Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Māte un bērns

Māte un bērns

(465 preces)
  • Grūtniecība un maternitāte
  • Bērnu barošana
  • Bērnu veselība
  • Bērnu higiēna
  • Bērnu uzturs
  • Māneklīši
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Simed Cloth Nappy Cover - Rocket

    Simed

    Simed Medžiaginių sauskelnių užvalkalas - Rocket

    No reviews
    Parastā cena €5.69
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Pārsteiguma kauliņš, Dateles, Āboli, Lazdu rieksti un kanēlis - 20 g

    No reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€0.80 /10g
    Skatīt detaļas
  • Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml
    Izpārdots

    Pierpaoli

    Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.69
    Vienības cena€7.69 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces
    Izpārdots

    Vivicot

    Vivicot Inkontinences spilventiņi lieli - 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €3.99
    Vienības cena€0.40 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Helpa BIO Carob Powder – 200 g Helpa BIO Carob Powder – 200 g

    Helpa

    Helpa BIO rožkoka pulveris – 200 g

    No reviews
    Parastā cena €4.99
    Vienības cena€24.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml
    Izpārdots

    Genactiv

    Genactiv Colostrum Junior , Plūškoka ogas - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €49.79
    Vienības cena€331.93 /L
    Skatīt detaļas
  • Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets
    Izpārdots

    Genactiv

    Genactiv Colostrum Junior , Plūškoka ogas - 30 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €37.39
    Vienības cena€1.25 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml
    Izpārdots

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €46.69
    Vienības cena€186.76 /L
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Active, Grape-Lemon - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Veselīgs konfektes Student Active, Vīnogu-citrona - 6 g

    No reviews
    Parastā cena €0.79
    Vienības cena€1.32 /10g
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Focus, Cherry-Berry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Veselīgs konfektes Student Focus, ķiršu-ogu garša - 6 g

    No reviews
    Parastā cena €0.79
    Vienības cena€1.32 /10g
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Calm, Apple-Mint - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop Student Calm, Ābols-mynta - 6 g

    No reviews
    Parastā cena €1.09
    Vienības cena€1.82 /10g
    Skatīt detaļas
  • Starpharma Healthy Lokomotion for Motion Sickness, Orange - 6 g
    Izpārdots

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lokomotion pret ceļošanas slimību, apelsīns - 6 g

    No reviews
    Parastā cena €0.59
    Vienības cena€0.98 /10g
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Eminis Baby, Strawberry - 30 Sachets
    Izpārdots

    Activlab

    Activlab Pharma Eminis Baby, St RAW ogu - 30 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€0.26 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas Pregnancy, Folic Acid, Cranberry - 60 Capsules Skoczylas Pregnancy, Folic Acid, Cranberry - 60 Capsules
    10% atlaide

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Pregnancy, Folijskabe, Dzervenes - 60 kapsulas.

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.90 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml
    Izpārdots

    Philips

    Philips Avent Pudele ar antikoliku 0 m+ - 125 ml

    No reviews
    Parastā cena €6.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Philips Avent Responsive Natural Soother for Porridge and Thick Foods - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Izpārdots

    Philips

    Philips Avent Dabisks, atsaucīgs mīkstinātājs putru un biezas pārtikas maisījumam - 2 gab.

    No reviews
    Parastā cena €6.59
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Kukurūzų traškučiai be gliuteno su kečupu - 15 g

    No reviews
    Parastā cena €0.89
    Vienības cena€5.93 /100g
    Skatīt detaļas
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces
    Izpārdots

    Philips

    Philips Avent Ultra Air zīdaiņu pupa, 0–6 mēneši, zēniem – 2 gab.

    No reviews
    Parastā cena €6.99
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Feminovit +DHA - 30 Capsules
    Izpārdots

    Salvum

    Feminovit + DHA - 30 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €9.59
    Vienības cena€0.32 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Kids Multivitamin Gummies for Children, Fruit Flavour – 60 Pieces

    Swanson

    Swanson Bērnu multivitamīnu želejas ar augļu garšu – 60 gab.

    No reviews
    Parastā cena €14.49
    Vienības cena€0.24 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Probiotic Junior - 30 Capsules
    11% atlaide

    Activlab

    Activlab Pharma Probiotic Junior - 30 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.85 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.30 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, Mint Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, Mint
    Izpārdots
    6% atlaide

    Zuzii

    Zuzii PLA zobu suka, Vidēji cietas sariņas, Piparmētra

    No reviews
    Izpārdošanas cena €3.29 Parastā cena €3.49
    Vienības cena€3.29 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Tommee Tippee Closer to Nature Teat for Thick Foods 6m+ - 2 Pieces
    Izpārdots

    Tommee Tippee

    Tommee Tippee Closer to Nature zīdaiņa pupiņas bieziem ēdieniem 6m+ - 2 gab.

    No reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€3,645.00 /kg
    Skatīt detaļas
  • McLloyd's Little Angel Angelina Corn Crisps, Carrot and Apple - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD Little Angel Angelina kukurūzas čipsi, Burkānu un ābolu garša – 4x15 g

    No reviews
    Parastā cena €3.29
    Vienības cena€0.82 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 13. lapa no 20
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • …
  • 20
  • Nākamais
Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu