Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Vitamīni un uztura bagātinātāji
  3. Vitamīni
  4. Vitamīns E

Vitamīns E

(50 preces)
  • Vitamīns A
  • Vitamīns B
  • Vitamīns C
  • Vitamīns D
  • Vitamīns E
  • Vitamīns K
  • Multivitamīni
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's E vitamīns 12 mg, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €4.11 Parastā cena €5.49
    Vienības cena€1.37 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Activlab DODA D'eau Mega Skin - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab DODA D'eau Mega Skin - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €14.89
    Vienības cena€0.25 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin E Liquid - 30 ml Now Foods Vitamin E Liquid - 30 ml Now Foods Vitamin E Liquid - 30 ml
    Izpārdots

    Now Foods

    Now Foods E vitamīna šķidrums - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €10.39
    Vienības cena€34.63 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Solgar Vitamin Dry E with Yeast Free Selenium - 100 Capsules
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar E sausais vitamīns ar selēnu bez rauga - 100 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €23.89
    Vienības cena€0.24 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin E-Oil, drops - 30 ml Now Foods Vitamin E-Oil, drops - 30 ml Now Foods Vitamin E-Oil, drops - 30 ml

    Now Foods

    Now Foods E vitamīna eļļa, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Parastā cena €16.19
    Vienības cena€53.97 /100ml
    Skatīt detaļas
  • Swanson Vitamin E 1000 IU - 250 Capsules
    Izpārdots

    Swanson

    Swanson E vitamīns 1000 SV - 250 kapsulas

    2 reviews
    Parastā cena €54.99
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamīna ADEK pilieni, - 30 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €8.62 Parastā cena €11.49
    Vienības cena€2.87 /10ml
    Skatīt detaļas
  • PharmoVit K2 + D3-Vit 4000 IU Oil Active - 30 ml
    Izpārdots
    10% atlaide

    Pharmovit

    Pharmovit K2 + D3-Vit 4000 SV Oil Active - 30 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €12.14 Parastā cena €13.49
    Vienības cena€40.47 /100ml
    Skatīt detaļas
  • MyVitamins Essential Omega-3 - 90 Capsules
    Izpārdots

    Myprotein

    MyVita minūtes Essential Omega-3 - 90 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €7.29
    Vienības cena€0.08 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Super Vitamin E 268 mg - 90 Softgels Life Extension Super Vitamin E 268 mg - 90 Softgels

    Life Extension

    Life Extension Super E vitamīns 268 mg - 90 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €27.59
    Vienības cena€0.31 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml
    25% atlaide

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin ADEK Junior, pilieni - 30 ml

    No reviews
    Izpārdošanas cena €7.49 Parastā cena €9.99
    Vienības cena€2.50 /10ml
    Skatīt detaļas
  • Healthy Origins Vitamin E 400 IU - 180 Softgels Healthy Origins Vitamin E 400 IU - 180 Softgels Healthy Origins Vitamin E 400 IU - 180 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins E vitamīns 400 SV - 180 mīkstās kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €30.59
    Vienības cena€0.17 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Gamma E Complex - 120 Capsules Now Foods Gamma E Complex - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Gamma E komplekss - 120 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €30.49
    Vienības cena€0.51 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Life Extension Super Absorbable Tocotrienols - 60 Capsules Life Extension Super Absorbable Tocotrienols - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Superabsorbējamie tokotrienoli - 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €27.89
    Vienības cena€0.46 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Now Foods Vitamin E-400 + Selenium 100 mcg - 100 Capsules Now Foods Vitamin E-400 + Selenium 100 mcg - 100 Capsules Now Foods Vitamin E-400 + Selenium 100 mcg - 100 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Vitamīns E-400 + selēns 100 mcg - 100 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €20.29
    Vienības cena€0.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Activlab Pharma Omega 3 FORTE with Vitamin E - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Omega 3 FORTE ar E vitamīnu – 60 kapsulas

    1 review
    Parastā cena €13.99
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Doctor's Best Vitamin E Tocotrienols 50 mg - 60 Capsules Doctor's Best Vitamin E Tocotrienols 50 mg - 60 Capsules Doctor's Best Vitamin E Tocotrienols 50 mg - 60 Capsules
    Izpārdots

    Doctor's Best

    Doctor's Best E vitamīna tokotrienoli 50 mg - 60 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €28.39
    Vienības cena€0.47 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • NOW Foods Vitamin E 1000 IU with Mixed Tocopherols - 50 Softgels NOW Foods Vitamin E 1000 IU with Mixed Tocopherols - 50 Softgels

    Now Foods

    NOW Foods E vitamīns 1000 IU ar jauktiem tokoferoliem – 50 mīkstās kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €23.89
    Vienības cena€0.48 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Veganicity Vitamin E400 - 30 Capsules Veganicity Vitamin E400 - 30 Capsules Veganicity Vitamin E400 - 30 Capsules Veganicity Vitamin E400 - 30 Capsules

    Veganicity

    Veganicity E400 vitamīns - 30 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €10.49
    Vienības cena€0.35 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Vitamin E 268 mg (400 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg (400 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg (400 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg (400 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels Solgar Vitamin E 268 mg (400 IU) (d-Alpha Tocopherol) - 100 Softgels
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar E vitamīns 268 mg (400 SV) (d-alfa tokoferols) - 100 mīkstās kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €20.79
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Swanson Full Spectrum Complete E with Tocotrienols - 60 Capsules
    5% atlaide

    Swanson

    Swanson Full Spectrum Complete E ar tokotrienoliem - 60 kapsulas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €36.92 Parastā cena €38.89
    Vienības cena€0.62 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Aura Herbals Vitamin E 200 IU Forte MCT Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin E 200 IU Forte MCT Drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals E vitamīns 200 IU Forte MCT pilieni – 50 ml

    No reviews
    Parastā cena €14.89
    Vienības cena
    Skatīt detaļas
  • Peak Omega-3 - 400 Capsules
    Izpārdots

    Peak

    Peak Omega-3 - 400 kapsulas

    No reviews
    Parastā cena €46.49
    Vienības cena€0.12 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Solgar Vitamin E 134 mg (200 IU) - 100 Softgels
    Izpārdots

    Solgar

    Solgar E vitamīns 134 mg (200 SV) - 100 mīkstās tabletes

    No reviews
    Parastā cena €15.09
    Vienības cena€0.15 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 2. lapa no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nākamais

E vitamīns: Jaunības eliksīrs vispārējai veselībai un labsajūtai

E vitamīns, bieži dēvēts par jaunības eliksīru, , ir slavens ar savām spēcīgajām antioksidantu īpašībām. Šai būtiskajai uzturvielai ir izšķiroša nozīme šūnu, audu, un orgānu, integritātes saglabāšanā, palīdzot organismam uzturēt homeostāzi dažādos bioloģiskos procesos. Daudzi klīniskie pētījumi ir apstiprinājuši E vitamīna daudzpusīgās priekšrocības vispārējā organisma līdzsvara uzturēšanā. Izpētīsim šīs vitāli svarīgās uzturvielas galvenos aspektus.

E vitamīna raksturojums un avoti

E vitamīns ir kopīgs apzīmējums ķīmisko savienojumu grupai ar līdzīgu fizioloģisko darbību. Tas pieder tokohromanola grupai, kurā ietilpst tokoferoli (, no kuriem vissvarīgākais ir alfa-tokoferols), un tokotrienoli.

Kā viens no retajiem taukos šķīstošajiem vitamīniem, E vitamīns organismā neuzkrājas ievērojamā daudzumā. Tā vietā, tas saglabājas salīdzinoši īsu, laiku, un 60-70% līdz 70% savienojuma izdalās katru dienu. Šī straujā aprite liecina, ka organisms cenšas uzturēt nemainīgu un atbilstošu līmeni, pamatojoties uz tā pašreizējām vajadzībām.

Regulāra E vitamīna, nodrošināšana ir ļoti svarīga, taču tā var būt sarežģīta, jo tas ir jutīgs pret skābekļa un karstuma izraisītu noārdīšanos. TiB ility. Tāpēc, vislabāk E vitamīnu meklēt pārtikas produktos, kas nav termiski jāapstrādā. Bagāti E vitamīna avoti ir šādi:

  • Sēklas un rieksti
  • Kviešu dīgļi
  • Zaļie lapu dārzeņi (, piem., spināti)
  • avokado
  • sarkanie pipari
  • mango
  • augu eļļas (rapšu, saulespuķu, un olīveļļa,)
  • Zivis
  • Pilngraudu graudi

E vitamīna īpašības un iedarbība uz organismu

E vitamīns ir spēcīgs antioksidants , kas aktīvi darbojas, lai novērstu novecošanās procesus. Tas efektīvi aizsargā organismu pret vides ietekmi, konservantiem, un dažādām kaitīgām vielām no pārtikas produktiem. Dažas no galvenajām priekšrocībām:

  • Asinsvadu stiprināšana un elastības palielināšana
  • Atbalsts muskuļu slimību ārstēšanā
  • Aizsardzība pret cerebrovaskulārām slimībām (, piemēram, insultu, subarahnoidālo asinsizplūdumu, aneirismu)
  • Aizsardzība pret sirds un asinsvadu slimībām (, piemēram, asinsvadu asinsizplūdumu (., hipertensija, koronārā sirds slimība, sirds mazspēja)
  • Pozitīva ietekme uz tādām veselības problēmām kā ateroskleroze, fibrozes audu slimības, amiotrofiskā laterālā skleroze, un neirodeģeneratīvās slimības, (Parkinsona slimība, Alcheimera slimība, AVED)

E vitamīns un auglība

E vitamīnam ir izšķiroša nozīme normālu reproduktīvo orgānu funkciju uzturēšanā sievietēm, un tam ir būtiska nozīme ieņemšanas un grūtniecības laikā. Vīriešiem, ilgstošs trūkums var izraisīt samazinātu gonadotropīnu sekrēciju, kā rezultātā samazinās libido, erektilo disfunkcija, mainās ejakulāta tilpums, notiek spermatozoīdu deģenerācija un neauglība.

E vitamīns ādai un matiem

E vitamīna ietekme uz ādas un matu veselību ir būtiska. Kā spēcīgs antioksidants, tas bieži tiek izmantots kā galvenā sastāvdaļa pretnovecošanās un ādas kopšanas līdzekļos. Lai gūtu maksimālu labumu, ieteicams nodrošināt pietiekamu E vitamīna iekšēju uzņemšanu līdztekus lokālai lietošanai. Ieguvumi:

  • Uzlabota epidermas un dermas struktūra, gludums un elastība,
  • Barošana, aizsardzība, un ādas atjaunošanās
  • Samazināts iekaisums un pietūkums
  • Uzlabota krāsas izmaiņu un rētu dzīšana
  • Uzlabots kopējais galvas ādas un matu stāvoklis

E vitamīna trūkums: E vitamīna uzsūkšanās ir atkarīga ne tikai no uztura, bet arī no dažādiem citiem faktoriem. Deficīts var rasties nepietiekamas žults veidošanās dēļ vai dažu slimību, tostarp holestāzes, (, celiakijas, tauku malabsorbcijas, un gremošanas sistēmas darbības traucējumu,) rezultātā. E vitamīna trūkuma simptomi ir šādi: hronisks vājums

  • hronisks vājums
  • pazemināta imunitāte (atkārtotas infekcijas))
  • muskuļu un locītavu sāpes
  • Asinsvadu sieniņu trauslums
  • Enerģijas trūkums un apātija
  • Ādas izmaiņas (keratoze, sausums)

IlgstošaIlgstošs deficīts var izraisīt nopietnus neiroloģiskus traucējumus un deģeneratīvus procesus smadzenēs, kas ar vecumu pastiprinās. Ikdienas nepieciešamā E vitamīna daudzums var ievērojami uzlabot organisma funkcijas, samazināt slimību risku, un atbalstīt dažādu slimību dziedināšanas procesus.

Ņemot vērā tā plašās priekšrocības un būtisko nozīmi vispārējās veselības uzturēšanā, pietiekamas E vitamīna devas nodrošināšanai vajadzētu būt prioritātei ikviena uztura plānā. Gan ar sabalansētu uzturu, kas bagāts ar E vitamīna avotiem, gan ar atbilstošu uztura bagātinātāju, Šis jaunības eliksīrs var būtiski uzlabot jūsu veselību un ilgmūžību.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu