Pāriet uz saturu

Grūti atrodami zīmoli vienā veikalā

Zīmoli, kurus jūsu valstī ir grūti atrast, – visi vienā veikalā

Palīdzība un kontakti
  • Latvija (EUR €)
Medpak
Konts Grozs
  • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Vitamīni & Uztura bagātinātāji
    • Aminoskābes
      • L-Arginīns
      • L-Karnitīns
      • L-Karnozīns
      • L-Citrulīns
      • L-Glutations
      • L-Glutamīns
      • L-Lizīns
      • L-Prolīns
      • L-Teanīns
      • L-Triptofāns
      • L-Tirozīns
      • N-Acetil cisteīns (NAC)
    • Antioksidanti
      • Alfa-liponskābe
      • Astaksantīns
      • Koferments Q10 (CoQ10)
      • Luteīns un zeaksantīns
      • Kvercetīns
      • Resveratrols
    • Augi
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberīns
      • Cascara Sagrada
      • Kaķa nags (Uñade Gato)
      • Kurkumīns un kurkuma
      • Pienenes sakne
      • Velna nags
      • Ehināceja
      • Ķiploks
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Rīgāns
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Pundur palma
      • Sarkanais āboliņš
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerālvielas
      • Hroms
      • Kalcijs
      • Jods
      • Dzelzs
      • Magnijs
      • Kālijs
      • Selēns
      • Silicijs
      • Cinks
    • Vitamīni
      • Vitamīns A
      • Vitamīns B
      • Vitamīns C
      • Vitamīns D
      • Vitamīns E
      • Vitamīns K
      • Multivitamīni
    • Zivju eļļa un omega taukskābes (EPA, DHA)
    • Kolagēns
    • Probiotikas
    • Melatonīns
    • Zaļie produkti un superprodukti
  • Veselības mērķi
    • Veselības mērķi
    • Smadzenes un kognitīvās funkcijas
    • Kauli, locītavas un skrimšļi
    • Sirds un asinsvadu sistēma
    • Detokss un organisma attīrīšana
    • Gremošanas sistēma
    • Enerģija
    • Acis un redze
    • Mati, āda un nagi
    • Imūnsistēma
    • Nieres un urīnceļi
    • Elpošanas sistēma
    • Miegs
    • Svara samazināšana
    • Vīriešu veselība
    • Sieviešu veselība
    Visas preces: Veselības mērķi →
  • Sports
    • Sports
    • Ogļhidrāti

      Ogļhidrāti

      Visas preces: Ogļhidrāti →
      • Carbo
      • Enerģijas geli
      • Izotoniskie dzērieni
    • Kreatīns

      Kreatīns

      Visas preces: Kreatīns →
      • Kreatīna malāts
      • Kreatīns monohidrāts
    • Pirms treniņa

      Pirms treniņa

      Visas preces: Pirms treniņa →
      • Pirms treniņa stimulatori
      • Pirms treniņa pumpa
      • Pirms treniņa šāvieni
      • Stimulatori
    • Olbaltumvielu pulveris

      Olbaltumvielu pulveris

      Visas preces: Olbaltumvielu pulveris →
      • Augu olbaltumvielas
      • Sūkalu olbaltumvielu maisījumi
      • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC)
      • Sūkalu olbaltumvielu izolāts (WPI)
    • Svara palielināšana

      Svara palielināšana

      Visas preces: Svara palielināšana →
      • Svara palielinātāji
    • Tauku dedzinātāji
    • Atjaunošanās
    • Testosterona palielinātāji
    Visas preces: Sports →
  • Skaistums
    • Skaistums
    • Vanna un duša
      • Vannas piederumi
      • Vannas bumbas un sāļi
      • Ķermeņa skrubji
      • Dušas geli
      • Ziepes
    • Ķermeņa kosmētika
      • Dezodoranti un antiperspiranti
      • Losjons, sviests, krēmi un ķermeņa eļļas
    • Sejas kosmētika
      • Acu krēmi
      • Sejas krēmi
      • Sejas skābes, eļļas un serumi
      • Sejas tīrīšana
      • Hidrolāti, miglas un toniķi
      • Maskas un māls
    • Rokas un kājas
      • Pēdas kārpu, sabiezējumu un hallux ārstēšana
      • Kāju aprūpe
      • Roku aprūpe
    • Matu kosmētika
      • Kondicionieri
      • Matu krāsošana
      • Matu maskas
      • Matu eļļas, serumi un spreji
      • Šampūni
    • Intīmā higiēna
      • Geli un ziepes
      • Higiēniskās salvetes, ikdienas salvetes, tamponi
    • Mutes aprūpe
      • Mutes skalojamie
      • Zobu birstes
      • Zobu pastas
      • Rezerves birstītes
    • Saules aizsardzība
      • Saules krēmi, losjons
  • Kosmētika
    • Kosmētika
    • Sejas grims
      • BB un CC krēmi
      • Toni
      • Kūšveida tonis
      • Cits sejas grims
    • Lūpu grims
      • Lūpu krāsas
      • Lūpu tonizatori un spīdumi
      • Lūpu kopšana
    • Acu grims
      • Tušas
    • Grims un aksesuāri
  • Māmiņa un mazulis
    • Māmiņa un mazulis
    • Grūtniecība un maternitāte

      Grūtniecība un maternitāte

      Visas preces: Grūtniecība un maternitāte →
      • Grūtniecības plānošana un testi
      • Kopšana grūtniecības laikā
      • Veselība grūtniecības laikā
      • Zīdīšana
      • Ādas un ķermeņa kopšana
    • Bērnu barošana

      Bērnu barošana

      Visas preces: Bērnu barošana →
      • Pudeļu knupīši
      • Pudelītes
      • Krūzītes
      • Barošanas piederumi
      • Pārtikas uzglabāšana
    • Bērnu veselība
    • Bērnu higiēna
    • Bērnu uzturs
    • Māneklīši
    Visas preces: Māmiņa un mazulis →
  • Mājas
    • Mājas
    • Aromterapija
      • Difuzori un aerosoli
      • Ēterisko eļļu komplekti
      • Atsevišķas ēteriskās eļļas
      • Smaržīgās eļļas
      • Kvēpināmās nūjiņas
    • Dzirdes aizsardzība
      • Dzirdes aizsargi
      • Ausu aizbāžņu piederumi
      • Ausu aizbāžņi
    • Mājas aprūpe un tīrīšana
      • Vannasistabas tīrīšanas līdzekļi
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuves tīrīšanas līdzekļi
      • Veļas mazgāšanas līdzekļi
      • Universālie tīrīšanas līdzekļi
      • Smakas neitralizētāji
    • Aizsardzība pret insektiem un ērcēm
      • Elektroniskie ērču atbaidītāji
      • Insektu atbaidītāji
    • Mājdzīvnieki
      • Mājdzīvnieku piederumi
      • Mājdzīvnieku barība un gardumi
      • Mājdzīvnieku aprūpe un higiēna
      • Mājdzīvnieku uztura bagātinātāji
      • Aizsardzība pret ērcēm un blusām
    • Pirts piederumi
      • Pirts ēteriskā eļļa
      • Pirts instrumenti un aprīkojums
    • Ūdens filtrēšana un pudeles
      • Ūdens pudeles
      • Ūdens filtri
  • Veselība
    • Veselība
    • Veselīgs uzturs

      Veselīgs uzturs

      Visas preces: Veselīgs uzturs →
      • Dzērieni un maisījumi
      • Brokastis un graudaugi
      • Kafija un tēja
      • Eļļas un etiķi
      • Veselīgi dzērieni un sulas
      • Veselīgas uzkodas
      • Garšaugi un garšvielas
      • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
      • Riekstu sviesti
      • Makaroni un nūdeles
      • Mērces un garšvielas
      • Sporta uzturs
      • Cukura aizstājēji
      • Visas preces: Veselīgs uzturs →
    • Intīmā veselība

      Intīmā veselība

      Visas preces: Intīmā veselība →
      • Prezervatīvi
      • Lubrikanti un intīmā kopšana
      • Pieaugušo labsajūtas produkti
    • Medicīnas preces un testi
    Visas preces: Veselība →
  • Zīmoli
    • Zīmoli
    • Mūsu zīmoli
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populārie zīmoli
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Jaunie zīmoli
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Visas preces: Zīmoli →

    Zīmoli

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Izpārdošana
  • Imūnsēzona
  1. Sākumlapa
  2. Veselība
  3. Veselīgs uzturs
  4. Kafija un tēja

Kafija un tēja

(114 preces)
  • Dzērieni un maisījumi
  • Brokastis un graudaugi
  • Kafija un tēja
  • Eļļas un etiķi
  • Veselīgi dzērieni un sulas
  • Veselīgas uzkodas
  • Garšaugi un garšvielas
  • Ievārījumi, medus un saldie krēmi
  • Riekstu sviesti
  • Makaroni un nūdeles
  • Mērces un garšvielas
  • Sporta uzturs
  • Cukura aizstājēji
  • Most relevant
  • Bestseleri
  • Alfabētiski, A–Z
  • Alfabētiski, Z–A
  • Cena, no zemākās
  • Cena, no augstākās
  • Datums, no vecākā
  • Datums, no jaunākā
Skatīt kā

  • vitamīni, minerālvielas, probiotikas un ādas kopšana rudenī






    Skatīt tagad
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% atlaide

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Izpārdošanas cena €28.04 Parastā cena €31.19
    Vienības cena€62.31 /kg
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Ashwagandha Balance - 17 Sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Ashwagandha Balance – 17 maisiņi

    3 reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • BeKeto Instant Coffee Mushroom, French Vanilla - 250 g BeKeto Instant Coffee Mushroom, French Vanilla - 250 g
    Izpārdots

    BeKeto

    BeKeto Tirpi kava Mushroom, French Vanilla - 250 g

    6 reviews
    Parastā cena €16.29
    Vienības cena€65.16 /kg
    Skatīt detaļas
  • Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    3 reviews
    Parastā cena €21.29
    Vienības cena€11.83 /100g
    Skatīt detaļas
  • BeKeto Instant Coffee Brain Fuel, French Vanilla - 250 g BeKeto Instant Coffee Brain Fuel, French Vanilla - 250 g
    Izpārdots

    BeKeto

    BeKeto Šķīstošā kafija Brain Fuel, Franču vaniļa - 250 g

    1 review
    Parastā cena €16.19
    Vienības cena€64.76 /kg
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Women's Balance - 17 sachets Yogi Tea Women's Balance - 17 sachets
    Izpārdots
    12% atlaide

    Yogi Tea

    Yogi Tea Balance sievietēm - 17 paciņas

    1 review
    Izpārdošanas cena €3.17 Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Ingvers, apelsīns - 17 maisiņi

    3 reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Detox - 17 maisiņi

    2 reviews
    Parastā cena €3.49
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Pirms gulētiešanas - 17 maisiņi

    2 reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Labas nakts - 17 paciņas

    3 reviews
    Parastā cena €3.39
    Vienības cena€0.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 pacini

    2 reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Kurkuma Chai - 17 maisiņi

    2 reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 250 g
    Izpārdots

    Nanga

    Nanga vērmeles savvaļas grieztie augi - 250 g

    2 reviews
    Parastā cena €5.79
    Vienības cena€23.16 /kg
    Skatīt detaļas
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 100 g

    Nanga

    Nanga Vērmeļu savvaļas augs - 100 g

    2 reviews
    Parastā cena €2.79
    Vienības cena€27.90 /kg
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Immune Support - 17 sachets Yogi Tea Immune Support - 17 sachets
    5% atlaide

    Yogi Tea

    Yogi Tea Imūnsistēmas atbalsts - 17 paciņas

    No reviews
    Izpārdošanas cena €3.41 Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.20 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Himalaya Ingvera tēja - 17 paciņi

    1 review
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Alkaline Herbs Dandelion, Nettle, Lavender - 17 Sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Sārmainas zālītes pienene, nātre, lavanda - 17 paciņas.

    3 reviews
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Morning Energy - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Rīta enerģija - 17 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €3.79
    Vienības cena€0.22 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Men's Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Tēja vīriešiem - 17 paciņas

    1 review
    Parastā cena €3.19
    Vienības cena€0.19 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Berry Vanilla - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea ogu vaniļas - 17 paciņi

    1 review
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Apotheke Bio Tea for Children for Calming - 20 Sachets

    Apotheke

    Apotheke Bioloģiska tēja bērniem nomierināšanai - 20 paciņas

    No reviews
    Parastā cena €1.89
    Vienības cena€0.09 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Šokolādes tēja ar kakao - 17 paciņas

    3 reviews
    Parastā cena €3.89
    Vienības cena€0.23 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets
    Izpārdots

    Yogi Tea

    Yogi Tea Stomach Ease - 17 maisiņi

    1 review
    Parastā cena €3.59
    Vienības cena€0.21 par gabalu
    Skatīt detaļas
  • Iepriekšējais
  • 1. lapa no 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Nākamais

Kafija un tēja ir kas vairāk nekā tikai dzērieni tās iemieso rituālus, kas ir gadsimtiem un kultūrām raksturīgas komforta un labsajūtas tradīcijas. Medpak, mēs godinām šo bagāto mantojumu, piedāvājot rūpīgi atlasītas kafijas, tējas, un kakao produktus, kas ikdienas dzeršanas mirkļus pārvērš par veselības un baudas iespējām. Mūsu kolekcijā ir gan īpašas arabikas kafijas, gan funkcionāli zāļu maisījumi un tīri kakao pulveri, katrs izvēlēts, ņemot vērā kvalitāti un labvēlīgo ietekmi uz veselību. Jau vairāk nekā 10 gadus mēs apkalpojam klientus Vācijā, Lietuvā, Nīderlandē, Itālijā, Slovākijā, Slovākijā un Apvienotajā Karalistē, un Apvienotajā Karalistē, un saprotam, ka ideāla kafija dažādiem cilvēkiem nozīmē dažādas lietas, tāpēc mūsu daudzveidīgā izvēle ir piemērota ikvienai vēlmei un labsajūtas mērķim.

Kvalitatīvas kafijas māksla un zinātne

Mūsdienu kafijas izpratne sniedzas daudz tālāk par vienkāršu kofeīna piegādi, ietverot izcelsmes stāstus, apstrādes metodes, un labvēlīgo ietekmi uz veselību, ko novērtē prasīgi patērētāji. Mūsu īpašo kafiju klāstā ir 100% arabikas šķirnes, kas pazīstamas ar savu izcilo garšu un zemāku skābuma līmeni salīdzinājumā ar robusta šķirnēm. Šīs augstākās kvalitātes kafijas pupiņas tiek rūpīgi grauzdētas, lai saglabātu labvēlīgos savienojumus, tostarp hlorogēnskābes, spēcīgus antioksidantus, kas veicina vielmaiņu veselību un nodrošina pretiekaisuma iedarbību papildus kofeīna enerģētiskajai iedarbībai.

Funkcionālie kafijas maisījumi ir inovācija kafijas un tējas kategorijā, apvienojot tradicionālo kafijas baudījumu ar papildu labsajūtas ieguvumiem. Tādi produkti kā Chi-Cafe ietver adaptogēnus, minerālvielas, un augu ekstraktus, kas papildina kafijas dabiskās īpašības. Šie uzlabotie preparāti atbalsta ilgstošu enerģiju bez nervozitātes, veicina prāta skaidrību, un sniedz papildu uzturvērtības priekšrocības, kas pārvērš jūsu rīta rituālu par visaptverošu labsajūtas praksi. Šo funkcionālo kafiju arvien pieaugošā popularitāte atspoguļo augošo izpratni par to, kā ikdienas dzērieni var aktīvi atbalstīt veselības mērķu sasniegšanu.

Zāļu tējas mērķtiecīgai labsajūtai

Zāļu tēju terapeitiskais potenciāls ir atzīts dažādās kultūrās jau tūkstošiem gadu, un mūsdienu zinātne turpina apstiprināt tradicionālo gudrību par augu izcelsmes dziedināšanu.. Mūsu zāļu tēju klāstā ir rūpīgi izstrādāti maisījumi, kas palīdz risināt konkrētas veselības problēmas. Miegu veicinošās tējas apvieno tādus nomierinošus garšaugus kā kumelītes, pasifloru, un baldriānu, lai veicinātu dabisku atpūtu bez rīta miegainības. Gremošanas tējas satur ingveru, piparmētru un fenheli, lai nomierinātu kuņģa diskomfortu un veicinātu veselīgu gremošanu pēc ēšanas.

Sieviešu veselības tējas ietver garšaugus, kas tradicionāli tiek izmantoti hormonālā līdzsvara nodrošināšanai, bet bērnu tējas ir maigas un bezkofeīna tējas, kas piemērotas augošam organismam.. Katrs mūsu kafijas un tēju kolekcijas maisījums tiek rūpīgi sastādīts, lai nodrošinātu gan efektivitāti, gan patīkamu garšu, apzinoties, ka vislabvēlīgākā tēja ir tā, kuru jums patiešām patiks dzert regulāri. Iepriekš porcionētu paciņu ērtums nodrošina konsekventu dozēšanu, vienlaikus saglabājot maigo garšaugu svaigumu un iedarbīgumu.

Zaļā tēja un Matcha Excellence

Zaļā tēja ieņem īpašu vietu kafijas un tējas kategorijā, piedāvājot unikālas priekšrocības, ko nodrošina tās minimālā apstrāde un augsts antioksidantu saturs. Mūsu piedāvājumā ir tradicionālās zaļās tējas un augstākās kvalitātes matcha pulveris, kas ir zaļās tējas uztura virsotne. Matcha audzēšanas ēnā procesā koncentrējas hlorofils un aminoskābes, jo īpaši L-theanīns, kas veicina mierīgu modrību bez trauksmes, kas dažkārt saistīta ar kafijas lietošanu.. Tāpēc matcha ir ideāla izvēle ilgstošai uzmanības koncentrēšanai darba vai mācību laikā.

Matcha pagatavošanas rituāls ikdienas rutīnai piešķir apzinīgumu, savukārt tās daudzpusība sniedzas tālāk par tradicionālo tējas pagatavošanu. Mūsdienu pielietojums ietver matcha latte, kokteiļu piedevas, un pat kulinārijas pielietojumu veselīgai cepšanai. Šī pielāgojamība, apvienojumā ar izcilu uzturvielu blīvumu, izskaidro matcha augošo popularitāti starp patērētājiem, kas domā par veselību un meklē alternatīvas kafijai un tējai.

Kakao pulveris: trešais karsto dzērienu pīlārs

Kakao pulveris ir pelnījis atzinību līdzās kafijai un tējai kā veselīgs karsto dzērienu variants. Mūsu piedāvātajā kakao izlasē uzsvars tiek likts uz produktiem ar augstu kakao saturu un minimālu apstrādi, saglabājot labvēlīgos flavonoīdus, kas veicina sirds un asinsvadu veselību un kognitīvās funkcijas. Atšķirībā no stipri saldinātiem šokolādes dzērieniem, kvalitatīvs kakao pulveris ļauj kontrolēt cukura saturu, vienlaikus nodrošinot bagātīgu šokolādes garšu un iespaidīgas uzturvērtības, tostarp magnija, dzelzs, un garastāvokli veicinošus savienojumus.

Uz fitnesu orientēti kakao produkti piedāvā papildu priekšrocības aktīviem cilvēkiem. Uzlabotais sastāvs var ietvert pievienotas olbaltumvielas, ar samazinātu tauku saturu, vai papildu uzturvielas, kas atbalsta fiziskās slodzes r Ecover y. Šie specializētie kakao parāda, kā tradicionālie komforta dzērieni var attīstīties, lai apmierinātu mūsdienu uztura vajadzības, nodrošinot baudu, neapdraudot veselības mērķus. Kakao pulvera daudzpusība gan karstā, gan aukstā pagatavošanā padara to par izvēles iespēju visa gada garumā šokolādes cienītājiem, kas meklē veselīgākas alternatīvas.

Funkcionālie maisījumi un adaptogēnie dzērieni

Kafijas un tējas evolūcija ietver arvien lielāku uzmanību uz funkcionālajām sastāvdaļām, kas risina mūsdienu labsajūtas problēmas. Adaptogēnie augi, piemēram, ashwagandha, rhodiola, un žeņšeņs, parādās īpašos maisījumos, kas paredzēti stresa pārvaldības atbalstam un noturības uzlabošanai. Šīs augu izcelsmes vielas darbojas sinerģiski ar kofeīnu vai pilnībā to aizstāj, piedāvājot enerģijas atbalstu, izmantojot dažādus fizioloģiskos ceļus. Izpratne par šiem mehānismiem palīdz patērētājiem izvēlēties dzērienus, kas atbilst viņu īpašajiem labsajūtas mērķiem.

Sēņu kafijas ir vēl viena inovācija, kas ietver tādas ārstnieciskās sēnes kā reishi, čaga, vai lauvas griva imūnsistēmas atbalstam un kognitīvo spēju uzlabošanai. Šajos maisījumos saglabātas pazīstamās kafijas garšas, vienlaikus pievienojot funkcionālās priekšrocības, kas apstiprinātas jaunos pētījumos. Šādu sastāvdaļu iekļaušana ikdienas dzērienos ir piemērs tam, kā kafijas un tējas kategorija turpina attīstīties, lai apmierinātu sarežģītas patērētāju prasības pēc ērtībām, neapdraudot labsajūtas ambīcijas.

Sezonas un īpašie sortimenti

Sezonas variācijas kafijas un tējas piedāvājumā nodrošina dažādību, vienlaikus apmierinot mainīgās labsajūtas vajadzības visa gada garumā. Sildošajos ziemas maisījumos ir iekļautas tādas garšvielas kā kanēlis, kardamons un krustnagliņas, kas veicina asinsriti un sniedz komfortu aukstajos mēnešos. Vasaras izlasē var uzsvērt atvēsinošus garšaugus vai ledus tējas preparātus, kas uztur mitrināšanu, vienlaikus sniedzot atsvaidzinājumu. Svētku tēmas tējas rada īpašus mirkļus, vienlaikus saglabājot veselībai nekaitīgu sastāvdaļu profilu.

Ierobežota sērija un īpašais imports iepazīstina patērētājus ar pasaules dzērienu tradīcijām, sākot no japāņu genmaicha līdz Dienvidamerikas yerba mate., Šie unikālie piedāvājumi mūsu kafijas un tējas klāstā veicina izpēti, vienlaikus paplašinot izpratni par to, kā dažādas kultūras ar ikdienas dzērienu palīdzību uzlabo labsajūtu. Šāda dažādība novērš veselīgas rutīnas vienveidību, vienlaikus ieviešot labvēlīgus savienojumus no dažādiem botāniskajiem avotiem.

Gatavošanas metodes un aprīkojums

Lai kafija un tēja optimāli izceltu garšas un veselībai labvēlīgos produktus, jāpievērš uzmanība gatavošanas metodēm. Ūdens temperatūra, mērcēšanas laiks, un malšanas konsekvence ietekmē dzēriena galīgo kvalitāti un uzturvielu pieejamību. Mūsu produktu aprakstos ir iekļauti sagatavošanas norādījumi, lai nodrošinātu, ka klienti sasniedz labākos rezultātus no augstākās kvalitātes sastāvdaļām. Izpratne par šiem mainīgajiem lielumiem ļauj patērētājiem pielāgot dzērienus atbilstoši personīgajām vēlmēm, vienlaikus maksimāli palielinot to labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Kafijas un tējas aukstā pagatavošanas metožu izplatība atspoguļo pieaugošo izpratni par to, kā pagatavošana ietekmē gan garšas, gan veselības īpašības. Aukstā ekstrakcija samazina skābumu, vienlaikus saglabājot dažādus savienojumu profilus salīdzinājumā ar karsto pagatavošanu. Šīs zināšanas ļauj stratēģiski izvēlēties dzērienu, pamatojoties uz vēlamo iedarbību, neatkarīgi no tā, vai meklējat enerģiju no rīta vai atpūtu vakarā. Ieguldījumi kvalitatīvā pagatavošanā tiešā veidā palielina augstākās kvalitātes kafijas un tējas produktu baudījumu un sniedz lielāku labumu.

Kvalitatīvs iepirkums un ētiski apsvērumi

Medpak pieeja kafijas un tējas atlasei par prioritāti izvirza gan kvalitāti, gan ētisku iepirkšanas praksi. Mēs sadarbojamies ar piegādātājiem, kas uztur pārredzamas piegādes ķēdes, nodrošinot, ka produkti atbilst mūsu tīrības un sociālās atbildības standartiem. Bioloģiskie sertifikāti garantē audzēšanu bez sintētiskiem pesticīdiem, aizsargājot gan patērētāju veselību, gan vides ilgtspējību. Godīgas tirdzniecības partnerattiecības atbalsta lauksaimnieku kopienas, vienlaikus nodrošinot nemainīgu kvalitāti, pateicoties stabilām attiecībām ar audzētājiem.

Šī apņemšanās attiecas arī uz iepakojuma apsvērumiem, - daudziem produktiem ir bioloģiski noārdāmi tējas maisiņi un minimāls iepakojuma atkritumu daudzums. Šāda uzmanība ilgtspējai visā produkta dzīves ciklā atspoguļo pieaugošo patērētāju izpratni par ietekmi uz vidi. Izvēloties atbildīgi iegūtus kafijas un tējas produktus, klienti atbalsta pozitīvu praksi, vienlaikus baudot augstākās kvalitātes dzērienus, kas atbilst personīgajām vērtībām.

Pārveidojiet savu ikdienas dzērienu rituālu

Mūsu kolekcijas kafijas un tējas produkti piedāvā vairāk nekā vienkāršu hidratāciju vai kofeīnu tie sniedz ikdienas iespējas uzlabot labsajūtu, apzinīgi izvēloties dzērienus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat enerģiju no rīta, pēcpusdienā, vai atpūtu vakarā, mūsu rūpīgi atlasītā izvēle nodrošina iespējas visām vajadzībām un vēlmēm. Katra tasīte ir mazs, bet nozīmīgs solis ceļā uz labāku veselību, kas tiek nodrošināts ar patīkamiem rituāliem, kuri uzlabo, nevis sarežģī ikdienas rutīnu. Izpētiet mūsu kolekciju Toda y un uzlabojiet savu dzērienu lietošanas pieredzi ar produktiem, kas ievēro tradīcijas, vienlaikus ieviešot inovācijas, lai sasniegtu optimālu labsajūtu.

Medpak

Atklājiet Medpak – jūsu uzticamo galamērķi augstākās kvalitātes veselības un labsajūtas produktiem kopš 2014. gada. Piedāvājam rūpīgi atlasītus uztura bagātinātājus, fitnesa piederumus un kosmētiku no Krakovas, Polijas, klientiem visā Eiropā.

  • Facebook
  • Instagram
  • Latvija (EUR €)

Informācija

  • Privātuma politika
  • Atgriešanas politika
  • Pakalpojumu noteikumi
  • Atteikšanās no līguma
  • Ieteikt produktu

Klientu apkalpošana

  • Par mums
  • Maksājumu informācija
  • Piegādes informācija
  • Atgriešana un maiņa
  • Impressum
  • Blogs
  • Mūsu vairumtirdzniecības vietne
  • Kontakti

Kontakti

Tālrunis: +48 12 446 64 99

E-pasts: info@medpak.shop

Pr–Pk: 08:00-16:00

Sazinieties ar mums

© 2026 Medpak.
Pieņemtie maksājuma veidi
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Izvēlēties opcijas

Prece pievienota grozam.

Skatīt grozu