Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Izpārdošana

Izpārdošana

(1264 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml
    10% atlaide

    Biodance

    Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €16.52 Parastā cena €18.39
    Vienības cena€110.13 /L
    Skatīt detaļas
  • K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml K-SECRET Seoul 1988 Cleansing Foam - 150 ml
    15% atlaide

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 attīrošais putas - 150 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €12.14 Parastā cena €14.29
    Vienības cena€80.93 /L
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Healthy Shield Kit
    5% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Sveiko skydo rinkinys

    21 reviews
    Izpārdošanas cena €14.90 Parastā cena €15.69
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Immunity Support Kit
    5% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Imuniteto palaikymo rinkinys

    10 reviews
    Izpārdošanas cena €18.33 Parastā cena €19.29
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden
    5% atlaide

    ROM&ND

    Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 00 Light & Glitter Garden

    No reviews
    Izpārdošanas cena €28.39 Parastā cena €29.89
    Vienības cena€3.55 /g
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Anti-Aging Kit
    5% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Pretnovecošanās komplekts

    12 reviews
    Izpārdošanas cena €30.86 Parastā cena €32.49
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets Dr Enzmann Vitamin C MSE matrix 500 mg - 30 Tablets
    5% atlaide

    Mito Pharma

    Dr Enzmann C vitamīns MSE matrica 500 mg - 30 tabletes

    No reviews
    Izpārdošanas cena €13.86 Parastā cena €14.59
    Vienības cena€0.46 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 901 Teddy LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 902 Earth LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 903 Tulip LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 904 Peony LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 905 Modernist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 906 Tawny LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 907 Ginger LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 908 Vanilla LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 909 Soap LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 910 Fog LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 911 Terrapeach LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 912 Sandalwood LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 913 Cinnamon LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 914 Cocoa LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 915 Hazel LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 916 Bebe LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 917 May LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 918 Florist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 919 Summer LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 920 Canna LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 921 Allure LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g LKA401 LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 924 Cliff LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 925 Glory
    Atlaide līdz 16%

    Laka

    LAKA Mono acu ēnas – 1,8 g

    No reviews
    +20
    Izpārdošanas cenaNo €6.41 Parastā cena €7.59
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner with Kombucha - 150 ml
    25% atlaide

    Kaine

    Kaine Kombu Balancing Antioxidant Toner ar Kombucha - 150 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €13.34 Parastā cena €17.79
    Vienības cena€88.93 /L
    Skatīt detaļas
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Peach Coral House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Lavender Flush House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Cherry Blossom House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Deep Plum
    Atlaide līdz 31%

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml

    No reviews
    +2
    Izpārdošanas cenaNo €5.22 Parastā cena €7.59
    Vienības cena€52.20 /100ml
    Skatīt detaļas
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Deep Plum House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Berry Purple House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Ruby Red
    Atlaide līdz 20%

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml

    No reviews
    +1
    Izpārdošanas cenaNo €9.83 Parastā cena €12.29
    Vienības cena€49.15 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g Arencia Honey Glazed Collagen Lip Mask with Honey - 15 g
    10% atlaide

    Arencia

    Arencia medus glazētā kolagēna lūpu maska ar medu - 15 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €19.97 Parastā cena €22.19
    Vienības cena€133.13 /100g
    Skatīt detaļas
  • Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces Anua Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask - 4 Pieces
    10% atlaide

    Anua

    Anua Heartleaf 70 nomierinoša kolagēna maska - 4 gabaliņi

    No reviews
    Izpārdošanas cena €16.82 Parastā cena €18.69
    Vienības cena€4.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 17C Porcelain TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 24W Soft Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 29N Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 21W Natural Ivory
    Atlaide līdz 10%

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4 , 5 g

    No reviews
    Izpārdošanas cenaNo €18.62 Parastā cena €20.69
    Vienības cena€413.78 /100g
    Skatīt detaļas
  • Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum
    10% atlaide

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Ziemassvētku komplekts: Saldā plūme

    No reviews
    Izpārdošanas cena €35.90 Parastā cena €39.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio
    10% atlaide

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Ziemassvētku komplekts: The Brave Trio

    No reviews
    Izpārdošanas cena €23.75 Parastā cena €26.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 53. lapa no 53
  • 1
  • …
  • 51
  • 52
  • 53
  • Nākamais

Atklājiet lieliskus piedāvājumus rūpīgi atlasītiem uztura bagātinātājiem, vitamīniem un labsajūtas produktiem mūsu izpārdošanas kolekcijā. Medpak mēs ticam, ka kvalitātei nav jābūt dārgai. Tāpēc mēs regulāri piedāvājam īpašas atlaides uzticamiem produktiem no starptautiski atzītiem zīmoliem, padarot jūsu ceļu uz labāku veselību pieejamāku.

Kvalitatīvi labsajūtas produkti par pazeminātām cenām

Mūsu izpārdošanas sadaļā ir mainīgs uztura bagātinātāju un veselības produktu klāsts, kas atbilst mūsu augstajiem kvalitātes un efektivitātes standartiem. No būtiskiem vitamīniem un minerālvielām līdz specializētām formulām enerģijai, imunitātei un vispārējai labsajūtai – jūs atradīsiet produktus, kas atbalsta jūsu veselības mērķus, nenoslogojot budžetu. Katrs šīs kolekcijas produkts ir no zīmoliem, kuriem mēs uzticamies, tostarp NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals un daudziem citiem.

Ko atradīsiet mūsu izpārdošanas kolekcijā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties papildināt ikdienas nepieciešamību krājumus vai izmēģināt kaut ko jaunu, mūsu atlaižu klāsts piedāvā lieliskas iespējas. Pārlūkojiet vitamīnus un uztura bagātinātājus, kas atbalsta dažādus veselības aspektus, no imūnās funkcijas līdz kognitīvajiem rādītājiem. Jūs varētu arī atklāt produktus kaulu un locītavu atbalstam, gremošanas labsajūtai vai dabiskai enerģijai. Sortiments regulāri mainās, tāpēc ir vērts bieži ielūkoties, lai atrastu jaunus piedāvājumus.

Iepērcieties gudri, palieciet veseli

Rūpēm par savu veselību nevajadzētu būt greznībai. Mūsu izpārdošanas kolekcija atvieglo piekļuvi nepieciešamajiem uztura bagātinātājiem un labsajūtas produktiem par jums piemērotām cenām. Ar ātru piegādi Eiropā un plašu starptautisku zīmolu klāstu Medpak nogādā uzticamus veselības risinājumus tieši līdz jūsu durvīm. Izpētiet mūsu pilno uz veselību orientēto uztura bagātinātāju klāstu un atrodiet atbalstu, ko jūsu ķermenis ir pelnījis.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu