Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. APLB

APLB

(15 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml

    APLB

    APLB drėkinamasis veido kremas su glutationu ir niacinamidu - 55 ml

    2 reviews
    Parastā cena €12.89
    Vienības cena€23.44 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion - 300 ml

    APLB

    APLB Retinols Vitamīns C Vitamīns E Ķermeņa losjons - 300 ml

    1 review
    Parastā cena €12.89
    Vienības cena€42.97 /L
    Skatīt detaļas
  • APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml APLB Collagen EGF Peptide Body Balm - 300 ml
    Izpārdots

    APLB

    APLB kolagēna EGF peptīda ķermeņa balzams – 300 ml

    1 review
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€29.63 /L
    Skatīt detaļas
  • APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask - 25 ml

    APLB

    APLB glutationo niacinamido lakštinė kaukė - 25 ml

    1 review
    Parastā cena €1.29
    Vienības cena€5.16 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml APLB Glutathione Niacinamide Body Lotion - 300 ml
    Izpārdots

    APLB

    APLB glutationo niacinamido kūno losjonas - 300 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€32.97 /L
    Skatīt detaļas
  • APLB Body Balm with Tranexamic Acid and Niacinamide - 300 ml APLB Body Balm with Tranexamic Acid and Niacinamide - 300 ml
    Izpārdots

    APLB

    APLB ķermeņa balzams ar traneksamīnskābi un niacinamīdu - 300 ml

    1 review
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€29.63 /L
    Skatīt detaļas
  • APLB Glutathione Niacinamide Sunscreen SPF50+ PA++++ - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Sunscreen SPF50+ PA++++ - 40 ml

    APLB

    APLB glutationas niacinamidas S UNS kreenas SPF50+ PA++++ - 40 ml

    1 review
    Parastā cena €10.79
    Vienības cena€26.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml
    15% atlaide

    APLB

    APLB stiprinošs serums ar hialuronskābi un keramīdiem - 40 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €8.40 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€21.00 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml

    APLB

    APLB Kolageno EGF peptidinis veido kremas - 55 ml

    2 reviews
    Parastā cena €14.69
    Vienības cena€26.71 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml APLB Moisturizing Cream with Hyaluronic Acid and Ceramides - 55 ml

    APLB

    APLB mitrinošs krēms ar hialuronskābi un ceramīdiem - 55 ml

    1 review
    Parastā cena €13.29
    Vienības cena€24.16 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml
    Izpārdots

    APLB

    APLB švelnus veido gelis su glutationu ir niacinamidu - 80 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.89
    Vienības cena€16.11 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum - 40 ml

    APLB

    APLB gliutationo niacinamido ampulinis serumas - 40 ml

    No reviews
    Parastā cena €12.69
    Vienības cena€31.73 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml

    APLB

    APLB ķermeņa mazgāšanas līdzeklis ar glutationu un niacinamīdu - 300 ml

    No reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€32.97 /L
    Skatīt detaļas
  • APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml APLB Cream with Salicylic Acid BHA and Arbutin - 55 ml
    25% atlaide

    APLB

    APLB krēms ar salicilskābi BHA un arbutīnu - 55 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €9.96 Parastā cena €13.29
    Vienības cena€18.11 /100ml
    Skatīt detaļas
  • APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml

    APLB

    APLB ampulas serums ar salicilskābi un arbutīnu - 40 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.79
    Vienības cena€36.98 /100ml
    Skatīt detaļas

APLB ir Korejas ādas kopšanas zīmols, kas ir ieguvis uzticamu sekotāju loku, pateicoties savām spēcīgajām, ādu izgaismojošajām formulām, kuru pamatā ir glutationa un niacīnamīda. Koncentrējoties uz redzamu rezultātu sasniegšanu blāvai, nevienmērīgai ādas tonim, APLB rada efektīvus produktus, kas palīdz atklāt skaidrāku, gaišāku ādas toni, izmantojot zinātniski pamatotas aktīvās sastāvdaļas.

APLB izgaismojošā filozofija

APLB ir izveidojis savu reputāciju, izmantojot glutationa izgaismojošo spēku, spēcīgu antioksidantu, kas dabīgi atrodams organismā un kas spēlē galveno lomu ādas skaidrībā. Kombinācijā ar niacīnamīdu, vēl vienu pierādītu izgaismojošu sastāvdaļu, APLB formulējumi darbojas, lai novērstu hiperpigmentāciju, tumšos plankumus, un vispārēju blāvumu. Zīmols paplašina šo pieredzi, iekļaujot citas mērķtiecīgas aktīvās vielas, piemēram, salicilskābi poru kopšanai, hialuronskābi un ceramīdus mitrināšanai, retinolu pretnovecošanās, un traneksamīnskābi spēcīgas krāsas izmaiņas.

APLB produkti Medpak

Medpak, piedāvā APLB visaptverošo sejas un ķermeņa izgaismojošo produktu klāstu. Glutationa niacīnamīda līnija ietver ampulu Serums , Mitrinošs krēms, Maigs sejas gēls, Sejas maska, un S UNScreen SPF50+ pilnīgai sejas izgaismojošai kopšanai. Lai iegūtu mirdzumu visam ķermenim, Glutationa niacīnamīda ķermeņa losjons un ķermeņa skrubja paplašina izgaismojošo iedarbību. Retinola, C vitamīna un E vitamīna ķermeņa losjons nodrošina pretnovecošanās ķermeņa kopšanu, bet traneksamskābes ķermeņa balzams ir paredzēts grūti izdzēšamām ķermeņa krāsas izmaiņām.

Konkrētām ādas problēmām, APLB piedāvā hialuronskābes un keramīdu produktu līniju ar stiprinošu serumu un mitrinošu krēmu barjeras atbalstam. Salicilskābes un arbutīna līnija ietver ampulu serumu un krēmu tiem, kam ir problēmas ar poru aizsprostojumiem un pigmentāciju.

Kāpēc izvēlēties APLB

APLB izceļas ar savu specializēto pieredzi ādas izgaismošanā un vēlmi radīt ķermeņa kopšanas produktus ar tādu pašu aktīvo vielu koncentrāciju, kāda parasti tiek izmantota sejas ādas kopšanai. Zīmols piedāvā pieejamu iespēju sākt nopietnu ādas izgaismošanas rutīnu, ar produktiem, kas nodrošina redzamus rezultātus. Ikvienam, kas vēlas vienmērīgāku, mirdzošāku ādas toni no galvas līdz kājām, APLB piedāvā mērķtiecīgus K-Beauty risinājumus, kas darbojas.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu