Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums
  3. Mutes aprūpe
  4. Zobu pastas

Zobu pastas

(52 preces)
  • Mutes skalojamie
  • Zobu birstes
  • Zobu pastas
  • Rezerves birstītes
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Krustnagliņas - 100 ml

    6 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€4.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur RED Zobu pasta - 100 g

    15 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€45.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Balinoša zobu pasta ar aktīvo kokogli - 100 ml

    5 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€4.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    Apeiron

    Apeiron Zobu Pasta ar 24 Ajūrvēdas Garšaugiem - 75 ml

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €7.10 Parastā cena €7.89
    Vienības cena€9.47 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Baziliks - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€4.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta Neem - 100 ml

    5 reviews
    Parastā cena €4.09
    Vienības cena€4.09 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Sarkanā zobu birste + zāļu zobu pasta - 200g

    8 reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€3.15 /100g
    Skatīt detaļas
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zobu pasta Promise Clove - 100 ml

    2 reviews
    Parastā cena €2.39
    Vienības cena€23.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Izpārdots

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml

    5 reviews
    Parastā cena €3.29
    Vienības cena€4.39 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zāļu zobu pasta, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€4.49 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zobu pasta bez fluorīda Eikalipts - 75 ml

    1 review
    Parastā cena €5.49
    Vienības cena€7.32 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent zobu pasta - 75 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€11.85 /100g
    Skatīt detaļas
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite balinoša zobu pasta - 113 g

    2 reviews
    Parastā cena €8.79
    Vienības cena€77.79 /kg
    Skatīt detaļas
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zobu pasta bez fluorīda Piparmētras un zaļās tējas - 75 ml

    1 review
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€59.87 /L
    Skatīt detaļas
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Tea Tree - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zobu pasta bez fluorīda Tējas koka - 75 ml

    1 review
    Parastā cena €5.39
    Vienības cena€7.19 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Izpārdots

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type balinošā zobu pasta ar hidroksilapatītu - 53 g

    1 review
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€24.13 /100g
    Skatīt detaļas
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Izpārdots

    Pierpaoli

    Anthyllis bērnu zobu pasta bez fluorīdiem ar St RAW ogām - 75 ml

    No reviews
    Parastā cena €5.69
    Vienības cena€7.59 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Aloe Vera - 75 ml
    Izpārdots

    Urtekram

    Urtekram Zobu pasta bez fluorīda Aloe Vera - 75 ml

    2 reviews
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€6.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Izpārdots
    10% atlaide

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type balinošā zobu pasta – 105 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €21.42 Parastā cena €23.89
    Vienības cena€204.00 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zobu pasta ar melnajiem sēkliņiem - 100 ml

    4 reviews
    Parastā cena €4.49
    Vienības cena€44.90 /L
    Skatīt detaļas
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Izpārdots

    APAGARD

    APAGARD M Plus standarta tipa hidroksilapatīta zobu pasta – 130 g

    1 review
    Parastā cena €20.69
    Vienības cena€159.15 /kg
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Zobu pasta ar nīmu un granātābolu - 75 ml

    2 reviews
    Parastā cena €5.09
    Vienības cena€6.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Izpārdots

    Himalaya

    Himalaya Zobu pasta ar piparmētru - 75 ml

    1 review
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€6.65 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

Izvēlieties pareizo zobu pastu veselīgam, starojošam smaidam

Lai saglabātu optimālu mutes dobuma veselību, ir svarīgi izvēlēties piemērotu zobu pastu. Kvalitatīvai zobu pastai ir ne tikai pievilcīgs iepakojums un spēcīgs piparmētru aromāts; tai jāsatur sastāvdaļas, kas efektīvi apkaro kaitīgās baktērijas, novērš zobu slimības, un veicina mutes dobuma vispārējo labsajūtu.

Efektīvu zobu pastu galvenās sastāvdaļas

    • Fluorīds: Būtisks emaljas remineralizācijai un dobumu profilaksei
    • Abrazīvās vielas: Piemēram, kalcija karbonāts vai silīcija dioksīds, lai noņemtu aplikumu un virsmas traipus
    • Pretmineralizācijas vielas: Piemēram, pirofosfāti, lai novērstu zobakmens veidošanos
    • An TiB aktīvās sastāvdaļas: Lai cīnītos pret smaganu slimību izraisošām baktērijām

    Zobu pastas īpašām mutes dobuma kopšanas vajadzībām

    Mūsu daudzveidīgais zobu pastu klāsts paredzēts dažādām zobu problēmām:

    • Zobu pastas pret kariesu: Satur fluorīdu un ksilītu, kas stiprina emalju un samazina baktēriju daudzumu
    • Zobu pastas jutīguma mazināšanai: Ar nomierinošām sastāvdaļām jutīgiem zobiem
    • Balinošas zobu pastas: Palīdz noņemt virsmas traipus, lai padarītu smaidu mirdzošāku
    • Zobu pastas smaganu veselībai: Satur TiB aktīvās vielas periodonta slimību apkarošanai
    • Dabiskas zobu pastas: Made with ingredients like peppermint oil, activated charcoal, and sea salt

    Natural vs. Ķīmiskās zobu pastas: Izvēloties zobu pastu

    Izvēloties zobu pastu, apsveriet savas prioritātes:

    • Dabiskās zobu pastas: Bez mākslīgām piedevām, ideāli piemērotas tiem, kas dod priekšroku bioloģiskām sastāvdaļām
    • Ķīmiskās zobu pastas: Bieži vien efektīvāk cīnās ar zobu kariesu un novērš aplikuma veidošanos

    Atcerieties, ka neatkarīgi no jūsu izvēles, optimālai zobu veselībai ir svarīgi ievērot pareizu mutes dobuma higiēnu.

    Padomi, kā maksimāli uzlabot mutes dobuma kopšanas rutīnas

    1. Izmantojiet mīkstusariņu zobu birsti ar mazu galviņu, lai zobus notīrītu maigi, efektīvi
    2. Zobu birsti tīriet vismaz divas minūtes, ar apļveida kustībām, lai notīrītu visas virsmas
    3. Zobu birsti nomainiet reizi trijos mēnešos vai kad sari sāk trīcēt
    4. Apsveriet iespēju izmantot bezalkoholisku zobu birsti mutes skalojamo līdzekli , lai nodrošinātu papildu aizsardzību
    5. Regulāri veiciet zobu pārbaudes, lai saglabātu optimālu mutes dobuma veselību

    Izpētiet mūsu plašo zobu pastu klāstu, lai atrastu ideāli piemērotu savām mutes dobuma kopšanas vajadzībām. Mēs piedāvājam risinājumus, kas palīdzēs jums iegūt un saglabāt veselīgu un skaistu smaidu.

    Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mutes dobuma kopšanas rutīnu, neaizmirstiet apskatīt mūsu mutes dobuma kopšanas līdzekļu klāstu, tostarp zobu diegu, mutes skalojamo līdzekļu , un specializētu zobārstniecības instrumentu.

    .
Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu