Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Skaistums

Skaistums

(2583 preces)
  • Vanna un duša
  • Ķermeņa kosmētika
  • Sejas kosmētika
  • Rokas un kājas
  • Matu kosmētika
  • Intīmā higiēna
  • Mutes aprūpe
  • Saules aizsardzība
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g
    15% atlaide

    Benton

    Benton Deep Green Tea Cleansing Foam - 120 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €11.12 Parastā cena €13.09
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products Medicube Complete Skincare Routine Set - 6 Products
    Izpārdots

    Medicube

    Medicube pilnīgs ādas kopšanas komplekts – 6 produkti

    No reviews
    Parastā cena €91.49
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream - 50 ml

    Purito

    Purito smiltsērkšķu Vital 70 krēms – 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.59
    Vienības cena€39.18 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 Body Mist - 90 ml
    15% atlaide

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 ķermeņa smaržūdens - 90 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €58.56 Parastā cena €68.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist - 90 ml
    Izpārdots

    Sol De Janeiro

    Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 ķermeņa migla - 90 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.69
    Vienības cena€24.10 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set - 3 Pieces

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set – 3 gab.

    No reviews
    Parastā cena €31.59
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set Travel Body Care - 3 Pieces
    5% atlaide

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set ceļojuma ķermeņa kopšanas komplekts – 3 vienības

    No reviews
    Izpārdošanas cena €29.92 Parastā cena €31.59
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml Purito From Green Avocado Cleansing Balm - 100 ml

    Purito

    Purito no zaļajiem avokado attīrošais balzams - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.09
    Vienības cena€160.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy attīroša zaļā dūņu maska – 5 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €28.19
    Vienības cena€5.64 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% atlaide

    d'Alba

    d'Alba Vita tonizējošais kapsulu serums – 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €24.83 Parastā cena €27.69
    Vienības cena€49.66 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml
    Izpārdots

    Clarins

    Clarins Double Serum Hydric + Lipidic System - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €86.09
    Vienības cena€172.18 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Herbamedicus Horse Ointment with Bee Venom - 75 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Zirgu ziede ar bišu indi – 75 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.59
    Vienības cena€234.53 /L
    Skatīt detaļas
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum – 30 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN kolagēna 2X uzpūstošais serums – 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.79
    Vienības cena€72.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Serum – 50 ml

    Missha

    Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot serums – 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €41.39
    Vienības cena€137.97 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 Serum – 30 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000 serums – 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.19
    Vienības cena€70.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g
    10% atlaide

    Heimish

    Heimish All Clean White Clay Foam - 150 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €10.60 Parastā cena €11.79
    Vienības cena€70.67 /kg
    Skatīt detaļas
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 02 Attention - 7 g

    Laka

    Laka Forever 6 acu ēnu palete, toņos 02 Attention – 7 g

    No reviews
    Parastā cena €17.79
    Vienības cena€2.54 /g
    Skatīt detaļas
  • Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g Laka Forever 6 Eyeshadow Palette, Shade 01 Beginning – 7 g

    Laka

    Laka Forever 6 acu ēnu palete, toņos 01 Beginning – 7 g

    No reviews
    Parastā cena €17.79
    Vienības cena€2.54 /g
    Skatīt detaļas
  • LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 901 Teddy LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 902 Earth LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 903 Tulip LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 904 Peony LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 905 Modernist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 906 Tawny LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 907 Ginger LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 908 Vanilla LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 909 Soap LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 910 Fog LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 911 Terrapeach LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 912 Sandalwood LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 913 Cinnamon LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 914 Cocoa LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 915 Hazel LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 916 Bebe LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 917 May LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 918 Florist LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 919 Summer LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 920 Canna LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 921 Allure LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g LKA401 LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 924 Cliff LAKA Mono Eyeshadow - 1.8 g 925 Glory
    Atlaide līdz 16%

    Laka

    LAKA Mono acu ēnas – 1,8 g

    No reviews
    +20
    Izpārdošanas cenaNo €6.41 Parastā cena €7.59
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml

    Purito

    Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.39
    Vienības cena€109.27 /L
    Skatīt detaļas
  • Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml Purito Timeless Bloom Spot Treatment with Retinol – 30 ml

    Purito

    Purito Timeless Bloom Spot Treatment ar retinolu – 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.49
    Vienības cena€64.97 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads Centellian24 Madeca Mela Face Pads with Soothing Serum – 60 Pads
    20% atlaide

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Mela sejas tamponi ar nomierinošu serumu – 60 tamponi

    No reviews
    Izpārdošanas cena €22.87 Parastā cena €28.59
    Vienības cena€0.38 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light Age 20's Compact Foundation, Shade 21 - Medium Light
    Izpārdots

    Age 20's

    Age 20's Compact Foundation, Tons 21 - Vidēji gaišs

    No reviews
    Parastā cena €36.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum - 50 g
    10% atlaide

    COSRX

    COSRX AHA 2 BHA 2 plankumu ārstēšanas serums – 50 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €17.72 Parastā cena €19.69
    Vienības cena€35.44 /100g
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 102. lapa no 108
  • 1
  • …
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • …
  • 108
  • Nākamais

Atklājiet lielisku augstākās klases personīgās higiēnas un skaistumkopšanas produktu sortimentu, lai jūs izskatītos un justos lieliski. Mūsu personīgās higiēnas un skaistumkopšanas produktu klāsts piedāvā plašu preču klāstu, kas piemērots visiem jūsu ikdienas pašaprūpes aspektiem, sākot no peldes un ādas kopšanas līdz mutes dobuma higiēnai un intīmai aprūpei.

Atjaunojoši

Uzlabojiet savu pašaprūpi ar augstākās kvalitātes personīgās higiēnas un skaistumkopšanas produktiem

Medpak, mēs piedāvājam plašu augstākās klases personīgās higiēnas un skaistumkopšanas produktu klāstu, lai uzlabotu jūsu ikdienas rutīnas. Mūsu rūpīgi atlasītais klāsts aptver visus pašaprūpes aspektus, nodrošinot, ka jūs izskatāties un jūtaties vislabāk no galvas līdz kājām.

Grezni vannas un dušas piederumi

Pārveidojiet savu peldēšanās pieredzi ar mūsu augstākās kvalitātes vannas un dušas produktiem. Izvēlieties no dažādām maigām ziepēm, atsvaidzinošiem ķermeņa mazgāšanas līdzekļiem, un nomierinošiem vannas sāļiem. Mūsu produktiem ir maigas sastāvdaļas, kas novērš ādas kairinājumu un sausumu, un ir pieejami ar dažādiem aromātiem, kas atbilst jūsu noskaņojumam.

Barojoši ķermeņa kopšanas risinājumi

Uzturiet savu ādu veselīgu un mirdzošu ar mūsu visaptverošo ķermeņa kopšanas kolekciju. Mūsu klāstā ir:

  • Mitrinoši losjoni un ķermeņa eļļas
  • Eksfoliējoši skrubji gludai ādai
  • Mērķtiecīgi pretcelulīta krēmi

Ar organiskām sastāvdaļām, piemēram, kokosriekstu eļļu, šī sviestu, un E vitamīnu, mūsu produkti nodrošina ilgstošu mitrināšanu un uzlabotu ādas elastību.

Uzlabota sejas ādas kopšana

Iegūstiet mirdzošu sejas ādu ar mūsu modernāko sejas ādas kopšanas līniju. Mūsu produkti ir pielāgoti dažādiem ādas tipiem un problēmām, tostarp:

  • Maigi attīrošie līdzekļi visiem ādas tipiem
  • Līdzsvarojoši toniki
  • Mērķtiecīgi serumi konkrētām ādas problēmām
  • Barojoši mitrinātāji

Neatkarīgi no tā, vai jums ir taukaina, sausa, vai jutīga, āda, mūsu rūpīgi izstrādātie produkti nodrošina efektīvus rezultātus, nepasliktinot ādas veselību.

Specializētā roku un pēdu kopšana

Pievērsiet savām ekstremitātēm pienācīgu uzmanību ar mūsu specializētajiem roku un pēdu kopšanas līdzekļiem . Mūsu piedāvājumā ir barojoši roku krēmi, atjaunojoši pēdu skrubji, un efektīvi kaulu noņemšanas līdzekļi, lai jūsu rokas un kājas būtu mīkstas un gludas.

Inovatīvi matu kopšanas risinājumi

Iegūstiet veselīgus un skaistus matus ar mūsu inovatīvo matu kopšanas kolekciju. Mūsu klāstā ir:

  • Barojoši šampūni un kondicionieri
  • Dziļi kondicionējošas matu maskas
  • Matu veidošanas līdzekļi visiem matu tipiem

Mūsu prasmīgi izstrādātie produkti veicina spēcīgu matu augšanu, samazina sprogas, un uzlabo spīdumu, lai iegūtu krāšņus un veselīgus matus..

Maiga intīmā kopšana

Uzturiet optimālu intīmo veselību ar mūsu diskrēto un efektīvo intīmās kopšanas kolekciju. Mūsu produkti ietver pH sabalansētus mazgāšanas līdzekļus, maigas salvetes, un nomierinošus krēmus, kuru sastāvā ir tādas maigas sastāvdaļas kā alveja un kumelīte drošai un rūpīgai attīrīšanai.

Visaptveroša mutes dobuma kopšana

Panāciet izcilu mutes dobuma higiēnu ar mūsu plašo mutes dobuma kopšanas produktu klāstu. Mūsu piedāvājumā ir:

  • Zobu pastas ar dabīgām sastāvdaļām
  • Atsvaidzinošas mutes skalojamās maskas
  • Efektīvs zobu diegs

Mūsu produktu sastāvā ir tādas dabīgas sastāvdaļas kā piparmētru eļļa un tējas koka eļļa, Mūsu produkti nodrošina TiB iedarbību, kas nodrošina tīru un veselīgu muti.,

Kāpēc izvēlēties Medpak personīgās higiēnas un skaistumkopšanas līdzekļiem?

Medpak, mēs cenšamies nodrošināt jūs ar augstākās kvalitātes personīgās higiēnas un skaistumkopšanas līdzekļiem. Mūsu piedāvājumā ir:

  • Rūpīgi atlasīti uzticamu zīmolu produkti
  • Izstrādāti no dabīgām un organiskām sastāvdaļām, ja iespējams
  • Piemēroti dažādiem ādas tipiem un problēmām
  • Rūpīgi pārbaudīta kvalitāte un efektivitāte

Izpētiet mūsu plašo Personīgās kopšanas un skaistumkopšanas kolekcija un atklājiet ideālus produktus, kas uzlabos jūsu pašaprūpes rutīnas. No ādas kopšanas pamatprincipiem līdz matu kopšanas inovācijām, Medpak ir viss, kas jums nepieciešams, lai izskatītos un justos vislabāk.

Uzlabojiet savu personīgās higiēnas rutīnas ar Medpak augstākās kvalitātes produktu klāstu. Jūsu ceļš uz starojošu ādu, veselīgiem matiem un vispārēju labsajūtu sākas šeit!

Vannas un dušas pieredze: Atjaunošana un barošana

Uzlabojiet savu vannas vai dušas laiku ar mūsu augstākās kvalitātes vannas un dušas produktu kolekciju. Mūsu piedāvājumā ir ziepes, ķermeņa mazgāšanas līdzekļi, un vannas sāļi, kuru sastāvā ir maigas sastāvdaļas, lai novērstu kairinājumu un sausumu. Izvēlieties no daudzveidīga aromātu klāsta, lai pielāgotos jūsu noskaņojumam, neatkarīgi no tā, vai meklējat nomierinošu lavandas smaržu vai enerģijas pilnu citrusaugļu aromātu.

Essential Body Care: Atjaunojiet un aizsargājiet ādu

Uzturiet savu ādu veselīgu un barotu ar mūsu visaptverošo ķermeņa kopšanas kolekciju. Mūsu produktu klāstā ir losjoni, eļļas, pīlinga skrubji, un pretcelulīta krēmi, kas bagātināti ar organiskām sastāvdaļām, piemēram, kokosriekstu eļļu, šī sviestu, un vitamīnu E. Izbaudiet ilgstošu ādas mitrināšanu un uzlabotu ādas elastību, padarot ādu elastīgu un samtaini gludu.

Uzlabota sejas ādas kopšana: Atklājiet starojošu, veselīgu ādu

Iegūstiet starojošu, veselīgu ādu ar mūsu progresīvo sejas ādas kopšanas līdzekļu klāstu, kurā ietilpst attīrošie līdzekļi, toniki, serumi un mitrinātāji. Mūsu produkti ir pielāgoti dažādiem ādas tipiem un problēmām, un paredzēti taukainai, sausai, vai jutīgai ādai. Rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas nodrošina maigu, bet efektīvu rezultātu, ļaujot jums sasniegt ādas kopšanas mērķus, neapdraudot ādas labsajūtu.

Roku un kāju palutināšana: Palutiniet savas ekstremitātes

Palutiniet savas Rādīt vairāk

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu