Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sadvit

Sadvit

(52 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Sadvit Strong Ginger 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Strong Ginger 100% - 250 ml

    9 reviews
    Parastā cena €3.79
    Vienības cena€15.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 240 ml

    Sadvit

    Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 240 ml

    2 reviews
    Parastā cena €3.09
    Vienības cena€12.88 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 1500 ml

    10 reviews
    Parastā cena €16.49
    Vienības cena€10.99 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Zelta citronu sula 100% - 1500 ml

    3 reviews
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€4.73 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Strong Ginger 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Strong Ginger 100% - 1500 ml

    6 reviews
    Parastā cena €19.09
    Vienības cena€12.73 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Simply Raspberry 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Simply Raspberry 100% - 250 ml

    3 reviews
    Parastā cena €3.79
    Vienības cena€15.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 5000 ml Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit Zelta citrona sula 100% - 5000 ml

    6 reviews
    Parastā cena €15.29
    Vienības cena€3.06 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Pure Aloe Vera 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Pure Aloe Vera 100% - 250 ml

    3 reviews
    Parastā cena €3.29
    Vienības cena€13.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Refreshing Lime 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Atsvaidzinošs laima 100% - 1500 ml

    2 reviews
    Parastā cena €9.29
    Vienības cena€6.19 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Black Currant and Nothing More 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Melnās jāņogas un nekas vairāk 100% - 250 ml

    3 reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€13.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Cherry from the Heart 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Cherry from the Heart 100% - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €2.39
    Vienības cena€9.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Vital Pomegranate 100% - 250 ml Sadvit Vital Pomegranate 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Vital granātābolu sula 100% – 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €1.99
    Vienības cena€7.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Exclusively Black Elderberry 100% - 250 ml
    Izpārdots

    Sadvit

    Sadvit Exclusively Black Elderberry 100% - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €3.39
    Vienības cena€13.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Fresh Cranberry 100% - 250 ml
    Izpārdots

    Sadvit

    Sadvit Svaigas dzērvenes 100% - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €3.09
    Vienības cena€12.36 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Semi-Sweet Apple Juice - 5000 ml Sadvit Semi-Sweet Apple Juice - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit Pussaldā ābolu sula - 5000 ml

    8 reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€1.60 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Simply Raspberry 100% - 1500 ml
    Izpārdots

    Sadvit

    Sadvit Simply Raspberry 100% - 1500 ml

    5 reviews
    Parastā cena €18.79
    Vienības cena€12.53 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Clotted Beetroot Juice 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Biešu sula 100% - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €1.89
    Vienības cena€7.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Zelta citronu sula 100% - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €1.79
    Vienības cena€7.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Orange Juice 100%, Sunny Orange - 5000 ml Sadvit Orange Juice 100%, Sunny Orange - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit apelsīnu sula 100 %, Sunny Orange – 5000 ml

    7 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€3.44 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Cherry from the Heart 100% - 1500 ml Sadvit Cherry from the Heart 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Cherry from the Heart 100% - 1500 ml

    4 reviews
    Parastā cena €11.29
    Vienības cena€7.53 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Bold Chokeberry 100% - 250 ml
    Izpārdots

    Sadvit

    Sadvit Bold aroniju sula 100% – 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €2.59
    Vienības cena€10.36 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit Fresh Cranberry 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Svaigas dzērvenes 100% - 1500 ml

    2 reviews
    Parastā cena €14.69
    Vienības cena€9.79 /L
    Skatīt detaļas
  • Sadvit EatMe Smoothie, Coconut, Pineapple, Banana and Apple - 240 ml

    Sadvit

    Sadvit EatMe Smoothie, Kokosrieksts, Ananāss, Banāns un ābols - 240 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.89
    Vienības cena€7.88 /L
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

Sadvit ir poļu zīmols, kas piedāvā tīras augļu sulas un veselīgus smūtijus. Ar 100% dabīgiem produktiem bez piedevām , Sadvit piedāvā autentisku poļu augļu uzturu ērti lietojamā , gatavā dzēriena formātā.

Tīra poļu augļu uzturvērtība

Sadvit saglabā poļu augļu dabisko labvēlīgo iedarbību bez kompromisiem — bez pievienotā cukura , bez konservantiem , bez koncentrātiem. To EatMe smūtiju līnija un tīro sulu klāsts nodrošina īstu augļu uzturvērtību ērti lietojamos formātos , padarot veselīgu izvēli ērtu aizņemtiem cilvēkiem.

Sadvit produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam Sadvit tīros augļu produktus . 100 % tīrie sulas ietver Pure Aloe Vera , Black Elderberry , Black Currant , Strong Ginger , Simply Raspberry , Rich Sea Buckthorn , Cherry , un Fresh Cranberry.

EatMe smūtiji ir pieejami četrās dažādās garšās: kokosrieksts/ananāss/banāns/ābols tropiskai garšai , mango/apelsīns/ananāss/banāns citrusaugļu mīļotājiem , ābols/zemeņi/aveņas/banāns ogu cienītājiem , un kivi/ananāss/bumbieri/āboli/spināti zaļajai enerģijai.

Kāpēc izvēlēties Sadvit

Sadvit piedāvā poļu augļu tīrību ērti lietojamā formātā. Zīmola 100 % dabīgā pieeja nodrošina maksimālu uzturvērtību bez piedevām. Tiem, kas meklē īstu poļu augļu sulas un smūtijus ,, Sadvit piedāvā tīru , ērtu uzturu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu