Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(202 preces)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Beta karotīns 3, 8 mg, pilieni - 30 ml

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €5.62 Parastā cena €7.49
    Vienības cena€1.87 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules Vitaler's Milk Thistle 350 mg - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Piena dadzis 350 mg - 60 kapsulas

    3 reviews
    Izpārdošanas cena €7.49 Parastā cena €9.99
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Šeikeris ar sietiņu, Zils - 500 ml + 150 ml

    1 review
    Parastā cena €2.99
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece Vitaler's Pillbox, Blue - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pillbox, Zils - 1 gab.

    3 reviews
    Parastā cena €1.39
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Amigdalīns (Vitamīns B17) 4 mg - 120 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €9.29
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules Vitaler's Nattokinase 100 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Nattokināze 100 mg - 60 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €11.29
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules Vitaler's Turkesterone - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Turkesterons - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €23.19
    Vienības cena€0.39 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Citronu-laima - 500 g

    1 review
    Parastā cena €12.39
    Vienības cena€24.78 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Artemisinin 500 mg - 60 Capsules
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Artemisinīns 500 mg - 60 kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets Vitaler's Caffeine 200 mg - 120 Tablets
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Kofeīns 200 mg - 120 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, St RAW ogas - 250 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.23 Parastā cena €6.99
    Vienības cena€20.92 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules Vitaler's Vital Mushrooms, 6 Mushroom Extracts - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €12.79
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Monolaurin 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Monolaurīns 500 mg - 60 kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €6.99
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Baikalina 300 mg - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Baikalīna 300 mg - 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €6.22 Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Šitake 400 mg - 60 kapsulas

    1 review
    Izpārdošanas cena €5.46 Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chaga Mushroom 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Gasseri with FOS (Probiotic) - 60 Capsules
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Lactobacillus Gasseri ar FOS (Probiotika) - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €9.79
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kalcijs 120 mg + D3 vitamīns - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €7.49
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    Izpārdots
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's A + E vitamīns 800 mcg, pilieni - 30 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €6.59 Parastā cena €8.79
    Vienības cena€2.20 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Ķirši - 250 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.23 Parastā cena €6.99
    Vienības cena€20.92 /kg
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules Vitaler's Ursolic Acid - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Ursolskābe - 60 kapsulas

    3 reviews
    Izpārdošanas cena €10.26 Parastā cena €13.69
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Dong Quai (Chinese Angelica) 500 mg - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Dong Quai 500 mg - 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €4.48 Parastā cena €5.99
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 Capsules
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Wild Yam 500 mg - 60 kapsulas

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €6.22 Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules Vitaler's Ginseng Complex - 60 Capsules
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's žeņšeņa komplekss - 60 kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €9.99
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 4. lapa no 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 9
  • Nākamais

Vitaler's ir Medpak pašas poļu uztura bagātinātāju zīmols, kas piedāvā vitamīnus , minerālvielas , ārstnieciskās sēnes , un omega-3 eļļas. Ar rūpīgi izstrādātām formulām par pieejamām cenām , Vitaler's piedāvā kvalitatīvus uztura bagātinātājus, kas ir izdevīgi veselības apzinīgiem patērētājiem visā Eiropā.

Kvalitatīvi poļu uztura bagātinātāji

Vitaler's tika radīti, lai piedāvātu augstas kvalitātes uztura bagātinātājus bez nevajadzīgas uzcenojuma. Zīmols koncentrējas uz efektīvām formulām, izmantojot labi pētītas sastāvdaļas optimālās formās ,, padarot ikdienas uztura bagātinātāju lietošanu pieejamu ikvienam. Katrs produkts atspoguļo Medpak apņemšanos nodrošināt uzticamu kvalitāti par godīgām cenām.

Vitaler's Produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam Vitaler's plašu klāstu. Vitamīni ietver D3 dažādās koncentrācijās pilienu un kapsulu veidā , ADEK kombinācijas pieaugušajiem un bērniem , K2 MK-7 , metilēts B komplekss , vitamīns C ar rozes augļiem , un atsevišķi B vitamīni ērtajā pilienu formātā. Minerālvielas ietver magniju ar B6 , cinka pikolinātu , selēnu , jodu , un kāliju — pieejamas kapsulās vai šķidrā veidā pilienu formā elastīgai devu lietošanai.

Medicīnisko sēņu klāstā ir cordyceps , lauvas grīva , reishi , chaga , maitake , un shiitake ,, kā arī kombinēts Vital Mushrooms maisījums. Augu ekstrakti ietver ashwagandha , kurkumīnu , piena dadzis , maca , un zāģpalmu. Norvēģu mencu aknu eļļa nodrošina omega-3 taukskābes dažādās garšās, tostarp Junior versijā bērniem. Melatonīna produkti veicina veselīgu miegu.

Kāpēc izvēlēties Vitaler's

Vitaler's piedāvā rūpīgi izstrādātus poļu uztura bagātinātājus ar kvalitatīvām formulām par pieejamām cenām. Šis zīmols nodrošina konsekventu uztura bagātinātāju lietošanu visiem budžetiem. Tiem, kas meklē uzticamus ikdienas uztura bagātinātājus , kas piedāvā labu vērtību , Vitaler's nodrošina uzticamu poļu kvalitāti.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu