Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Nordic Naturals
Nordic Naturals

Nordic Naturals

(72 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 mīkstās tabletes

    13 reviews
    Parastā cena €74.89
    Vienības cena€0.42 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, citrona garšas - 60 mīkstās tabletes

    17 reviews
    Parastā cena €30.09
    Vienības cena€0.50 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, Strawberry - 90 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, St RAW Berry - 90 mīkstās želejas

    6 reviews
    Parastā cena €30.59
    Vienības cena€0.34 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Dogs - 473 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet suņiem – 473 ml

    8 reviews
    Parastā cena €49.19
    Vienības cena€104.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, Lemon Flavour - 473 ml Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, Lemon Flavour - 473 ml Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, Lemon Flavour - 473 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, Citronu aromāts - 473 ml

    6 reviews
    Parastā cena €52.99
    Vienības cena€223.59 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet - 180 mīksto želejas

    5 reviews
    Parastā cena €41.89
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, lemon flavour - 237 ml Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, lemon flavour - 237 ml Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, lemon flavour - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 1560 mg, citronu garša - 237 ml

    9 reviews
    Parastā cena €27.69
    Vienības cena€116.84 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon Flavour - 120 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon Flavour - 120 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon Flavour - 120 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon Flavour - 120 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon Flavour - 120 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, citronu garšas - 120 mīkstās tabletes

    7 reviews
    Parastā cena €59.19
    Vienības cena€0.49 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Bērnu DHA, st RAW ogu garša - 119 ml

    2 reviews
    Parastā cena €20.09
    Vienības cena€168.82 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 2840 mg - 237 ml Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 2840 mg - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 2840 mg - 237 ml

    8 reviews
    Parastā cena €76.69
    Vienības cena€323.59 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Bērnu DHA Xtra, Ogu garša – 60 ml

    4 reviews
    Parastā cena €29.39
    Vienības cena€48.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Lemon 1640 mg - 60 Softgels
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Lemon 1640 mg - 60 mīksto kapsulu

    2 reviews
    Parastā cena €43.09
    Vienības cena€0.72 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + vitamīns D3 300 SV - 60 ml

    2 reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€31.15 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml Nordic Naturals Baby's Vitamin D3 400 IU - 22,5 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Zīdaiņu vitamīns D3 400 SV - 22,5 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.69
    Vienības cena€133.55 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel Nordic Naturals Prenatal DHA Unflavored Formula  - 180 Softgel

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Prenatal DHA bez garšas formula - 180 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €57.29
    Vienības cena€0.32 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Algae Omega 715 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Algae Omega 715 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Algae Omega 715 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Algae Omega 715 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Algae Omega 715 mg - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Aļģes Omega 715 mg - 60 mīkstās tabletes

    1 review
    Parastā cena €31.19
    Vienības cena€0.52 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega 2X, Lemon Flavour - 120 Capsules

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega 2X, Citronu garša - 120 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €96.39
    Vienības cena€0.80 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml Nordic Naturals Omega-3 Pet for Cat and Dog - 60 ml
    Izpārdots

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Pet kaķiem un suņiem – 60 ml

    7 reviews
    Parastā cena €17.19
    Vienības cena€28.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 Softgel

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega-D3 Lemon 640 mg - 120 mīkstās želejas

    1 review
    Parastā cena €55.19
    Vienības cena€0.46 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Ultimate Omega + CoQ10, Lemon - 60 Capsules Nordic Naturals Ultimate Omega + CoQ10, Lemon - 60 Capsules Nordic Naturals Ultimate Omega + CoQ10, Lemon - 60 Capsules Nordic Naturals Ultimate Omega + CoQ10, Lemon - 60 Capsules

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega + CoQ10, Lemon - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €37.89
    Vienības cena€0.63 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Lemon - 120 Softgels Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Lemon - 120 Softgels Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Lemon - 120 Softgels Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Lemon - 120 Softgels Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Lemon - 120 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 690 mg, Citrons - 120 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €35.29
    Vienības cena€0.29 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, lemon flavour - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, lemon flavour - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, lemon flavour - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D mencu aknu eļļa, citrona garšas - 237 ml

    1 review
    Parastā cena €36.99
    Vienības cena€156.08 /L
    Skatīt detaļas
  • Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Omega-3 Lemon 345 mg - 60 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €18.99
    Vienības cena€0.32 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

Nordic Naturals ir pasaules vadošais omega-3 zivju eļļas zīmols, kas nosaka zelta standartu tīrībai, svaigumam, un iedarbīgumam. Ar apbalvotiem produktiem visiem vecumiem un izcilu garšu, Nordic Naturals ir ieguvusi reputāciju kā omega-3 zīmols, ko ārsti iesaka visbiežāk.

Pasaules #1 omega-3 zīmols

Nordic Naturals tika dibināts Norvēģijā ar mērķi piegādāt pasaules labākās zivju eļļas. Katrs produkts tiek pakļauts stingrai trešās puses pārbaudei, lai nodrošinātu tīrību un svaigumu, pārsniedzot stingrākos starptautiskos standartus. To apņemšanās nodrošināt ilgtspējību ietver Friend of the Sea sertifikāciju. Rezultāts: omega-3, kas garšo tik labi, ka cilvēki patiešām gaida, kad varēs tos lietot.

Nordic Naturals Produkti Medpak

Medpak, mēs piedāvājam Nordic Naturals plašu klāstu. Omega-3 pieaugušajiem ietver Rādīt vairāk

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu