Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Sports
  3. Ogļhidrāti
  4. Enerģijas gēli

Enerģijas gēli

(39 preces)
  • Carbo
  • Enerģijas geli
  • Izotoniskie dzērieni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģijas dažādu garšu iepakojums, - 7 x 60 ml

    1 review
    Parastā cena €10.59
    Vienības cena€1.51 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Augļu salāti - 60 ml x 10 gab.

    2 reviews
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ābols - 60 ml x 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Citronu un laima - 60 ml x 10 gab.

    1 review
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Izpārdots

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, Augļu salāti - 60 ml

    2 reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€53.00 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Izpārdots

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Rozā greipfrūts - 60 ml x 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €13.49
    Vienības cena€1.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Izpārdots

    PowerBar

    PowerBar PowerGel šāvienu gumijas, Avenes - 60 g

    No reviews
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€3.48 /100g
    Skatīt detaļas
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel ar elektrolītiem, Aveņu garša - 60 ml

    2 reviews
    Parastā cena €1.99
    Vienības cena€33.17 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, Citronu un laima - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.99
    Vienības cena€66.33 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ābols - 60 ml

    1 review
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€5.30 /100ml
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Izpārdots

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Rozā greipfrūts - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.69
    Vienības cena€56.33 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Izpārdots

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, Tropical Fruit - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€53.00 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.59
    Vienības cena€53.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Izpārdots

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g

    No reviews
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€0.51 /10g
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, Ananāss - 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €14.39
    Vienības cena€1.44 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, upeņu upeņu - 10 gab.

    No reviews
    Parastā cena €14.39
    Vienības cena€1.44 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, upeņu upeņu - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.49
    Vienības cena€24.83 /L
    Skatīt detaļas
  • SIS GO Isotonic Energy, Blueberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotoniskā enerģija, Melleņu - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€38.17 /L
    Skatīt detaļas
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    No reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€0.61 /10g
    Skatīt detaļas
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Enerģijas želeja Fire Start + BCAA Stick, Tropiskie augļi - 36 g

    1 review
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€5.81 /100g
    Skatīt detaļas
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Izpārdots

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g

    No reviews
    Parastā cena €2.09
    Vienības cena€0.51 /10g
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Enerģijas želejas:

Medpak enerģijas želejas ir slepenais ierocis sportistiem, kas meklē ātru un efektīvu enerģijas devu. Šie kompaktie enerģijas avoti piedāvā garšīgu un ērtu veidu, kā uzturēt izturību intensīvu fizisko aktivitāšu laikā.

Enerģijas želeju spēks

Mūsu enerģijas želejas nodrošina spēcīgu priekšrocību kombināciju:

  • Ātra kofeīna deva tūlītējai modrībai
  • Augsts ogļhidrātu saturs ilgstošai enerģijai
  • Ātra uzsūkšanās bez ūdens lietošanas
  • Dažādas garšas, kas piemērotas jebkurai gaumei
  • Ērts iepakojums lietošanai ceļā

Kam ieteicams lietot enerģijas želejas?

Enerģijas želejas ir ideāli piemērotas:

  • Izturības sportistiem (skrējējiem (riteņbraucējiem, riteņbraucējiem, triatlonistiem))
  • Augstas intensitātes intervālu treniņiem (HIIT) entuziastiem
  • Sportistiem, kas sacenšas ilgstošāsilgas distances sacensībās
  • Ikvienam, kam nepieciešams ātrs enerģijas lādiņš fiziskas slodzes laikā

Enerģijas želejas zinātne

Enerģijas želejas ir izstrādātas ātrai uzsūkšanai un efektīvai enerģijas piegādei:

  • Gēla forma apiet plašu gremošanu
  • Ātra uzsūkšanās kuņģa-zarnu traktā
  • Augsts ogļhidrātu saturs ilgstošai enerģijas atbrīvošanai
  • Kofeīns uzlabo koncentrēšanās spējas un samazina uztverto slodzi

Daudzveidīgs enerģijas gelu klāsts

Medpak, piedāvā dažādus enerģijas gelus, kas atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām:

  • Ar kofeīnu bagātināti želejas papildu stimulācijai
  • Ar vitamīniem un minerālvielām bagātinātas formulas vispusīgam atbalstam
  • Elektrolītiem bagātinātas želejas optimālai hidratācijai
  • Taurīnu saturošas iespējas uzlabot sniegumu

Izvēlas pareizo enerģijas želeju

Izvēlieties ideālo enerģijas želeju, pamatojoties uz:

  • Aromātu izvēli
  • Kofeīna saturu
  • Ogļhidrātu profilu (glikozi (maltodekstrīnu, maltodekstrīnu)
  • Papildu uzturvielas (vitamīni, minerālvielas, elektrolīti)
  • Iepakojums un patēriņa veids

Enerģijas želeju iekļaušana treniņos

Optimāliem rezultātiem:

  • Lietojiet 15-20 minūtes pirms intensīvas aktivitātes
  • Lietojiet garu treniņu vai sacensību laikā (ik pēc 45-60 minūtēm))
  • Kombinējiet ar atbilstošu hidratāciju, lai nodrošinātu labāko uzsūkšanos
  • Treniņa laikā eksperimentējiet ar dažādām garšām un sastāviem

Enerģijas želejas: Enerģijas želejas ir papildinājums, nevis aizstājējs

Lai gan enerģijas želejas sniedz būtisku atbalstu intensīvu aktivitāšu laikā, atcerieties:

  • Tie papildina, nevis aizstāj sabalansētu uzturu,
  • Lietojiet kopā ar pareizu uzturu un hidratāciju
  • Konsultējieties ar sporta uztura speciālistu, lai saņemtu individuālu padomu

Uzlabojiet savu sniegumu ar Medpak enerģijas želejām

Neatkarīgi no tā, vai jūs gatavojaties noskriet maratonu, vai piedalāties triatlonā, mūsu Enerģijas želejas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju. Lai iegūtu pilnvērtīgu enerģijas risinājumu, apsveriet iespēju kombinēt Energy Gels ar mūsu ogļhidrātu piedevām vai izpētiet mūsu izotoniskos dzērienus visaptverošai hidratācijai un enerģijas atbalstam.

Uzmundriniet savu kaislību un sasniedziet jaunas virsotnes ar Medpak augstākās kvalitātes Energy Gels. Pērciet tagad un izbaudiet atšķirību, ko tūlītēja, efektīva enerģija var sniegt jūsu sportiskajā ceļojumā.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu