Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. COSRX
COSRX

COSRX

(99 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • COSRX Balancium Comfort Cool Ceramide Soothing Gel Cream - 85 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Balancium Comfort Cool Ceramide nomierinošs gēla krēms - 85 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.59
    Vienības cena€25.40 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Advanced Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces COSRX Advanced Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces COSRX Advanced Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Advanced Snail Hydrogel Eye Patch - 60 gab.

    No reviews
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€0.33 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX The Vitamin C 23 Brightening Serum with Vitamin C - 20 ml COSRX The Vitamin C 23 Brightening Serum with Vitamin C - 20 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Vitamīna C 23 izgaismojošais serums ar vitamīnu C - 20 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.59
    Vienības cena€97.95 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX PEPTIDE-132 Repairing Conditioner for Damaged Hair - 120 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    COSRX

    COSRX PEPTIDE-132 Atjaunojošs kondicionieris bojātiem matiem - 120 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €15.11 Parastā cena €16.79
    Vienības cena€125.92 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX PEPTIDE-132 Hair Strengthening Oil Serum - 28 ml COSRX PEPTIDE-132 Hair Strengthening Oil Serum - 28 ml COSRX PEPTIDE-132 Hair Strengthening Oil Serum - 28 ml

    COSRX

    COSRX PEPTIDE-132 Matu stiprinošs eļļas serums - 28 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€56.39 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Atsvaidzinošs AHA BHA vitamīna C dienas toniks - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €13.19
    Vienības cena€87.93 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Balancium Ceramide lūpu sviests miega maska - 20 g

    No reviews
    Parastā cena €16.29
    Vienības cena€81.45 /100g
    Skatīt detaļas
  • COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask - 60 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Full Fit Propolisa medus maska uz nakti - 60 ml

    1 review
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€26.32 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX The Hyaluronic Acid 3 - 20 ml COSRX The Hyaluronic Acid 3 - 20 ml

    COSRX

    COSRX Hialuronskābe 3 - 20 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.59
    Vienības cena€87.95 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser - 50 ml

    COSRX

    COSRX Salicilskābes ikdienas maigs attīrošs līdzeklis - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€17.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Moisture Power Enriched Cream - 50 ml

    COSRX

    COSRX Bagātināts mitrinošs krēms Moisture Power - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €20.49
    Vienības cena€40.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX AHA BHA PHA LHA 35 pilings - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.59
    Vienības cena€48.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence - 100 ml

    COSRX

    COSRX Galactomyces 95 Tonizējoša esence - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€15.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Elizavecca Milky Piggy 24 Gold Snail Foam - 180 ml Elizavecca Milky Piggy 24 Gold Snail Foam - 180 ml
    25% atlaide

    COSRX

    Elizavecca Milky Piggy 24 Gold Snail putas - 180 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.59 Parastā cena €8.79
    Vienības cena€36.61 /kg
    Skatīt detaļas
  • COSRX Pure Fit Cica Cream - 50 ml COSRX Pure Fit Cica Cream - 50 ml COSRX Pure Fit Cica Cream - 50 ml
    15% atlaide

    COSRX

    COSRX Pure Fit Cica krēms - 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €16.73 Parastā cena €19.69
    Vienības cena€33.46 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Cream - 50 ml

    COSRX

    COSRX Refresh AHA BHA C vitamīna dienas krēms - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.59
    Vienības cena€31.18 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule - 40 ml

    COSRX

    COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule - 40 ml

    1 review
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€49.23 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX One Step Original Clear Pad - 70 Pieces COSRX One Step Original Clear Pad - 70 Pieces COSRX One Step Original Clear Pad - 70 Pieces
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX One Step Original caurspīdīgs paliktnis - 70 gab.

    No reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g
    25% atlaide

    COSRX

    COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €11.04 Parastā cena €14.79
    Vienības cena€3.68 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces
    10% atlaide

    COSRX

    COSRX Arbutīna pigmentācijas hidroģela maska - 3 gab.

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.80 Parastā cena €9.79
    Vienības cena€2.93 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml COSRX Anti-Wrinkle Face Cream with 0.3% Retinol - 20 ml
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Pretgrumbu sejas krēms ar 0,3% retinolu - 20 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.29
    Vienības cena€106.45 /100ml
    Skatīt detaļas
  • COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Peptide Collagen Glow Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces

    COSRX

    COSRX Peptīdu kolagēna spīduma hidroģela maska - 3 gab.

    No reviews
    Parastā cena €12.59
    Vienības cena€4.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • COSRX PEPTIDE-132 Regenerating Shampoo with Caffeine and Zinc PCA - 200 ml

    COSRX

    COSRX PEPTIDE-132 reģenerējošs šampūns ar kofeīnu un cinka PCA - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.99
    Vienības cena€89.95 /L
    Skatīt detaļas
  • COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit
    Izpārdots

    COSRX

    COSRX Medus mirdzums - kosmetikas komplekts

    No reviews
    Parastā cena €20.69
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 3. lapa no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nākamais

COSRX ir Korejas ādas kopšanas zīmols, kas kļuvis par sinonīmu efektīvām , praktiskām formulām. Ar kultā iemīļotiem produktiem, kas satur gliemežu mucīnu , propolisu , un mērķtiecīgas skābes , COSRX piedāvā problēmu risinošu ādas kopšanu, kas ir ieguvusi uzticīgus sekotājus visā pasaulē.

Funkcionālie K-Beauty Essentials

COSRX — apvienojot "kosmētiku" un "RX" ( recepšu ) — tika dibināts, balstoties uz principu, ka ādas kopšanas līdzekļiem jādarbojas kā zālēm: efektīvi un bez liekiem sastāvdaļām. Zīmola minimālistiskā pieeja koncentrējas uz pierādītām aktīvām vielām efektīvās koncentrācijās ,, radot produktus, kas sniedz reālus rezultātus bez kairinājuma vai sarežģītības. Šī vienkāršā filozofija ir padarījusi COSRX par vārtiem daudziem, kas iepazīst K-Beauty.

COSRX Produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam COSRX plašo ādas kopšanas produktu klāstu. Advanced Snail līnija ietver ikonisko 96 Mucin Power Essence , 92 All-in-One Cream , acu plāksterus , un peptīdu acu krēmu. Skābes ārstēšanas līdzekļi ietver AHA un BHA Power Liquids, kā arī kombinēto AHA/BHA/PHA/LHA pīlingu. Propolisa produkti ietver ampulas , krēmus , tonikus , nakts maskas , un lūpu maskas. Pure Fit Cica klāsts piedāvā centellas bāzes nomierinošu kopšanu. AC Collection ir paredzēta aknes skartai ādai ar tīrīšanas līdzekļiem , krēmiem , un plāksteriem. Slavenie Pimple Master Patches plāksteri ir pieejami dažādos formātos. Aktīvie serumi satur retinolu , C vitamīnu , niacinamīdu , peptīdus , un alfa-arbutīnu. Hydrium nodrošina hialuronskābes mitrināšanu. Balancium nodrošina ceramīdu barjeras atbalstu. Saules aizsardzība , tīrīšanas līdzekļi , toniki , un matu kopšanas līnija papildina šo produktu klāstu.

Kāpēc izvēlēties COSRX

COSRX piedāvā Korejas ādas kopšanas produktus, kas prioritizē efektivitāti, nevis mārketingu, izmantojot pārbaudītas sastāvdaļas nozīmīgās koncentrācijās. Zīmola produkti pastāvīgi iegūst kulta statusu, pateicoties patiesiem rezultātiem. Tiem, kas meklē efektīvus K-Beauty pamatproduktus bez liekas sarežģītības, , COSRX ir uzticama izvēle.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu