Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Veselības tēmas
  4. Smadzenes un kognitīvās funkcijas

Smadzenes un kognitīvās funkcijas

(632 preces)
  • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
  • Kauli, locītavas un skrimšļi
  • Sirds un asinsvadu sistēma
  • Detokss un organisma attīrīšana
  • Gremošanas sistēma
  • Enerģija
  • Acis un redze
  • Mati, āda un nagi
  • Imūnsistēma
  • Nieres un urīnceļi
  • Elpošanas sistēma
  • Miegs
  • Svara samazināšana
  • Vīriešu veselība
  • Sieviešu veselība
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 250 mg - 60 augu kapsulas

    9 reviews
    Parastā cena €9.19
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Methyl B-12 1000 mcg - 100 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods Metil B-12 1000 mcg - 100 pastilītes

    10 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Glycine 1000 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Glycine 1000 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Glycine 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glicīns 1000 mg - 100 augu kapsulas

    11 reviews
    Parastā cena €13.39
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 mīkstās tabletes

    12 reviews
    Parastā cena €18.59
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson L-Tyrosine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Tyrosine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Tyrosine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Tyrosine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-tirozīns 500 mg - 100 kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €7.79
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson L-Lysine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Lysine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Lysine 500 mg - 100 Capsules Swanson L-Lysine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson L-lizīns 500 mg - 100 kapsulas

    8 reviews
    Parastā cena €5.09
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Taurīna pulveris - 300 g

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €5.84 Parastā cena €6.49
    Vienības cena€19.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, citrona garšas - 60 mīkstās tabletes

    17 reviews
    Parastā cena €30.09
    Vienības cena€0.50 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Sunflower Lecithin 1200 mg - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Saulespuķu lecitīns 1200 mg - 100 mīkstās kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €13.69
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 mīkstās tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Zinzino BalanceOil, Grapefruit Lemon Lime - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Greipfrūtu citronu laima - 300 ml

    4 reviews
    Parastā cena €56.29
    Vienības cena€187.63 /L
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Double Strength Ginkgo Biloba 120 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Double Strength Ginkgo Biloba 120 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Double Strength Ginkgo Biloba 120 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Ginkgo Biloba 120 mg dubultā stipruma - 100 augu kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €14.59
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules Swanson Daily B-Complex - 100 Veg Capsules

    Swanson

    Swanson Daily B-Complex - 100 augu kapsulas

    5 reviews
    Parastā cena €8.49
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aliness Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Veg Capsules Aliness Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Veg Capsules Aliness Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Rhodiola Rosea 500 mg - 60 augu kapsulas

    9 reviews
    Parastā cena €15.09
    Vienības cena€0.25 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentēta mencu aknu eļļa - 180 ml

    16 reviews
    Parastā cena €55.09
    Vienības cena€30.61 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA-500 dubultā stipruma - 180 mīkstās tabletes

    7 reviews
    Parastā cena €41.79
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonate - 90 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Neuro-Mag magnija L-treonāts - 90 kapsulas

    10 reviews
    Parastā cena €41.59
    Vienības cena€0.46 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nanga Magnesium Glycinate 850 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga Magnija glicināts 850 mg - 100 kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €9.29
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medica Herbs Red Clover 520 mg - 60 Capsules Medica Herbs Red Clover 520 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Sarkanais āboliņš 520 mg - 60 kapsulas

    8 reviews
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iodica Liquid Iodine Concentrate - 240 ml

    IODICA WORLD

    Iodica Šķidrais joda koncentrāts - 240 ml

    16 reviews
    Parastā cena €24.09
    Vienības cena€100.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Krila eļļa NKO Omega 3 ar astaksantīnu 500 mg - 60 kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €16.79
    Vienības cena€0.28 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentēta mencu aknu eļļa, bez garšas - 120 kapsulas

    12 reviews
    Parastā cena €53.49
    Vienības cena€0.45 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Fermentēta mencu aknu eļļa un koncentrēts sviesta eļļas maisījums - 120 kapsulas

    7 reviews
    Parastā cena €57.59
    Vienības cena€0.48 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Biowen Chelated Magnesium, Magnesium Diglycinate 840 mg - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Chelated Magnesium, Magnija diglicināts 840 mg - 100 kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €14.29
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 2. lapa no 27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 27
  • Nākamais

Atmiņas un fokusa izpratne un uzlabošana:

Atmiņas un koncentrēšanās traucējumi ir bieži sastopamas problēmas, ar kurām saskaras visu vecumu cilvēki. Lai gan kognitīvo spēju pasliktināšanās risks palielinās līdz ar vecumu, tādi faktori kā neveselīgs dzīvesveids un nelīdzsvarots uzturs var ietekmēt ikvienu. Par laimi, pastāv dabiski līdzekļi un stratēģijas, kas atbalsta vispārējo smadzeņu veselību, kognitīvo funkciju uzlabošanai, un risina šīs izplatītās problēmas.

Faktori, kas ietekmē atmiņu un uzmanību

Vairāki galvenie faktori var ietekmēt mūsu kognitīvās spējas, tostarp atmiņu un uzmanību:

    • Novecošanās: Galvenais dabiskais atmiņas pasliktināšanās cēlonis, lai gan tās ietekmi var mazināt.
    • Stress: Augsts stresa līmenis, īpaši jauniešiem un bērniem, var negatīvi ietekmēt visu nervu sistēmu.
    • Uztura trūkums: Nepieciešamo minerālvielu un vitamīnu trūkums var pasliktināt kognitīvās funkcijas.
    • Mazkustīgs dzīvesveids: Nepietiekamas fiziskās aktivitātes, īpaši ārā, var ietekmēt smadzeņu veselību.
    • Miega trūkums: Slikta miega kvalitāte vai kvantitāte būtiski ietekmē atmiņas nostiprināšanos un uzmanību.
    • Uzturs: Slikta uztura paradumi var veicināt kognitīvo spēju pasliktināšanos un uzmanības koncentrēšanās spēju samazināšanos.
    • Daudzuzdevumu veikšana un informācijas pārslodze: Pastāvīga steigšanās un centieni veikt vairākus uzdevumus var pasliktināt atmiņu un koncentrēšanās spējas.

    Dabiskas stratēģijas atmiņas un koncentrēšanās uzlabošanai

    Kognitīvo funkciju uzlabošana ietver daudzpusīgu pieeju. Lūk, dažas efektīvas stratēģijas:

    1. Uzmanības uzlabošana. Uztura atbalsts

    • Būtiskas minerālvielas: Magnijam, cinkam un selēnam, ir būtiska nozīme smadzeņu veselībā.
    • B grupas vitamīni: B3, B6, un B12 ir īpaši svarīgi kognitīvajām funkcijām, jo īpaši gados vecākiem cilvēkiem.
    • Omega-3 taukskābes: DHA un EPA atbalsta smadzeņu struktūru un darbību.

    Mūsu Smadzeņu un kognitīvās veselības kolekcija piedāvā virkni uztura bagātinātāju, kas īpaši izstrādāti, lai atbalstītu optimālu smadzeņu darbību, tostarp produktus, kas bagāti ar šīm būtiskajām uzturvielām.

    2. Augu papildinājumi un dabiskie stimulanti

      • Ginkgo Biloba: Var uzlabot asinsriti smadzenēs un uzlabot atmiņu.
      • Guarana: Dabisks kofeīna avots, kas var palielināt enerģiju un koncentrēšanās spējas, īpaši noderīgs studentiem.
      • Žeņšeņs: Var palīdzēt uzlabot kognitīvās funkcijas un samazināt garīgo nogurumu.
      • Lecitīns: Atbalsta smadzeņu veselību un var uzlabot atmiņu.

      3. Dzīvesveida izmaiņas

      • Regulāras fiziskās aktivitātes: Palielina asins plūsmu smadzenēs un veicina neiroplasticitāti.
      • Kvalitatīvs miegs: Centieties gulēt 7-9 stundas naktī, lai veicinātu atmiņas nostiprināšanos un uzmanību.
      • Stresa pārvaldība: Praktizējiet apzinātības meditāciju, vai jogu, lai samazinātu stresa līmeni un uzlabotu koncentrēšanos.
      • Mentālā stimulācija: Iesaistieties mīklu minēšanā, apgūstot jaunas prasmes, vai sociālajā saskarsmē, lai saglabātu prāta aktivitāti.

      Ieteikumi kognitīvo spēju uzlabošanai atkarībā no vecuma

      Vecāka gadagājuma cilvēkiem:

      Uzmanību pievērsiet uztura bagātinātājiem, kas veicina vispārējo smadzeņu veselību un var palīdzēt palēnināt kognitīvo spēju samazināšanos:

      • B-kompleksa vitamīni (B3, B6, B12))
      • Cinks un selēns
      • Labi absorbējams helātiskais magnijs
      • Omega-3 taukskābes

      Bērniem un pusaudžiem:

      Atbalsts mācībām un uzmanības koncentrēšanai ar dabīgiem enerģijas pastiprinātājiem un atmiņas uzlabotājiem:

      • Guarana (atbilstošās devās)
      • Lecitīns
      • Ginkgo biloba
      • Kofeīns (mērenās devās.)

      Drošiem un efektīviem uztura bagātinātājiem bērniem un pusaudžiem, apsvērt produktus no mūsu Bērnu veselības kolekcija .

      Visaptverošas smadzeņu veselības stratēģijas īstenošana

      Lai maksimāli uzlabotu kognitīvās funkcijas un atbalstītu vispārējo smadzeņu veselību:

      1. Novērtējiet savus pašreizējos ieradumus: Identificējiet dzīvesveida jomas, kas var ietekmēt jūsu kognitīvās funkcijas.
      2. Konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu: Saņemiet personalizētu padomu par uztura bagātinātājiem un dzīvesveida izmaiņām.
      3. Ievietojiet pakāpeniskas pārmaiņas: Sāciet ar nelielām, ilgtspējīgām izmaiņām savā uzturā un ikdienas rutīnā.
      4. Izvēlieties piemērotus uztura bagātinātājus: Izvēlieties augstas kvalitātes atmiņas un koncentrēšanās kapsulas, tabletes, vai sīrupus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām.
      5. Dodiet priekšroku fiziskajām aktivitātēm: Iekļaujiet savā ikdienā regulāras fiziskās aktivitātes, jo īpaši brīvā dabā.
      6. Optimizējiet savu miegu: Izveidojiet pastāvīgu miega grafiku un radiet miegam labvēlīgu vidi.
      7. Praktizējiet apzinātību: Iekļaujiet stresa mazināšanas metodes savā ikdienas dzīvē, lai atbalstītu vispārējo kognitīvo veselību.

      Secinājums: Atceres un koncentrēšanās spēju uzlabošanai nepieciešama visaptveroša pieeja, kas ietver uztura, dzīvesveida, un mērķtiecīgu uztura papildināšanu. Rūpīgi izvēloties piemērotas kognitīvo spēju uzlabošanas stratēģijas, jūs varat uzlabot savas spējas efektīvi strādāt, ātri mācīties, un sasniegt vislabākos rezultātus dažādās aktivitātēs, kas prasa prāta asumu.

      Atcerieties, ka galvenais, lai atjaunotu nervu sistēmas efektivitāti un maksimāli uzlabotu atmiņas funkcijas, ir uztura uzlabojumu, aktīva dzīvesveida, un piemērotu uztura bagātinātāju kombinācija. Ar konsekventām pūlēm un pareizu atbalstu, jūs varat ievērojami uzlabot savas kognitīvās spējas un saglabāt optimālu smadzeņu veselību visu mūžu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu