
iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu
Par „Bilovit”
Mēs ticam, ka labākās lietas mūsu ikdienas labsajūtai nāk tieši no dabas. Tāpēc tika radīts „Bilovit” — zīmols, ko dibinājuši entuziasti, kuri vēlas dalīties ar pārbaudītiem, dabīgiem produktiem, kuru pamatā ir augu spēks no visas pasaules.
Katram produktam, kas iekļūst mūsu sortimentā, ir jāatbilst vairākiem pamatprincipiem:
-
· 100 % dabīgs ·
___________________bez kompromisiem un bez mākslīgām piedevām.
-
· Tīras sastāvdaļas ·
___________________jūs precīzi zināt, ko izvēlaties.
-
· Augstākā kvalitāte ·
___________________apstiprināta ar GC/MS testēšanu katrai partijai.
-
· Lieliska cena ·
___________________jo kvalitātei nevajadzētu būt privilēģijai.
iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu
-
Bilovit
Bilovit tējas koka ēteriskā eļļa - 10 ml
4 reviewsParastā cena €1.99Vienības cena€1.99 /10ml -
Bilovit
Bilovit lavandas ēteriskā eļļa - 10 ml
4 reviewsParastā cena €2.29Vienības cena€2.29 /10ml -
Bilovit
Bilovit ģerāniju ēteriskā eļļa - 10 ml
4 reviewsParastā cena €4.49Vienības cena€4.49 /10ml -
Bilovit
Bilovit bergamotes ēteriskā eļļa – 10 ml
6 reviewsParastā cena €2.19Vienības cena€2.19 /10ml -
Bilovit
Bilovit apelsīnu ēteriskā eļļa - 10 ml
2 reviewsParastā cena €1.89Vienības cena€1.89 /10ml -
Bilovit
Bilovit kardamona ēteriskā eļļa - 10 ml
No reviewsParastā cena €11.89Vienības cena€11.89 /10ml -
Bilovit
Bilovit citronzāles ēteriskā eļļa - 10 ml
2 reviewsParastā cena €1.79Vienības cena€1.79 /10ml -
Bilovit
Bilovit citronu ēteriskā eļļa - 10 ml
No reviewsParastā cena €1.79Vienības cena€1.79 /10ml -
Bilovit
Bilovit kampara ēteriskā eļļa - 10 ml
No reviewsParastā cena €2.29Vienības cena€2.29 /10ml -
Bilovit
Bilovit priedes ēteriskā eļļa - 10 ml
No reviewsParastā cena €2.19Vienības cena€21.90 /100ml
-
Bilovit
Bilovit Dabiskais Vīraks - Salvija Balta
2 reviewsParastā cena €2.59Vienības cena€7.40 /100g -
Bilovit
Bilovit vīraku komplekts: Baltā salvija + ciedrs + pūķa asinis
2 reviewsParastā cena €11.39Vienības cena -
Bilovit
Bilovit Dabiskās aromātiskās vīraka kociņi Lotos - 40 g
1 reviewIzpārdošanas cena €2.76 Parastā cena €3.69Vienības cena€0.69 /10g -
Bilovit
Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g
2 reviewsParastā cena €39.39Vienības cena€39.39 /kg -
Bilovit
Bilovit dabiskais vīraks - Pūķa asinis
No reviewsParastā cena €2.99Vienības cena€99.67 /kg -
Bilovit
Bilovit 8 dabīgo vīraka kociņu komplekts
No reviewsIzpārdošanas cena €19.93 Parastā cena €22.19Vienības cena -
Bilovit
Bilovit Dabiskās aromātiskās smaržīgās vīraka nūjiņas Jasmīns - 40 g
No reviewsIzpārdošanas cena €2.76 Parastā cena €3.69Vienības cena€0.69 /10g -
Bilovit
Bilovit dabiskie viraki - Yerba Santa
No reviewsParastā cena €2.99Vienības cena€119.60 /kg -
-
Bilovit
Bilovit Dabiskās aromātiskās vīraka kociņi Herbal - 40 g
No reviewsIzpārdošanas cena €2.76 Parastā cena €3.69Vienības cena€0.69 /10g
Papildus ēteriskajām eļļām mēs piedāvājam arī:
iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu
-
Bilovit
Bilovit nebulizatora komplekts + ēterisko eļļu komplekts Piedzīvojuma sākums
1 reviewParastā cena €53.39Vienības cena -
Bilovit
Bilovit ēterisko eļļu komplekts - Piedzīvojuma sākums
No reviewsParastā cena €12.59Vienības cena€20.98 /100ml -
Bilovit
Bilovit Ēterisko eļļu komplekts nomierinošām ēteriskajām eļļām - 3 gab.
7 reviewsParastā cena €10.49Vienības cena€34.97 /100ml -
Bilovit
Bilovit ēterisko eļļu nebulizatora komplekts + 5 ēteriskās eļļas
18 reviewsParastā cena €55.59Vienības cena -
Bilovit
Bilovit ēterisko eļļu komplekts - Citrusaugļu spēks
1 reviewParastā cena €12.29Vienības cena€20.48 /100ml -
Bilovit
Bilovit ēterisko eļļu komplekts - Kaislības aromāts
No reviewsIzpārdošanas cena €15.37 Parastā cena €20.49Vienības cena€25.62 /100ml



iAI
Šīs sadaļas attēli ir ģenerēti ar mākslīgo intelektu