Beauty of Joseon
Beauty of Joseon žeņšeņa attīrošā eļļa - 210 ml
Parastā cena €15.79Vienības cena€75.19 /LBeauty of Joseon
Beauty of Joseon Glow atjaunojošs rīsu pieniņš - 150 ml
Parastā cena €14.19Vienības cena€94.60 /LK-SECRET
KSECRET Seoul 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng - 30 ml
Parastā cena €14.79Vienības cena€49.30 /100mlCos De BAHA
Cos De BAHA serums RS retinols 2,5 - 30 ml
Parastā cena €11.49Vienības cena€38.30 /100mlBeauty of Joseon
Beauty of Joseon serums ar rīsu un alfa-albutīnu Glow Deep - 30 ml
Parastā cena €13.19Vienības cena€43.97 /100mlBioFresh
Rose of Bulgaria Rožu atjaunojošais serums B-Effect - 40 ml
Parastā cena €13.49Vienības cena€33.73 /100mlMedi-Peel
Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml
Izpārdošanas cena €17.94 Parastā cena €21.19Vienības cena€179.40 /LMixsoon
Mixsoon Ledus ūdens hialuronskābes serums - 300 ml
Parastā cena €17.79Vienības cena€59.30 /LMedicube
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml
Parastā cena €22.19Vienības cena€73.97 /100mlSKIN1004
SKIN1004 Madagaskara Centella Probio-Cica intensīvā ampula - 95 ml
Parastā cena €23.49Vienības cena€24.73 /100mlCos De BAHA
Cos De BAHA A5 Azelaīnskābes 5% serums - 30 ml
Parastā cena €10.89Vienības cena€363.00 /LThe Ordinary
The Ordinary Niacinamide 10% + cinka 1% - 30 ml
Parastā cena €8.89Vienības cena€29.63 /100mlDr.Althea
Dr. Althea Aqua Marine dziļi mitrinošs serums - 30 ml
Parastā cena €14.79Vienības cena€49.30 /100mlVT Cosmetics
VT Cosmetics Reedle Shot liftinga serums - 30 ml
Parastā cena €21.69Vienības cena€72.30 /100mlCos De BAHA
Cos De BAHA VA C vitamīns 15% askorbīnskābe - 30 ml
Parastā cena €11.69Vienības cena€38.97 /100mlMa:nyo
Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml
Izpārdošanas cena €18.71 Parastā cena €19.69Vienības cena€93.55 /LiUNIK
SVNIK Beta glikāns Power Moisture Serum - 50 ml
Parastā cena €24.49Vienības cena€48.98 /100mlCos De BAHA
Cos De BAHA NZ Niacinamide 20 Zinc PCA 4 serums - 30 ml
Parastā cena €12.79Vienības cena€42.63 /100mlIt's Skin
It's Skin Hialuronskābes mitrinošā emulsija+ - 150 ml
Parastā cena €9.49Vienības cena€6.33 /100ml