Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Better Than Foods
Better Than Foods

Better Than Foods

(6 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Better Than Foods Konjac Noodle - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac nūdeles - 385 g

    5 reviews
    Parastā cena €2.29
    Vienības cena€5.95 /kg
    Skatīt detaļas
  • Better Than Foods Konjac Noodle Spaghetti - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Spaghetti - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Spaghetti - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac nūdeļu spageti - 385 g

    9 reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€6.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Better Than Foods Konjac Noodle Tagliatelle - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Tagliatelle - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac nūdeles Tagliatelle - 385 g

    4 reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€6.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Better Than Foods Konjac Noodle Thai Style - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Thai Style - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Thai Style - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac nūdeles Taizemes stilā - 385 g

    3 reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€6.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Better Than Foods Konjac Noodle Rice - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Rice - 385 g Better Than Foods Konjac Noodle Rice - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac Nūdeļu Risi - 385 g

    4 reviews
    Parastā cena €3.09
    Vienības cena€8.03 /kg
    Skatīt detaļas
  • Better Than Foods Konjac Angel Hair Noodles - 385 g Better Than Foods Konjac Angel Hair Noodles - 385 g Better Than Foods Konjac Angel Hair Noodles - 385 g

    Better Than Foods

    Better Than Foods Konjac eņģeļu matu nūdeles - 385 g

    5 reviews
    Parastā cena €2.49
    Vienības cena€6.47 /kg
    Skatīt detaļas

Better Than Foods ir zīmols, kas revolucionē zemu ogļhidrātu uzturu ar savu konjaka makaronu alternatīvu klāstu. Šīs nūdeles, kas izgatavotas no konjaka auga glikomannāna šķiedras ,, piedāvā makaronu garšu, praktiski nesaturot kalorijas un ogļhidrātus ,, tādējādi padarot tās ideālas keto ,, zemu ogļhidrātu , un kaloriju apzinātas diētas.

Konjaka revolūcija

Konjaks ,, pazīstams arī kā širataki ,, jau gadsimtiem ir bijis Āzijas virtuves pamatprodukts. Konjaka sakne ir bagāta ar glikomannānu , ūdenī šķīstošu šķiedru, kas apstrādājot rada nūdelēm līdzīgu tekstūru. Better Than Foods ir pilnveidojis šīs tradicionālās nūdeles rietumu gaumei , radot makaronu alternatīvas, kas lieliski uzsūc mērces, vienlaikus praktiski nepievienojot kalorijas vai ogļhidrātus jūsu maltītei. Tas padara tās par nenovērtējamu palīgu ikvienam, kurš kontrolē ogļhidrātu uzņemšanu vai vēlas samazināt kaloriju daudzumu, nezaudējot apmierinošas maltītes.

Better Than Foods Produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam Better Than Foods pilnīgu konjaka makaronu klāstu. Klasiskās konjaka nūdeles ir daudzpusīga pamatviela Āzijas iedvesmotiem ēdieniem. Angel Hair nūdeles piedāvā smalkāku tekstūru, kas ir ideāli piemērota vieglākām mērcēm. Spageti piedāvā itāļu iespējas zemu ogļhidrātu uzturam. Tagliatelle piemēroti bagātīgākiem , krēmīgākiem ēdieniem. Konjac rīsi piedāvā veselīgu alternatīvu rīsu ēdieniem un bļodām. Taizemes stila nūdeles ir iepriekš garšvielotas ātrai Āzijas maltītei.

Kāpēc izvēlēties Better Than Foods

Better Than Foods padara zemu ogļhidrātu un keto dzīvesveidu ilgtspējīgu, piedāvājot apmierinošas alternatīvas ogļhidrātu bagātiem pamatproduktiem. Zīmola konjaka produkti ļauj baudīt makaronu ēdienus bez ogļhidrātu ietekmes ,, atbalstot svara kontroli un cukura līmeni asinīs. Ikvienam, kurš ievēro īpašas diētas vai vienkārši vēlas samazināt ogļhidrātu uzņemšanu, vienlaikus baudot garšīgus ēdienus , Better Than Foods piedāvā praktiskus , garšīgus risinājumus.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu