Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. COSRX
COSRX

COSRX

(99 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence ar gliemežu gļotu ekstraktu - 100 ml

    8 reviews
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€127.90 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    COSRX

    COSRX Pūtītes pūtītes Master plāksteris - 24 plāksteri

    2 reviews
    Parastā cena €2.89
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    COSRX

    COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    8 reviews
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€144.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Alvejas nomierinošs saules krēms SPF 50+ - 50 ml

    6 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€17.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Gēla tīrīšanas līdzeklis ar zemu pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €7.59
    Vienības cena€5.06 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum - 150 ml COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum - 150 ml

    COSRX

    COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum - 150 ml

    3 reviews
    Parastā cena €17.39
    Vienības cena€115.93 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 150 ml COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Salicilskābes ikdienas maigs attīrošs līdzeklis - 150 ml

    2 reviews
    Parastā cena €8.49
    Vienības cena€5.66 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g

    COSRX

    COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g

    2 reviews
    Parastā cena €16.29
    Vienības cena€20.36 /100g
    Skatīt detaļas
  • COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Ultra Light Invisible S UNS creen SPF50 PA++++ - 50 ml

    2 reviews
    Parastā cena €12.29
    Vienības cena€245.80 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Hyaluronic Acid Intensive Cream - 100 ml

    COSRX

    COSRX Intensīvais hialuronskābes krēms - 100 ml

    1 review
    Parastā cena €16.99
    Vienības cena€16.99 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches COSRX Clear Fit Master Patch - 18 Patches
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Caurspīdīgs Fit Master plāksteris - 18 plāksteri

    No reviews
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner - 150 ml COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner - 150 ml

    COSRX

    COSRX AHA/BHA attīrošs toniks - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€6.93 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream - 25 ml

    2 reviews
    Parastā cena €19.09
    Vienības cena€763.60 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml

    COSRX

    COSRX BHA Blackhead Power šķidrums - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€144.90 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml

    COSRX

    COSRX Ultimate barojoša rīsu nakts spa maska - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €13.09
    Vienības cena€21.82 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner - 150 ml COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner - 150 ml

    COSRX

    COSRX Centella ūdens toniks bez spirta - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €10.59
    Vienības cena€7.06 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (with Birch Sap) - 100 ml COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (with Birch Sap) - 100 ml

    COSRX

    COSRX Īpaši mitrinošs losjons bez eļļām (ar bērzu sulu) - 100 ml

    1 review
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€14.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Propolis Light Cream - 65 ml

    COSRX

    COSRX Propolisa vieglais krēms - 65 ml

    2 reviews
    Parastā cena €18.89
    Vienības cena€290.62 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml COSRX The Ceramide Skin Barrier Ceramide Moisturising Cream - 80 ml

    COSRX

    COSRX Ceramide Skin Barrier Ceramide mitrinošais krēms - 80 ml

    2 reviews
    Parastā cena €20.09
    Vienības cena€25.11 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX The Niacinamide 15 - 20 ml COSRX The Niacinamide 15 - 20 ml

    COSRX

    COSRX Niacinamide 15 - 20 ml

    No reviews
    Parastā cena €18.49
    Vienības cena€92.45 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner - 150 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Full Fit propolisa toniks - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €13.69
    Vienības cena€9.13 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml

    COSRX

    COSRX Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum - 50 ml

    1 review
    Parastā cena €17.59
    Vienības cena€35.18 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF50+ - 50 ml COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF50+ - 50 ml

    COSRX

    COSRX Aloe 54.2 Aqua Tone-Up SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Parastā cena €9.79
    Vienības cena€19.58 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Nākamais

COSRX ir Korejas ādas kopšanas zīmols, kas kļuvis par sinonīmu efektīvām , praktiskām formulām. Ar kultā iemīļotiem produktiem, kas satur gliemežu mucīnu , propolisu , un mērķtiecīgas skābes , COSRX piedāvā problēmu risinošu ādas kopšanu, kas ir ieguvusi uzticīgus sekotājus visā pasaulē.

Funkcionālie K-Beauty Essentials

COSRX — apvienojot "kosmētiku" un "RX" ( recepšu ) — tika dibināts, balstoties uz principu, ka ādas kopšanas līdzekļiem jādarbojas kā zālēm: efektīvi un bez liekiem sastāvdaļām. Zīmola minimālistiskā pieeja koncentrējas uz pierādītām aktīvām vielām efektīvās koncentrācijās ,, radot produktus, kas sniedz reālus rezultātus bez kairinājuma vai sarežģītības. Šī vienkāršā filozofija ir padarījusi COSRX par vārtiem daudziem, kas iepazīst K-Beauty.

COSRX Produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam COSRX plašo ādas kopšanas produktu klāstu. Advanced Snail līnija ietver ikonisko 96 Mucin Power Essence , 92 All-in-One Cream , acu plāksterus , un peptīdu acu krēmu. Skābes ārstēšanas līdzekļi ietver AHA un BHA Power Liquids, kā arī kombinēto AHA/BHA/PHA/LHA pīlingu. Propolisa produkti ietver ampulas , krēmus , tonikus , nakts maskas , un lūpu maskas. Pure Fit Cica klāsts piedāvā centellas bāzes nomierinošu kopšanu. AC Collection ir paredzēta aknes skartai ādai ar tīrīšanas līdzekļiem , krēmiem , un plāksteriem. Slavenie Pimple Master Patches plāksteri ir pieejami dažādos formātos. Aktīvie serumi satur retinolu , C vitamīnu , niacinamīdu , peptīdus , un alfa-arbutīnu. Hydrium nodrošina hialuronskābes mitrināšanu. Balancium nodrošina ceramīdu barjeras atbalstu. Saules aizsardzība , tīrīšanas līdzekļi , toniki , un matu kopšanas līnija papildina šo produktu klāstu.

Kāpēc izvēlēties COSRX

COSRX piedāvā Korejas ādas kopšanas produktus, kas prioritizē efektivitāti, nevis mārketingu, izmantojot pārbaudītas sastāvdaļas nozīmīgās koncentrācijās. Zīmola produkti pastāvīgi iegūst kulta statusu, pateicoties patiesiem rezultātiem. Tiem, kas meklē efektīvus K-Beauty pamatproduktus bez liekas sarežģītības, , COSRX ir uzticama izvēle.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu