Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Vitamīni

Vitamīni

(1009 preces)
  • Vitamīns A
  • Vitamīns B
  • Vitamīns C
  • Vitamīns D
  • Vitamīns E
  • Vitamīns K
  • Multivitamīni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Starpharma Sharp Mind, Grapefruit - 20 Effervescent Tablets

    Starpharma

    Starpharma Sharp Mind, greipfrūts – 20 šķīstošās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.18 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Potassium 300 mg - 60 Capsules Aura Herbals Potassium 300 mg - 60 Capsules Aura Herbals Potassium 300 mg - 60 Capsules
    10% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kālijs 300 mg – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.46 Parastā cena €7.19
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Calcium 500 mg, Aquamin - 60 Capsules Aura Herbals Calcium 500 mg, Aquamin - 60 Capsules Aura Herbals Calcium 500 mg, Aquamin - 60 Capsules
    10% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kalcijs 500 mg, Aquamin – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.46 Parastā cena €7.19
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Meditherapy Vitamin Skin Booster Bubble Serum - 100 ml
    Izpārdots

    Meditherapy

    Meditherapy Vitamin Skin Booster Bubble Serum – 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €38.29
    Vienības cena€382.90 /L
    Skatīt detaļas
  • OstroVit Isotonic, Lemon and Mint - 500 g OstroVit Isotonic, Lemon and Mint - 500 g

    OstroVit

    OstroVit Isotonic, citrona un piparmētru garša – 500 g

    No reviews
    Parastā cena €9.09
    Vienības cena€18.18 /kg
    Skatīt detaļas
  • Carlson Labs Baby's Super Daily D3 400 IU - 10.3 ml Carlson Labs Baby's Super Daily D3 400 IU - 10.3 ml Carlson Labs Baby's Super Daily D3 400 IU - 10.3 ml

    Carlson Labs

    Carlson Labs Baby's Super Daily D3 400 IU – 10,3 ml

    No reviews
    Parastā cena €18.79
    Vienības cena€1,824.27 /L
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Tropiko Multivitamin Lollipop, Sugar-Free - 8 g

    Starpharma

    Starpharma Tropiko multivitamīnu konfekte, bez cukura – 8 g

    No reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€1.59 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Alg-Börje Vitamin D3 2500 IU - 90 Tablets
    10% atlaide

    Alg-Börje

    Alg-Börje D3 vitamīns 2500 IU – 90 tabletes

    No reviews
    Izpārdošanas cena €10.94 Parastā cena €12.19
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Electrovit for Diabetics, Lemon - 20 Effervescent Tablets

    Activlab

    Activlab Pharma Electrovit diabētiķiem, Citronu garša – 20 šķīstošās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €3.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Vitamin C 1000 mg - 20 Effervescent Tablets

    Starpharma

    Starpharma C vitamīns 1000 mg – 20 šķīstošās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €3.19
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pokusa for Health Zdrovaśki Multivitamin Treats for Dogs - 160 g
    Izpārdots

    Pokusa for Health

    „Pokusa for Health Zdrovaśki“ multivitamīni suņiem – 160 g

    No reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€64.94 /kg
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Aller Stop - 20 Effervescent Tablets
    11% atlaide

    Starpharma

    Starpharma Aller Stop – 20 šķīstošās tabletes

    No reviews
    Izpārdošanas cena €3.37 Parastā cena €3.79
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Mniaminki Vitamin C 250 mg, Orange - 60 Lozenges Starpharma Mniaminki Vitamin C 250 mg, Orange - 60 Lozenges

    Starpharma

    Starpharma Mniaminki C vitamīns 250 mg, Apelsīnu garša – 60 pastilas

    No reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Mniamki Vitamin D3 Lozenges, Pineapple - 60 Lozenges

    Starpharma

    „Starpharma Mniamki“ D3 vitamīna pastilas, ar ananasu garšu – 60 pastilas

    No reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin C 1000 mg Quali-C - 120 Capsules
    10% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals C vitamīns 1000 mg Quali-C – 120 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €13.83 Parastā cena €15.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Formeds OLICAPS ADEK - 60 Capsules
    5% atlaide

    Formeds

    Formeds OLICAPS ADEK – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €22.32 Parastā cena €23.49
    Vienības cena€0.37 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Olicaps K2 D3 - 60 Capsules
    10% atlaide

    Formeds

    Formeds Olicaps K2 D3 – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €16.02 Parastā cena €17.89
    Vienības cena€0.27 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Selenium 200 mcg - 60 Capsules Aura Herbals Selenium 200 mcg - 60 Capsules
    15% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals Selēns 200 mcg – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.24 Parastā cena €6.19
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • NOW Foods Potassium Gluconate 99 mg - 100 Tablets
    5% atlaide

    Now Foods

    Now Foods Kālija glikonāts 99 mg – 100 tabletes

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.44 Parastā cena €8.89
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • NOW Foods Boron 3 mg - 100 Vegan Capsules
    Izpārdots

    Now Foods

    Now Foods Bors 3 mg – 100 vegānas kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU - 90 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3 vitamīns 4000 IU – 90 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Natural Vitality CALM Magnesium 180 mg - 60 Gummies

    Natural Vitality

    Natural Vitality Calm Magnijs 180 mg – 60 želejkonfektes

    No reviews
    Parastā cena €13.39
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Vitamin C 1000 mg - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab C vitamīns 1000 mg – 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum - 50 ml
    10% atlaide

    iUNIK

    IUNIK Propolisa un vitamīnu sinerģijas serums – 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €15.29 Parastā cena €16.99
    Vienības cena€30.58 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 41. lapa no 43
  • 1
  • …
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • Nākamais

Izpratne par vitamīnu vitālo nozīmi veselībā un labsajūtā

Vitamīni ir būtiski organiski savienojumi, kuriem ir būtiska nozīme optimālas organisma darbības uzturēšanā. Šīs vitāli svarīgās uzturvielas ir neaizstājamas dažādos fizioloģiskos procesos, un to trūkums var izraisīt nopietnas veselības problēmas., Ja organismā trūkst pietiekams daudzums vitamīnu, cilvēks var izjust vispārēju nogurumu, garastāvokļa traucējumus un novājinātu imunitāti, kas padara to uzņēmīgāku pret slimībām.,

Lai gan augļi un dārzeņi ir galvenie vitamīnu avoti, dažu uzturvielu trūkums ir biežāk sastopams.. Piemēram, D vitamīna, ko organisms sintezē saules gaismas ietekmē, rudens un ziemas mēnešos, trūkst. Šādos gadījumos, uztura bagātinātāji var efektīvi palīdzēt uzturēt pietiekamu vitamīnu daudzumu.

Vitamīnu klasifikācija: Ūdenī šķīstošie un taukos šķīstošie vitamīni

Vitamīni tiek iedalīti divās galvenajās grupās, pamatojoties uz to šķīdību:

  • Ūdenī šķīstošie vitamīni: Šajā grupā ietilpst biotīns, pantotēnskābe, un B kompleksa vitamīni, piemēram, B12 un B1. Šie vitamīni ir saistīti ar vielmaiņas izmaiņām audos un darbojas kā koenzīmi.
  • Taukos šķīstošie vitamīni: Šajā kategorijā ietilpst A vitamīni, K , un E. Atšķirībā no ūdenī šķīstošajiem vitamīniem, šiem vitamīniem ir regulējošas funkcijas, un tiem ir tendence uzkrāties organismā.

Vitamīnu nozīme grūtniecības laikā

Grūtniecība ir kritisks periods, kurā nepieciešams stabils un sabalansēts uzturs augļa attīstībai. Lai gan ideāli ir iegūt vitamīnus no pārtikas avotiem, nodrošināt perfektu uzturu var būt sarežģīti. Tāpēc daudzas topošās māmiņas izmanto vitamīnu piedevas, lai nodrošinātu pietiekamu uzturvielu uzņemšanu.

Galvenie vitamīni grūtniecēm ir šādi:

zxc119
  • D3 vitamīns : Deficīts grūtniecības laikā ir saistīts ar paaugstinātu priekšlaicīgu dzemdību, zema dzemdību svara, un preeklampsijas risku.
  • Folijskābe: Nepietiekams tās daudzums var izraisīt anēmiju un palielināt nervu caurulītes defektu risku. Pareiza uztura papildināšana var samazināt šo risku līdz pat 70%.

Kam ir izdevīgi lietot vitamīnu piedevas?

Lēmums lietot vitamīnu piedevas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem un individuālajām vajadzībām. Īpašas grupas, kuras var gūt labumu no vitamīnu piedevām, ir šādas:

  • Personas ar saslimšanām, kas pasliktina vitamīnu uzsūkšanos
  • Cilvēki, kas ievēro diētu, kura var neatbilst ikdienas vitamīnu prasībām
  • Sportisti, kas nodarbojas ar intensīvām fiziskām aktivitātēm, kurām nepieciešams papildu uztura atbalsts
  • Grūtnieces ar paaugstinātām uzturvielu prasībām

Vitamīnu kompleksi ir efektīvs veids, kā novērst to trūkumu un mazināt ar to saistītos simptomus. Augstas kvalitātes uztura bagātinātāji tablešu vai kapsulu veidā nodrošina optimālu uzsūkšanos, palīdzot stabilizēt vitamīnu līmeni organismā un atbalstīt vispārējo veselību un labsajūtu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu