Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Izpārdošana

Izpārdošana

(1263 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit D3 + K2 vitamīns - 90 tabletes

    35 reviews
    Izpārdošanas cena €2.96 Parastā cena €3.29
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% atlaide

    OstroVit

    Ostrovit Berberīns 500 mg - 90 tabletes

    46 reviews
    Izpārdošanas cena €6.20 Parastā cena €6.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 kapsulas

    28 reviews
    Izpārdošanas cena €5.84 Parastā cena €6.49
    Vienības cena€0.06 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Nātrija butirāts - 90 kapsulas

    32 reviews
    Izpārdošanas cena €7.46 Parastā cena €8.29
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit C vitamīns 1000 mg - 90 tabletes

    15 reviews
    Izpārdošanas cena €3.86 Parastā cena €4.29
    Vienības cena€0.04 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Magnija citrāts 400 mg + B6 - 90 tabletes

    17 reviews
    Izpārdošanas cena €4.22 Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonīns 1 mg - 180 tabletes

    10 reviews
    Izpārdošanas cena €3.68 Parastā cena €4.09
    Vienības cena€0.02 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Eritritrīts, dabīgs - 1000 g

    31 reviews
    Izpārdošanas cena €9.35 Parastā cena €10.39
    Vienības cena€9.35 /kg
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Kapsulas

    12 reviews
    Izpārdošanas cena €6.20 Parastā cena €6.89
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 kapsulas

    10 reviews
    Izpārdošanas cena €8.90 Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Jūras kolagēns + hialuronskābe un C vitamīns - 90 tabletes

    14 reviews
    Izpārdošanas cena €6.56 Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Cinka pikolināts - 150 tabletes

    9 reviews
    Izpārdošanas cena €4.49 Parastā cena €4.99
    Vienības cena€0.03 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 kapsulas

    21 reviews
    Izpārdošanas cena €11.96 Parastā cena €13.29
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamīns D3 + K2 + kalcijs - 90 tabletes

    11 reviews
    Izpārdošanas cena €6.11 Parastā cena €6.79
    Vienības cena€0.07 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% atlaide

    Ostrovit

    Ostrovit Taurīna pulveris - 300 g

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €5.84 Parastā cena €6.49
    Vienības cena€19.47 /kg
    Skatīt detaļas
  • Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml Bilovit Anti-Mosquito Essential Oil - 10 ml
    25% atlaide

    Bilovit

    Bilovit pretodu ēteriskā eļļa – 10 ml

    8 reviews
    Izpārdošanas cena €1.71 Parastā cena €2.29
    Vienības cena€1.71 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% atlaide

    Pharmovit

    Pharmovit Kolagēns 12 000 Max - 30x30 ml

    15 reviews
    Izpārdošanas cena €50.75 Parastā cena €56.39
    Vienības cena€1.69 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • PharmoVit Beetroot 10% Nitrates - 90 Capsules
    10% atlaide

    Pharmovit

    Pharmovit Bietes 10% nitrāti - 90 kapsulas

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €9.89 Parastā cena €10.99
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% atlaide

    Progress Labs

    Progress Labs Alfa liposkābe (ALA) 600 mg - 120 kapsulas

    11 reviews
    Izpārdošanas cena €24.79 Parastā cena €27.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% atlaide

    Pharmovit

    Pharmovit Kolagēns 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €19.79 Parastā cena €21.99
    Vienības cena€39.58 /L
    Skatīt detaļas
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% atlaide

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Izpārdošanas cena €20.24 Parastā cena €22.49
    Vienības cena€40.48 /L
    Skatīt detaļas
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% atlaide

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Bietes - 12 gabaliņi

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €18.99 Parastā cena €19.99
    Vienības cena€1.58 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% atlaide

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Izpārdošanas cena €28.04 Parastā cena €31.19
    Vienības cena€62.31 /kg
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 53
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 53
  • Nākamais

Atklājiet lieliskus piedāvājumus rūpīgi atlasītiem uztura bagātinātājiem, vitamīniem un labsajūtas produktiem mūsu izpārdošanas kolekcijā. Medpak mēs ticam, ka kvalitātei nav jābūt dārgai. Tāpēc mēs regulāri piedāvājam īpašas atlaides uzticamiem produktiem no starptautiski atzītiem zīmoliem, padarot jūsu ceļu uz labāku veselību pieejamāku.

Kvalitatīvi labsajūtas produkti par pazeminātām cenām

Mūsu izpārdošanas sadaļā ir mainīgs uztura bagātinātāju un veselības produktu klāsts, kas atbilst mūsu augstajiem kvalitātes un efektivitātes standartiem. No būtiskiem vitamīniem un minerālvielām līdz specializētām formulām enerģijai, imunitātei un vispārējai labsajūtai – jūs atradīsiet produktus, kas atbalsta jūsu veselības mērķus, nenoslogojot budžetu. Katrs šīs kolekcijas produkts ir no zīmoliem, kuriem mēs uzticamies, tostarp NOW Foods, Solgar, Nordic Naturals un daudziem citiem.

Ko atradīsiet mūsu izpārdošanas kolekcijā

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties papildināt ikdienas nepieciešamību krājumus vai izmēģināt kaut ko jaunu, mūsu atlaižu klāsts piedāvā lieliskas iespējas. Pārlūkojiet vitamīnus un uztura bagātinātājus, kas atbalsta dažādus veselības aspektus, no imūnās funkcijas līdz kognitīvajiem rādītājiem. Jūs varētu arī atklāt produktus kaulu un locītavu atbalstam, gremošanas labsajūtai vai dabiskai enerģijai. Sortiments regulāri mainās, tāpēc ir vērts bieži ielūkoties, lai atrastu jaunus piedāvājumus.

Iepērcieties gudri, palieciet veseli

Rūpēm par savu veselību nevajadzētu būt greznībai. Mūsu izpārdošanas kolekcija atvieglo piekļuvi nepieciešamajiem uztura bagātinātājiem un labsajūtas produktiem par jums piemērotām cenām. Ar ātru piegādi Eiropā un plašu starptautisku zīmolu klāstu Medpak nogādā uzticamus veselības risinājumus tieši līdz jūsu durvīm. Izpētiet mūsu pilno uz veselību orientēto uztura bagātinātāju klāstu un atrodiet atbalstu, ko jūsu ķermenis ir pelnījis.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu