Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Minerālvielas
  4. Dzelzs

Dzelzs

(27 preces)
  • Hroms
  • Kalcijs
  • Jods
  • Dzelzs
  • Magnijs
  • Kālijs
  • Selēns
  • Silicijs
  • Cinks
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Dzelzs MicroFerr 25 mg - 100 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €11.69
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 Vegetable Capsules

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 augu kapsulas

    6 reviews
    Parastā cena €18.49
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Dzelzs 18 mg - 120 augu kapsulas

    3 reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Dzelzs komplekss - 100 tabletes

    6 reviews
    Parastā cena €10.49
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ferradrop - Šķidrā dzelzs + folskābe - 500 ml

    4 reviews
    Parastā cena €7.69
    Vienības cena€15.38 /L
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Organiskā dzelzs 30 mg - 60 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €6.09
    Vienības cena€0.10 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Doctor's Best High Absorption Iron with Ferrochel 27 mg - 120 Tablets
    5% atlaide

    Doctor's Best

    Doctor's Best Augstas uzsūkšanās dzelzs ar ferroheli 27 mg - 120 tabletes

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €13.86 Parastā cena €14.59
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Dzelzs 3 formas ar C vitamīnu - 60 kapsulas

    4 reviews
    Parastā cena €8.19
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Iron Citrate 25 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Dzelzs citrāts 25 mg - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €4.89
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife šķidrais dzelzs, dabīgo ogu garšas - 118 ml

    1 review
    Parastā cena €18.19
    Vienības cena€154.15 /L
    Skatīt detaļas
  • Swanson Albion Ferrochel Iron 18 mg - 180 Capsules

    Swanson

    Swanson Albion Ferrochel dzelzs 18 mg - 180 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €8.89
    Vienības cena€0.05 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Iron Complex 27 mg - 100 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Dzelzs komplekss 27 mg - 100 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €13.39
    Vienības cena€0.13 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 180 Vegetable Capsules
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg ASV - 180 augu kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €29.29
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g
    10% atlaide

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Liposomālā dzelzs, pulveris - 64 g

    2 reviews
    Izpārdošanas cena €18.81 Parastā cena €20.99
    Vienības cena€29.39 /100g
    Skatīt detaļas
  • Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets

    Salvum

    Protego Feminovit Iron - 30 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €4.59
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% atlaide

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €33.35 Parastā cena €37.09
    Vienības cena€0.56 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Dzelzs fumarats 18 mg - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €4.69
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 90 Vegetable Capsules
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg US – 90 veģetāras kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €12.49
    Vienības cena€0.14 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Iron Liquid - 237 ml

    Now Foods

    Now Foods Dzelzs šķidrums - 237 ml

    3 reviews
    Parastā cena €16.59
    Vienības cena€70.00 /L
    Skatīt detaļas
  • Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Helatēta dzelzs 24 mg - 90 tabletes

    No reviews
    Parastā cena €9.79
    Vienības cena€0.11 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals FerraCaps Dzelzs 30 mg – 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €9.89
    Vienības cena€0.16 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Formeds Powder Ferr C - 43,2 g

    Formeds

    Formeds pulveris Ferr C - 43,2 g

    No reviews
    Parastā cena €6.49
    Vienības cena€1.50 par 10 vienumiem
    Skatīt detaļas
  • Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules

    Vitalized

    Vitalized Iron+ 15 mg - 90 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €25.89
    Vienības cena€0.29 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 2
  • 1
  • 2
  • Nākamais

Izpratne par dzelzs vitāli svarīgo nozīmi organismā

Dzelzs ir būtiska minerālviela, kurai ir izšķiroša nozīme daudzu organisma funkciju nodrošināšanā. Neraugoties uz dzelzs nozīmi, dzelzs trūkums joprojām ir viens no visizplatītākajiem barības vielu trūkumiem visā pasaulē. Šajā rakstā aplūkota dzelzs nozīme organismā, dzelzs trūkuma cēloņi un simptomi, un kā nodrošināt pietiekamu šī svarīgā elementa daudzumu.

Dzelzs fundamentālā nozīme

Cilvēka organismā ir aptuveni 4 grami dzelzs, kas veido 0,005% no ķermeņa svara. Lai gan dzelzs ir katrā šūnā, tā visvairāk koncentrēta hemoglobīnā un mioglobīnā, kas ir ļoti svarīgi cilvēka vielmaiņai. Hemoglobīns transportē skābekli no plaušām uz ķermeņa audiem, savukārt mioglobīns nodrošina skābekli muskuļos. Dzelzs atbalsta arī imūnsistēmas darbību un vispārējo organisma efektivitāti, kam ir būtiska nozīme gan fiziskajā, gan garīgajā darbspējā.

Dzelzs uzsūkšanās un ietekmējošie faktori

Dzelzs uzsūkšanās galvenokārt notiek divpadsmitpirkstu zarnā, no kurienes tā ar asinīm tiek transportēta uz ķermeņa šūnām. Tomēr dzelzij, ir salīdzinoši zema biopieejamība, ko vēl vairāk var ietekmēt vairāki faktori:

  • Dzelzs avots: Hēmdzelzs no dzīvnieku izcelsmes produktiem uzsūcas vieglāk nekā nehēmdzelzs no augu izcelsmes pārtikas produktiem.
  • Uztura sastāvdaļas: Dažas vielas, piemēram, fitāti un kalcijs, var kavēt dzelzs uzsūkšanos.
  • Gremošanas sistēmas veselība: Tādas slimības kā zarnu iekaisuma slimības var samazināt dzelzs uzsūkšanos.
  • Zāles un uztura bagātinātāji: Dažas no tām var traucēt dzelzs uzsūkšanos.
  • Uzsūkšanās veicinātāji: C vitamīns un citas vielas var uzlabot dzelzs uzsūkšanos.

Dzelzs trūkuma atpazīšana: Dzelzs deficīts parasti attīstās pakāpeniski, progresējot trīs posmos:

  1. Dzelzs rezervju izsīkšana
  2. Samazināta eritrocītu apgāde ar dzelzi, bet hemoglobīna līmenis asinīs saglabājas normāls
  3. Dzelzs deficīta sākums, kad dzelzs deficīts kļūst ievērojams

Biežākie dzelzs deficīta simptomi:

  • Pastāvīgs nogurums
  • Elpas trūkums (elpas trūkums)
  • Reibonis un galvassāpes
  • Bāla āda
  • Samazinātas kognitīvās funkcijas

Dzelzs papildinājumi: Dzelzs piedevas ir lielisks veids, kā efektīvi novērst trūkumus uzturā.

Dzelzs piedevas ir lielisks veids, kā novērst trūkumus uzturā. Atbilstošs dzelzs daudzums ir ļoti svarīgs daudzām organisma funkcijām, tostarp skābekļa transportam, uzkrāšanai, un izmantošanai, kā arī elektronu pārnesei. Dzelzs piedevas var atbalstīt imūnsistēmas darbību, un uzlabot gan fizisko, gan garīgo veiktspēju.

Dzelzs ietekme uz enerģiju un sirds veselību

Dzelzs trūkums var būtiski ietekmēt enerģijas izmantošanas efektivitāti organismā. Tas var izraisīt aritmijas, sirdsdarbības samazināšanos, un pat sirds paplašināšanos. Daži pētnieki ir arī minējuši iespējamo saikni starp dzelzs trūkumu un fibromialģiju, kam raksturīgas hroniskas muskuļu un locītavu sāpes.

Dzelzs grūtniecības laikā: Grūtniecības laikā nepieciešamība pēc dzelzs dubultojas, jo palielinās asins daudzums un augļa attīstības vajadzības.

Grūtniecības laikā nepieciešamība pēc dzelzs dubultojas, jo palielinās asins daudzums un augļa attīstības vajadzības. Dzelzs ir nepieciešama hemoglobīna ražošanai, kas transportē skābekli uz mazuļa orgāniem un audiem. Dzelzs trūkums grūtniecības laikā var izraisīt nopietnas komplikācijas, tostarp priekšlaicīgas dzemdības, zemu dzimšanas svaru un pēcdzemdību depresiju.

Dzelzs bērniem:

Lai gan bērni piedzimst ar dzelzs rezervēm, lai uzturētu atbilstošu tās līmeni augšanai un attīstībai, ir ļoti svarīgi pastāvīgi lietot dzelzi. Dzelzs trūkums bērnībā var izraisīt kognitīvo spēju pasliktināšanos, ADHD, un citas attīstības problēmas, kas uzsver, cik svarīgi ir nodrošināt pietiekamu dzelzs uzņemšanu šajos attīstības gados.

Dzelzs avoti uzturā

Dzelzs pārtikas produktos ir divās formās:

  • Hēmdzelzs: Hēmdzelzs ir atrodams dzīvnieku izcelsmes produktos, piemēram, sarkanajā gaļā, austerēs, un zivīs, un organisms to viegli uzsūc.
  • Nehemdzelzs: Šāda viela ir bagātinātos pārtikas produktos un augu izcelsmes avotos, piemēram, pupiņās, spinātos, lēcās, riekstos un žāvētos augļos. Šai formai ir zemāka biopieejamība, un tās uzsūkšanās prasa vairāk pūļu.

Lai nodrošinātu pietiekamu dzelzs uzņemšanu, ieteicams uzturā iekļaut abu veidu dzelzs.

Dzelzs līmeņa kontrole

Regulāras asins analīzes ir visefektīvākais veids, kā noteikt dzelzs trūkumu, pirms attīstās anēmija. Dzelzs koncentrācijas serumā atsauces vērtības atšķiras atkarībā no vecuma un dzimuma. Veselības speciālisti iesaka veikt ikgadējas, pārbaudes, vēlams, kā daļu no visaptverošas veselības pārbaudes, lai agrīni atklātu un novērstu deficītu.

Secinājums: Dzelzs izmantošana optimālai veselībai

Dzelzs ir ļoti svarīga uzturviela, kurai ir izšķiroša nozīme daudzās organisma funkcijās, sākot no skābekļa transporta līdz enerģijas ražošanai.. Atbilstoša dzelzs līmeņa uzturēšana ir būtiska vispārējai veselībai, jo īpaši grūtniecības un bērnības laikā. Izprotot dzelzs nozīmi, atpazīstot tās trūkuma simptomus, un iekļaujot uzturā ar dzelzi bagātus pārtikas produktus vai uztura bagātinātājus, jūs varat atbalstīt optimālu sava organisma darbību un novērst ar dzelzi saistītas veselības problēmas.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu