Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sports

Sports

(683 preces)
  • Ogļhidrāti
  • Kreatīns
  • Pirms treniņa
  • Olbaltumvielu pulveris
  • Svara palielināšana
  • Tauku dedzinātāji
  • Atjaunošanās
  • Testosterona palielinātāji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar Yerba Mate, Upeņu upeņu ar ābolu - 20 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€225.08 /kg
    Skatīt detaļas
  • Now Foods ZMA (Magnesium, Zinc, B6) - 90 Capsules

    Now Foods

    Now Foods ZMA (Magnijs, Cinks, B6) - 90 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €26.39
    Vienības cena€0.29 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, ķirsis - 25 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.39
    Vienības cena€0.56 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO proteīna batoniņš, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Parastā cena €1.29
    Vienības cena€32.25 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive, Electrolytes + B Vitamins, Orange - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive, Elektrolīti + B vitamīni, Orange - 630 g

    1 review
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€14.27 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Isotonic with Beetroot, Kiwi-Granate Cooling - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar bietēm, Kivi-garanātu atvēsinošs - 31,5 g

    No reviews
    Parastā cena €0.49
    Vienības cena€15.56 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar žeņšeņu, Greipfrūti - 31,5 g

    No reviews
    Parastā cena €0.49
    Vienības cena€15.56 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar kolagēnu, St RAW ogas un piparmētras - 20 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€0.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Zero, Orange - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Apelsīns - 225 g

    1 review
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€27.96 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml x 20 Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml x 20
    Izpārdots

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml x 20

    1 review
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€0.98 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules Now Foods Amino Acid Complete - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Aminoskābes Complete - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €14.59
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Caramel with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% sūkalu proteīns Premium, Karamele ar šokolādi - 500 g

    4 reviews
    Parastā cena €19.89
    Vienības cena€39.78 /kg
    Skatīt detaļas
  • BioTech USA EAA Zero, Apple Flavoured - 350 g BioTech USA EAA Zero, Apple Flavoured - 350 g
    25% atlaide

    BioTech USA

    BioTech USA EAA Zero, Ābolu aromatizēts - 350 g

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €21.21 Parastā cena €28.39
    Vienības cena€60.60 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Zero, Lemon - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Lemon - 225 g

    1 review
    Parastā cena €7.19
    Vienības cena€31.96 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Peanut Butter - 60 g
    Izpārdots

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Zemesriekstu sviests - 60 g

    No reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€3.82 /100g
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Tribulus Terrestris 1000 mg - 90 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Tribulus Terrestris 1000 mg - 90 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €20.79
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • PVL Mutant Core Series ZM8+ - 90 Capsules PVL Mutant Core Series ZM8+ - 90 Capsules PVL Mutant Core Series ZM8+ - 90 Capsules

    PVL

    PVL Mutant Core Series ZM8+ - 90 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €10.49
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Universal Nutrition Animal Pak - 44 sachets
    Izpārdots

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Animal Pak - 44 maisiņi

    No reviews
    Parastā cena €63.69
    Vienības cena€1.45 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g
    15% atlaide

    BeKeto

    BeKeto Keto Sūkalu izolāts MCT pulveris, franču vaniļas - 300 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €27.01 Parastā cena €31.89
    Vienības cena€90.03 /kg
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ashwagandha, Peach Iced Tea - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Ashwagandha, Peach Iced Tea - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar Ashwagandha, Persiku ledus tēja - 20 paciņas

    1 review
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€0.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic ar zaļo tēju, Lemon - 31,5 g

    No reviews
    Parastā cena €0.49
    Vienības cena€15.56 /kg
    Skatīt detaļas
  • Real Pharm Creatine Monohydrate, Orange - 500 g

    Real Pharm

    Real Pharm Kreatīna monohidrāts, Apelsīns - 500 g

    1 review
    Parastā cena €11.49
    Vienības cena€22.98 /kg
    Skatīt detaļas
  • Now Foods L-Glutamine 1000 mg - 120 Veg Capsules Now Foods L-Glutamine 1000 mg - 120 Veg Capsules Now Foods L-Glutamine 1000 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-glutamīns 1000 mg - 120 augu kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €18.89
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg, Orange - 500 g

    Activlab

    Activlab kreatīna pulveris Super 5000 mg, Orange - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €12.19
    Vienības cena€24.38 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 8. lapa no 29
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • …
  • 29
  • Nākamais

Sporta un fitnesa uztura bagātinātāji maksimāliem sasniegumiem

Uzlabojiet savu sportisko sniegumu ar Medpak plašo sporta un fitnesa uztura bagātinātāju klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls sportists vai fitnesa entuziasts, Mūsu rūpīgi atlasītie produkti ir izstrādāti, lai atbalstītu paaugstinātas ķermeņa prasības intensīvu fizisko aktivitāšu laikā.

Regulāras fiziskās aktivitātes un intensīvi treniņi liek mūsu organismam sasniegt savas robežas. Lai gan kustības ir būtiskas vispārējai veselībai, augstas intensitātes treniņiem, kas izaicina muskuļus, locītavas, un izturību, nepieciešams specializēts uztura atbalsts . Mūsu sporta un fitnesa uztura bagātinātāji sniedzas tālāk par pamata vitamīniem un minerālvielām, piedāvājot mērķtiecīgas sastāvdaļas, kas uzlabo sniegumu, paātrina r Ecover y, un uztur optimālu locītavu veselību.

Būtiskākie uztura bagātinātāji sportistiem

Labi sabalansētam sportistu uzturam jābūt bagātam ar antioksidantiem, lai cīnītos pret treniņu izraisītajiem brīvajiem radikāļiem. Mūsu piedāvājumā ir tādi spēcīgi antioksidanti kā C, A, un E, vitamīni, kas ne tikai atbalsta vispārējās organisma funkcijas, bet arī veicina veselīgu un starojošu ādu.. Tiem, kas nodarbojas ar nogurdinošām aktivitātēm, kas paaugstina stresa hormonu līmeni, mēs piedāvājam dabiskus augu izcelsmes uztura bagātinātājus, kas palielina enerģiju un izturību treniņu laikā, piemēram, , Ashwagandha (Indian Ginseng) .

Individuāli produkti spēka un izturības sportistiem

Spēka treniņi un izturības sporta veidi organismam izvirza unikālas prasības. Tāpēc mēs piedāvājam plašu olbaltumvielu ogļhidrātu, un aminoskābju uztura bagātinātāju klāstu, lai atbalstītu intensīvu treniņu režīmu . Mūsu olbaltumvielu pulveri kalpo par pamatu muskuļu augšanai un atjaunošanai, kas viegli sajaucami ar ūdeni vai iecienītāko kokteili. Izturības sportistiem, mūsu ogļhidrātu bagātinātāji piedāvā ātri un lēni uzsūcošu ogļhidrātu maisījumu, kas veicina ilgstošu sniegumu.

Aminoskābes, jo īpaši kreatīns , ir ļoti svarīgas muskuļu masas veidošanā un muskuļu spēka un izturības uzlabošanā. Šie uztura bagātinātāji ir būtiski sportistiem, kuri vēlas maksimāli uzlabot treniņu rezultātus un sasniegt savus fitnesa mērķus.

Visaptverošs atbalsts sportistu panākumiem

Fitnesa režīma papildināšana ar mūsu sporta uztura produktiem ir efektīvs veids, kā apmierināt paaugstinātas organisma uztura un enerģijas vajadzības. Daudzi no mūsu uztura bagātinātājiem piedāvā daudzpusīgas priekšrocības, atbalstot ne tikai muskuļu augšanu, bet arī palīdzot zaudēt taukus un uzlabot vispārējo ķermeņa kompozīciju.

Medpak, mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes sporta un fitnesa uztura bagātinātājus, kas apmierina dažādas sportistu un fitnesa entuziastu vajadzības. Izpētiet mūsu klāstu Toda y un paceliet savu sniegumu jaunā līmenī!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu