Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Medi-Peel

Medi-Peel

(49 preces)
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread kakla krēms – 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.19
    Vienības cena€191.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    No reviews
    Parastā cena €17.39
    Vienības cena€69.56 /L
    Skatīt detaļas
  • Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 gab.

    No reviews
    Parastā cena €18.69
    Vienības cena€0.31 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 gabaliņi

    No reviews
    Parastā cena €16.79
    Vienības cena€0.28 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum ar glutationu - 30 ml

    1 review
    Parastā cena €24.39
    Vienības cena€81.30 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml
    20% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml

    1 review
    Izpārdošanas cena €16.95 Parastā cena €21.19
    Vienības cena€33.90 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro – 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €21.59
    Vienības cena€215.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptīds 9 apjoma palielināšanas viss vienā esencē - 100 ml

    No reviews
    Parastā cena €35.19
    Vienības cena€351.90 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox krēms - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.69
    Vienības cena€39.38 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €32.99
    Vienības cena€65.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml
    15% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €31.28 Parastā cena €36.89
    Vienības cena€62.56 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X krēms – 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.69
    Vienības cena€489.67 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml
    5% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot pilienu gēla krēms – 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €26.61 Parastā cena €28.09
    Vienības cena€532.20 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    No reviews
    Parastā cena €32.79
    Vienības cena€46.84 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Izpārdots
    15% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold reģenerējošs krēms ar koloidālo zeltu un gliemežu mucīnu – 50 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €33.14 Parastā cena €38.99
    Vienības cena€66.28 /100g
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot acu krēms – 40 ml

    No reviews
    Parastā cena €19.29
    Vienības cena€482.25 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml
    20% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot acu krēms – 15 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €24.19 Parastā cena €30.29
    Vienības cena€1,612.67 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml
    10% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €28.34 Parastā cena €31.49
    Vienības cena€28.34 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K zelta reģenerējošs krēms ar kolloidālo zeltu un gliemežu gļotām - 50 g

    No reviews
    Parastā cena €38.39
    Vienības cena€76.78 /100g
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml
    5% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum ar mikroadatiņām - 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €29.92 Parastā cena €31.49
    Vienības cena€59.84 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g
    15% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow lūpu nakts maska – 11 g

    No reviews
    Izpārdošanas cena €14.84 Parastā cena €17.49
    Vienības cena€14.84 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Izpārdots

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X krēms – 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €15.79
    Vienības cena€526.33 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner ar retinolu un kolagēnu - 150 ml

    No reviews
    Parastā cena €20.39
    Vienības cena€135.93 /L
    Skatīt detaļas
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml
    25% atlaide

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €25.49 Parastā cena €33.99
    Vienības cena€50.98 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 2. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

Medi-Peel ir Korejas ādas kopšanas zīmols, kas apvieno Derma toloģisko zinātni ar K-Beauty inovācijām. Ar peptīdu bagātām formulām, kas vērstas uz novecošanās novēršanu , ādas nostiepšanu , un atjaunošanu , Medi-Peel piedāvā klīniski efektīvu ādas kopšanu, kas apvieno profesionālus ārstnieciskos līdzekļus un mājas aprūpi.

Klīniskas K-Beauty inovācijas

Medi-Peel iedvesmojas no estētiskās medicīnas ,, pārnesot profesionālo ārstēšanas principus efektīvā ikdienas ādas kopšanā. Zīmols koncentrējas uz peptīdu kompleksiem, kas bieži vien satur deviņus vai vairāk peptīdus vienā formulā, un ar nopietnām formulām risina redzamās novecošanās pazīmes. Šī mediestētiskā pieeja piesaista tos, kas meklē rezultātu orientētu ādas kopšanu, kas pārsniedz pamata rutīnas.

Medi-Peel produkti Medpak

Medpak , mēs piedāvājam Medi-Peel uzlaboto ādas kopšanas produktu klāstu. Galvenā Peptide 9 līnija ietver Volume Tox krēmus , Bio Tox tonikus , universālas esences , acu krēmus , un saules aizsardzības līdzekļus. Bor-Tox produkti nodrošina liftinga un nostiepjošu efektu ar botoksa līdzīgiem peptīdiem. Acu kopšanai paredzēti hidroģela plāksteri, kas piesātināti ar hialuronskābi , rožu peptīdu , un cica sastāvdaļām, kā arī speciāli acu serumi un krēmi. Kakla kopšanai paredzēts Premium Naite Thread Cream un stick formāts. Golden Camellia līnija papildināta ar luksusa augu izcelsmes aktīvajām vielām. Phyto Cica-Nol serumi izceļas ar mikroadatu tehnoloģiju. Papildu produkti ietver retinola kolagēna tonikus , kombucha preparātus , izgaismojošus gēlus , nakts krēmus , un profesionāla līmeņa pīlinga maskas.

Kāpēc izvēlēties Medi-Peel

Medi-Peel piedāvā Korejas klīniskās ādas kopšanas produktus ar daudzpeptīdu kompleksiem un mediestētiskām formulām. Zīmols efektīvi apvieno profesionālos un mājas ārstnieciskos līdzekļus. Tiem, kas meklē nopietnu pretnovecošanās K-Beauty ar zinātnisku pamatojumu , Medi-Peel piedāvā klīnisku izvēli.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu