Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Veselība
  3. Veselīgs uzturs
  4. Eļļas un etiķi

Eļļas un etiķi

(107 preces)
  • Dzērieni un maisījumi
  • Brokastis un graudaugi
  • Kafija un tēja
  • Eļļas un etiķi
  • Veselīgi dzērieni un sulas
  • Veselīgas uzkodas
  • Garšaugi un garšvielas
  • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
  • Riekstu sviesti
  • Makaroni un nūdeles
  • Mērces un garšvielas
  • Sporta uzturs
  • Cukura aizstājēji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Olini Cold-Pressed Black Cumin Oil - 500 ml
    Izpārdots

    Olini

    Olini auksti spiestā melnā kumīna eļļa – 500 ml

    No reviews
    Parastā cena €52.99
    Vienības cena€105.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed - 500 ml
    Izpārdots
    5% atlaide

    Olvita

    Olvita Slezanese rapša eļļa, auksti spiesta - 500 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.31 Parastā cena €5.59
    Vienības cena€10.62 /L
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml
    15% atlaide

    Wellbear

    Wellbear kaņepju eļļa, aukstā spieduma - 500 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €10.02 Parastā cena €11.79
    Vienības cena€20.04 /L
    Skatīt detaļas
  • Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml
    32% atlaide

    Bilovit

    Bilovit Kanolas eļļa, aukstā spieduma - 1000 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €7.47 Parastā cena €10.99
    Vienības cena€7.47 /L
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas Thistle Seed Oil - 250 ml Skoczylas Thistle Seed Oil - 250 ml
    15% atlaide

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas dadžu seklu ella - 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.20 Parastā cena €7.29
    Vienības cena€24.80 /L
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml
    41% atlaide
    Jaunums

    Wellbear

    Wellbear auzu eļļa, auksti spiesta - 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €2.72 Parastā cena €4.59
    Vienības cena€10.88 /L
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml
    28% atlaide
    Jaunums

    Bilovit

    Wellbear sinepju eļļa, aukstā spieduma - 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €4.04 Parastā cena €5.59
    Vienības cena€16.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml
    36% atlaide

    Wellbear

    Wellbear auzu eļļa, auksti spiesta – 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €4.84 Parastā cena €7.59
    Vienības cena€19.36 /L
    Skatīt detaļas
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed - 500 ml
    19% atlaide

    Olvita

    Olvita Slezanese rapša eļļa, auksti spiesta - 500 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €4.51 Parastā cena €5.59
    Vienības cena€9.02 /L
    Skatīt detaļas
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml
    15% atlaide

    Olvita

    Olvita Slezānas rapšu eļļa, auksti spiesta, Neattīrīta - 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €3.31 Parastā cena €3.89
    Vienības cena€13.24 /L
    Skatīt detaļas
  • Olvita Cold-Pressed Linseed Oil for the Dr Budwig Diet Unpurified - 250 ml Olvita Cold-Pressed Linseed Oil for the Dr Budwig Diet Unpurified - 250 ml
    15% atlaide

    Olvita

    Olvita auksti spiestā linsēklu eļļa Dr. Budwig diētai, neattīrīta – 250 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.86 Parastā cena €6.89
    Vienības cena€23.44 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 5. lapa no 5
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nākamais

Ēdiena gatavošanas eļļas un etiķi ir gan kulinārijas izcilības, gan uzturvērtības pamats, piedāvājot daudz vairāk nekā vienkāršu gatavošanas līdzekli vai garšas pastiprinātāju. Medpak, mēs atzīstam, ka šie virtuves piederumi ir spēcīgi instrumenti veselības pārveidošanai, rūpīgi atlasot auksti spiestas eļļas un augstākās kvalitātes etiķus, kas līdztekus izcilai garšai sniedz arī ārstnieciskas priekšrocības. Mūsu kolekcija aptver gan ārstniecisko melno ķimeņu eļļu, gan probiotikām bagāto ābolu sidra etiķi, katrs produkts izvēlēts, ņemot vērā tā spēju uzlabot labsajūtu, vienlaikus uzlabojot jūsu kulinārijas darbus. Vairāk nekā 10 gadus apkalpojot veselīgus klientus Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, un Apvienotajā Karalistē, mēs saprotam, ka kvalitatīvas pārtikas eļļas un etiķi ir ikdienas uztura un dziedināšanas iespējas.

Aukstā spieduma eļļu ārstnieciskais spēks

Aukstā spieduma eļļas ir koncentrēta dabas dziednieciskā esence, saglabājot bioaktīvos savienojumus, kas bieži tiek iznīcināti, izmantojot parastās apstrādes metodes. Aukstā presēšanas metode, izmantojot temperatūru zem 70 grādiem pēc Celsija, saglabā neaizstājamo taukskābju, vitamīnu un fitoķīmisko vielu integritāti, kas nodrošina ievērojamu labvēlīgu ietekmi uz veselību.. Šīs uzturvielām bagātās eļļas veicina sirds un asinsvadu veselību, mazina iekaisumus, uzlabo kognitīvās funkcijas, un veicina ādas mirdzumu no iekšpuses. Atšķirībā no rafinētām eļļām, kurām atņemta uzturvērtība, auksti spiestas šķirnes nodrošina ārstnieciskas īpašības ar katru lietošanas reizi.

Mūsu gatavošanas eļļu un etiķu kolekcijā ir eļļas, kas iegūtas no rūpīgi atlasītām sēklām un riekstiem, katrai no tām piemīt unikālas ārstnieciskās īpašības. Melno ķimeņu eļļa, tradicionālajā medicīnā jau gadsimtiem ilgi tiek cienīta, satur timohinonu, - savienojumu, kam piemīt daudzsološa pretiekaisuma un imūnsistēmu atbalstoša iedarbība. Linsēklu eļļa nodrošina augu izcelsmes omega-3 taukskābes, kas ir ļoti svarīgas smadzeņu veselībai un hormonu līdzsvaram. Piena dadžu eļļa veicina aknu detoksikāciju, bet vakara prīmulas eļļa piedāvā gamma-linolēnskābi hormonu veselībai. Šī daudzveidība nodrošina mērķtiecīgu uzturvielu atbalstu ikdienas ēdiena gatavošanā.

Izpratne par eļļas kvalitāti un izvēli

Kvalitātes atšķirība starp auksti spiestu un rafinētu pārtikas eļļu sniedzas tālāk par uzturvērtību, ietverot arī garšu, smaržu, un gatavošanas īpašības. Augstākās kvalitātes aukstā spieduma eļļām ir spilgtas krāsas, kas atspoguļo to uzturvielu blīvumu dziļi zeltaina linsēklu eļļa, dzintara krāsā bagātīga kviešu dīgstu eļļa, vai zaļa kaņepju eļļa. Šie vizuālie rādītāji signalizē par tādu labvēlīgu savienojumu klātbūtni kā karotinoīdi, hlorofils, un vitamīns E. Kvalitatīvu eļļu raksturīgie aromāti uzlabo ēdienus, vienlaikus apliecinot to svaigumu un iedarbīgumu.

Atbilstošu eļļu izvēle dažādiem kulinārijas veidiem maksimāli palielina gan labvēlīgo ietekmi uz veselību, gan garšas īpašības. Dažas eļļas izceļas, gatavojot ēdienus augstā temperatūrā, savukārt citas spīd RAW, kur to maigās uzturvielas paliek neskartas. Mūsu detalizētie produktu apraksti sniedz norādījumus par optimālu lietošanu, nodrošinot, ka klienti sasniedz vēlamos rezultātus, vienlaikus saglabājot šo vērtīgo eļļu ārstnieciskās īpašības. Izpratne par kūpināšanas temperatūru, garšas profiliem, un uzturvērtību ļauj izdarīt apzinātu izvēli, izvēloties pārtikas eļļas un etiķus.

Etiķis kā funkcionāls dzēriens un ēterisks līdzeklis ēdienu gatavošanā

Etiķa loma mūsu pārtikas eļļu un etiķu kategorijā sniedzas tālāk par kulinārijas pielietojumu, ietverot spēcīgu labvēlīgu ietekmi uz veselību, lietojot to kā funkcionālu dzērienu. Ābolu sidra etiķis, jo īpaši nepasterizētas šķirnes, kas satur labvēlīgo mātes kultūru, veicina gremošanas veselību, cukura līmeņa regulēšanu asinīs, un dabiskos detoksikācijas procesus. Mūsdienu pētījumi apstiprina tradicionālos izmantošanas veidus, parādot, kā kvalitatīvā etiķī esošā etiķskābe un probiotikas veicina vielmaiņas veselību un imūnsistēmas darbību.

Uz etiķa bāzes gatavoti dzērieni ir jauna veselības uzlabošanas tendence, kas sakņojas senās praksēs. Atšķaidīts ābolu sidra etiķis, ko lieto pirms ēšanas, var uzlabot jutību pret insulīnu un veicināt sāta sajūtu, atbalstot svara kontroles mērķus. Etiķa raudzēšanas procesā rodas labvēlīgi enzīmi un skābes, kas uzlabo uzturvielu uzsūkšanos no citiem pārtikas produktiem. Mūsu izlasē uzsvars likts uz nefiltrētiem etiķiem, kas saglabā šos bioaktīvos savienojumus, lai nodrošinātu maksimālu terapeitisko ieguvumu.

Speciālās eļļas mērķtiecīgam veselības atbalstam

Papildus parastajām pārtikas eļļām, mūsu kolekcijā ir arī specializētas eļļas, kas ar koncentrētu uzturvielu palīdzību risina specifiskas veselības problēmas. Smiltsērkšķu eļļa nodrošina retas omega-7 taukskābes, kas veicina gļotādu veselību un ādas reģenerāciju. Upeņu sēklu eļļa nodrošina sabalansētu omega-3 un omega-6 taukskābju attiecību, kuru bieži trūkst mūsdienu uzturā. Šīs speciālās eļļas, kas ietilpst mūsu ēdiena gatavošanas eļļu un etiķu klāstā, piedāvā mērķtiecīgu papildināšanu ar pārtikas produktiem, izvairoties no nepieciešamības lietot atsevišķus uztura bagātinātājus.

Avokado eļļa ir universāls risinājums, kas apvieno augstu dūmu temperatūru un izcilu uzturvērtību. Tā ir bagāta ar mono UNS aturētajiem taukiem un luteīnu, tā atbalsta sirds veselību, vienlaikus uzlabojot taukos šķīstošo vitamīnu uzsūkšanos no dārzeņiem. Camelina eļļa, ir sena kultūra, par kuru atkal pieaug interese, un tā ir ilgtspējīgs omega-3 vielu avots ar dabisku stabilitāti, kas novērš sasmakšanu. Šāda daudzveidība nodrošina iespēju izvēlēties jebkurai diētai un veselības mērķiem.

Tradicionālā gudrība satiekas ar moderno zinātni

Ēdienu eļļu un etiķa terapeitiskais pielietojums aptver tūkstošiem gadu dažādās kultūrās, un mūsdienu zinātne arvien vairāk apstiprina tradicionālo pielietojumu.. Melno ķimeņu eļļa, kas senos tekstos minēta kā dziedinoša pret visu, izņemot nāvi", mūsdienu pētījumos uzrāda izmērāmu ietekmi uz imūnsistēmas darbību, alerģijām un vielmaiņu.. Šī tradicionālās gudrības un zinātniskā apstiprinājuma konverģence ir mūsu produktu izvēles pamatā, nodrošinot piedāvājumus gan ar vēsturisku nozīmi, gan ar pierādījumiem balstītiem ieguvumiem.

Sinepju eļļa, ko jau sen izmanto ajūrvēdas medicīnā, demonstrē antimikrobiālas īpašības, vienlaikus piešķirot ēdieniem raksturīgu garšu. Kviešu dīgstu eļļa koncentrē E vitamīnu bioloģiski pieejamā formā, kas veicina šūnu veselību un dabiskos procesus pret novecošanos. Cienot tradicionālo pielietojumu un vienlaikus izmantojot zinātnisko izpratni, mūsu eļļu un etiķu kolekcija savieno seno dziedniecības gudrību ar mūsdienu uztura vajadzībām.

Ilgtspējīga ieguve un kvalitātes nodrošināšana

Ēdienu eļļu un etiķu kvalitāte sākas ar RAW materiālu izvēli un turpinās visos apstrādes posmos. Mūsu piegādātāji ievēro stingrus sēklu un augļu kvalitātes standartus, nodrošinot, ka eļļas tiek iegūtas no pareizi nogatavinātiem, no piesārņojuma brīviem, avotiem. Aukstā presēšanas iekārtās tiek izmantotas nerūsējošā tērauda iekārtas un temperatūras uzraudzība, lai saglabātu delikātas uzturvielas, vienlaikus novēršot oksidēšanos. Šī uzmanība detaļām ļauj eļļām saglabāt maksimālo terapeitisko vērtību.

Mūsu produktu izvēli ietekmē vides ilgtspēja, dodot priekšroku piegādātājiem, kas izmanto bioloģiskās lauksaimniecības metodes un minimālu pārstrādi. Daudzas no piedāvātajām eļļām ir iegūtas no kultūraugiem, kuru audzēšanai nepieciešams mazāk resursu nekā tradicionālajiem variantiem, tādējādi atbalstot gan personīgo, gan planētas veselību. Stikla iepakojums aizsargā eļļas kvalitāti, vienlaikus samazinot plastmasas atkritumu daudzumu, kas atspoguļo visaptverošus ilgtspējības apsvērumus visā mūsu eļļu un etiķu klāstā.

Praktiski pielietojumi un lietošanas vadlīnijas

Lai maksimāli palielinātu augstākās kvalitātes eļļu un etiķu priekšrocības, ir jāizprot optimālas lietošanas metodes. Auksti spiestas eļļas, kas bagātas ar poliUNS aturētiem taukiem, vislabāk darbojas zemā temperatūrā salātu mērcēs, apdares eļļās, vai sautēšanas procesā. Pareizi uzglabājot šīs eļļas vēsā un tumšā vietā, tiek saglabāta to uzturvērtība un novērsta to sasmakšana. Nelielu partiju iepirkšana nodrošina svaigumu, jo uzturvielām bagāto eļļu derīguma termiņš ir īsāks nekā rafinētām alternatīvām.

Etiķa pielietojums ir ne tikai kulinārijā, bet arī labsajūtas uzlabošanā, matu skalošanā, un dabīgos tīrīšanas līdzekļos. Ikdienas labsajūtas toniku pagatavošana, atšķaidot ābolu etiķi ar ūdeni un pēc izvēles ar medu, ir vienkārša metode, kā izmantot tā labvēlīgo ietekmi. Kvalitatīva etiķa daudzpusība padara to par vērtīgu papildinājumu dabiskās veselības uzlabošanas procedūrām, vienlaikus kalpojot tradicionāliem kulinārijas mērķiem - marinādēm, marinētiem dārzeņiem un garšas uzlabošanai.

Integrācija ar holistiskās veselības praksēm

Uztverot pārtikas eļļas un etiķi kā ikdienas zāles, ikdienas maltītes gatavošana kļūst par apzinātu veselības atbalstu. Vidusjūras diētas uzsvars uz kvalitatīvu olīveļļu korelē ar samazinātu hronisku slimību risku, parādot, kā ikdienas eļļas izvēle ietekmē ilgtermiņa veselības rezultātus. Izvēloties eļļas, pamatojoties uz to ārstnieciskajām īpašībām, nevis tikai uz gatavošanas funkciju, katra maltīte kļūst par iespēju mērķtiecīgi nodrošināt uzturu.

Dažādu eļļu maiņa nodrošina daudzveidīgu uzturvielu uzņemšanu, vienlaikus novēršot pārmērīgu omega-6 patēriņu, kas raksturīgs atkarībai no vienas eļļas. Personalizētu eļļu maisījumu veidošana ļauj pielāgoties individuālām veselības vajadzībām apvienojot pretiekaisuma eļļas locītavu atbalstam vai hormonus līdzsvarojošas eļļas sieviešu veselībai. Šī stratēģiskā pieeja pārtikas eļļām un etiķim padara tās par funkcionāliem pārtikas produktiem, kas veicina visaptverošu labsajūtu.

Pārvērtiet savu virtuvi par labsajūtas centru

Mūsu kolekcijā iekļautās pārtikas eļļas un etiķi ir kas vairāk nekā kulinārijas sastāvdaļas tie piedāvā ikdienas iespējas uzlabot veselību, apzināti izvēloties pārtiku. Neatkarīgi no tā, vai meklējat īpašas terapeitiskas priekšrocības vai vienkārši vēlaties izmantot uzturvielām bagātas alternatīvas, Mūsu rūpīgi atlasītā izvēle nodrošina piekļuvi augstākās kvalitātes produktiem, kas atbalsta jūsu labsajūtas ceļojumu. Katrā pudelē ir koncentrēta augu gudrība, kas ir gatava pārvērst parastas maltītes par barojošu, dziedinošu pieredzi. Izpētiet mūsu kolekciju Toda y un atklājiet, kā ārstnieciskās pārtikas eļļas un funkcionālais etiķis var mainīt gan jūsu ēdienkarti, gan veselību.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu