Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sports

Sports

(683 preces)
  • Ogļhidrāti
  • Kreatīns
  • Pirms treniņa
  • Olbaltumvielu pulveris
  • Svara palielināšana
  • Tauku dedzinātāji
  • Atjaunošanās
  • Testosterona palielinātāji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Bitter Orange - 60 ml

    Trec Nutrition

    Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Bitter Orange - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€26.50 /L
    Skatīt detaļas
  • Isostar Energy Shot, Pomegranate-strawberry - 60 ml
    Izpārdots

    Isostar

    Isostar Energy Shot, Granātābols-RAW oga - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €2.89
    Vienības cena€4.82 /100ml
    Skatīt detaļas
  • PowerBar PowerGel Hydro, Orange - 67 ml
    Izpārdots

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Apelsīns - 67 ml

    No reviews
    Parastā cena €2.89
    Vienības cena€4.31 /100ml
    Skatīt detaļas
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml
    Izpārdots

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml

    No reviews
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€3.12 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 2270 g
    Izpārdots

    Olimp

    Olimp Sūkalu proteīnu komplekss 100%, Kokosrieksts - 2270 g

    No reviews
    Parastā cena €96.19
    Vienības cena€42.37 /kg
    Skatīt detaļas
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Chocolate - 700 g
    Izpārdots

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 proteīna koncentrāts, Šokolāde - 700 g

    No reviews
    Parastā cena €25.39
    Vienības cena€36.27 /kg
    Skatīt detaļas
  • Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces
    Izpārdots

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €18.89
    Vienības cena€1.89 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, St RAW ogas - 1000 g

    No reviews
    Parastā cena €16.59
    Vienības cena€16.59 /kg
    Skatīt detaļas
  • Olimp Gain Bolic 6000, Cookie - 1000 g
    Izpārdots

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Sīkdatne - 1000 g

    No reviews
    Parastā cena €13.99
    Vienības cena€13.99 /kg
    Skatīt detaļas
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g
    Izpārdots

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - izotoniskais sporta dzēriens, Orange - 1320 g

    No reviews
    Parastā cena €28.49
    Vienības cena€21.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Izpārdots

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Šokolāde - 1210 g

    No reviews
    Parastā cena €30.09
    Vienības cena€24.87 /kg
    Skatīt detaļas
  • Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump - 840 g
    Izpārdots

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump – 840 g

    No reviews
    Parastā cena €43.19
    Vienības cena€51.42 /kg
    Skatīt detaļas
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g
    Izpārdots

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gold Standard 100% sūkalu proteīns, Franču vaniļa - 2280 g

    No reviews
    Parastā cena €91.79
    Vienības cena€40.44 /kg
    Skatīt detaļas
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% atlaide
    Jaunums

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.25 Parastā cena €11.79
    Vienības cena€5.50 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    25% atlaide
    Jaunums

    Mars

    Snickers Hi-Protein batoniņš, Kraukšķīga piena šokolāde - 55 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €2.54 Parastā cena €3.39
    Vienības cena€4.62 /100g
    Skatīt detaļas
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% atlaide
    Jaunums

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + kofeīns, Citrons - 745 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €14.48 Parastā cena €18.99
    Vienības cena€19.44 /kg
    Skatīt detaļas
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% atlaide
    Jaunums

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, citronu kokteilis - 300 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €9.89 Parastā cena €10.99
    Vienības cena€32.97 /kg
    Skatīt detaļas
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Jaunums

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter sulas dzēriens Exotic, mango – 120 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.09
    Vienības cena€9.08 /L
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g
    15% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Isotonic Drink, St RAW ogu - 660 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.71 Parastā cena €7.89
    Vienības cena€10.17 /kg
    Skatīt detaļas
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    40% atlaide

    Olimp

    Olimp L-karnitīns + kofeīns Extreme Shot, Apelsīns - 25 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €1.19 Parastā cena €1.99
    Vienības cena€4.76 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Green Apple - 75 g
    15% atlaide

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Maisiņš), Zaļais ābols - 75 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €1.27 Parastā cena €1.49
    Vienības cena€1.69 /100g
    Skatīt detaļas
  • Snickers Hi-Protein Bar Chocolate, Caramel & Peanuts - 55 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar šokolāde, karamele un zemesrieksti – 55 g

    No reviews
    Parastā cena €4.09
    Vienības cena€74.36 /kg
    Skatīt detaļas
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatīna monohidrāta želejas ar meža ogu garšu – 120 želejas

    No reviews
    Parastā cena €33.69
    Vienības cena€0.28 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatīna monohidrāts, Bez garšas – 30 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €17.49
    Vienības cena€0.58 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 27. lapa no 29
  • 1
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Nākamais

Sporta un fitnesa uztura bagātinātāji maksimāliem sasniegumiem

Uzlabojiet savu sportisko sniegumu ar Medpak plašo sporta un fitnesa uztura bagātinātāju klāstu. Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls sportists vai fitnesa entuziasts, Mūsu rūpīgi atlasītie produkti ir izstrādāti, lai atbalstītu paaugstinātas ķermeņa prasības intensīvu fizisko aktivitāšu laikā.

Regulāras fiziskās aktivitātes un intensīvi treniņi liek mūsu organismam sasniegt savas robežas. Lai gan kustības ir būtiskas vispārējai veselībai, augstas intensitātes treniņiem, kas izaicina muskuļus, locītavas, un izturību, nepieciešams specializēts uztura atbalsts . Mūsu sporta un fitnesa uztura bagātinātāji sniedzas tālāk par pamata vitamīniem un minerālvielām, piedāvājot mērķtiecīgas sastāvdaļas, kas uzlabo sniegumu, paātrina r Ecover y, un uztur optimālu locītavu veselību.

Būtiskākie uztura bagātinātāji sportistiem

Labi sabalansētam sportistu uzturam jābūt bagātam ar antioksidantiem, lai cīnītos pret treniņu izraisītajiem brīvajiem radikāļiem. Mūsu piedāvājumā ir tādi spēcīgi antioksidanti kā C, A, un E, vitamīni, kas ne tikai atbalsta vispārējās organisma funkcijas, bet arī veicina veselīgu un starojošu ādu.. Tiem, kas nodarbojas ar nogurdinošām aktivitātēm, kas paaugstina stresa hormonu līmeni, mēs piedāvājam dabiskus augu izcelsmes uztura bagātinātājus, kas palielina enerģiju un izturību treniņu laikā, piemēram, , Ashwagandha (Indian Ginseng) .

Individuāli produkti spēka un izturības sportistiem

Spēka treniņi un izturības sporta veidi organismam izvirza unikālas prasības. Tāpēc mēs piedāvājam plašu olbaltumvielu ogļhidrātu, un aminoskābju uztura bagātinātāju klāstu, lai atbalstītu intensīvu treniņu režīmu . Mūsu olbaltumvielu pulveri kalpo par pamatu muskuļu augšanai un atjaunošanai, kas viegli sajaucami ar ūdeni vai iecienītāko kokteili. Izturības sportistiem, mūsu ogļhidrātu bagātinātāji piedāvā ātri un lēni uzsūcošu ogļhidrātu maisījumu, kas veicina ilgstošu sniegumu.

Aminoskābes, jo īpaši kreatīns , ir ļoti svarīgas muskuļu masas veidošanā un muskuļu spēka un izturības uzlabošanā. Šie uztura bagātinātāji ir būtiski sportistiem, kuri vēlas maksimāli uzlabot treniņu rezultātus un sasniegt savus fitnesa mērķus.

Visaptverošs atbalsts sportistu panākumiem

Fitnesa režīma papildināšana ar mūsu sporta uztura produktiem ir efektīvs veids, kā apmierināt paaugstinātas organisma uztura un enerģijas vajadzības. Daudzi no mūsu uztura bagātinātājiem piedāvā daudzpusīgas priekšrocības, atbalstot ne tikai muskuļu augšanu, bet arī palīdzot zaudēt taukus un uzlabot vispārējo ķermeņa kompozīciju.

Medpak, mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes sporta un fitnesa uztura bagātinātājus, kas apmierina dažādas sportistu un fitnesa entuziastu vajadzības. Izpētiet mūsu klāstu Toda y un paceliet savu sniegumu jaunā līmenī!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu