Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums
  3. Matu kosmētika
  4. Matu maskas

Matu maskas

(36 preces)
  • Kondicionieri
  • Matu krāsošana
  • Matu maskas
  • Matu eļļas, serumi un spreji
  • Šampūni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Izpārdots

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Parastā cena €12.69
    Vienības cena€55.17 /kg
    Skatīt detaļas
  • Skala Expert Mais Cachos Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g
    Izpārdots

    Skala Expert

    Skala Expert Mais Cachos barojošs līdzeklis cirtainiem matiem - 1000 g

    1 review
    Parastā cena €10.59
    Vienības cena€10.59 /kg
    Skatīt detaļas
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g
    Izpārdots
    20% atlaide

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €13.03 Parastā cena €16.29
    Vienības cena€72.39 /kg
    Skatīt detaļas
  • Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    Elizavecca

    Elizavecca CER 100 Hair Kolagēns ar keramīdu pārklājumu matu proteīnu līdzeklis - 100 ml

    3 reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€7.89 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Klasiskais berzējamais līdzeklis - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€38.76 /L
    Skatīt detaļas
  • La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml

    La'dor

    La'dor Hydro LPP līdzeklis - 150 ml

    2 reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€4.19 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Kofeīna žeņšeņa berzē - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.89
    Vienības cena€51.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% atlaide

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nātru berzē - 250 ml

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €7.30 Parastā cena €7.69
    Vienības cena€29.20 /L
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    2 reviews
    Parastā cena €8.29
    Vienības cena€33.16 /L
    Skatīt detaļas
  • La'dor Keratin Power Glue - 150 g

    La'dor

    La'dor Keratin Power Glue - 150 g

    1 review
    Parastā cena €16.69
    Vienības cena€11.13 /100g
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Patch - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €8.29
    Vienības cena€33.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g

    Vatika

    Vatika Black Seed Deep Hair Mask ar melno sēklu - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena€23.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml
    5% atlaide

    Herbaria

    Herbaria Banfi Kofeīns bez spirta, kliņģerīšu un kumelīšu - 250 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €12.30 Parastā cena €12.99
    Vienības cena€49.20 /L
    Skatīt detaļas
  • La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml

    La'dor

    La'dor Wonder matu balzams - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.79
    Vienības cena€88.95 /L
    Skatīt detaļas
  • La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g

    La'dor

    La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g

    No reviews
    Parastā cena €9.49
    Vienības cena€2.37 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g
    Izpārdots

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g

    1 review
    Parastā cena €17.79
    Vienības cena€98.83 /kg
    Skatīt detaļas
  • Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml
    Izpārdots

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Premium matu kopšanas līdzeklis - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.69
    Vienības cena€38.76 /L
    Skatīt detaļas
  • Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g

    Mielle Organics

    Mielle Rozmarīna un piparmētra stiprinošā matu maska, ar rozmarīnu un piparmētru - 340 g

    No reviews
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€43.50 /kg
    Skatīt detaļas
  • Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Malinois spīdīga matu maska - 200 ml

    2 reviews
    Parastā cena €13.99
    Vienības cena€69.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential mitrinošā matu maska - 200 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.09
    Vienības cena€60.45 /L
    Skatīt detaļas
  • Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g
    Izpārdots

    Vatika

    Vatika Argan Deep Hair Mask ar argana eļļu - 500 g

    1 review
    Parastā cena €11.29
    Vienības cena€22.58 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g
    Izpārdots

    Vatika

    Vatika olbaltumvielu matu maska ar olbaltumvielām - 500 g

    1 review
    Parastā cena €11.69
    Vienības cena€23.38 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g
    Izpārdots

    Vatika

    Vatika Tropical Coconut matu maska ar tropisko kokosriekstu - 500 g

    No reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€20.78 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Atklājiet sulīgu matu masku noslēpumu ar matu maskām

Lai gan daudzi uzskata, ka matu kopšanai pietiek tikai ar šampūnu, matu maskām ir izšķiroša nozīme veselīgu un skaistu matu saglabāšanā.. Atšķirībā no šampūniem, kas galvenokārt attīra matus, matu maskas veicina dziļu atjaunošanos un nodrošina starojošu izskatu. Ļaujot šīm procedūrām iedarboties vismaz 15 minūtes, jūs piedzīvosiet pamatīgu barošanu un iegūsiet kāroto spīdumu.

Matu masku spēks: Pārveidojiet matus

Kvalitatīvas matu maskas var efektīvi atjaunot pat visbojātākos matus. Neatkarīgi no matu tekstūras, stāvokļa, krāsas, vai cirtas struktūras, matu masku iekļaušana ikdienas rutīnā ir būtiska optimālai matu kopšanai. Šīs intensīvās procedūras sniedz daudz priekšrocību:

  • Uzlabot un izcelt cirtas un viļņus
  • Izlīdzināt sprogas un statisko elektrību, padarot matus gludākus
  • Palielināt apjomu un piešķirt spīdumu
  • Nodrošināt dziļu barošanu un mitrināšanu
  • Aizsargāt un pagarina matu krāsas dzīvīgumu
  • Saglabā gludu, iztaisnotu matu stilu
  • Pasargā matus no karstuma radītiem bojājumiem un apkārtējās vides faktoriem

Vēl spēcīgākai matu kopšanai, apsveriet matu maskas uz nakti. Šīs ilgnoturīgās formulas dara brīnumus, nepadarot matus smagus. Keratīna maskas ir īpaši populāras, jo tās atjauno šo dabisko matu olbaltumvielu, veicinot veselīgāku izskatu.

Ideālas matu maskas izvēle jūsu vajadzībām

Piemērotas matu maskas izvēle sākas ar savu matu unikālo īpašību izpratni. Ņemiet vērā tādus faktorus kā porainība, garums, cirtas, sprogas un krāsa. Dažādiem porainības līmeņiem pielāgotas maskas (augsta, vidēja, un zema, var efektīvi atbalstīt jūsu matu struktūru. Blondīnēm, spilgtinošas maskas var uzlabot krāsu, savukārt krāsotiem matiem var noderēt krāsu pastiprinošas maskas.

Iegādājoties matu maskas, meklējiet produktus ar konkrētiem nolūkiem, piemēram, atjaunošanas, stimulēšanai, spīduma pastiprināšanai, vai dziļai atjaunošanai.. Meklējiet maskas, kas satur spēcīgas dabiskas sastāvdaļas, piemēram, kolagēnu, kreatīnu, vai rauga ekstraktu, kas veicina vispārējo matu veselību. Vienmēr izvēlieties maskas ar dabīgiem sastāviem, lai izvairītos no matu sausināšanas ar mākslīgām piedevām.

Matu masku formāti, kas piemēroti jūsu dzīvesveidam

Matu maskas ir dažāda formāta, lai pielāgotos dažādām vajadzībām. Ceļotājiem, maisiņi piedāvā ērtu veidu, kā uzturēt matu veselību ceļā. Ja jums trūkst laika, matu maskas bez skalošanas nodrošina vieglu barošanu bez skalošanas. Šīs daudzpusīgās iespējas nodrošina, ka vienmēr varat sniegt saviem matiem pelnīto kopšanu, neatkarīgi no jūsu laika grafika vai atrašanās vietas.

Papildiniet savu matu masku lietošanas režīmu ar mūsu barojošajiem kondicionieriem un maigajiem šampūniem , lai nodrošinātu pilnīgu matu kopšanas režīmu. Piedzīvojiet savu matu sakņu pārvērtības ar mūsu rūpīgi atlasīto matu masku klāstu, kas paredzēts ikvienai matu problēmai.

Esat gatavi uzlabot savu matu kopšanas rutīnu? Izpētiet mūsu matu masku klāstu un atklājiet ideālo procedūru, lai iegūtu veselīgus un skaistus matus, par kādiem vienmēr esat sapņojis.,

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu