Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Vitamīni
  4. Vitamīns B

Vitamīns B

(304 preces)
  • Vitamīns A
  • Vitamīns B
  • Vitamīns C
  • Vitamīns D
  • Vitamīns E
  • Vitamīns K
  • Multivitamīni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Vitaler's Vitamin B1 100 mg (Thiamine) - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B1 100 mg (Thiamine) - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B1 100 mg (Thiamine) - 120 Tablets
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's B1 vitamīns 100 mg - 120 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €6.09
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules Dr Enzmann Vitamin B3 MSE - 180 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitamīns B3 MSE - 180 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €32.19
    Vienības cena€0.18 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BestLab Best B12 - 30 ml BestLab Best B12 - 30 ml BestLab Best B12 - 30 ml

    BestLab

    BestLab Best B12 – 30 ml

    1 review
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€49.30 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Natrol Biotin 10,000 mcg - 100 Tablets
    Izpārdots

    Natrol

    Natrol Biotīns 10 , 000 mcg - 100 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €15.59
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin B3 415 mg - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamīns B3 415 mg – 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €6.69
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE - 120 Capsules

    Mito Pharma

    Dr Enzmann B12 vitamīns MSE - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €49.89
    Vienības cena€0.42 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Vitamin B Complex "100" - 100 Tablets
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Vitamīnu B komplekss „100” – 100 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €32.19
    Vienības cena€0.32 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Końska Dawka MAXI B Complex + Ceylon Cinnamon for Pets - 125 ml
    Izpārdots

    Końska Dawka

    Końska Dawka MAXI B Complex + Ceylon Cinnamon for Pets - 125 ml

    No reviews
    Parastā cena €36.69
    Vienības cena€293.52 /L
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Magnesium + Vitamin B6 - 50 Capsules
    Izpārdots

    Activlab

    Activlab Pharma Magnijs + vitamīns B6 - 50 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €2.89
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Haya Labs Methyl-B12 Vitamin B12 200 mcg, Cherry - 100 Tablets
    Izpārdots

    Haya Labs

    Haya Labs Metil-B12 Vitamīns B12 200 mcg, Ķiršu garša - 100 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €6.19
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Liposol B Complex Folate - 250 ml

    Aliness

    Liposol B komplekss Folāts - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.29
    Vienības cena€85.16 /L
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Pantothenic Acid 500 mg - 100 Capsules Life Extension Pantothenic Acid 500 mg - 100 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Pantotēnskābe 500 mg - 100 kapsulas.

    No reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Pantothenic Acid 500 mg - 250 Capsules
    Izpārdots

    Swanson

    Swanson Pantotēnskābe 500 mg - 250 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €33.69
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nutrend Magneslife Liquid, Orange - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife šķidrums, Orange - 25 ml

    No reviews
    Parastā cena €1.09
    Vienības cena€0.44 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules Solgar Vitamin B6 100 mg - 250 Veg Capsules
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar B6 vitamīns 100 mg - 250 augu kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €25.99
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Olimp Gold Vit B Forte - 60 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold Vit B Forte – 60 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €5.99
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pure Encapsulations Biotin 8 mg - 60 Capsules

    Pure Encapsulations

    Pure Encapsulations Biotīns 8 mg – 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €22.89
    Vienības cena€0.38 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Progress Labs Vitamin B12 1000 mcg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamīns B12 1000 mcg - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BetterYou Vitamin B12 Spray, Apricot - 25 ml

    BetterYou

    BetterYou Vitamīns B12 aerosols, Aprikozes - 25 ml

    No reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€74.76 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Pure Encapsulations B-Complex Plus - 60 Capsules

    Pure Encapsulations

    Pure Encapsulations B-komplekss Plus – 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €41.09
    Vienības cena€0.68 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Liquid Vitamin B12, Strawberry - 59 ml

    Swanson

    Swanson Šķidrais vitamīns B12 , Zemeņu garša - 59 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.69
    Vienības cena€28.29 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Olimp Chela-Mag B6®, Magnesium + Vitamin B6, Orange - 20 Effervescent Tablets Olimp Chela-Mag B6®, Magnesium + Vitamin B6, Orange - 20 Effervescent Tablets Olimp Chela-Mag B6®, Magnesium + Vitamin B6, Orange - 20 Effervescent Tablets
    Izpārdots

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 ®, Magnijs + B6 vitamīns, Apelsīns - 20 putojošas tabletes

    1 review
    Parastā cena €5.59
    Vienības cena€0.28 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Veganicity Pregnancy Essentials - 60 Tablets Veganicity Pregnancy Essentials - 60 Tablets Veganicity Pregnancy Essentials - 60 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Pregnancy Essentials - 60 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €15.09
    Vienības cena€0.25 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Veganicity B25 Complex - 60 Tablets Veganicity B25 Complex - 60 Tablets Veganicity B25 Complex - 60 Tablets

    Veganicity

    Veganicity B25 komplekss - 60 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 12. lapa no 13
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Nākamais

B vitamīni: B grupas vitamīni ir daudzveidīga un daudzpusīga svarīgāko uzturvielu grupa, no kurām katra veic unikālas funkcijas, bet kopā kalpo kā visaptveroša veselības atbalsta sistēma cilvēka organismam.

B grupas vitamīni. Saskaroties ar fiziskām saslimšanām vai garīgās veselības problēmām, B grupas vitamīni bieži kļūst par risinājumu. Tomēr, noteikt konkrēto B grupas vitamīnu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām, var būt sarežģīti.

Galvenā B grupas vitamīnu loma ir pareizas nervu sistēmas funkcijas uzturēšanā, kas ir būtiska garīgajai veselībai. Šie vitamīni pozitīvi ietekmē garastāvokli, mazina nervu spriedzi, un uzlabo kognitīvo darbību. Papildus garīgajai veselībai, B grupas vitamīniem ir būtiska nozīme vielmaiņas procesos, atvieglojot ogļhidrātu uzsūkšanos un glikozes pārvēršanu enerģijā. Tas ietekmē ne tikai garastāvokli, bet arī būtiski ietekmē fizisko izskatu.

B vitamīni: B1 vitamīns

Papildus vispārējām īpašībām, katrs B grupas vitamīns sniedz unikālu labumu organismam un tā funkcijām:

  • B1 vitamīns (tiamīns) : Ietekmē kaulu augšanu un attīstību, atbalsta sirds darbību, un pat palīdz cīnīties ar sliktu dūšu.
  • B2 vitamīns (Riboflavīns) : Darbojas kā skaistumkopšanas eliksīrs, uzlabo ādas, matu, un nagu stāvokli, kā arī stiprina redzi un atbalsta anēmijas ārstēšanu.
  • B3 vitamīns (niacīns) : Labvēlīgi ietekmē seksuālo veselību, piedaloties dzimumhormonu (testosterona (progesterona, un estrogēna, sintēzē), ietekmē insulīna, darbību un atbalsta sarkano asins šūnu veidošanos.
  • B4 vitamīns (holīns) : Regulē lipīdu vielmaiņu, uzlabo muskuļu darbību un elpošanas sistēmas darbību (to novērtē sportisti), un uzlabo atmiņu (to novērtē prāta darbinieki).
  • B5 vitamīns (Pantotēnskābe) : Palīdz novērst matu izkrišanu un sirmšanu, vienlaikus regulējot enerģijas līdzsvaru, un piedāvājot risinājumu tiem, kas meklē gan fitnesa, gan skaistumkopšanas priekšrocības.

B vitamīni: B vitamīnu grupa piedāvā plašu ieguvumu klāstu, kas atbilst gan vīriešu, gan sieviešu vajadzībām un trūkumiem.

. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par seksuālās veselības jautājumiem, novecošanās procesu palēnināšanu, atbalstu ieņemšanai un veselīgai grūtniecībai, vai fiziskā izskata uzlabošanu, B vitamīni sniedz efektīvus risinājumus. Konkrētais nepieciešamais vitamīns ir atkarīgs no individuāliem faktoriem, piemēram, vecuma, veselības problēmām, vai vēlamajām uzlabojumu jomām.

Svarīgi atzīmēt, ka dzimums un vecums neierobežo B vitamīnu lietderību. Galvenais noteicošais faktors uztura bagātinātāju lietošanā ir konkrētā vajadzība vai veselības problēma. Neatkarīgi no vecuma vai dzimuma, B grupas vitamīni var sniegt vērtīgu atbalstu dažādu veselības problēmu un trūkumu gadījumā.

Izvēloties pareizo B grupas vitamīnu uztura bagātinātāju

Apsverot B grupas vitamīnu uztura bagātinātāju, ir ļoti svarīgi noteikt savus konkrētos veselības mērķus vai problēmas. Konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu, lai noteiktu, kuri B grupas vitamīni varētu būt visnoderīgākie jūsu individuālajām vajadzībām. Viņi var palīdzēt izvēlēties piemērotu uztura bagātinātāju un devu, ņemot vērā tādus faktorus kā jūsu uzturs, dzīvesveids, un jebkādi esošie veselības traucējumi.

Atcerieties, ka, lai gan B vitamīni ir būtiski vispārējai veselībai, sabalansēts uzturs, kurā ir daudz pilngraudu, liesas gaļas, olu, pākšaugu, un zaļo lapu dārzeņu, var nodrošināt daudzas no šīm uzturvielām dabiskā veidā. Papildvielām būtu jāpapildina veselīgs dzīvesveids, nevis jāaizstāj veselīgs dzīvesveids.

Izprotot katra B grupas vitamīna unikālo lomu un to, kā tie veicina vispārējo veselību, jūs varat pieņemt pamatotus lēmumus par šo svarīgo uzturvielu iekļaušanu ikdienas rutīnā, atbalstot gan savu fizisko, gan garīgo labsajūtu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu