Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums
  3. Matu kosmētika

Matu kosmētika

(325 preces)
  • Kondicionieri
  • Matu krāsošana
  • Matu maskas
  • Matu eļļas, serumi un spreji
  • Šampūni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Atjaunojošs kondicionieris cirtainiem matiem - 237 ml

    5 reviews
    Parastā cena €12.19
    Vienības cena€51.43 /L
    Skatīt detaļas
  • Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml
    Izpārdots

    Foligain

    Foligain Man Minoxidil 5% matu ataugšanas līdzeklis vīriešiem – 3 x 60 ml

    5 reviews
    Parastā cena €35.99
    Vienības cena€12.00 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles

    Foligain

    Foligain Minoxidil 5% matu ataugšanas līdzeklis vīriešiem – 3 pudeles

    4 reviews
    Parastā cena €49.19
    Vienības cena€16.40 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Foligain Low Alcohol Minoxidil 5% Hair Growth Treatment for Men – 3 Pieces

    Foligain

    Foligain zema alkohola satura minoksidils 5% matu augšanas līdzeklis vīriešiem – 3 gab.

    6 reviews
    Parastā cena €36.39
    Vienības cena€12.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Izpārdots

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Parastā cena €12.69
    Vienības cena€55.17 /kg
    Skatīt detaļas
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Izpārdots

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch šampūns - 550 ml

    4 reviews
    Parastā cena €16.79
    Vienības cena€30.53 /L
    Skatīt detaļas
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.69
    Vienības cena€28.53 /L
    Skatīt detaļas
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Clarity šampūns - 237 ml

    2 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€49.75 /L
    Skatīt detaļas
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash krēms cirtainiem matiem - 454 g

    4 reviews
    Parastā cena €11.29
    Vienības cena€24.87 /kg
    Skatīt detaļas
  • Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml
    Izpārdots

    Hermz

    Hermz Healpsorin šampūns psoriāzei - 500 ml

    3 reviews
    Parastā cena €22.19
    Vienības cena€44.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g
    Izpārdots

    Blue Magic

    Blue Magic kondicionierius Plaukų suknelė, Sausi ir nevaldomi plaukai - 340 g

    2 reviews
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena€17.32 /kg
    Skatīt detaļas
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    As I Am Rozmarīna eļļa matu augšanai - 60 ml

    4 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€173.17 /L
    Skatīt detaļas
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Izpārdots

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intensīvi barojošs šampūns - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €10.89
    Vienības cena€21.78 /L
    Skatīt detaļas
  • Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g
    Izpārdots

    Indus Valley

    Indus Valley Henna matu krāsa gaiši brūna - 100 g

    2 reviews
    Parastā cena €7.39
    Vienības cena€7.39 /100g
    Skatīt detaļas
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rozmarīna šampūns - 237 ml

    2 reviews
    Parastā cena €14.09
    Vienības cena€59.45 /L
    Skatīt detaļas
  • Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Blue Magic Indijos kanapių natūralus žolelių kondicionierius plaukams - 340 g

    1 review
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena€17.32 /kg
    Skatīt detaļas
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rozmarīna stiprinošs kondicionieris ar rozmarīnu cirtainiem matiem - 237 ml

    2 reviews
    Parastā cena €14.39
    Vienības cena€60.72 /L
    Skatīt detaļas
  • Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml

    Najel

    Najel Rīcineļļa - 80 ml

    2 reviews
    Parastā cena €5.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    1 review
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€49.30 /kg
    Skatīt detaļas
  • Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml

    Hermz

    Hermz Healpsorin matu kondicionieris psoriāzei - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €22.19
    Vienības cena€44.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Izpārdots

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intensīvi barojošs kondicionieris - 500 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€24.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Bērnu želeja un šampūns bērniem 2-in-1 - 200 ml

    2 reviews
    Parastā cena €3.89
    Vienības cena€1.95 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml
    Izpārdots

    Mielle Organics

    Mielle Rozmarīna piparmētra Rozmarīna eļļa matu augšanai - 59 ml

    2 reviews
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€25.07 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 14
  • Nākamais

Matu kosmētika: Atklājiet noslēpumu, kā iegūt reklāmas, zvaigžņu cienīgus matus, izmantojot mūsu plašo matu kosmētikas klāstu.

. Pareiza matu kopšana ietver dažādu produktu lietošanu un konkrētu soļu ievērošanu, lai iegūtu sulīgu, labi barotu krēpi. Iepazīsim svarīgākās pilnvērtīgas matu kopšanas rutīnas sastāvdaļas, kas padarīs jūsu matu kupenas par satriecošu šedevru.

1. Izpētīsim, kas ir svarīgākās matu kopšanas procedūras sastāvdaļas. Pamats: Izvēlēties perfektu šampūnu

Jebkuras matu kopšanas procedūras stūrakmens ir pareizā šampūna izvēle. Tā kā ir pieejami neskaitāmi šampūnu veidi dažādiem matu tipiem - taukainiem, sausiem, ar noslieci uz blaugznām, un citiem -, ideāla šampūna izvēle ir ļoti svarīga. Šampūns ir visbiežāk izmantotais matu līdzeklis, kas būtiski ietekmē jūsu matu veselību un izskatu.

Galvenie apsvērumi, izvēloties šampūnu:

  • Izvēlēties dabiskas, augu izcelsmes sastāvdaļas
  • Izvairieties no asām ķīmiskām vielām, kas var izraisīt galvas ādas kairinājumu
  • Izvēlieties formulu, kas pielāgota jūsu matu tipam un problēmām

Izpētiet mūsu plašo šampūnu kolekciju , lai atrastu ideāli piemērotu jūsu matu vajadzībām.

2. Baro un aizsargā: Kondicionieru spēks

Kondicionieris ir būtisks solis, lai saglabātu veselīgus un viegli veidojošus matus.. Lietojiet to vismaz dažas reizes nedēļā, lai jūsu matu matiņi būtu vislabākajā stāvoklī. Atkarībā no matu tipa un vajadzībām izvēlieties izskalojamos kondicionierus vai neizskalojamos produktus.

Padomi efektīvai kondicionēšanai:

  • Ploniem vai vājiem matiem, izvēlieties vieglus izskalojamos kondicionierus,
  • Ja Jums ir taukaini mati, uzklājiet kondicionieri tikai no matu vidus līdz galiem
  • Atstājamie kondicionieri var nodrošināt papildu mitrumu sausiem vai bojātiem matiem

Atrodiet savu ideālo kondicionieri mūsu matu kopšanas līdzekļu klāsts .

3. Dziļa apstrāde: Matu maskas un serumi

Matu maskas un serumi nodrošina intensīvu matu kopšanu, sniedzot tiem barošanu un atjaunošanu. Lai gan šos produktus nevajadzētu lietot pārāk bieži, tie var radīt brīnumus, ja tos pareizi iekļaujat savā ikdienas rutīnā.

Pamatnostādnes matu masku un serumu lietošanai:

  • Lietojiet reizi nedēļā vai retāk, lai saglabātu efektivitāti
  • Atstājiet līdzekli iedarboties vismaz 20 minūtes, lai tas pilnībā uzsūktos
  • Ja maskas jums šķiet pārāk smagas, pārejiet uz vieglākiem serumiem
  • Izvēlieties formulas, kas paredzētas jūsu konkrētām matu problēmām

4. Noslēguma pieskāriens: matu eļļas

Matu eļļas ir daudzpusīgi produkti, kurus var izmantot dažādos veidos, lai uzlabotu matu veselību un izskatu. Tās ir vieglāka alternatīva matu maskām un var nodrošināt tūlītēju spīdumu un gludumu.

Veidi, kā iekļaut matu eļļas savā ikdienā:

  • Lietojiet pirms mazgāšanās kā pirmsšampūns
  • Lietojiet uz sausiem vai mitriem matiem, koncentrējoties uz matu galiem
  • Dažus pilienus samaisiet ar kondicionieri, lai iegūtu papildu barošanu
  • Lietojiet kā nobeiguma līdzekli, lai savaldītu sprogas un piešķirtu spīdumu

Atrodiet ideālo matu eļļu savām vajadzībām mūsu matu kopšanas līdzekļu klāsts .

Personalizētas matu kopšanas rutīnas izveide

Lai sasniegtu un saglabātu skaistus, veselīgus matus, nepieciešama konsekvence un pareizi produkti. Ievērojot šos soļus un iekļaujot savā ikdienā piemērotu matu kosmētiku, jūs būsiet ceļā uz to, lai sasniegtu mirdzošus, veselīgus matus, kādus vienmēr esat vēlējies.

Neaizmirstiet::

  • Pielāgojiet savu rutīnas procedūru savam matu tipam un problēmām
  • Esiet pacietīgi - var paiet zināms laiks, līdz redzēsiet būtiskus uzlabojumus
  • Pielāgojiet savu rutīnas procedūru, jo jūsu matu vajadzības mainās atkarībā no gadalaikiem vai vecuma
  • Papildiniet savu matu kopšanas rutīnas procedūru ar veselīgu uzturu un dzīvesveidu

Ar mūsu plašo matu kosmētikas klāstu, jums ir visi nepieciešamie līdzekļi, lai pārvērstu savus matus par satriecošu šedevru. No barojošiem šampūniem līdz greznām eļļām, Mūsu produkti ir paredzēti visiem matu tipiem un problēmām. Sāciet savu ceļu uz veselīgākiem, skaistākiem matiem Toda y, iepazīstoties ar mūsu augstākās kvalitātes matu kopšanas līdzekļu kolekciju.

Atcerieties, lieliski mati nav nejaušība - tie kļūst, izvēloties pareizo matu kosmētiku. Pērciet tagad un sniedziet saviem matiem pelnīto kopšanu!

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu