
iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu
Imunitātes sezona: vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī
— Sezonas pamats —
C vitamīns, D3 vitamīns (arī kopā ar K2), cinks un selēns kapsulās, tabletēs un pilienos. C vitamīns, D vitamīns, cinks un selēns katrs savā veidā veicina imūnsistēmas normālu darbību.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, Drops - 20 ml
15 reviewsParastā cena €19.69Vienības cena€98.45 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamīns D3 4000 IU, Pilieni - 30 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €4.26 Parastā cena €5.69Vienības cena€1.42 /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zinc 25 mg - 60 kapsulas
9 reviewsParastā cena €11.09Vienības cena€0.18 par gabalu -
Aliness
Aliness D3 vitamīns FORTE eļļa 100 mcg - 120 kapsulas
4 reviewsParastā cena €9.19Vienības cena€0.08 par gabalu -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's D3+K2 vitamīns FORTE, pilieni - 20 ml
36 reviewsParastā cena €26.59Vienības cena€132.95 /100ml -
Solgar
Solgar D3 vitamīns 125 mcg (5000 SV) - 100 mīkstās tabletes
6 reviewsParastā cena €19.19Vienības cena€0.19 par gabalu -
Osavi
Osavi D3 + K2 vitamīns,4000 SV + 150 mcg - 120 kapsulas
4 reviewsParastā cena €18.79Vienības cena€0.16 par gabalu -
Aura Herbals
Aura Herbals D3 vitamīns 4000 SV + K2, MCT, pilieni - 50 ml
16 reviewsParastā cena €15.39Vienības cena€30.78 /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsParastā cena €14.39Vienības cena€0.29 par gabalu -
Healthy Origins
Healthy Origins D3 vitamins 10000 SV - 120 mīkstās kapsulas
9 reviewsParastā cena €12.79Vienības cena€0.11 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Vitamīns D3 16000 IU - 120 tabletes
No reviewsParastā cena €12.39Vienības cena€0.10 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norvēģijas mencu aknu eļļa 1250 mg, Piparmētra – 250 ml
10 reviewsIzpārdošanas cena €7.49 Parastā cena €9.99Vienības cena€29.96 /L -
Vitaler's
Vitaler's C vitamīns 1000 mg - 120 kapsulas
10 reviewsParastā cena €6.79Vienības cena€0.06 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Cinka pikolināts 15 mg - 120 kapsulas
2 reviewsParastā cena €4.19Vienības cena€0.03 par gabalu -
Swanson
Swanson D3 vitamīns 4000 SV (100 mcg) - 90 kapsulas
1 reviewParastā cena €4.49Vienības cena€0.05 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Vitamīns D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 tabletes
3 reviewsParastā cena €7.49Vienības cena€0.06 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Organiskais selēns 200 mcg - 120 kapsulas
8 reviewsParastā cena €5.69Vienības cena€0.05 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Cinks 15 mg + selēns 200 mcg - 120 kapsulas
25 reviewsParastā cena €6.79Vienības cena€0.06 par gabalu -
Swanson
Swanson Cinka pikolināts 22 mg - 60 kapsulas
10 reviewsParastā cena €3.79Vienības cena€0.06 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Kalcija citrāts 1200 mg + D3 vitamīns 2000 IU - 60 kapsulas
2 reviewsParastā cena €6.99Vienības cena€0.12 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's C vitamīns ar mežrozēm 1000 mg - 60 kapsulas
7 reviewsParastā cena €4.69Vienības cena€0.08 par gabalu -
Wellbear
Wellbear D3 vitamīns 4000 SV - 120 mīkstās kapsulas
2 reviewsParastā cena €4.59Vienības cena€0.04 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Vitamīns D3 8000 IU - 120 tabletes
No reviewsIzpārdošanas cena €6.06 Parastā cena €6.79Vienības cena€0.05 par gabalu -
Aliness
Aliness C vitamīns 1000 mg - 100 augu kapsulas
15 reviewsParastā cena €11.69Vienības cena€0.12 par gabalu -
Now Foods
Now Foods Vitamīns D-3 un K-2 – 120 kapsulas
7 reviewsParastā cena €10.79Vienības cena€0.09 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's D3 vitamīns Forte 2000 SV, pilieni - 30 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €4.71 Parastā cena €6.29Vienības cena€1.39 /ml -
Vitaler's
Vitaler's D3 vitamīns 2000 SV K2-MK7 75 mcg, pilieni - 30 ml
1 reviewIzpārdošanas cena €7.26 Parastā cena €9.69Vienības cena€2.42 /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamīns D3 4000 IU - 240 tabletes
No reviewsParastā cena €7.29Vienības cena€0.12 par gabalu -
Swanson
Swanson D3 vitamīns 2000 SV (50 mcg) - 250 kapsulas
11 reviewsParastā cena €7.29Vienības cena€0.03 par gabalu -
Ostrovit
Ostrovit D3 + K2 vitamīns - 90 tabletes
35 reviewsIzpārdošanas cena €2.96 Parastā cena €3.29Vienības cena€0.03 par gabalu

iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu
— Ādas kopšana aukstās dienās —
Sejas krēmi ar keramīdiem vai centellu, roku krēmi un ķermeņa losjoni. Ikdienas mitrināšana un komforta sajūta ādai, kad gaiss kļūst auksts un sauss.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin mitrinošs roku krēms ar piena proteīniem - 100 ml
No reviewsParastā cena €3.59Vienības cena€35.90 /L -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue mitrinošs krēms - 60 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €20.29 Parastā cena €27.09Vienības cena€33.82 /100ml -
Enough
Enough Kolageninis hidro drėkinamasis masažo kremas - 300 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €10.34 Parastā cena €13.89Vienības cena€34.47 /L -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewParastā cena €8.79Vienības cena€58.60 /100ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear sejas krēms – 20 g
No reviewsParastā cena €29.19Vienības cena€145.95 /100g -
Medicube
Medicube hipohlorīnskābes ikdienas aerosols – 125 ml
1 reviewParastā cena €26.69Vienības cena€213.52 /L -
Orien
Orien Mugwort Zero Film nomierinošs krēms ar niacīnamīdu - 60 ml
No reviewsParastā cena €19.99Vienības cena€33.32 /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Mitrinoša emulsija ar keramīdiem sejai un ķermenim - 350 ml
6 reviewsParastā cena €19.69Vienības cena€56.26 /L -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide nakts krēms - 100 ml
No reviewsParastā cena €19.69Vienības cena€246.13 /L -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 krēms - 50 ml
No reviewsParastā cena €18.59Vienības cena€37.18 /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, pretgrumbu sejas krēms – 15 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €7.52 Parastā cena €10.09Vienības cena€50.13 /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsParastā cena €27.69Vienības cena€153.83 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barjeras intensīvais krēms - 60 ml
1 reviewParastā cena €15.29Vienības cena€25.48 /100ml -
COSRX
COSRX Īpaši mitrinošs losjons bez eļļām (ar bērzu sulu) - 100 ml
1 reviewParastā cena €14.49Vienības cena€14.49 /100ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsParastā cena €8.39Vienības cena€16.78 /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €17.72 Parastā cena €19.69Vienības cena€35.44 /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Sarkano pupiņu gēla mitrinošais krēms - 100 ml
1 reviewParastā cena €14.69Vienības cena€146.90 /L -
Isntree
Isntree hialuronskābes mitrinošs krēms - 100 ml
1 reviewParastā cena €14.29Vienības cena€142.90 /L -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewParastā cena €17.79Vienības cena€35.58 /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Roku krēms ar dabīgo rožu ūdeni - 75 ml
21 reviewsParastā cena €1.89Vienības cena€2.52 /100ml -
Palmer's
Palmer's Kakao sviesta eļļa ķermenim - 250 ml
No reviewsParastā cena €7.99Vienības cena€3.20 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskaras Centella Hyalu-Cica mitrinošs krēms - 75 ml
No reviewsParastā cena €19.69Vienības cena€26.25 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskaras Centella Probio-Cica bagātinošs krēms - 50 ml
2 reviewsIzpārdošanas cena €15.90 Parastā cena €16.79Vienības cena€31.80 /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsParastā cena €16.29Vienības cena€20.36 /100g -
Astron
Astron Live kaulu eļļa ar genciānu - 100 ml
10 reviewsParastā cena €3.99Vienības cena€3.99 /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN reģenerējošs krēms - 20 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €28.69 Parastā cena €35.89Vienības cena€143.45 /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Mitrinošs krēms - 100 ml
2 reviewsIzpārdošanas cena €20.42 Parastā cena €22.69Vienības cena€20.42 /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide mitrinošs sejas krēms ar keramīdiem – 100 ml
No reviewsParastā cena €17.49Vienības cena€174.90 /L -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerējošs sejas krēms - 50 ml
1 reviewParastā cena €23.19Vienības cena€46.38 /100ml
— Bērniem —
D3 vitamīna pilieni, bērnu multivitamīni, mencu aknu eļļa un vitamīnu konfektes ar augļu garšu. Viegli iekļaujamas skolas dienas brokastīs.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Bērnu DHA, st RAW ogu garša - 119 ml
2 reviewsParastā cena €20.09Vienības cena€168.82 /L -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, pilieni - 30 ml
No reviewsIzpārdošanas cena €7.49 Parastā cena €9.99Vienības cena€2.50 /10ml -
ChildLife
ChildLife D3 vitamīns 500 SV bērniem, Ogu - 30 ml
1 reviewIzpārdošanas cena €8.90 Parastā cena €9.99Vienības cena€29.67 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's D3 vitamīns Junior 800 SV, pilieni - 30 ml
No reviewsParastā cena €4.69Vienības cena€1.56 /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsParastā cena €4.69Vienības cena€93.80 /100ml -
Starpharma
Starpharma veselīgs kokteilis ar C un D vitamīnu, St RAW ogas - 6 g
No reviewsParastā cena €0.59Vienības cena€98.33 /kg -
Starpharma
Starpharma Veselīgs Saldais Saldais kakls, Avenes - 6 g
No reviewsParastā cena €0.59Vienības cena€98.33 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamīni un minerāli Bouncin' Berry - 120 tabletes
No reviewsParastā cena €25.29Vienības cena€0.21 par gabalu -
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + vitamīns D3 300 SV - 60 ml
2 reviewsParastā cena €18.69Vienības cena€31.15 /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki C vitamīns 250 mg, Apelsīnu garša – 60 pastilas
No reviewsParastā cena €4.49Vienības cena€0.07 par gabalu -
MyVita
MyVita Probiotikas - 120 košļājamās kapsulas
3 reviewsParastā cena €11.89Vienības cena€0.10 par gabalu -
Starpharma
„Starpharma Mniamki“ D3 vitamīna pastilas, ar ananasu garšu – 60 pastilas
No reviewsParastā cena €4.49Vienības cena€0.07 par gabalu -
MyVita
MyVita D3 vitamīns - 120 košļājamās konfektes
1 reviewParastā cena €10.39Vienības cena€0.09 par gabalu -
Starpharma
Starpharma veselīga konfekte ar D3 un K2 vitamīnu, Kakao - 6 g
No reviewsParastā cena €0.49Vienības cena€81.67 /kg

— Probiotikas, sēnes un garšaugi —
Probiotiskās kultūras — sākot no viena celma līdz 28 celmu formulām, kā arī reishi un maitake sēnes, ingvera sakne un andrografis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus ar FOS (Probiotika) - 60 kapsulas
1 reviewParastā cena €9.79Vienības cena€0.16 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Šitake 400 mg - 60 kapsulas
1 reviewIzpārdošanas cena €5.46 Parastā cena €7.29Vienības cena€0.09 par gabalu -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake sēņu ekstrakts - 50 augu kapsulas
3 reviewsParastā cena €24.59Vienības cena€0.49 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii ar FOS (probiotikas) – 60 kapsulas
No reviewsParastā cena €17.39Vienības cena€0.29 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikas 28 celmi ar FOS - 30 kapsulas
4 reviewsParastā cena €13.19Vienības cena€0.44 par gabalu -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapsulas
24 reviewsParastā cena €9.39Vienības cena€0.31 par gabalu -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapsulas
1 reviewParastā cena €6.09Vienības cena€0.30 par gabalu -
Salvum
Proviterol Multi probiotikas ar 9 celmiem – 20 kapsulas
No reviewsParastā cena €6.59Vienības cena€0.33 par gabalu -
Swanson
Swanson Probiotic L.Plantarum - 30 kapsulas
7 reviewsParastā cena €5.99Vienības cena€0.20 par gabalu -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 kapsulas
No reviewsParastā cena €5.69Vienības cena€0.28 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikas 18 celmi ar FOS - 30 kapsulas
No reviewsParastā cena €7.59Vienības cena€0.25 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's ceļojuma probiotikas – 30 kapsulas
No reviewsParastā cena €12.39Vienības cena€0.41 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Ingvers 500 mg – 60 kapsulas
No reviewsParastā cena €6.99Vienības cena€0.12 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapsulas
1 reviewIzpārdošanas cena €4.93 Parastā cena €6.59Vienības cena€0.08 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsulas
1 reviewParastā cena €12.79Vienības cena€0.21 par gabalu -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic - 20 kapsulas
4 reviewsParastā cena €1.29Vienības cena€0.06 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake lapu tārps) 500 mg - 60 kapsulas
No reviewsIzpārdošanas cena €8.68 Parastā cena €11.59Vienības cena€0.14 par gabalu -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 pastilas
16 reviewsParastā cena €15.99Vienības cena€0.27 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsulas
2 reviewsParastā cena €10.39Vienības cena€0.17 par gabalu -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapsulas
No reviewsIzpārdošanas cena €6.22 Parastā cena €8.29Vienības cena€0.10 par gabalu -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapsulas
3 reviewsParastā cena €5.49Vienības cena€0.05 par gabalu -
Swanson
Swanson Epic Pro Pro 25 celmu probiotikas - 30 augu kapsulas
20 reviewsParastā cena €14.99Vienības cena€0.50 par gabalu -
Swanson
Swanson Oral Probiotic Formula , Zemeņu - 30 pastilas
No reviewsParastā cena €12.99Vienības cena€0.43 par gabalu -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapsulas
2 reviewsParastā cena €7.19Vienības cena€0.18 par gabalu -
Swanson
Swanson Kordicepss 600 mg - 120 kapsulas
27 reviewsParastā cena €10.09Vienības cena€0.08 par gabalu -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapsulas
1 reviewIzpārdošanas cena €8.24 Parastā cena €12.69Vienības cena€0.14 par gabalu -
Wellbear
Wellbear Vital sēnes - 60 kapsulas
1 reviewParastā cena €10.29Vienības cena€0.17 par gabalu