Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Minerālvielas
  4. Selēns

Selēns

(35 preces)
  • Hroms
  • Kalcijs
  • Jods
  • Dzelzs
  • Magnijs
  • Kālijs
  • Selēns
  • Silicijs
  • Cinks
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Vitaler's Chelated Zinc 15 mg + Organic Selenium 200 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Chelated Zinc 15 mg + Organic Selenium 200 mcg, drops - 30 ml
    Izpārdots

    Vitaler's

    Vitaler's Helatēts cinks 15 mg + organiskais selēns 200 mcg, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€2.16 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Selēns + B12 vitamīns - 300 ml

    No reviews
    Parastā cena €18.29
    Vienības cena€60.97 /L
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Se-Methyl L-Selenocysteine 200 mcg - 90 Capsules Life Extension Se-Methyl L-Selenocysteine 200 mcg - 90 Capsules
    20% atlaide

    Life Extension

    Life Extension Se-metil-L-selenocisteīns 200 mcg - 90 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €11.09 Parastā cena €13.89
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Selenium 200 mcg - 50 Tablets
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Selēns 200 mcg - 50 tabletes

    1 review
    Parastā cena €17.69
    Vienības cena€0.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Toda Heart Of Gold Formula - 120 ml
    10% atlaide

    TODA

    Toda Heart Of Gold Formula - 120 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €104.48 Parastā cena €116.09
    Vienības cena€870.67 /L
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets Dr Enzmann Selenium MSE - 120 Tablets
    Izpārdots

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selēns MSE - 120 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €35.69
    Vienības cena€0.30 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Selenium L-Selenomethionine 100 mcg - 300 Capsules

    Swanson

    Swanson Selēns L-selenometionīns 100 mcg – 300 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Toda Heart Of Gold Formula - 60 ml
    Izpārdots

    TODA

    Toda Heart Of Gold Formula - 60 ml

    No reviews
    Parastā cena €75.79
    Vienības cena€1,263.17 /L
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules
    Izpārdots

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €33.19
    Vienības cena€0.55 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 Capsules
    15% atlaide

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Selemit MSE 200 mcg - 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €27.19 Parastā cena €31.99
    Vienības cena€0.45 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Selenium 200 mcg - 60 Capsules Aura Herbals Selenium 200 mcg - 60 Capsules
    15% atlaide

    Aura Herbals

    Aura Herbals Selēns 200 mcg – 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €5.24 Parastā cena €6.19
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 2. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Selēns: Selēns ir svarīgs mikroelements optimālai veselībai

Selēns ir būtisks mikroelements, kuram, neraugoties uz nelielo nepieciešamo devu, ir izšķiroša nozīme daudzās organisma funkcijās. Šis spēcīgais mikroelements var lepoties ar iespaidīgām antioksidantu īpašībām, atbalsta vairogdziedzera vielmaiņu, un var palīdzēt novērst sirds un asinsvadu saslimšanas. Izpētīsim selēna nozīmi un tā plašo ietekmi uz cilvēka veselību.

Selēna nozīme organismā

Nesenie pētījumi arvien vairāk uzsver selēna būtisko nozīmi vispārējās veselības uzturēšanā un dažādu slimību novēršanā. Lai gan selēns tiek uzglabāts visā organismā, bet vislielākā tā koncentrācija ir vairogdziedzerī, organisma pieprasījums pēc šī elementa krājumi ievērojami pārsniedz tā uzglabāšanas iespējas. Tas uzsver nepieciešamību regulāri lietot uzturā vai lietot uztura bagātinātājus.

Selēns ir īpaši svarīgs pareizai vairogdziedzera darbībai. Tam ir būtiska loma vairogdziedzera hormonu, kas ietekmē gandrīz visas ķermeņa šūnas, veidošanā un vielmaiņā. Selēna trūkums var nopietni ietekmēt vairogdziedzera darbību, un, iespējams, izraisīt autoimūnu iekaisumu un hipotireozi.

Selēna labvēlīgā ietekme uz veselību

Selēna ietekme uz veselību ir daudzpusīga:

  • spēcīgs antioksidants: Selēns efektīvi cīnās pret oksidatīvo stresu, kas saistīts ar hroniskām slimībām, neitralizējot brīvos radikāļus.
  • Imūnsistēmas stiprinātājs: Tas stiprina imūnsistēmas reakciju, nodrošinot aizsardzību pret infekcijām. Zems selēna līmenis var pasliktināt T limfocītu un citu imūnšūnu darbību.
  • Sirds veselība: pietiekams selēna patēriņš var samazināt iekaisuma marķierus, kas ir galvenais sirds slimību riska faktors.
  • Kognitīvās funkcijas: Selēns var uzlabot kognitīvās funkcijas, jo īpaši gados vecākiem cilvēkiem.
  • Vīriešu auglība: Selēna un cinka sinerģija

Selēna un cinka sinerģija

Selēns un cinks darbojas sinerģiski kā antioksidanti, , aizsargājot DNS no reaktīvajām skābekļa formām un novēršot veselu šūnu bojājumus. Šo kombināciju bieži izmanto medicīniskās ārstēšanas, metodēs, jo īpaši vēža terapijā.

Selēna trūkuma atpazīšana

Selēna trūkums ir pārsteidzoši izplatīts un var izpausties dažādos veidos:

  • Hronisks nogurums
  • Garastāvokļa pasliktināšanās un nervozitāte
  • Smagos gadījumos depresīvi stāvokļi
  • Paaugstināts sirds un asinsvadu slimību risks
  • Vairogdziedzera disfunkcija
  • Atkārtotas infekcijas
  • Auglības problēmas

Dabiskie selēna avoti

Selēns dabiski sastopams augsnē un ūdenī, un nonāk dažādos pārtikas produktos. Tomēr selēna saturs var ievērojami atšķirties atkarībā no augsnes apstākļiem. Labi uztura avoti ir šādi:

  • Rieksti un sēklas (īpaši Brazīlijas rieksti, saulespuķu sēklas, un valrieksti)
  • Austeres un citas jūras veltes
  • Zivis (paltuss, tuncis, sardīnes, menca, siļķe)
  • Olas
  • Vistas gaļa
  • Gaļas orgāni (jo īpaši nieres))

Ir vērts atzīmēt, ka selēns no pārtikas uzsūcas ar 55-60%. Tomēr, šis elements ir trausls un pārtikas pārstrādes laikā var viegli noārdīties.

Selēna uzņemšanas optimizēšana

Lai palielinātu selēna uzņemšanas ieguvumus:

  • Lai selēns uzsūktos optimāli, to lietojiet no rīta tukšā dūšā.
  • Ņemiet vērā, ka dažas uzturvielas, piemēram, šķiedrvielas un C vitamīns, (var traucēt selēna uzsūkšanos.
  • Apsveriet iespēju lietot selēnu kopā ar E vitamīnu, kas var uzlabot tā biopieejamību.
  • Vienmēr ievērojiet ieteiktās devas, jo pārmērīga selēna uzņemšana var kaitēt.

Secinājums: Selēns ir spēcīgs mikroelements ar tālejošu ietekmi uz cilvēka veselību.

Selēns ir spēcīgs mikroelements ar tālejošu ietekmi uz cilvēka veselību. No vairogdziedzera darbības līdz imūnsistēmas stiprināšanai un aizsardzībai pret oksidatīvo stresu, selēnam ir būtiska nozīme vispārējās labsajūtas uzturēšanā. Vai nu ar sabalansētu uzturu, kas bagāts ar selēnu saturošiem pārtikas produktiem, vai ar rūpīgu uztura bagātinātāju, nodrošināšanu, pietiekama selēna uzņemšana ir svarīgs solis ceļā uz optimālu veselību.

Izpētiet mūsu augstas kvalitātes selēna uztura bagātinātāju klāstu Medpak, lai atbalstītu savus veselības mērķus. Neaizmirstiet konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu pirms jebkura jauna uztura bagātinātāju režīma, uzsākšanas, īpaši, ja jums jau ir veselības traucējumi vai lietojat medikamentus.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu