Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Dr. Jart+
Dr. Jart+

Dr. Jart+

(20 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Mitrinošo masku komplekts - 5 gab.

    No reviews
    Parastā cena €23.59
    Vienības cena€4.72 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Ceramidin Liquid Moisturizing Toner - 150 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin šķidrais mitrinošais toniks - 150 ml

    1 review
    Parastā cena €29.49
    Vienības cena€196.60 /L
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Krio gumija ar nostiprinošu kolagēnu

    No reviews
    Parastā cena €11.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Dr.Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid

    Dr. Jart+

    Dr.Jart+ Krio gumija ar mitrinošu hialuronskābi

    No reviews
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml
    Izpārdots

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin ādas mitrinošais krēms - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €41.39
    Vienības cena€82.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Kriogumija ar C vitamīnu, kas izgaismo ādu

    No reviews
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€12.79 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ kriogumija ar nomierinošu alantoīnu

    1 review
    Parastā cena €14.09
    Vienības cena€14.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 pieces
    Izpārdots

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Clearing Solution maska - 5 gab.

    No reviews
    Parastā cena €19.89
    Vienības cena€3.98 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml
    5% atlaide

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €23.83 Parastā cena €25.09
    Vienības cena€47.66 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass nomierinošs līdzeklis - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €42.69
    Vienības cena€85.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution - 5 pieces
    Izpārdots

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet izgaismojošs šķīdums - 5 gab.

    No reviews
    Parastā cena €19.59
    Vienības cena€3.92 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair nomierinošs krēms ar Āzijas penijvortu - 50 ml

    1 review
    Parastā cena €34.49
    Vienības cena€68.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.79
    Vienības cena€118.60 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin ādas barjeras mitrinošā emulsija ar ceramīdiem - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €40.49
    Vienības cena€80.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy attīroša zaļā dūņu maska – 13 g

    No reviews
    Parastā cena €5.19
    Vienības cena€5.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g
    15% atlaide

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin lūpu balzams - 7 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €14.18 Parastā cena €16.69
    Vienības cena€202.57 /100g
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy attīroša zaļā dūņu maska – 5 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €28.19
    Vienības cena€5.64 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair nomierinošs un atslābinošs sejas serums - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €36.79
    Vienības cena€122.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair intensīvi nomierinošs atjaunojošs gēla krēms - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €38.89
    Vienības cena€77.78 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Dermask Intra Firming Solution - 5 pieces
    Izpārdots

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Intra Firming Solution - 5 gab.

    No reviews
    Parastā cena €22.69
    Vienības cena€4.54 par gabalu
    Skatīt detaļas

Dr. Jart+ ir novatorisks Korejas ādas kopšanas zīmols, kas palīdzēja izveidot globālo BB krēmu fenomenu. Ar Derma tologistu izstrādātām formulām, kas apvieno zinātni un ādas kopšanas inovācijas, Dr. Jart+ piedāvā augstākās kvalitātes K-Beauty produktus, kas ir uzticami visā pasaulē, pateicoties Ceramidin un Cicapair līnijām.

Derma tological K-Beauty Pioneer

Dr. Jart+ radās Seulas Derma tology klīnikā, ieviešot klīnisko pieredzi patērētāju ādas kopšanas produktos, pirms kosmeceitiskie produkti kļuva populāri. Zīmols ieviesa BB krēmu Rietumu pasaulē un turpina apvienot profesionālo Derma tology ar inovatīvām formulām. Šī zinātnes un skaistuma apvienošanas tradīcija ir padarījusi Dr. Jart+ par premium K-Beauty autoritāti.

Dr. Jart+ produkti Medpak

Medpak, mēs piedāvājam Dr. Jart+ firmas ādas kopšanas līnijas. https://medpak.shop/collections/facial-cosmetics >Ceramidin sērija nodrošina intensīvu barjeras atjaunošanu ar šķidrā tonika, mitrinoša krēma, emulsijas, roku krēma, un masku palīdzību, kas bagātinātas ar ceramīdiem. Cicapair sērija satur tīģergrasa sastāvdaļas, kas nomierina jutīgu ādu, tostarp ikonisko krāsu korekcijas līdzekli, nomierinošos krēmus, un gēla krēmu. Inovatīvās Cryo Rubber maskas apvieno ampulu serumus ar gumijas masku tehnoloģiju hialuronskābes, kolagēna, C vitamīna, un alantoīna variantos. Derma sk maskas risina mitrināšanas, nostiepšanas, izgaismošanas, un attīrīšanas problēmas. Vital Hydra Solution nodrošina dziļu mitrināšanu ar maskām un ūdens krēmu. Teatreement vietējā ārstēšana ir paredzēta plankumu ārstēšanai.

Kāpēc izvēlēties Dr. Jart+

Dr. Jart+ piedāvā Korejas Derma toloģisko pieredzi ar inovatīvām formulām, kas nosaka nozares tendences. Zīmola klīniskā pieredze nodrošina patiesu efektivitāti. Tiem, kas meklē augstākās kvalitātes K-Beauty ar zinātnisku pamatojumu , Dr. Jart+ piedāvā Derma tologu uzticētu izvēli.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu