Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Herbamedicus
Herbamedicus

Herbamedicus

(34 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Izpārdots

    Herbamedicus

    Herbamedicus Kliņģerīšu balzams - 250 ml

    9 reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€9.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Alvejas želeja 50% sausai ādai - 250 ml

    7 reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€9.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Balm with Devil's Claw Extract - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzams ar velna naga ekstraktu - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€9.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml Herbamedicus Hemoro Gel for Hemorrhoids - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Hemoro gels pret hemoroīdiem - 200 ml

    2 reviews
    Parastā cena €6.99
    Vienības cena€3.50 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml Herbamedicus Varicose Vein Gel - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Gēls pret varikozām vēnām - 200 ml

    1 review
    Parastā cena €6.79
    Vienības cena€3.40 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Sildošā ziede zirgiem FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€47.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 150 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Zirgu ziede ar bišu indi - 150 ml

    2 reviews
    Parastā cena €20.99
    Vienības cena€139.93 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Sea Buckthorn Cream - 250 ml
    Izpārdots

    Herbamedicus

    Herbamedicus Smiltsērkšķu krēms - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€9.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Sildoša ziede zirgiem ar kaņepēm - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €15.49
    Vienības cena€30.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Cooling FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsam ar kolagēnu dzesējošs FORTE - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€5.40 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus FORTE Warming Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus FORTE sildošā ziede zirgiem - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €17.49
    Vienības cena€34.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml Herbamedicus Pferdebalsam with Collagen Warming FORTE - 200 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Pferdebalsam ar kolagēnu Warming FORTE - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €10.99
    Vienības cena€5.50 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Sildošā ziede zirgiem - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €12.99
    Vienības cena€25.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Atvēsinoša ziede zirgiem FORTE - 500 ml

    2 reviews
    Parastā cena €18.39
    Vienības cena€36.78 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Atvēsinoša ziede zirgiem - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €13.09
    Vienības cena€26.18 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml Herbamedicus Claw with Hemp Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balzāms ar kaņepēm - 250 ml

    1 review
    Parastā cena €9.99
    Vienības cena€39.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment with Hemp - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Atvēsinoša ziede zirgiem ar kaņepēm - 500 ml

    1 review
    Parastā cena €16.19
    Vienības cena€32.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml Herbamedicus Unicatum Chondro, Peat Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Unicatum Chondro , Kūdras balzams - 250 ml

    1 review
    Parastā cena €9.99
    Vienības cena€39.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Warming Horse Ointment - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Sildošā ziede zirgiem - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.39
    Vienības cena€37.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml Herbamedicus Black Claw with Hemp Balm - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Melnais nags ar kaņepju balzāmu - 500 ml

    No reviews
    Parastā cena €13.79
    Vienības cena€27.58 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Atvēsinoša ziede zirgiem FORTE - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€47.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml Herbamedicus Black Claw with Rutin Balm - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Melnais nags ar rutīnu balzams - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.99
    Vienības cena€35.96 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbalex Warming Patches with Chestnut - 1 Piece

    Herbamedicus

    Herbalex sildošie plāksteri ar kastaņiem - 1 gab.

    No reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€3.49 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Herbamedicus ir tradicionāls Eiropas zīmols, kas specializējas terapeitiskajos balzamos un ziedēs. Ar klasiskām formulām, piemēram, zirgu balzamu un melno naga preparātiem, , Herbamedicus turpina paaudzēs pārņemtu zāļu tradīciju muskuļu , locītavu , un ādas kopšanai.

Tradicionālie Eiropas līdzekļi

Herbamedicus izmanto Centrāleiropas zāļu tradīcijas, lai radītu ārstnieciskos līdzekļus, kas ir izturējuši laika pārbaudi. Zirgu balzami ( Pferdesalbe ) , āpšu ziedes , un augu izcelsmes preparāti jau paaudzēm ir uzticami Vācijā , Austrijā , un kaimiņvalstīs muskuļu sāpju mazināšanai un ādas kopšanai. Herbamedicus saglabā šīs tradīcijas, vienlaikus atbilstot mūsdienu kvalitātes standartiem.

Herbamedicus Produkti Medpak

Medpak , piedāvā Herbamedicus tradicionālos preparātus. Black Claw klāstā ir balzams ar rutīnu ( 250 ml ) un balzams ar kaņepēm ( 500 ml ) ,, kas abi izmanto velna naga tradicionālo lietošanu locītavu komfortam. https://medpak.shop/collections/lotions-butters-creams-body-oils Horse Balms ietver dzesējošo formulu 250 ml un siltinošo versiju 500 ml —tradicionāli muskuļu kopšanas līdzekļi, kas ir populāri visā Centrāleiropā. Badger Ointment ( 125 ml ) turpina seno tautas tradīciju izmantot āpša taukus ādas barošanai un aizsardzībai.

Kāpēc izvēlēties Herbamedicus

Herbamedicus piedāvā autentiskus Eiropas augu izcelsmes līdzekļus ar īstu tradicionālo mantojumu. Zīmola klasiskās receptūras ir ieguvušas uzticību, pateicoties to izmantošanai vairākās paaudzēs. Tiem, kas novērtē tradicionālos ārstnieciskos preparātus ar īstām augu sastāvdaļām, , Herbamedicus piedāvā produktus, kas sakņojas Centrāleiropas tautas medicīnas tradīcijās.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu