīkstās kapsulas

    1 review
    Parastā cena €9.49
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels

    Now Foods

    Now Foods A vitamīns 25000 SV - 250 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €15.29
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D mencu aknu eļļa, citrons - 237 ml

    2 reviews
    Parastā cena €31.49
    Vienības cena€132.87 /L
    Skatīt detaļas
  • Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Super mencu aknu ellas komplekss - 60 mikstas tabletes

    No reviews
    Parastā cena €17.59
    Vienības cena€0.29 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D mencu aknu eļļa, apelsīnu - 237 ml

    1 review
    Parastā cena €31.39
    Vienības cena€132.45 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

A vitamīns: būtiska uzturviela veselībai un labsajūtai

A vitamīns ir būtiska uzturviela, kurai ir būtiska nozīme daudzos fizioloģiskos procesos cilvēka organismā. Tā nozīme ir arī redzes, ģenētiskās informācijas transkripcijai, ādas šūnu diferenciācijai, un imūnsistēmas atbalstam . Šo daudzpusīgo uzturvielu var izmantot gan medicīnā, gan kosmētikā, uzlabojot veselību, labsajūtu, un fizisko izskatu.

Kur var atrast A vitamīnu?

A vitamīns ir termins, kas apzīmē taukos šķīstošu organisko vielu grupu, kuras ir ķīmiski saistītas. Kā eksogēns savienojums, tas ir jāiegūst ar uzturu. Viskoncentrētākie A vitamīna avoti galvenokārt ir dzīvnieku izcelsmes produkti, tostarp:

  • treknas zivis, piemēram, (laši, laši, skumbrijas,)
  • orgānu gaļa, piemēram, ((skumbrijas., aknas)
  • Piena produkti (, piemēram, pilnpiens, siers)
  • Olas (, īpaši dzeltenums)

A vitamīna augu izcelsmes avoti, beta-karotīna veidā, piemēram:

  • Saldie kartupeļi
  • Burkāni
  • Spināti
  • Ķirbis
  • Lapu kāposti
  • Aprikozes
  • Papaija
  • Mango

A vitamīna būtiskās īpašības un lietojums

A vitamīns ir neaizstājams daudzos bioķīmiskos procesos organismā. Tam ir izšķiroša nozīme:

  • Veicinot imūnsistēmas darbību, palīdz T limfocītu izplatībai
  • Neitralizējot brīvos radikāļus, kas izraisa dažādas hroniskas slimības
  • Veicinot šūnu augšanu un diferenciāciju
  • Atbalstot skeleta sistēmu
  • Uzturot pareizu redzi
  • Veicina reproduktīvo šūnu attīstību
  • Veicina topošo māmiņu, augļa attīstību, un jaundzimušo veselību

A vitamīns veselīgai ādai

A vitamīns ir populāra sastāvdaļa daudzos kosmētikas produktos, jo tas efektīvi aizkavē ādas novecošanās procesus. Lietojot iekšķīgi, tas sniedz dažādas priekšrocības:

  • Stimulē kolagēna un elastīna veidošanos ādas dermā
  • Regulē tauku dziedzeru darbību
  • Paātrina epi Derma l reģenerāciju
  • Novērš ādas iekaisumus un infekcijas
  • Veicina melanīna noārdīšanos, samazina UV starojuma iedarbību
  • Veicina matu un nagu augšanu

A vitamīnu parasti izmanto arī tādu slimību ārstēšanā kā akne un psoriāze.

A vitamīna deficīts: Simptomi un sekas

A vitamīna deficīts var rasties nesabalansēta uztura, aknu bojājumu vai absorbcijas problēmu dēļ. Biežāk sastopamie simptomi ir šādi:

  • Nakts aklums (redzes adaptācijas traucējumi)
  • Ādas izmaiņas (raupjums (sausums, pīlings)
  • Paaugstināts jutīgums TiB
  • Hronisks nogurums

Pasaules Veselības organizācija (WHO) ir noteikusi, ka A vitamīna trūkums ir nozīmīga sabiedrības veselības problēma visā pasaulē. Ilgstošs vitamīna trūkums var izraisīt nopietnas sekas, tostarp auglības problēmas,, redzes problēmas, kas var novest pie akluma (), un dažādu orgānu un ķermeņa sistēmu darbības traucējumiem.

A vitamīna pilieni: A vitamīna pilieni ir ērts un praktisks veids, kā novērst deficītu

. Šie koncentrētie uztura bagātinātāji satur minimālu daudzumu palīgvielu un, pateicoties to sastāvam uz tauku bāzes, viegli uzsūcas. A vitamīna pilienu priekšrocības:

  • Ātra un efektīva asimilācija
  • Minimāla slodze uz kuņģi, ideāli piemērots ilgstošai papildināšanai
  • Viegla un precīza devas mērīšana ar pipeti

A vitamīna pilienu lietošana ikdienā var palīdzēt saglabāt vispārējo veselību, izskatu, un labsajūtu, efektīvi novērst bīstamu deficītu bez lielas piepūles.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu