Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Cantu

Cantu

(35 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Kids maigs šampuns - 237 ml

    No reviews
    Parastā cena €6.29
    Vienības cena€26.54 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    1 review
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€28.59 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml
    5% atlaide

    Cantu

    Cantu Shea sviesta šampūns cirtainiem matiem - 400 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €7.20 Parastā cena €7.59
    Vienības cena€18.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Kids Moisturising Hair Conditioner for Children - 237 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Kids Mitrinošs matu kondicionieris bērniem - 237 ml

    No reviews
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€27.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Care for Kids Curl Refresher - 237 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Care for Kids Atjaunojošs lidzeklis matu cirtam - 237 ml

    1 review
    Parastā cena €6.89
    Vienības cena€29.07 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g

    Cantu

    Cantu Avokado mitrinošais gels - 524 g

    No reviews
    Parastā cena €6.39
    Vienības cena€12.19 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Moisturising Emollient Conditioner for Curly Hair - 400 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviesta mitrinošs, mīkstinošs kondicionieris cirtainiem matiem - 400 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.59
    Vienības cena€18.98 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Regenerating Leave-in Hair Cream - 453 g
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviests atjaunojošs matu krēms - 453 g

    No reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€16.09 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Moisturising Shampoo for Curly Hair with Avocado and Shea Butter - 400 ml
    6% atlaide

    Cantu

    Cantu Mitrinošs šampūns cirtainiem matiem ar avokado un šī sviestu - 400 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €7.50 Parastā cena €7.99
    Vienības cena€18.75 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Styling Mousse for Curly Hair - 248 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviests matu veidošanas putas cirtainiem matiem - 248 ml

    1 review
    Parastā cena €8.79
    Vienības cena€35.44 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Moisturising Curly Hair Activator - 355 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviesta mitrinošs līdzeklis cirtainiem matiem - 355 ml

    1 review
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€2.79 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Moisturising Spray for Curly Hair - 237 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviesta mitrinošs aerosols cirtainiem matiem - 237 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.99
    Vienības cena€33.71 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Strengthening and Fixing Styling Gel for Curly Hair - 370 g

    Cantu

    Cantu Shea sviesta stiprinošs un fiksejošs matu veidošanas želeja cirtainiem matiem - 370 g

    1 review
    Parastā cena €9.59
    Vienības cena€25.92 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    1 review
    Parastā cena €8.79
    Vienības cena€25.85 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml Cantu Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Avocado Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml

    No reviews
    Parastā cena €10.09
    Vienības cena€2.84 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Styling Gel Honey - 524 g

    Cantu

    Cantu Shea sviesta veidošanas želeja Honey - 524 g

    No reviews
    Parastā cena €7.89
    Vienības cena€15.06 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Guava Scalp Exfoliating Pre-Cleanse Treatment - 180 ml

    Cantu

    Cantu Guava Guava galvas adas pilinga lidzeklis pirms attirišanas - 180 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.09
    Vienības cena€39.39 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Guava Style & Strengthen Cream Gel - 340 g Cantu Guava Style & Strengthen Cream Gel - 340 g
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Guava stila un stiprinošs kremveida gels - 340 g

    No reviews
    Parastā cena €7.69
    Vienības cena€22.62 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Coconut Oil Mist for Curly Hair - 237 ml
    5% atlaide

    Cantu

    Cantu Shea sviesta kokosriekstu eļļas migla cirtainiem matiem - 237 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €9.39 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€39.62 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Styling Cream for Curly Hair - 340 g
    Izpārdots

    Cantu

    Cantu Shea sviesta veidošanas krēms cirtainiem matiem - 340 g

    1 review
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€32.91 /kg
    Skatīt detaļas
  • Cantu Shea Butter Nourishing Cream Balm for Curly Hair - 355 ml

    Cantu

    Cantu Shea sviests barojošs krēmbalzams cirtainiem matiem - 355 ml

    No reviews
    Parastā cena €11.19
    Vienības cena€31.52 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    Cantu

    Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    No reviews
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€30.76 /L
    Skatīt detaļas
  • Cantu Kids Curl Cream for Children - 227 g Cantu Kids Curl Cream for Children - 227 g

    Cantu

    Cantu Kids Curl Cream krēms bērniem - 227 g

    No reviews
    Parastā cena €6.39
    Vienības cena€28.15 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Cantu ir amerikāņu matu kopšanas zīmols, kas visā pasaulē ir kļuvis par sinonīmu cirtainu un teksturētu matu kopšanai. Balstoties uz šī sviesta barojošo spēku, Cantu ražo pieejamus, efektīvus produktus, kas palīdz cilvēkiem pieņemt un uzlabot savu dabisko cirtainību ar pārliecību.

Šī sviesta izcilība

Cantu produktu sastāvs ir balstīts uz šī sviestu, dziļi mitrinošu dabīgu sastāvdaļu, kas gadsimtiem ilgi ir izmantota Āfrikas matu kopšanas tradīcijās. Zīmols kombinē šī sviestu ar citām barojošām sastāvdaļām, piemēram, kokosriekstu eļļu, avokado, un dabīgiem ekstraktiem, lai radītu produktus, kas atbilst cirtainu, sprogainu, un viļņainu matu īpašajām vajadzībām. No intensīvas mitrināšanas līdz cirtu izteiksmīgumam un sprogainības kontrolei, Cantu aptver visus teksturētu matu kopšanas aspektus.

Cantu produkti Medpak

Medpak, mēs piedāvājam Cantu plašo šī sviesta matu kopšanas produktu klāstu. Tīrīšanai, izvēlieties šī sviesta šampūnu un mitrinošos produktus ar avokado. Kondicionēšanas līdzekļi ietver mitrinošo mīkstinošo kondicionieri, Co-wash kondicionieri maigai attīrīšanai, krēmveida mitrinošo kondicionieri, un avokado kondicionieri. Bezskalošanas līdzekļi ietver reģenerējošo bezskalošanas matu krēmu, bezskalošanas spray, un kokosriekstu eļļas miglu.

Frizūras veidošanai, izvēlieties no Curl Defining Cream, Styling Cream, Curly Hair Activator, Nourishing Cream Balm, Revitalising Curl Spray, un Hair Dressing Pomade. Restorative Hair Mask nodrošina dziļu ārstēšanu. Hair and Scalp Oil baro matu saknes. Cantu Kids līnija piedāvā Moisturising , Conditioner un Curl Cream, kas paredzēti īpaši bērnu maigajiem matiem.

Kāpēc izvēlēties Cantu

Cantu ir izpelnījies savu vietu kā vadošais zīmols teksturētiem matiem, pateicoties nemainīgai kvalitātei par pieejamām cenām. Zīmola šī sviesta sastāvs nodrošina cirtainiem matiem nepieciešamo mitrumu un definīciju, neiztērējot lielu budžetu. Ikvienam, kam ir cirtaini, sprogaini, vai viļņaini mati un kas meklē uzticamu, pieejamu un patiesi efektīvu, kopšanas līdzekli, Cantu ir uzticama izvēle, kas ir palīdzējusi miljoniem cilvēku pieņemt savu dabisko tekstūru.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu